Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

Kinga---nie ma sie czego bac!!!!! zobaczysz ze bedzie dobrze! u mnie było podobnie. Zdecydowałam sie na studia w Szczecinie, na mieszkanie z moim Michałem, tez sie bałam ale stwierdziłam ze damy rade. I dalismy! pomieszkalismy wprawdzie kilka lat na stancji, miejscami nie było łatwo bo ja studiowałam dziennie (teraz koncze 2 fakultet zaocznie) i w związku z tym tylko Michał pracował. No ale wspólnymi siłami podołaliśmy. A teraz jestesmy na swoich śmieciach, we własnym mieszkaniu:) Wprawdzie to nie my tylko moi rodzice postarali się o tą chatke ale malowanie i urządzanie wzięliśmy juz w swoje ręce . Odkładamy kazdy grosz na to zeby w domku było ładnie i zeby niczego nie brakowało. Teraz znowu zaczne szukac pracy i pewnie przez pewnien okres znowu bede w dołku ale licze ze szybko ją znajde:) A moze kto wie, sytuacja sie wyprostuje w tej firmie gdzie jestem teraz i dyro wyrzuci tamtego buraka a mnie zostawi :-D oj fajnie by było:-D bo co jak co ale naprawde polubiłam tą firme, ludzi tam pracujących, bedzie mi ciezko odejsc :-O no ale zycie pokaze jak bedzie! a teraz wpadłam w wir pisania:) wypiłam red bulla i pisze juz ponad 2 godziny:) jak dobrze pójdzie...moze dzis skoncze:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ My już po spacerku :) Julka ślicznie podziwiała spadające liscie..A w parku jest ich mnóstwo...Tak to świetnie wygląda..Złoto czerwony dywan na chodzinczku ;) Kiedyś pamietam razem z siostrzenicą rzucałam sie takimi liscmi jak byliśmy wszyscy - razem z siostrą - na spacerku..Hmm chyba musze to powtórzyć :P:P Widzicie jaką macie wariatke wród was :P:P ??? yasmin - no niby tak, wszyscy dopięte na ostatni guzik i tak dalej..Ale jednak we mnie w środku jest taki lęk..Typowy lęk...Nie wiem jak tam będzie, jak sobie poradzimy...Życie czasem szykuje niespodzianki..Oby tylko było dobrze.. Ja teraz popijam kawusie...Ktos chętny ;) ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Kochane byliśmy na spacerku z mężem w lesie, pogoda była fantastyczna, postrykaliśmy pare fotek i zaraz Wam wyśle moje aktualne:) Do tego znowu zaczęły się grzyby! Uzbieraliśmy całą reklamówke, zrobiłam sos na obiad i teraz 2 słoiki w marynacie:) Ja jestem straszna grzybiara, uwielbiam zbierać grzybki, w wakacje chodziłam codziennie i mam całą szawkę słoiczków - myśle ze jest ich kolo 50, do tego jeszcze zamroziłam i ususzyłam. Teraz jest ciepło i znowu grzybki ruszyły:) Tak więc od poniedziału zaczne znowu swoje grzybobranie. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi - no to ja gratuluje ;) Ja nie przepadam za zbieraniem grzybów..Jeść też nie zaabardzo..Sama nie wiem czemu :) Możesz mi podesłać jeden słoiczek tych twoich grzybków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguś - bardzo chętnie Ci podeśle bo mam ich naprawdę dużo a jak tak dalej pójdzie to będzie jeszcze więcej. Dobrze że poprzedni lokatorzy zostawili w piwnicy cały regał pustych słoiczków to mam w czym to trzymać inaczej byłoby kiepsko:) Grzyby trzeba umieć i lubić zbierać inaczej to się nic nie znajdzie. Zdjęcią poszły więc oglądajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi - kochana zapomniałas dodac, ze trzeba się na nich znac ;) A swoja drogą - to sąsiedzi zapobiegliwi że zostawili te słoiczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga - masz całkowitą rację i jeszcze trzeba się znać.:) Ja od małego znałam się na grzybach, razem z tatą zawsze jezdziłam na grzyby, potem mu usypiałam i musiał mnie taszczyć na plecach, ale wspomnienia mam