Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

akasia witaj :) odpoczywaj, bo dzidzia jest najważniejsza :) Ano jestem z Twoich stron i powiem więcej, nawet mieszkałam ładych parę lat w Zielonej Górze. Jak studiowałam i rok po studiach:) Kocham to miasto :) Pozdrawiam Cię serdecznie i już wysyłam Ci zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc!! Czy ja dobrze przeczytałm z tego co mąż Dianki napisał,to Dawidek się pospieszył,ale super...:) :) Akasiu-dobrze ,że się odezwalaś bo zaczynałam się już martwić co z tobą.Najważniejsze ,że z tobą i maluszkiem wszystko w najlepszym pożądku.Odpoczywaj już nas nie zostawiaj na tak długo.Zdjecie zaraz ci wysle. Elizko-wysłałam ci zdjecia pewnie niedoszły zaraz to powtórze. Martiko-doczekałaś się ostatniego dnia w pracy przekaż innym obowiązki i na wakacje,odpoczniesz,odstresujesz się i wszystko się ułorzy jak tego chcesz.Szerokiej i bezpiecznej drogi,i wracaj do nas szybciutko. Pozdrawiam całą reszte naszej topikowej ferajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek, no właśnie Akasiu mogłabyś chociaż skrobnąć krótkie \"jeszcze żyję i leżę plackiem w łóżku. No chyba jednak Dawidek sie pospieszył, mam nadzieję, że podrósł troszeczkę i będzie zdrowiutki. Dianeczko i mężu Dianki powodzenia i ściskam kciuki. A ja tez nie dostałam zdjęcia pierścionka buuu. Karolcia a jak twoje siniolce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik
Cześć dziewczynki. Widzę ze niedługo sie pojawi pierwszy dzidziuś - Dianko trzymam kciuki, będzie dobrze:) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i gratuluję nowym zaciążonym. U mnie ok jestem przed wizyta u lekarza, więc boję sie jak zwykle.Uaktualniam tabelkę: Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............21.............. ...ok 17.09.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............21................ok.26.09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............32....................09.09 .07 karolcia_26...................27 ...........16 ....................18.09.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .....ok.01.09.07 Marta 24/USA................24..............4....................2 6.09.07 voltare/k.Opola.............30.............63........... ......ok.10.09.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.03.09.07 jadira/Kraków...............34..............10.......... . .....ok.22.09.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Martika-2327/cz-wa.......23............................. .......30.09.07 Martt/Głogów ..............26...............2.....................19.09.0 7 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............37............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............35............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............30.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............24.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............18.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.............5............. .........03.04.2008 kukusia .......................25.............6..................... .12.04.2008 destination25/białystok......25.........6............... ........17.04.2008 Jeszcze raz całuję wszystkie!!! Dianko - powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj akasiu akasiu powinnas dostac w tyłek!!! ciesze sie ze nic złego sie nie dzieje:) Dianko trzymam kciuki za ciebe i Dawidka :)❤️ oraz za wsyztskie zaciązone i starajace sie !!! Narazie leze w łózku z grypką ale czytam was cały czas Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............21.............. ...ok 17.09.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............21................ok.26.09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............32....................09.09 .07 karolcia_26...................27 ...........16 ....................18.09.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .....ok.01.09.07 Marta 24/USA................24..............4....................2 6.09.07 voltare/k.Opola.............30.............63........... ......ok.10.09.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.03.09.07 jadira/Kraków...............34..............10.......... . .....ok.22.09.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Martika-2327/cz-wa.......23............................. .......30.09.07 Martt/Głogów ..............26...............2.....................19.09.0 7 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............37............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............35............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............30.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............24.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............19.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.............5............. .........03.04.2008 kukusia .......................25.............6..................... .12.04.2008 destination25/białystok......25.........6............... ........17.