Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość sysia111
cześc wam dziewczynki. Surfitko ja też czymam kciuki aby się spelnilo i coś mi podpowiada i to juz od dawna że jesteś ale nie zapeszajmy czekam zniecierpliwościa na wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
co do dzieciaczkow to ja zawsze chcialam miec coreczke od zawsze a tylko ze wzgledu na mojego ojca chcialabym dać mu wnuka bo on zawsze chcial mięć syna a ma dwie dziewczyny więc wiem że teraz uszczęśliwił by go chlopieć ale to wszystko wielkie nic bo teraz brałaby wszystko żeby tylko mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak my wszystkie Sysiu :-) koniecznie daj znac Sufitko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omego już odebrałam książke i biore się za czytanie. Dzięki ci bardzo jak ją przeczytam to dam znać żeby ją tobie zwrócić. Surfitko, koniecznie daj znać, ja to bym chyba na twoim miejscu testy robiła codziennie bo jestem taka niecierpliwa. Powiem ci że twój gin to optymista. Ja jak w maju zatrzymał mi się @ to poszłam do swojej ginki (jeszcze wtedy państwowo) to mnie zbadała i powiedziała że macica nie jest powiększona więc w ciąży nie jestem i dała mi duphaston po tygodniu dostałam normalny@. Ale mam nadzieje że u ciebie tak nie będzie ale za to będzie rósł brzuszek:-) Trzymam kciukasy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce Marcelka. dziewczyny, ale sie rozmarzyłyśmy, a tu ni hu,hu narazie.jedyna nadzieja w surfitce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Surfiteczko .... zobaczysz pewnie niedługo dwie krechy na tescie ... i juz następna wleci do drugiej tabelki :) licze ze niedługo wszystkie tam się znajdziemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło będzie popatrzeć jak w 2 tabelce będzie nas coraz więcej:-) Myślę że do końca roku zapełnimy ją do końca. Ciekawa jestem czy jak już wszystkie pozachodzimy to czy będziemy tutaj na tym tpoiku pisały czy założymy sobie nowy pt. dziewczyny z pragnę dzidziusia-mają dzidziusia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziulku - jestes naszym sloneczkiem ... :) wiem ze niedługo tak bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza333
Czesc rano wpładłam na chwilke do was a tu tyle informacji wszyscy juz cieszą sie wiadomościami Surfitki Jeszcze raz trzyman kciuki Surfitka A ja dzisiaj odebrałam wyniki i Lh mam OK ale podwyższony progesteron 2,9 -gin powiedział ze to może przez luteine bo długo ją brałam i kazał odstawic . Zobaczymy coi dalej Jutro do kliniki z wynikami i zobaczymy . ALE Się BOJE :((((Może dlatego mama taki nastruj bo to pierwszy raz zmieniam lekarz i troszęk będe skrępowana :( a mój misiek - ojej on to dopiero będzie zdenerwowany ale czego nie robi się dla dzidzia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini :-) Elizo a do jakiej kliniki się wybierasz? Nie masz co się denerwować przed zmianą gina, ja w przeciągu 1,5 roku już na 4 zmieniłam ale też się zawsze denerwuje przed wizytą to normalka. Przeczytałam sam prolog ksiązki \'sąsiadka\' i już zdążyłam się poryczeć ale rzezcywiście podobna historia do naszych dziewczyny ( jak narazie ). Może jak przeczytam tą książke to wybije sobie z głowy te myślenie o dzidziu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
przybliżylam te naszą tabelki aby wrazie czego daleko nie szukać Tabelka nr.1 oczekujące NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia/Warszawa.........26.............15................ ......05.03.07 Trinity /k.Łowicza.......30.............18................ok.26-27.0 2.07 Martyn--ia/Legnica......26..............4............... ......???????? Lenka/Ostrołęka........ 28...............3.....................24-28.12.06 akasia/ Zielona Góra.....26............ 22........................ok. ??? sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............36...................ok.17.02.07 myszka123/Koszalin.........28...........8............... .......08.02.2007 Paula76......................31...............5......... ...........ok.20.01.07 Surfitka/Krakow...........27..............3............. ....ok.30.01.07 natasha77/bydgoszcz......22.............6............... ......13.01.07 kukusia.......................25.............6.......... ............ok.24.02.07 Tabelka nr.2 zaciążone NICK/Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn.......25..............8................. .....15.09.2007 Justyna/Londyn..........26.......... ???.......................04.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie troche się w tym m-cu wyjaśni. Idę na te cholerne hsg a 14.02 w walentynki mężuś robi badanko. Więc już coś będzie wiadomo. W tym cyklu bedziemy mieli bardzo mało przytulanek więc... może mamy szanse. Wczoraj złamaliśmy zakaz ale były gumki bo wiecie że to wszystko na złość a niechciałabym sobie ani nikomu zrobić krzywdy. Nie mierze tempki i sie nie obserwuje. Będę czekała na 05.03 na @ i obiecuje sobie że nawet 1 testa nioe zrobie do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, napiszcie czy dostałyście moje ślubne zdjęcia? Całuski..ja czekam na księdza, bo zaraz będzie \"kolęda\". Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dianka mi nic od ciebie nie doszło więc spróbój jeszcze raz bo chce zobaczyć tego dumnego tatusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oaziu, życze miłego czytanka. A oodac mi ją możesz w ten sam sposób:) Ja tam jestem średnio co 2 tygodnie! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja tylko na chwilkę bo mam gosci:) Paulinko dziękuje za pi ekne zdjecie, odesłałam ci moje Surfitko trzymam kciuki!!!!!!!Może się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Surfitki. Skarbie, chciałaś zapoznać się z losami m j miłość więc opisze po krótce co pamiętam w wątkach Barbara i lucek są jak zawsze starym dobrym małżeństwem. Marta buduje dom, ale najprawdopodobniej firma której to zleciła - zwiała z jej kasą.a ona teraz poleciała do męża do stanów (może ją spotkasz gdzie na ulicy :) W marysi dalej zakochany artur, ten doktorek, ale do ich przychoni trafia do pracy jego była znajoma i go chyba podrywa.maryśka jest zazdrosna, bo już chyba też go chce. gośkę podrywa marcin, brat marzeny, ten młody doktorek. a swoją drogą - mi też ona gra na nerwy. Kuba zakochany w marzenie ale ona dalej w tym ćpunie sławku, który ją nawet pobił. madzia jest od dłuższego czasu na misjach, chyba w afganistanie i jej niepokazują. u piotrka i kingi wszystko gra. tereska pawłowa w szpitalu na gruźlice.Podejrzewam, że umrze, bo tak naprawde w życiu jest zafasolkowana i niechce grać w filmie. hanka i marek są już idealnym małżeństwem, po tych wszystkich problemach z grażyną. ta natomiast jest teraz z peterem. ewa dowiaduje sie że leszek ma kochanke i drugie dziecko, kazała mu sie wynieść, i pewno bedą sie rozwodzić. to na tyle.chyba że jeszcze coś chciałabyś wiedzieć to pytaj, bo oglądam każdy odcinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wyjezdzamy ...jednak do Olsztyna :-) spimy gdzies po drodze w hotelu.A jutro bede miala 4 godz.wolnego :-( do poludnia/. Diano powodzenia na jutrzejszym egzaminie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczeta. A ja jestem cierpliwa. Nie zamierzam robic codziennie testow, dzis sie doszukalam w necie, ze moze byc sytuacja, ze test wykaze ciaze dopiero po dwoch tygodniach od implantacji. Wiec cierpliwie czekam, juz sie tyle w zyciu nasiusialam po tych testach... :) Bardzo dziekuje za trzymanie kciukow, ja nalapalam fluidkow od Dianki i Justynki, zeby sie powiodlo :) Pewnie zrobie test dopiero w sobote. Tak na spokojnie. Nie chce sie denerwowac niepotrzebnie, a fajnie jest sie czuc, ze niby moze jest sie w ciazy ;) No i wy tez lapcie te fluidki...Justyna ich strasznie duzo puscila na swoim topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze niełapie w tym miesiącu bo niemam po co .i tak niebedzie przytulanka.zostawiam wszystkie dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusiu, dzieki. Chyba jednak totalnie wypadlam z obiegu jesli chodzi o ten film. Nie mam pojecia kim jest polowa z tych ludzi o ktorych piszesz. Kuba, Marzena, Grazyna, Slawek. Cos tam o nich czytalam, ale mi jakos nie utkneli ;) Bede nadrabiac zaleglosci jak juz wroce do Polski, zawsze puszczaja powtorki. A mam nadzieje, chociaz przez jakis czas byc kura domowa (matka Polka) to sobie poogladam. Ale jak najbardziej fajnie jest wiedziec co i jak, a szczegolnie jakies wazne wydarzenia. A co z dzidziusiem Kingi i Piotrka? Oni tez maja problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam na topiku Justyny i nie było dla mnie fluidków ciążowych :-( Justynko póść nam świerza porcje albo Dianko ty też nam zaaplikuj prcje fluidkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic na temat ich dzidzi nie ma.pewno odpuścili narazie. a kiedy wracasz do polski?no, kurą domową to ty możesz już za niedługo zostać. niby tak sie śmieją z tych kur, ale chętnie bym nią pobyła.niezależy mi na żadnej karierze tylko na byciu mamusią i żoneczką.reszta mnie nieinteresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to paziu nie bylo. Jak sie dowiedziala o dzidzi to chyba ze strony fluidkow napuszczala. Ja wtedy lapalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha , ktoś pisał że pije ziółka na płodność.czy możesz podać jak sie nazywają, bo też chce sobie kupić. a jedna z naszych zaciążonych dawała mężowi witaminki, też prosze o ich nazwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wiem kiedy wracam. Zalezy jak to bedzie, kiedy dzidzia przyjdzie, kiedy uzbieramy dosc pieniazkow na domek, czy moja mama zdecyduje sie mi troche pomoc jak juz dzidzia by byla. Jest tyle pytan, a zycie na pewno samo na nie odpowie. Ale tak jak na razie planujemy gdzies za dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też zbieramy na domek, ale na pewno za dwa lata niezdążymy uzbierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusiu, my juz domek mamy. Nawet jeden poziom jest juz wykonczony i w nim mieszkalismy przez rok. Chcemy wykonczyc drugi poziom no i moze cos zaoszczedzic na jakis wlasny interes. Wiec dwa lata nam na pewno tez nie starczylyby na uzbieranie na caly dom. Wiec sie nie zalamuj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×