niesamowite:) A co do lokatorów no to rzeczywiście zpaobiegliwi, na początku byłam zła że to zostawili..ale nie ma tego złego, teraz są jak znalazł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi - obejrzałam foteczki :) Widziałam cie pierwszy raz i musze powiedziec, ze jestes bardzo ładną kobietką 🌼🌼 A widok z przed bloczku - podobnie jak u mnie :) Jesień w pełni..U mnie to nawet Julka polubiła jesień :P Co do grzybów - u mnie w pobliżu nie ma lasów, a w dzieciństwie tez nie było..Wiec nikt nie uczył czy tam nie przyzwyczajał mnie do zbiorów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze to ja znikam idę do koleżanki na kawusie i pogadać. Kto niedostał zdjęć łapka do góry! Jutro postaram się jeszcze wysłać:) Miłego wieczorku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguś - mam nadzieje, że się zrewanżujesz swoimi fotkami:) I będę mogła Cie tak smao wychwalić jak Ty mnie:) Pozdrawiam i ściskam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi - moja kochana narazie swoich fotek nie posiadam :(:( Głupio pisac ale narazie...poprostu nie mam :( Obiecuje że napewno postaram sie zrobić jak najszybiej a wy sie na mnie nie pogniewacie ❤️ Zawsze moge sie pochwalic zdjęciami Julki :P:P ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczątka.Choć nie za bardzo u mnie z czasem to wpadłam do was na momencikżeby was gorąco usciskać i pozdrowić z okazji dnia 21.10. Rybeczki kochane moje nie mam niestety żadnych nowych zdjęć:(ale jestem cierpliwa.Kończę już bo robimy z mężem ostatnią kosmetyke mebelków.PAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim Ejmi zdjęcia do mnie dotarły ,dzięki bardzo ładne ,ja lubię takie na łonie natury.lubię też chodzić na grzybki,do lasu jaies 10minut samochodem,więc w tym roku się nachodziłam.co prawda u nas nie ma jakiś cudów,bo raptem podgrzybki,gołąbki,kanie trochę maślaków,mało borowików i opieńki,ale musi wystarczyć.ja nie bardzo się znam na grzybach wiec chodzę z ciocią mojego męża-jeszcze mi życie miłe;)a sałatki hmmmmmmm wygląda to apetycznie muszę spróbować zrobić,dzięki:) Yasmin,kropelka widzę,że wy zapracowane-chwała wam za to🌻fajna pewnie śpiewa🌻a mi się nic nie chce,byliśmy z Pawełkiem sporo na polu,trzeba wykorzystać ciepełko,trochę kwiatków posadziłam,garnki czekają a mi się spać chce:(Paweł już usnął,chyba to bieganie po polu tak go zmęczyło....Kinga twoja Julcia też pewnie po spacerkach lepiej sypia...pamiętam jak Pawełek był maleńki i po którymś spacerku to tak mi smacznie spał,tak długo,że aż się zaczęłam martwić czy nic mu nie jest,a tu dziecko się dotleniło a ja spanikowana:D koniec pisania,mąż wrócił z garażu i woła:D do jutra,miłej niedzieli wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga - ja poproszę zdjęcia Julki:) będzie mi miło popatrzeć na bobasa:) Ewcia - u mnie też las nie jest nie wiadomo jaki, też głownie podgrzybki ale dobrze, że w ogóle coś. Udało mi się w tym roku znależć pare ładnych prawdziwków, ale głownie mam maślaki i podgrzybki, na opieńki też czekam jestem ciakawa czy tutaj rosną, a nie mam pojęcia bo ten las poznałam doppiero teraz. W końcu mieszkam tu od niedawna;) Dzieciaczkom dobrze robi taki spacer jesienny, jeśli oczywiście jest ładna pogoda. Śpią wtedy jak susły:) W mojej rodzinie dzieciaki są już spore bo mam dużo starsze od siebie rodzeństwo ale pamiętam też takie sytuacje kiedyi wylatane padały jak muchy, nawet zdarzyło sie zasnąć któremuś na dywanie:) W oóle dzieci są komiczne i mają niesamowite pomysły. Moi rodzice już nie mogą sie doczekac kolejnych wnucząt, a że u innych raczej się nei