Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Spadam - fajnie, że się choć raz zgadzamy, mam nadzieję, że jeszcze nie raz się zgodzimy, a jeśli o czymś będziemy mieć inne zdanie, to chociaż będzie to dla nas rozwijające :) Nieskromnie się pochwalę, że ja też mam truskawki - mniam :) chociaż już czasem nie wiadomo co z nimi zrobić. Niestety ich posiadanie nie jest moją zasługą - nie posiadam zamiłowania do uprawy ziemi - więc zawdzięczam to pasji rodziców. Smacznych truskawek wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem i ja cos dodam
Spadam , jesli uwaznie czytasz Biblie i nie masz klapek na oczach to prawda jest taka,iz dostrzezesz fakt ,ze cos takiego jak dogmat o trojcy nie istnieje tzn istnieje,ale niema kompletnie uzasadnienia w Bibli i to bedziesz widziala bardzo wyraznie. Jesli poszukujesz prawdy to zachecam Cie bys skorzystala z jednego z zebran Zielonoswiatkowcow n,na ktore notabene powoluje sie kamelia ,bedziesz wiedziala z kim i czym masz doczynienia. Mysle ,ze jesli tam pojdziesz raz to wiecej Twoja noga tam nie postanie o ile nie uciekniesz stamtad wczesniej. Kamelia wymienila wyznania,ktore rowniez zrzeszaja w sobie ten kosciol d,do ktorego Ty napisalas wczesniej,dlatego zamiast adwentystow odpisali Ci z tegoz kosciola. Jest to zbior sekt zrzeszonych do zasiewania falszu i zaciemniania Pisma Swietego.Ale szukaj dalej,kto szuka ten znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreamer u mnie już się skończyły:) Gdy Jezus ppodczas ostatniej wieczerzy rozmawiał z uczniami powiedział“słów tych, które wam mówię, nie wypowiadam od siebie. Ojciec, który trwa we mnie, On sam dokonuje tych dzieł,Ja Jestem w Ojcu, a Ojciec we Mnie. Jeżeli zaś nie – wierzcie przynajmniej ze względu na same dzieła! Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto we Mnie wierzy, będzie także dokonywał tych dzieł, których Ja dokonuję, owszem, i większe od tych uczyni, bo Ja idę do Ojca\". Chciał powiedzieć, że Wyższe Ja dokonuje cudów w Nim i że uczniowie przez moc własnych Wyższych Ja mogą być zdolni do jeszcze większych dzieł.Kiedy Jezus mówił, iż On sam jest Bogiem lub Ojcem, a nie człowiekiem, nie zrozumieli jak Jezus mógł być równocześnie człowiekiem i Bogiem. a ponieważ brakowało właściwego zrozumienia, przyjęto dogmatycznie, iż Jezus był częścią Najwyższej Boskiej Trójcy, która składa się z Boga Ojca. Jezusa Syna i Ducha Świętego. Teologia ta nie odpowiada ani nauce Jazusa. Sam nic takiego nie mówił za to uczył w prosty sposób, że każdy człowiek mógłby połączyć się z własnym wyższym Ja, które nazywał “Ojcem\" (Ojciec, który we Mnie mieszka\"), i stać się z Nim JEDNOŚCIĄ – a nie TRÓJCĄ W JEDNOŚCI. Jezus nigdy nie twierdził, że tylko On sam i nikt poza Nim nie może osiągnąć takiej Jedności, przeciwnie, ciągle zachęcał by ludzie dążyli do takiego zjednoczenia. “Ja i mój Ojciec jesteśmy jednym\", został obwiniony o bluźnierstwo i był bliski tego, aby Go ukamienowano. Jezus powiedzial “Czyż nie napisano w waszym Prawie: Ja rzekłem: Bogami jesteście? (cytował Jeden z psalmów) Jeżeli Pismo nazywa bogami tych, do których skierowano słowo Boże – a Pisma nie można odrzucić – to Jakżeż wy o Tym, którego Ojciec poświęcił i posłał na świat, mówicie: “Bluźnisz\", dlatego że powiedziałem: “Jestem Synem Bożym\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem i ja cos dodam No wiec ja szukam, czytam tą Biblie i poki co przyjmuję to co nie ulega żadnej watpliwości. Nie jest to latwe - sama przyznasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia wymienila wyznania,ktore rowniez zrzeszaja w sobie ten kosciol d,do ktorego Ty napisalas wczesniej,dlatego zamiast adwentystow odpisali Ci z tegoz kosciola. Jest to zbior sekt zrzeszonych do zasiewania falszu i zaciemniania Pisma Swietego.(cyt) Nie wymieniłam tych denominacji wyznaniowych o których pisała spadam, nie są mi znane. Gdyby należały do kościołów ewangelicznych chrzescijan znałabym je. W kościołach ewangelicznych nie ma zebrań, tylko nabozeństwa ku czci Boga Ojca Zbawiciela Jezusa Chrystusa, Pana naszego w Duchu Swiętym. (23) Lecz nadchodzi godzina i teraz jest, kiedy prawdziwi czciciele będą oddawali Ojcu cześć w duchu i w prawdzie; bo i Ojciec takich szuka, którzy by mu tak cześć oddawali. Jan 4 tym razem ja coś dodam-Swiadkowie Jehowy nie widzą Trójcy w Biblii, bo mają zamknięte oczy, dopuki Jezus ich nie otworzy nie zobaczą tego co jasne dla tych którzy Duchem poznają Prawdę:) Jest to zbior sekt zrzeszonych do zasiewania falszu i zaciemniania Pisma Swietego( cyt. a teraz ja cos dodam) - mówisz jak faryzeusz o sekcie Jezusa Chrystusa, w czasach Nowego Tesamentu- patrz Dzieje Apostolskie. Mała, napisałam co czytałam, Stuarta Olyotta, Mc Dowella znam z innych pozycjii i jak najbardziej polecam, Wydawnictwa ewangeliczne, jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Genesis 1,26 czytamy: \"Potem rzekł Bóg (liczba pojedyncza): Uczyńmy (liczba mnoga) człowieka na obraz nasz (liczba mnoga), podobnego do nas (liczba mnoga)\". Ciekawe jest przejście od liczby pojedynczej do mnogiej. Mojżesz, pisząc o Bogu, nie posługuje się liczbą mnogą �Elohim, ale to Bóg posługuje się rzeczownikami i zaimkami w liczbie mnogiej w odniesieniu do samego siebie. Po upadku człowieka Bóg powiedział: \"Oto człowiek stał się taki jak my\" (Genesis 3,22), a potem, kiedy ludzie zaczęli budować wieżę Babel, Jahwe rzekł: \"Zstąpmy tam i pomieszajmy ich język\" (Genesis 11,7). Prawda w Piśmie Świętym jest objawiana stopniowo, dlatego gdy dochodzimy do Nowego Testamentu, znajdujemy wyraźniejszy obraz trynitarnej natury Boga. Już sam fakt nazwania Boga miłością (I Jana 4,8) wskazuje, że musi istnieć wielość osób w Bóstwie, gdyż miłość może istnieć jedynie w związku między odrębnymi osobami. W Ewangelii Mateusza a) Przy chrzcie Jezusa spotykamy jednocześnie trzy osoby Bóstwa w działaniu: \"A gdy Jezus został ochrzczony, wnet wystąpił z wody, i oto otworzyły się niebiosa, i ujrzał Ducha Bożego, który zstąpił w postaci gołębicy i spoczął na nim. I oto rozległ się głos z nieba: Ten jest Syn mój umiłowany, którego sobie upodobałem\" (Mat. 3,16-17). Sprawozdanie z chrztu Jezusa jest bardzo mocnym świadectwem na rzecz nauki o trójcy - oto bowiem obecny był Chrystus w postaci człowieka, widzialnej dla wszystkich; Duch Święty zstąpił na Chrystusa widzialnie, pod symbolem gołębia, a głos Ojca dał się słyszeć z nieba: \"Ten jest Syn mój umiłowany, którego sobie upodobałem\". W Jan 10,30 Chrystus