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba skopiowałam zła tablekę ale to nie moja wina bo taka yła ostatnia:) Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............21.............. ...ok 17.09.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............21................ok.26.09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............32....................09.09 .07 karolcia_26...................27 ...........16 ....................18.09.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .....ok.01.09.07 Marta 24/USA................24..............4....................2 6.09.07 voltare/k.Opola.............30.............63........... ......ok.10.09.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.03.09.07 jadira/Kraków...............34..............10.......... . .....ok.22.09.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Martika-2327/cz-wa.......23............................. .......30.09.07 Martt/Głogów ..............26...............2.....................19.09.0 7 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............37............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............35............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............30.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............21.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............19.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.............9............. .........03.04.2008 kukusia .......................25.............6..................... .12.04.2008 destination25/białystok......25.........6............... ........17.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Paulo, moje siniaki z dnia na dzień zmieniają barwy - jak kameleon :D już wolałam je w 1 dzień, teraz są żółto - zielono - fioletowe :( buu Pozdrowienia dla wszystkich dziewczynek w ciaży, dobrze że się odezwały 👄 Martyniu niech to grypsko z ciebie jak najszybciej wyjdzie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze, ale nowina! Dianko bądź dzielna - trzymam kciuki za Ciebie i Dawidka:) Może i lepiej tak z zaskoczenia, nie miałaś czasu na to aby się \"na zapas\" denerwować;) W szpitalu na bank wszyscy się zatroszczą, żeby Twój Skarb bezpiecznie zawitał do naszego świata:) Trzymajcie się! Mężusiu Dianki oczekujemy na \"sprawozdanie\" i zachywty nad \"naszym\" pierwszym topikowym bobaskiem;) akasiu - przyłączam się do zdania dziewczyn - należy Ci się porządne lanie - ale to zostawimy na później - trzeba było jak Dianka zagnać mężulka do kompa, żeby choć 2 zdanka do nas wystukał:P 😘 dla Ciebie i bejbolka:) karolciu - a propos Twoich siniaków - na szczęście pogoda nie sprzyja już bieganiu po podwórku w koszulkach z krótkimi rękawkami, więc tyle dobrego - przynajmniej ich nie widać;) Martiko - na \"pożegnanie\" życzę Ci (Wam) wspaniałej podróży, odpoczynku, nabrania jako-takiego dystansu i żebyś jak najszybciej tutaj do nas wróciła z nowymi siłami, podreperowanym zdrówkiem i lepszym humorkiem:) 🌻 martyniu - no ładnie - chyba obie z JustynąM żeście się zmówily!:P Jeszcze się lato nie skończyło, a Wy obie zasmarkane;) Herbatka, miodek - zdrowiejcie szybko - po 😘 dla dzieciaczków:) anisik - dobrze ze dzidzią ok:) - Wpadaj do nas jak najczęściej;) tryni, pazia, surfitka, jadirka, paula, eliza, marta24, martt, justynka24, Katia100, kukusia (gdzie Ty?), destination - po 🌻 i po 😘:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Akasiu, dobrze ze sie odezwalas, bo sie martwiliysmy wszystkie o ciebie. Przykro mi ze musialas lezec w lozku i to cie zatrzymalo od pisania z nami. I mam nadzieje, ze teraz juz odezwiesz sie czasem :) No i ze fasolka bedzie zdrowo rosla :) Martyniu, ty tez sie kuruj...kurcze grypa. Zdrowka zycze. Martika, wracaj zdrowa i pelna nowych sil do walki. No i umowa stoi ;) Czyzby Dawidek naprawde rodzil sie dzis? Trzymam kciuki za powodzenie. Mart, mam dobrego kolege ze studiow z Glogowa. :) Voltare, jak ostatnie dnie wakacji? U mnie wszystko dobrze...wczoraj mialam swedzenie macicy. Wiem ze to glupie i trudno to wytlumaczyc, ale normalnie jabym mogla wsadzilabym reke do brzuszka i podrapala sie ;) Tak jakby jakies robaczki mi w niej chodzily. Na szczescie dzis juz spokoj..:) Pozdrawiam wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 no tak.....nadstawiam tyłek i możecie używać sobie do woli :-) eh...leżenie nie jest straszne,zresztą zadne bole,i inne dolegliwosci tez nie sa straszne i wcale niech wam nie bedzie przykro !!! najgorsze bylo ponad trzy tygodnie temu-nie obeszło sie bez łez.No i dodatkowych leków,więc kochane trzymajcie kciuki i modlcie się do Bóczka zeby dziecko nie mialo juz niespodzianek.:-) to tyle o mnie ! Karolciu - mi jedna picza też tak zmasakrowała ręce.A że często musże lazic na krew z powodu tyciaca chorób - to na dwoch rekach mialam takie siniaki ze nie moglam zginac rekami.Nie mowiac o prowadzeniu auta......i trzymało mi sie paskudztwo bardzo długo bo chyba ze trzy tygodnie ...........więc głaskaj łapki i ich nie nadwyręzaj ;-) Surficiu - kiedy testujemy >? trzymam rzecz jasna kciukasy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na wiesci ze szpitala o Dawidku !!! 