szykuje noto my jesteśmy na tapecie. Ale co z tego jak i tak jesteśmy od siebie daleko. Dzadkowie bedą od święta i reszta rodziny też. Ehhh. Tak mi się zebrało na filozofie.. a tu już pora na prysznic. Jutro napiszę wieczorkiem. Buziale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową sobotnią porą. coś tu cicho i pusto. No tak soboty należą do spędzania z roidzinkami. Ja swoją spędzam z mężem:) dzieci już spią a my z mężem siedzimy przed komputerami ja przed swoim a on przed swoim :P. mój mąz ciężko pracuje nawet w sobotnie wieczory:(. dobrze ze przynajmniej niedziele siedzimy razem u moich rodziców... kinguś ja poprosze fotki juleczki twojej - zrewanżuję się. Ejmi - jak tam kawusia u koleżanki ploteczki to jest fajna rzecz:)) ja też to lubię... thahluant fotki poszły i mam nadzieję że dotarły. gawit podaje emila e_dz1@wp.pl. i czekam na foto. ewka ty tez bys moghła coś posłąć do poglądania i poznania:)) for all to you 😘, 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) gawit zdjęcia posłałam po raz drugi, nie wiem dlaczego tamten email poszedł bez załączników, teraz powinno byc ok:) Ejmi dzięki za fotki! :) dzis znowu czeka mnie pisanie, a jutro do pracy. Jakos mi sie to nie usmiecha. Wczoraj w ogóle byłam jakas nie do zycia, zasypiałam na siedząco. Michał zmierzył mi cisnienie a tu sie okazało ze miałam niecałe 110/60. To chyba małe prawda? os to ja śmigam do pracy a wam życzę przyjemnej leniwej niedzieli :) 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🌼 Ja dziś pół dnia spędzilam u teściowej bo zaprosiła nas na obiadek. Nawet sie ucieszyłam, bo szczerze mówiąc to jakoś dzis nic mi sie nie chce ;) Pogadałam z teściową, Marcin pogadał sobie z tatusiem ;) a Julka robiła to co ostatnio lubi najbardziej - bawił sie swoimi paluszkami ;) To wygląda naprawde słodziutko :P Spowrotem poszlismy na spacerek. Pogoda nam dopisuje musze powiedziec, ze jak na październik to naprawde cieplutko mamy :) Ciesze sie z tego, bo nie musimy siedziec w domu całymi dniami ;) Jutro umówiłam sie z przyjaciółką na zakupki...Może zakupie sobie albo Julce coś ładnego ;) e.w.k.a - no ja widze, że to nie tylko mi sie nic nie chce ;) Masz racje - ostatnio zauważyłam, ze kiedy przychodzimy po spacerku do domciu to Julce zaraz zamykają sie oczka i potrafi troszke pospac ;) Ejmi - zdjęcia wysłałam napisz mi tylko czy doszły :) U mnie było tak, że kiedyś to dzidkom barrdzo zalezało na wnukach. Teraz Julka jest takim oczkiem w główce dzidków ;) Ale zeby nie było za kolorowo to już powiedzieli, że chcą jeszcze :P No ale nam narazie sie nie śpieszy - jest Julka i teraz nam to wystarcza :) Moi rodzice też mieszkają całkiem daleko od nas. Tylko teściów mam blisko :) No i siostrzyczke ;) ja_też - no fakt, ja z Marcinem oglądamy filmy w sobotnie wieczory :) No chyba że Julka nie chce spac ale to na szczęscie rzadko sie zdarza :) No i wczoraj też oglądalismy film :) Zdjatka wysłałam :) Mam nadzieje, ze doszły ;) yasmin - no cisnienie rzeczywiscie malutkie...Do pracy - dasz rade :D Pomyśl ze po pracy będzie lepiej ;) No to życze udanego popołudnia ❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja tylko chwilowo gościnnie na kompie u moich rodziców. Kinguś ale to jest fahna dprawa jeść obiadek kórego nie trzba gotować:)) My co tydzień jesteśmy u moich rodziców na obiadkutak się to już uratło a mnie się to brdzo podoba:)). Pozdrawiam was serdecznie 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingunia zdjęcia doszły wysle co moje dziciątka jak wóce do domciu. gawit - dostałam fotki. Super dzięki - wyusle