mówi o swojej równości z Ojcem, a w Dz. 5,3-4 Duch Święty jest określony jako Bóg. Dlatego nie sposób wyjaśnić scenę chrztu Chrystusa inaczej jak w ten sposób, iż istnieją trzy równorzędne osoby w łonie Bóstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b) Pod koniec swojej służby Jezus powiedział uczniom: \"Idźcie tedy i czyńcie uczniami wszystkie narody, chrzcząc je w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego\" (Mat. 29,19). W akcie chrztu, będącym oficjalnym rytuałem przyjęcia wiary chrześcijańskiej, wyraźnie podkreślona jest nauka o trójcy. Po pierwsze, zauważamy, że wyrażenie \"w imieniu\" (eis to onoma) jest w liczbie pojedynczej, a nie mnogiej - \"w imionach\". Być ochrzczonym w imieniu trzech osób trójcy oznacza utożsamić się ze wszystkim, co trójca reprezentuje; poświęcić się Ojcu, Synowi i Duchowi Świętemu19. Po drugie, związek tych trzech imion wskazuje, że Syn i Duch Święty są równi Ojcu. Byłoby dziwne, jeśli nie bluźniercze, łączyć w formule chrztu imię wiecznego Boga ze stworzoną istotą (czy to wiecznie stworzoną, czy też stworzoną w określonym punkcie czasu) i bezosobową mocą. \"Kiedy Duch Święty został wymieniony w tym samym stwierdzeniu i na tym samym poziomie, co dwie inne osoby, trudno uniknąć wniosku, iż Duch Święty jest także postrzegany jako osoba o standardzie dorównującym Ojcu i Synowi\"20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie w II Kor. 13,13 wymienia trzy osoby trójcy: \"Łaska Pana Jezusa Chrystusa i miłość Boga, i społeczność Ducha Świętego niech będzie z wami wszystkimi\". Ewangelia Jana 20,28. \"Odpowiedział Tomasz i rzekł mu: Pan mój i Bóg mój\". Jest to jedyny przypadek w ewangeliach, kiedy ktoś powiedział o Chrystusie \"Bóg mój\" (ho Theos mou). Kiedy Tomasz ujrzał zmartwychwstałego Chrystusa, z wątpiącego zmienił się w czciciela. Ciekawe, że ani Chrystus podczas tego wydarzenia, ani Jan podczas pisania Ewangelii w najmniejszym stopniu nie podważyli tego, co powiedział Tomasz. List do Filipian 2,5-7. Choć fragment ten został napisany po to, by zilustrować uniżenie Chrystusa, jest jednocześnie jednym z najważniejszych nowotestamentowych tekstów świadczących o Jego boskości. \"Tego tedy bądźcie o sobie rozumienia, które było i w Chrystusie Jezusie. Który, będąc w kształcie (morfe) Bożym, nie poczytał sobie tego za drapiestwo (harpagmos) równym być Bogu, Ale wyniszczył samego siebie, przyjąwszy kształt (morfe) niewolnika, stawszy się podobny ludziom\" (Biblia gdańska). Morfe - \"kształt\", \"zewnętrzny wygląd\" - opisuje prawdziwą naturę obiektu, jego istotę. \"Odnosi sę nie tylko do wszelkiej zmiennej formy, ale do szczególnej formy, od której zależą tożsamość i status\"22. Morfe jest przeciwieństwem schema (2,8), które także oznacza \"formę\", ale w sensie powierzchownego wyglądu, a nie istoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świadectwo Starego Testamentu Jezus jest nazwany Bogiem nie tylko w Nowym Testamencie, ale także nazywany Panem i Bogiem w nowotestamentowych cytatach ze Starego Testamentu, w których hebrajski oryginał zawiera słowa Jahwe i Elohim. 