Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

thahluant - albo ja ślepa albo cós nie tak ze mną bo nie wiem gdzie ten twój mil jest...jakoś nie moge dojść do niego:P a djęcia czekają na wysyłke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasmine - a bierzesz może jakieś leki? Bardzo czesto to leki mają wpływ na poziom białych ciałek krwi. Spokojnie nie ma co panikować. Idz do lekarza na konsultacje. Będzie dobrze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejmi włąśnie się przytglądnęłam fotom i zastanawiam się z czego ty chcesz mi ten tłuszczyk oddać...fajna dziewczyna z ciebie:) facet też niczego sobie:)):D pozdrawiam mam nadzieje ze moje dotarły:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak sie wlasnie zastanawiam czy to przypadkiem nie antybiotyki miały wpływ na ten wynik, bo akurat przedwczoraj skonczyłam je brac. Sama nie wiem. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez - jak brałam slub ważyłam 8 kg mniej niż teraz, może nie wiszą mi schaby ale jestem poprostu pełniejsza niż wtedy. Zawsze miałam duży biust i okragłe biodra... ale teraz poprostu czuje się ciężka. Zdjęcia doszły dziękuje bardzo:) Ty też nie wyglądasz jak patyczak bez przesady. A dzieciaki masz super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasmine - a widzisz? z lekami to rożnie bywa, badania powinno sie robic wtedy kiedy nie bierze sie zadnych medykamentów bo one bardzo czesto zmieniają prawidłowy odczyt. Głowa do gory, nie ma sie czym przejmować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kinguś... ejmi właśnie oglądam zdjęcia i nie wiem czy napewno doszło to co miało bo z tym mężem moim to chyba nie to zdjęcie:P ale mniejsza z tym pozdrawiam i ide grzać obiadek. mąż wraca niedługo z pracy i trzeba go przywitac ładnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też - ja to mam szczesciej...Jak wchodze to wszyscy mi uciekają...No ale życze wam smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez - nic nie szkodzi:) Ja powoli musze pomyslec o wieczorze, przewertuje zaraz szafe i pomysle co założyć. Uwielbiam babskie wieczory:) zawsze wtedy jest zabawnie. mam zamiar wziasc aparat to porobie troche fotek. Mążuś zaraz wraca z pracy więc obiadek tez ide szykować! Może odezwe się wieczorkiem.. a jak nie no to jutro napewno pogawędzimy. Buziak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguś! faktycznie masz szczęście... ale o tej porze to zwykle ludzie znikają obiadki powroty z pracy, wieczorkiem napewno coś się ruszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi - no niestety...A ja o tej porze akurat mam wolne bo mi Julcia zasypia ;) No ale trudno...Moze kiedys na kogoś trafie :) Przyjemnego popołudnia i wieczorka 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinguś tak to już jest. będę wieczorkiem póxnym ale jak połoze maluchy spać buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też - no a ja wieczorki to spędzam wyłącznie z mężem ;) No ale życze ci przyjemnego popołudnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e.w.k.a - zgadzam sie - spanie bez meża jest okropne...z tą nauką córki twojej szwagierki to moim zdaniem lekkie przegięcie...Nie kazdy ma talent do zapamietywania..No ale niestety prawda jest taka ze od dzieciaków wymagają coraz wiecej..