swoje po procie :)) wieczorkiem. fajniue wygladacie z tym, maluszkiem :)) pasi WAM. thahluant doszedł emil ale bez djęć :( musisz jeszcze raz powtórzyć wysyłke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, pisanie zakończone. Zaczęłam przed 12 jakos i dopiero skonczyłam bez ani chwili przerwy. Oczy wyłażą mi z orbit. No ale pisarstwo juz zakonczyłam, teraz tylko ostateczny szlif i oprawienie:) i moge isc na obrone:-D ale najpierw to musze odpocząć bo ledwo zyje od gapienia sie w ten monitor:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Yasmin to ja mam takie ciśnienie cały czas, a nawet to i mniejsze Ja_też kochana zdjęć jeszcze nie wysłałam, bo wtedy zajrzałam tylko tak na chwilkę. Napisałam do Ciebie, ze nie dostałam od Ciebie zdjęć. Przyszedł @ od Ciebie, ale bez zdjęć. A ja jeszcze swoich nie wysyłałam. Więc ja również czekam na zdjęcia od Ciebie Jutro około 10-tej postaram sie zajrzec do was na kawke i pogaduchy. Może uda mi sie którąś napotkać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! yasmin dzięki za zdjęcia :)i gratuluję zakończenia pisania pracy :) najgorsze za Tobą, bo moim skromnym zdaniem obrona to tylko formalność :) Pamietam jak przezywałam swoją, a okazało się, że nie taki diabeł straszny :) ja_też czekam na Twoje zdjęcia:) Kinga oj jak ja Ci zazdroszcze tych spacerów z Julką :) tez chciałabym jej zdjęcia :)Co do wyjazdu to wiem, że się boisz!W końcu nie wiesz jak tam będzie!Sama sie bałam, ale warto było zaryzykować! U mnie dzień wolny :) tylko mój Paweł pojechał do pracy! :( A ja z racji tego, że sama spedzam wieczór to buszuję po necie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczyny - witam po dłuższej przerwie - mam nadzieję, że jeszcze mnie pamietacie. witam nowe koleżanki. Tym co wysłały do mnie foyki bardzo dziekuję - fajne kobitki z Was. kto jeszcze ode mnie zdjatek nie dostał a chce to pisać Mój weekend upłynął pod zanakiem sprzatania i gości. Dopiero od konca maja jesteśmy na swoim i jeszcze przychodzą znajomi oglądac mieszkanie. Zaraz muszę zmykać i wyszykować meżowi wałówkę bo jedzie do pracy na dwa dni!!! Nie lubie tych dni, kiedy jesteśmy z małą same... Jutro po poludniu zasiadam do ogladania filmu o papieżu - karol - ppapież który pozostał człowiekiem - bardzo jestem go ciekawa - napiszę wam jakie wrażenia. Strasznie nie chce mi sie jutro isć do pracy, a w dodatku muszę wstać wcześniej i wyszykować małą do szkoly, bo jutro odprowadza ja dziadek. dobranoc dziewczyny - jutro w pracy zajrzę do was... Spokojnej nocy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Yasmin super,że już masz pisanie za sobą,gratuluje🌻a jeśli chodzi o ciśnienie to możesz sobie mierzyć przez parę dni i jeśli też będzie takie 110/60to znaczy ,że jesteś niskociśnieniowcem tak jak ja.rzadko kto ma takie książkowe 120/80 zawsze są jakieś odchylenia zależy tylko jakie jest przy tym samopoczucie...ja jakbym miała to pierwsze 120 to mi głowę chce rozsadzić zazwyczaj mam 105 na 65-75 i jest ok.chyba że na polu jest bardzo niskie ciśnienie to wtedy usypiam na stojąco:(tak więc nie przejmuj się mógł to być jednodniowy spadek albo tak już masz i tyle. ja_też zdjęcia to mam na stronie bobasów www.pawelek1111.bobasy.pl na razie nie mam innych,jakoś mi już minęła mania robienia zdjęć,jak Paweł był malutki to mu pstrykałam non stop a teraz już się tak nie zmienia a i mnie już przeszło.starzeję sie chyba;) dziewczyny jak któraś mi jeszcze nie przysłała zdjęć to bardzo proszę,bo ja lubię oglądać:) dobrej nocki wszystkim pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×