1) Ewangelia Mateusza 3,3. \"Głos wołającego na pustyni: Gotujcie drogę Pańską\". Według wersetu 1 ten tekst z Księgi Izajasza odnosi się do Jana Chrzciciela, który poprzedzał Jezusa. W Iz. 40,3 słowem przetłumaczonym przez Mateusza jako \"Pan\" jest słowo \"Jahwe\". Tak więc \"Pan\", któremu Jan miał przygotować drogę to nikt inny, jak sam Jahwe. 2) List do Rzymian 10,13. \"Każdy bowiem, kto wzywa imienia Pańskiego, zbawiony będzie\". Kontekst (wersety 6-12) wskazuje, że Paweł ma na myśli Chrystusa, kiedy mówi o \"imieniu Pańskim\". Tekst jest zacytowany z Księgi Joela 2,32, gdzie w języku hebrajskim użyte jest słowo Jahwe. 3) List do Rzymian 14,10. W tym tekście Paweł przypomina czytelnikom, że \"wszyscy staniemy przed stolicą Chrystusową\". Następnie dodaje cytat z Księgi Izajasza, w której czytamy: \"Do mnie się zwróćcie, wszystkie krańce ziemi, abyście były zbawione, bo Ja jestem Bogiem i nie ma innego. Przysiągłem na siebie, z moich ust wyszła prawda, słowo niezmienne, że przede mną będzie się zginać wszelkie kolano, będzie przysięgał wszelki język\" (Iz. 45,22-23). W Księdze Izajasza Tym, który przemawia, jest Jahwe, zaś w Liście do Rzymian słowa te zostały odniesione do Chrystusa. 4) List do Hebrajczyków 1,8-9. \"Tron twój, o Boże, na wieki wieków (..). Namaścił cię, o Boże, Bóg twój\". W pierwszym rozdziale Listu do Hebrajczyków użytych zostało siedem starotestamentowych tekstów na poparcie twierdzenia, iż Chrystus jest większym od aniołów. Piąty tekst, cytowany w wersetach 8. i 9., pochodzi z Ps. 45,7-8, gdzie autor zwraca się do króla z dynastii Dawida jako do \"Boga\". Czy jest to poetycka przenośnia, jak to bywało na dworach wschodnich, czy też tekst ten wskazuje na kogoś, kto przewyższał starotestamentowych książąt z dynastii Dawida? \"Według hebrajskich poetów i proroków, książę z rodu Dawida był namiestnikiem Boga Izraela; należał do dynastii, której Bóg złożył szczególne obietnice, związane z wypełnieniem Jego zamierzeń wobec świata. Ponadto to, co było jedynie częściowo prawdą o każdym z historycznych władców z linii Dawida, czy nawet o samym Dawidzie, miało się całkowicie wypełnić, kiedy objawi się syn Dawida, w którym ucieleśnione zostaną wszelkie obietnice i ideały związane z dynastią. W sensie pełniejszym niż było to możliwe wobec Dawida czy któregokolwiek z jego sukcesorów w dawnych dniach, ten Mesjasz będzie się nazywał nie tylko Synem Bożym (w. 5), ale Bogiem, gdyż jest zarówno Mesjaszem z rodu Dawida, jak i objawieniem chwały Boga, odbiciem Jego istoty\"27. Wszystkie te fragmenty wskazują, że Chrystus i Bóg Jahwe to jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia już kiedyś o tym rozmawialiśmy:) „A kiedy ludzie zaczęli rozmnażać się na ziemi i rodziły im się córki, ujrzeli synowie boży, że córki ludzkie były piękne. Wzięli więc sobie za żony te wszystkie, które sobie upatrzyli. A w owych czasach, również i potem, gdy synowie boży obcowali z córkami ludzkimi, byli na ziemi olbrzymi, których im one rodziły”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kim były owe tak żądne miłości, niechrześcijańsko niecnotliwe istoty, zainteresowane intymnymi kontaktami z ludzkimi kobietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby zobaczyć Jahwe, jako Jedynego Boga. W Ojcu, Jezusie i Duchu Swiętym, trzeba rozsądzić Duchem i Z Duchem, nie własnym ludzkim rozumem, trzeba