Życze zdrówka teściowi 🌼 Bez smutków mi tylko tutaj ❤️ Ejmi - no to przyjemnej imprezki z koleżankami ;) 🌼 Umiejętnosci hmm..magiczne ;) ?? No to gratuluje - wierze ze czasem są przydatne ;) No to fajnie mężuś ma bliziutko do ciebie ;) Z wybików sie strasznie ciesze ❤️ Semi - 🖐️[ kwiatek] ja też - dokładnie - lepiej późno niż wcale ;) Czyli ty też przezywasz powtórke z podstwówki wraz z twoją starszą córcią ;)..?? Jasne, ze są problemy...Któż to ich nie ma ;) Ale trzeba tez nauczyc sie cieszyć z najdrobniejszych szczegółków ;) I wtedy to nazywamy radością z życia :D To u ciebie słoneczko..?? U mnie sie rozpadało straszzniieee :( Fajna aj - no to fajny weekendzik ci sie szykuje - nie wliczajac tego pogrzebu :( A ta akwusie co dla mnie zrobiłas to ja teraz wypiłam :P jesska - 🖐️🌼 thahluant - 🌼 Dobry tekscik ;) Yasmin - no to masz swietnego faceta 🌼 Marcin jak widzi ze mnie łapie jakis dołek to zawsze przygotowuje mi gorącą czekolade, wyłancza telewizorek, i siedzimy sobie razem..No i Julcia moja :) Moze to idiotyczne ale mi pomaga...A jak musze być już koniecznie sama...to zostaje sama...ale na szczęscie to takie rzadkie chwile.. Oj ale sie u mnie rozpadało :(:( Jesienna pogoda jak nic...Jeśli jestescie chetne to moge wam dodac wpisa o postępach mojego słoneczka w te jessiene dni ;) ...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja_też :D petronella@o2.pl zajrzę wieczorkiem jak wrócę z siłowni. Trzymajcie kciuki, zebym dała rade dotrzec do domu o własnych siłach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff....ulżyło mi :) wlasnie wróciłam od lekarza. Nic mi nie jest. Ten skok limfocytów był spowodowany moim stanem gardła ale wszystko jest w porządku, morfologie mam jak dzwon!!!! :-D oby kazdy miał takie wyniki jak ja :-D no to teraz moge naprawde sie odstresowac. Moze jakies pivko??? miłego wieczoru kochane! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ale miałam dzis dzień pokręcony,z teściem nie najgorzej choć ta ręka rzeczywiście wygląda fatalnie ,wcale się już nie dziwię,że się przestraszył. Yasmin któraś tu prawdę pisała,Ejmi chyba,że jak się bierze leki to wyniki wychodzą mylne.zresztą jak jest jakaś infekcja lub stan zapalny to białka też są \'\'wyższe\'\'tak więc :) Ejmi ja jestem noga jeśli chodzi o sałatki więc pisz śmiało przepisy,chętnie skorzystam,bo lubię gotować:) ja_też ja też chcę zdjęcia:) dobrej nocki wszystkim zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ się naczytałam.Ja tak na chwilkę,przypomniec bym się chciała,bo ja też czekam na fotki:(.Czemu nie mam? WITAM serdecznie nowe osoby 🖐️i oczywiscie wetwranki:D JESTEM WYKOŃCZONA.Składaliśmy dzisiaj meble.Rano mój mąz z moim tatą,ale nie długo bo 2 zmiana.Apod wieczór zabrałam się z dziećmi do robotki.Też żłożyliśmy jedna szafkę z małą pomoca taty.Pewnie moje kochanie bardzo będzie zaskoczony.Ale kosmetyke zostawiłam jemu. Kochaniutkie spadam do kuchni szykować kolacyjkę dla męza. Dobranocka wszystkim.Ikobietki nie przesadzajcie z tym odchudzaniem,przeciez wy prawie nic nie ważycie.Ja to dopiero mam co dźwigać.Kompletnie do was nie pasuje:( papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko - Kochana własnie wysyłam Ci swoje zdjęcia:) A dlaczego piszesz, że do nas nie pasujesz? Nie rozumiem tego? Przez kilogramy? A od kąd to człowieka mierzy się przez kilogramy? Ważne to co masz w serduszku.. a tak w ogóle to na co my nazekamy co? Jesteśmy zdrowe, szcześliwe i to najwazniejsze!!:) Ja przed chwilka wróciłam z babskich pogaduch, było bardzo fajnie, wygadałyśmy się popiłyśmy drinki i w ogole było wesoło:) Jutro Wam napiszew pare przepisów na moej ulubione sałatki:) A teraz prysznic i spac:) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko i Emilko :) wysłałam Wam swoje zdjęcia. Mam nadzieje, że doszły :) Super, że ze zdrówkiem u Was wszystko dobrze! fajna Justynko ucz się szybko tych zdjęć wysyłać :)i podaj e - maila do siebie, jeśli oczywiście jeszcze nie dostałas moich zdjęć :) Kinga miło,ze się odezwałaś :) Doskonale rozumiem Twoje zabieganie związane z wyjazdem! Wiem, że sporo tego, a w dodatku masz w domu małego szkraba :) który pewnie jest bardzo absorbujący :) Ewa podziwiam za lubienie matmy!Dla mnie to był chyba najgorszy przedmiot!Taka ze mnie typowa humanistka :) A francuski tez uwielbiałam, tylko miałam panie profesorki :) A szkoda, bo może jakby był fajny pan to uwielbiałabym go jeszcze bardziej (znaczy sie francuski :) ) Aneta (thahluant) no ja to tez się nie źle przy tym Twoim nicku nagimanstykuje :) a dowcip o amerykańskiej rodzinie super :)❤️ Anetko kropelko :) nareszcie doczytałam Twojego posta :) Czytam Was od 28 str, bo takie mam zaległości i wreszcie doszłam do Ciebie :)a co do wagi to chyba nie chcesz się ze mną kłocić???ja to dopiero tu nie pasuję!!!!ale nie przejmuje się tym :) jestescie tak fajowe, że normalnie muszę tu zaglądać :)Uzależniłyście mnie od siebie :) Basia ❤️ ściska mocno :) Ania ❤️ Ciebie również :) ja_też, Semi, jesska witam :) ja_też wysyłałam zdjęcia, ale e - mail wrócił :(Podaj jeszcze raz adres, bo może źle zapisałam! No a u mnie nic nowego!No może orpócz tego, że własnie mamy z mężem te dni, kiedy to nalezy się przytulać, żeby dzidzi wyszło :)NO to się przytulamy na maksa:)Zobaczymy czy sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki! Żyję! Po siłowni wcale nie jest tak źle jak myslałam. Ale musiałam troche przystopować, bo jak się zawzięłam to zaczęła mnie boleć głowa i robiło mi sie niedobrze. Jednak potem mi przeszło i spokojnie dałabym jeszcze radę. Jednak dziewczyny stwierdziły,że jak na pierwszy raz wystarczy. ja_też nadal czekam na zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Gawit - dziękuje za zdjęcia;) Witać od razu że jesteś wesołą osóbką:) A to że mnie kojarzysz.. no cóż pewnie jestem do kogoś podobna bo raczej się nie znamy:) Ja mam pamięć do twarzy:) A poza tym mnóstwo ludzi mnie myli z kimś tam, przeważnie przypadkowo na ulicy. Muszę być podobna do kogoś bo ludziska mówią mi dzień dobry a ja ich w ogole nie znam, poza tym też dużo dzieci.. wnioskuje że być może do jakiejś nauczycielki.. no ale nie ważne:) Dziś sobota, czyli dzień relaksu. Dopiero zwlokłam sie z łożka. Mąż przygotował dla nas śniadanko do łożka:) Oj jak dawno nie było takiego weekendu, ostatnio ciągle gdzieś wyjeżdzaliśmy i już nie pamiętam kiewdy ostatni raz zjedliśmy śniadanie w łożku. Dziś mam w planach ogarnąć mieszkanko i mamy iśc na spacer. Piękna pogoda, szkoda to zmarnować. Poza tym musze rozchodzic swoje zakwasy, dziś jest jeszcze gorzej, teraz czuje ból nawet przy najmniejszym ruchu. NIe moge też się śmiać bo bardzo bolą mnie mięśnie brzucha:) Jutro planujemy odwiedzieć mamę męża, wiec jedziemy na wieś na rodzinny obiadek. Nie wiem jak Wy ale ja mam świetną teściową i bardzo ją lubie:) Mieszka bliżej nas (niż moi rodzice) 90 km wiec conajmniej jedna niedziele w miesiącu spędzamy razem. Poza tym lubie tą wieś tam jest tak cicho, super się odpoczywa. Zaraz napiszę wam pare przepisów na sałatki:) Kropelko - wysłłąm zdjecia ale wróciły do mnie, może masz innego maila? Ściskam Was mocno i życzę miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oto przepisy na sałatki:) Ilość składników jest oczywiście