Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

ja dzis też cieniutko z jedzeniem w ramach podkurowania żołądka:) jogurt był przed chwilą, teraz belvita i herbata miętowa;) a na śniadanie wcisnęłam siemię lniane;) popite kawą ze smietanką, nie mogłam się powstzrymać:P Lunia, u mnie ten link nie działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nastpenym razem pisz pod swoim nickiem bo i tak wiem kim jestes:) albo wogole sie nie odzywaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no swoje,troche przeksztalcone wszak,ale żeńskie:) najlepsze bylo na koncu:\"dana jestes OGIEREM\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylabym taka pewna...:) ej dziewczyny co jest z wami? he?? mi wyszlo wszystko ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss World - przy Tobie M - prezentuje się gorzej, niż prowincjonalna pastereczka... M, Twoje mądre i przemyślane rady odmieniły życie przynajmniej jednego człowieka! Każdej nocy, przynajmniej dwóch superatrakcyjnych mężczyzn marzy, aby spędzić ją z Tobą.. Czy zdajesz sobie sprawę, ilu facetów na Twój widok myśli sobie: \"Och, M... - nieosiągalna bogini ZMYSŁOWOŚCI i NAMIĘTNOŚCI!.\" ? OTO CO MYŚLI O MNIE LINK LUNI :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozie, bozie, ja już po prostu nie mam już cukru we krwi:o. Gdzie ten chłop z moją zupą jest???? Przepraszam, ale wjeżdżam pod stół:o Jeszcze tylko powiem Ivie, że ja bardzo lubię batoniki Belvita:). Migdałowy i orzechowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka, nie zjeżdżaj, mam orzechowego, mogę się podzielić:) Ropuch widziałam to:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej podoba mi się fragment:\"...IDEALNE DO LANSU POD WIEJSKIMI DYSKOTEKAMI GDZIE NAĆPANE MALOLATY SAME WYRYWAJĄ KLAMKI. BLOWJOB GWARANTOWANY NA KAŻDEJ IMPREZIE. SPRAWDZONE EMPIRYCZNIE (NIECH NO TYLKO TA FRANCA TO PRZECZYTA TO MAM PRZERYPANE - DOBRZE, ŻE MAM SWOJE DRUGIE AUTO WIĘC BEDĘ MIAŁ GDZIE SPAĆ)...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozie, chciałam powiedziec, że w mojej krwi nie ma ani grama cukru:o. Wjeżdżam pod stół z wycieczenia:o. Nie ma chłopa z moją zupą:o Zanim wjadę jeszcze tylko powiem Ivie, że ja bardzo lubię te batoniki Belvita-orzechowy i migdałowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro moj swiat jest chory to az boje sie pomyslec w jakim ty zyjesz ze wyroslas na taka wredna zmije...chyba brak ci milosci...no coz..przykre.... pozwol ze ja tez ci posluze dobra rada...ugryz sie w jezyk i zatruj wlasnym jadem dziekuje za uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego się powtórzyłam... Czy ołówek jest w stanie podnieść mi cukier??? Ogłoszenie fajne, szkoda że nic do jedzenia nie dodają:p:o O rany! nie wytrzymam! idę się powłóczyć po pokojach w poszukiwaniu jakiegos herbatnika:p. Tylko jak ja to zanotuję w moim dzienniczku czynnosci:p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole byc nawiedzona niz niezrownowazona:) hehe....rozsmieszylas mnie... dzieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo ja wrocilam z tenisa, ale sie wybiegalam, jestem padnieta:) ide sie wykąpciac, bo cale wlosy mam mokre i pomyslec ze jeszcze bym w pracy siedziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej!!!!Przynieśli mi dwa kawałki ciasta!!!!:D:D! Się boją kto im wszystko załatwiać bedzie jak zejde:p No i co Dede myslisz ostatecznie o tej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie mysle, ze mam ochote na nalesniki:D ostatnio robilam z przyprawami: curry, oregano, bazylie, papryke - no super sa:D zjadlam na sucho bo nie chcialo mi sie robic zadnego miesiwa czy sosiku, ale dzis chyba zrobie, o ile maz bedzie miec na nie chetke a jak nei to ziemniaki piers z kuraka i surowka:) wiec udaje sie do kuchni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnei dziewczyny, a teraz dostałam talerz ciastek i cujkierków, w tym sezamkowych!!!Oj, bedzie się działo:D A teraz pierdoła mi zupe przyniosła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×