mieć Ducha, serce otwarte na poznanie Boga NA PRAWDĘ i rozum, nie tylko rozum:)- swój ludzki, niedoskonały, nieumiejący pojąć rzeczy Bożych. spadam przeczytaj Stuarta Olyotta i proś o Ducha Świętego, by On pokazał Ci Boga prawdziwego i Jedynego Jahwe, Jestem Który Jestem. Elohim. Adonai. To imiona Boga, które występują w Starym Testamencie określające Stwórcę Wszechświata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem mała, moze kiedyś będę na tym etapie poznania, ze Pan pokaże mi o czym mówił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia pewnie tak:) Wkrótce okazało się, że jedna z istot jest dowódcą. Jej imię nie zostało wymienione, jednak imię podwładnego znamy. Szef mówi: „Idź, Jawielu, podnieś mi tego człowieka! Niech się uspokoi i przestanie drżeć!” (Abr. 10, 4). Interesujące imię – Jawiel. To złożenie słów Jahwe (Bóg) i elohim (bogowie). Jawiel wykonał rozkaz. Abraham szybko przystosował się do dziwnej dla siebie sytuacji i zaczął wszystko bacznie obserwować. Powtórnie podkreśla, że nie byli to ludzie, lecz istoty „na podobieństwo człowieka” (Abr. 10, 5). Dzisiejsi ufolodzy użyliby zapewne określenia twory „androidalne”.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Potem rzekł Bóg (liczba pojedyncza): Uczyńmy (liczba mnoga) człowieka na obraz nasz (liczba mnoga), podobnego do nas (liczba mnoga)\". Nie bogowie mała, ale Jeden Bóg:) i to jest własnie fascynujace ze Bóg mówi o sobie- uczyńmy, podobnego do nas. \"Jeden jest Bóg\" mówi Biblia- Jahwe. Własnie Jahwe mówi o sobie-my. Jestem Który Jestem- Jahwe określa się - my. Jahwe to Bóg Ojciec i Syn Jezus i Duch Swięty. Jahwe był obecny podczas chrztu Jezusa. Głos z Nieba, Gołąb, Syn. To jest Jahwe Bóg Jedyny. Cudowny Niepojęty Nieograniczony Wszechmogący Bóg Jahwe, Adonai:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówię, że nie:) ale w określeniu elohim kryje się zarówno arabskie słowo allah, jak i semickie el – bóg, a elohim to bogowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człowiek nie jest wszechmogący Bóg tak, Jahwe tak i wszystko może, nawet to co po ludzku jest niemożliwe, dla Niego jest :):):) i chwała Mu za to ze tak wspaniale to wszystko poukładał i objawia to tym którzy są Jego i kochają Go całym sercem:) mała,:) nie tak szybko, nie da się wszystkiego na raz:) wiesz ile mam roboty z tymi słoikami pełnymi truskawkowego lata:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieważne jaka liczba, ważne - a potwierdza to nauka- że wszystko jest jednością a jedność jest wszystkim,jesteśmy nie tylko częscią świata lecz i częściami stwórcy a duch panuję nad materią, to jest dla mnie cudowne i fascynujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja truskawki zalałam rumem, pachną cudnie;) mrożone zostały mi z tamtego roku więc dałam sobie spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóg Ojciec, Bóg Jezus i Bóg Duch swięty, jako JEDEN JAHWE. Bog: Ojciec, Zbwiciel Jezus, Duch świety. Niektórzy Boga ograniczają tylko do Ojca. Tomasz powiedział do Jezusa: Pan mój i Bóg mój. Jezus nie sprzeciwił się temu stwierdzeniu. A Bogiem było Słowo Jan. 1.1 Jezus przyjmował cześć należną tylko Bogu, jako zyd wiedział ze tylko przed Bogiem można uklęknąć i oddać