dowolna SAŁATKA KRABOWA paluszki krabowe makaron (najlepiej rurki) ogórki korniszonki kukurydza majonez pieprz SAŁATKA ANANASOWA Ananas z puszki Kukurydza Starty żółty ser Majonez Pieprz (ananas po posiekaniu radzę wycisnąć z nadmiaru soku) SAŁATKA RYŻOWA Ugotowany biały ryż Szynka Szczypiorek Ogórek żywy Majonez Sól, pieprz SAŁATKA Z KECZUPEM Sałatka warstwowa Warstwy od spodu Majonez 3 posiekane ugotowane jajka Kukurydza Starte jabłko wcześniej wymieszane z keczupem (keczup pikantny) Starty żółty ser SAŁATKA WARSTWOWA Warstwy od dołu Majonez Konserwowany seler Czerwona fasola Ananas Por Jajko Kukurydza Szynka Majonez Starty żółty ser SAŁATKA PIECZARKOWA Pieczarki co najmniej 0.5 kg (ugotować z plastrem cytryny do 10 minut) posiekać na drobna kostkę i wycisnąć wodę Jajka Kapusta pekińska Rzodkiewka Majonez Sól, pieprz SAŁATKA KUS KUS Szklanka kaszy Kus Kus Ananas Pierś kurczaka ( usmażyć na oleju z dodatkiem przyprawy curry i wegety, odsączyć z tłuszczu po usmażeniu) Natka pietruszki Czerwona papryka (nie dodawać majonezu – to ma być sypkie) SAŁATKA BROKUŁOWA Głowka brokułów (gotować do 10 minut – tak żeby były pół miękkie) Ser feta Rzodkiewka Czosnek granulowany ( 2-3 łyżeczki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziweczyny wpadam tylko na chwilkr bo mam mase roboty. Dzieciaki na podwórku więc trzeba wykorzystać chwile wolnego na dsprzatanie. pozdrowienia dla wszystkich. thahluant dzęki za mile. wyślę zdjęcia jak bede miała momencuk.. ejmi pozdrowionka i kinguśi też i w ogóle cała reszta buziaki. do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kochane:-) gawit----zdjęcia poszły. Odbierz pocztę:) Dziękuje za Twoje fotki.Śliczna dzidzia....bardzo by wam pasowała ;-) rozumiem ze juz pracujecie nad maluchem ;-) Wlasnie zakładam osobny folder zeby miec was wszystkie w 1 miejscu na kompie :) ja wczoraj troche popiłam i dzis jestem niezle skołowana. Czeka mnie konczenie ostatniego rozdziału mojej pracy mgr a tak boli mnie głowa ze nie wiem jak ja to zrobie :-O ojojoj....będzie ciężko. Poza tym...dopiero wstałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌼 Wczoraj ustaliliśmy z Marcinem data wyjazdu...Pojedziemy 8 listopada..Dziewczyny ja sie tego tak strsznie boje :( Niby wszystko dobrze itd. ale jednak czuje w sobie taki lęk..Marcin tez powtarza ze będzie dobrze, pomieszkamy troszke u szwagra a potem pójdziemy na swoje, cos wynajmniejmy...No ale to mnie nie pociesza...Ehh jak to bedzie.. yasmin -😘 ciesze sie że wyniki dobre ❤️ No a...wyspałas sie przynajmniej :P ?? e.w.k.a. - 😘🌼 kropelka -😘 no i kto mówi ze kobiety nie umią sobie same poradzić ten sie strasznie myli :) bo My kobiety - zawsze dajemy rade 🌼 Ejmi -😘 własnie najważniejsze ze jestesmy szczęśliwiutkie :) Ja też lubie spotkac sie z kolezankami ale i tak najbardziej sobie cenie wieczory z przyjaciółką :D A koleżanki - też jak najabardziej ale przyjaciółka zawsze na pierwszym miejscu ;) Ja mieszkanko juz ogarnęłam ;) Traz czekam na Marcina, i aż Julka sie obudzi i idziemy an spacerek bo dziś to nam pogoda dopisała :) Ja moją teściową bardzo lubie także ;) Super babka z niej :P Przepisy super :) Pewnie skorzystam ;) gawit -😘 teraz bede sie czesciej odywac - ak sobie postanowiłam ;) A Julka - mimo ze zajmuje mnóstwo czasu :p - to i tak nie zamieniłabym jej na nic innego i w życiu bym z niej nie zrezygnowała ;) Ja trzymam ciuki zeby sie udało ;) 🌼 A wiesz, ze i ja sie chyba uzależniłam :P ?? ja też - 😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×