Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

bog mowi- zaplata z grzech jest smierc.. owszem grzech adama= smierc adama.. ale co maja wspolnego z jego grzechem jego dzieci?? tu wyjawie wam tajemnice; BOG POWIEDZIAL: SYN NIE PONIESIE NIEPRAWOSCI OJCOWSKIEJ A OJCIEC ZA SYNA -MOWI PAN. KAZDY PONIESIE KARE ZA SWOJ GRZECH\" \'IZAJASZA\" JA SAIE NIE ZMIENIAM :MOWI PAN\"... ;izajasza\" \" sie nie zmieniam mowi Pan..\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżyki Boli mnie głowa boli mnie życie Boli mnie trzeźwość i boli picie Bolą mnie wszystkie moje ziemskie sprawy Boli że umrzeć przyszło Bolą mnie obawy Bolą mnie wszystkie te rzeczy święte Widzialną ręką szaleńca W nienawiść zaklęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak profesorze.....taka jest prawda, tak jak piszesz. Bóg sienie zmienia i jest konsekwentny i kazdy własny cieżar poniesie..... a Ci którzy są w Chrystusie odkupieni są z win i kary, bo karę już poniósł sam Pan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekst Dekalogu został zachowany w Biblii w dwóch, minimalnie różniących się wersjach: w Księdze Wyjścia (Drugiej Księdze Mojżeszowej) (20:2-17) i w Księdze Powtórzonego Prawa (Piątej Księdze Mojżeszowej) (5:6-21). i drugie przykazanie brzmi jakoś tak: Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań. To jak to jest Profesorzez z tą biblią?;) znawcy pisma twierdzą że sprzeczności nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wszystko
TO SRANIE W BANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro Hitler poszedł do nieba to czywiście że nie jest w naszym pojeciu sprawiedliwości, a jeśli w niebie nie ma “sprawiedliwości\", to kto wynagrodzi nam wszystkie niesprawiedliwości, jakich zaznaliśmy na Ziemi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojzesz jak i hitler niosl sztandary ..bog z nami .. razem wymyslili ze ;maja za malo przestrzeni zyciowej.. dzisiejsza palestyna to dawna ziemia kananejska i filistynczycy,, potem widzialem te sztandary w blocie... potem te sztandary w blocie potem w blocie sztandary.... potem sztandary i bloto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i postepował wlasciwie biorac pod uwagę jego model świata, pytasz Black czym jest sprawiedliwość Boga? wg mnie jest bezwarunkową milością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawiedliwość to dla każdego takie same prawa, nagroda i kara. Miłość boga to coś innego niż sprawiedliwość boga, ale bez miłości nie byłoby sprawiedliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragment o sprawiedliwości \'Nie liczcie wiec na Mnie, że “na koniec wyrównam wszystkie rachunki\", że zaprowadzę niebiańska sprawiedliwość w “przyszłym życiu\". Powiadam ci: Nie ma “przyszłego życia\", jest tylko życie. Śmierć nie istnieje. To, jak tworzycie swoje życie i doświadczenie, zarówno jako jednostki i jako społeczeństwo, stanowi obraz waszego pojęcia sprawiedliwości. -Pod tym względem nie uznajesz rasy ludzkiej za szczególnie rozwiniętą, tak? To znaczy, gdyby przedstawić naszą ewolucję w postaci pola do futbolu, gdzie byśmy się znaleźli? -Na linii dwunastojardowej. -Żartujesz. -Bynajmniej. -Pod względem rozwoju doszliśmy dopiero do linii dwunastu jardów? -Tylko w XX wieku przeszliście z linii sześciu na dwanaście jardów. -Jest szansa na to, że kiedykolwiek zaliczymy touch-down? -Oczywiście. Jeśli znów nie wypuścicie piłki z rak. -Znów? -Jak już mówiłem, nie pierwszy raz wasza cywilizacja znalazła się na krawędzi. Powtarzam to, ponieważ jest rzeczą niezmiernie ważną, abyście to usłyszeli. Zdarzyło się już raz na tej planecie, że wasz rozwój techniczny znacznie przekroczył wasze umiejętności wykorzystania go w odpowiedzialny sposób. Po raz kolejny zbliżacie się do tego samego punktu w dziejach ludzkości.\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
budze sie co rano jak kiedys ale ranek nie jest nadzieja na dzien w ktorym sie wszystko zmieni ten jeden dzien zmienil mnie bardziej niz wszystkie niezwykle dni ktore zdarzyly mi sie. codziennie towarzyszy mi strach ze to juz sie nie powtorzy nie bede mogl cie dotknac. i czuc twego ciala. jak skazany na dozywocie bez nadziei. Czekam ma nic... jak dziecko buduje swoj swiat na nowo jedyna nadzieja ktora mi pozostala pochodzi od tego ktory to wszystko zorganizowal. i od ktorego podobno nie wolno mi niczego oczekiwac w mojej sytuacji. czsami gdy tak bez przerwqy o tobie mysle chcialbym abys okazala sie jak najpredzej glupia idiotka ktora nie warto zajmowac sobie glowy. kiedy zapewnialem cie ze wkrotce sie zobaczymy, przez mysl mi nie przeszlo ze bede musial zaplacic taka cene za klamstwo. mysle ze byla bys wspaniala matka dla naszego dziecka chociaz nigdy nie bedziemy rodzina. nie wiem czy moglbym przyrownac do mojej zony po tylu latach ,ale czuje ze jestes prqawdziwa kobieta a wcale ich tak wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mówię o tej jedynej najsprawiedliwszej sprawiedliwości jaka napewno istnieje o Jego sprawiedliwości. :) A merkaba to rydwan boga zaprzężony w cztery żywioły: ogień, ziemię, wodę i powietrze. Co symbolizuje 3 stany materii oraz ten czwarty stan materii... oczywiście energię. :D Starożytni odkrywcy to w większości filozofowie. Tak jak Einstein. Mądrzy ludzie po prostu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesorze zapodałeś coś sobie? :D weź tego więcej lub nie bierz wcale ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black oczywiście że TAK 🌻 trzy energie w równowadze i pojawia się czwarta, ON powiedz mi, miałeś doświadczenia z takim \"akcesoriami\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no Mała - pozwól profesorowi brać co chce. Może tak mu lepiej. Ja też bym sobie zapodał piwko ale nie chce mi się leniwej pupci ruszyć do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to jesteś jedna Mała jak to pisał profesor prawdziwa kobieta :) 🌼 Tylko z tym \"do piwka\" mogę mieć problem - słaba głowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreamer thx za kwiatuszek:) a to było do mnie? chyba nie na swoje usprawiedliwienie mam tylko to,że to Black zaczął;) Profesorze potrzebujesz jakiegos czasu w zwyczajności zaczynam się zastanawiać co się dzieje w Twojej głowie bo wygląda jak gromada małych ptaków ciągle śpiewających w górnej partii głowy, i nie bój się strach zabija duszę dla każdego zajaśnieje słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a to było do mnie? chyba nie na swoje usprawiedliwienie mam tylko to,że to Black zaczął\" ale co? \"co się dzieje w Twojej głowie bo wygląda jak gromada małych ptaków\" To jak w mojej głowie Takie małe żyjątka chochlikami zwane Takie trochę ten tego Z lekka poje...e ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to zaczął \"BlackNumenórean A co to jest merkaba (merkabah)??? \" a chyba nie -dotyczyło postu profesora w Twojej też? ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×