Mu pokłon, gdyby Nim nie był nie pozwolił by na taką cześć, nie przestąpił by zakonu Prawa. (Patrz Dekalog przykazanie 1,2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OArkę zapytałam bo czytałam w róznych źródłach o tym najważniejszym przedmiocie kultu Izraelitów czczonym jako szczególna świętość. Oglądałam ostatnio film w tvp . Arka Przymierza została podobno dostarczona przez syna Salomona okrężnymi drogami do stolicy Etiopii, Aksum, gdzie jest przechowywana do dziś jako największa świętość miejscowego chrześcijaństwa (Kościół Koptyjski) w Katedrze Mariackiej. Przed katedrą siedzi współczesny cerber, który ma chronić obiekt. Widziałaś to może? powtarzają w tvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia ja to trochę inaczej rouzmiem, bardziej to czuję niż wiem. Nie da się wyrazić słowami....chociaż ...na początku było...słowo...dla mnie to świadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocno się róznimy w poglądach mała, dla ciebie jest to siła bezosobowa , dla mnie Bóg jest Osobą, Duchową Osobą, którą można zasmucić, okłamać, której można coś wyznać, powiedzić, Która słyszy, działa, poucza, pociesza, przebacza, DZIAŁA, mówi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezus to Słowo. Słowo wyraża myśl. Słowo pokazuje nam Boga. Słowo Boga to Jezus. W Jezusie wypełnia się zamierzenie Boga, przez Niego On mówi. Przyszedłem objawić wam ojca. Kto widział Mnie widział Ojca. Ja i Ojciec jedno jesteśmy. \"Kto nie czci Syna ten nie czci Ojca\" Kto nie wyzanje Syna ten nie wyznaje Ojca. Ojciec wszystko przekazał Synowi:) Nie widzialam tego filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrosłam z osobowych pociągów;) Kamelia Ty wierz tak jak wierzysz, a kiedyś sama się przekonasz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz powtarzają na tvp-sprawdź w programie, ja mam na płycie z rzeczpospolitej. W ST : „Filistyńczycy zabrali Skrzynię Bożą i zawieźli ją z Eben-Haezer do Aszdodu. Następnie zabrali Filistyńczycy Skrzynię Bożą i wnieśli ją do świątyni Dagona, i ustawili ją obok Dagona. A gdy następnego dnia rano Aszdodczycy weszli do świątyni, oto posąg Dagona leżał twarzą ku ziemi przed Skrzynią Pańską”. Ale Arka – albo płynące z niej promieniowanie – powaliła nie tylko Dagona: „I zaciążyła ręka Pana na Aszdodczykach; spowodował wśród nich zniszczenia i nawiedzał ich wrzodami odbytnicy w samym Aszdodzie i w jego granicach” Ta katedra Mariacka w Aksum, gdzie jest przechowywana Arka...... - no szkoda, że nie widziałaś tego filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam: błogosławieni ktorzy nie widzieli a uwierzyli. Nie dotknęli zmysłami, a UWIERZYLI w Imię Jezusa Chrystusa. Jezus powiedział \" Proście w Imię Moje a dam wam\" \"Proście Mnie a dam wam\" Jezus to PAN. O NIM MÓWI CAŁY STARY TESTAMENT. ON PRZYSZEDŁ WYPEŁNIĆ PISMA. Rozsądz to DUCHEM , PROŚ DUCHA, ABY CI POKAZAŁ PRAWDĘ. Poznacie prawdę (Jezusa) a prawda was wyswobodzi. Jezus to więcej jak Zbawiciel. Przeczytaj to co ci proponowałam, otwórz serce, proś Ducha....a zobaczysz prawdę uwalniającą od wszelkich wątpliwosci i będziesz WOLNA w Jezusie Chrystusie. On da ci pokój i pewnosć:):):) Cudowną pewność:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×