🌻 a teraz żegnam wszystkie dziewczynki i życze miłego wieczorku !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare i Akasiu - uparcie wracając do moich rąk :) to mam nadzieje ze długo tego nie bede miec, musze jakos w pracy wyglądać, a nie jak ofiara losu :P pozatym jutro idziemy na weselicho i mam sukienkę z krótkim rękawkiem :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Witam was wszystkie, a w szczególności Akasie, która też odemnie ma klapsa w dupke ❤️ Będę podglądać topik by się dowiedzieć czy już zostałam ciocią Dawidka. Nie będę teraz nikomu odpisywać na poszczególne posty bo przyznam się szczerze że nie nadgoniłam czytania, bo nie mam czasu. Tzn., może czas wolny mam ale wykorzystuję go raczej na wypoczynek. Staram się jak najmniej czasu spędzać przy komputerze. Trzymam kciuki za Surfitke, mam nadzieje że sie udało. a w następnej kolejności za was wszystkie, by każda ogłosiła super wiadomość jeszcze w tym roku u mnie na szczęście wszystko dobrze. byłam dziś u gina i jest wporządku, choć dalej na tabletkach podtrzymujących i macica była obkurczona, ale nospa pomaga. wyniki typu mocz, krew i cukier też mam ok. mój dzidziuś ma już 16 milimetrów Poprawiam tabelke Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............21.............. ...ok 17.09.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............21................ok.26.09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............32....................09.09 .07 karolcia_26...................27 ...........16 ....................18.09.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .....ok.01.09.07 Marta 24/USA................24..............4....................2 6.09.07 voltare/k.Opola.............30.............63........... ......ok.10.09.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.03.09.07 jadira/Kraków...............34..............10.......... . .....ok.22.09.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Martika-2327/cz-wa.......23............................. .......30.09.07 Martt/Głogów ..............26...............2.....................19.09.0 7 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............37............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............35............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............30.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............21.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............19.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.............9............. .........03.04.2008 kukusia .......................25............8.................... .12.04.2008 destination25/białystok......25.........6.............. ........17.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu bardzo dziękuję za zdjęcia ... śliczne :* Gdybyś chciała zobaczyś więcej zdjęć mojej rodzinki to wpisz sobie w przeglądarce adres www.spajk.master.pl i życzę miłego oglądania :) Ciekawe jak tam Dianka i Dawidek i mężuś Dianki :) Karolciu oby rączki Ci się szybko pogoiły :* Dla wszystkich moich topikowych koleżanek po buziaku :* Ps. Nie wiem jak wy robicie te piękne kwitki, serduszka i usteczka. Może mi któraś wytłumaczy ? :) Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
witam ponownie Nasz synek ma 2400g, 50cm, dostał 9/10. najwazniejsze że jest zdrowy. Diania ciężko znosi cesarkę, ale jest bardzo dzielna. Opieka jest bardzo dobra, więc myśle że będzie ok. dawidek jest śliczny (podobny do mamusi) troszkę grymasił a jak mnie zobaczył to strasznie się popłakał (pewnie dlatego, że zapomniałem się ogolić:). jutro z rana będę w szpitalu więc napisze więcej Pozdrawiam RD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJE GRATULACJE !!!!!!!! HURRA..MAMY DZIDZIA NA TOPIKU ! ! ! ! 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘vvv😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘vvvv😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘...dla Dawidka i rodzicow :D:D:D:D:D Ogromnie sie ciesze !!!!! Szybkiego powrotu do zdrowia dla Dianki..i duuzo zdrowia dla Dawidka i jego rodziny. O jej..ale sie wzruszylam. GRATULACJE JESZCZE RAZ !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusi i Tatusiowi Dawidka gratuluję wspaniałego synusia!!! 🌻, 🌻, 🌻, 🌻, 🌻, 🌻, 🌻 😘, 🌻, 🌻, 🌻, 🌻, 🌻, 😘 😘, 😘, 🌻, 🌻, 🌻, 😘, 😘 😘, 😘, 😘, 🌻, 😘, 😘, 😘 😘, 😘, 😘, 😘, 😘, 😘, 😘 😘, 😘, 😘, 🌻, 😘, 😘, 😘 😘, 😘, 🌻, 🌻, 🌻, 😘, 😘 😘, 🌻, 🌻, 🌻, 🌻, 🌻, 😘 🌻, 🌻, 🌻, 🌻, 🌻, 🌻, 🌻 a Dawidkowi do datkowy 😘 na powitanie:) (Bonus dla pierwszej topikowej dzidzi;) ) Na pewno jest śliczny i grunt, że zdrowiutki:) Dianuś trzymaj się dzielnie, stawaj szybciutko na nogi;) i wracaj do nas - czekamy na obszerniejsze relacje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mały Dawidku na swiecie :) kurcze ale cudnie mamy pierwszego bobaska na topiku! Akasiu - bicie po dupie i posypywanie solą - strasznie sie zamartwiałam o CIebie - uff - dobrze ze wszystko z Toba oki ... martysiu - lecz się kochanie - delikatenego zdrowia jestes słoneczko ciagle Cie cos dopada - kuruj sie o dbaj o naszą małą dziewczyneczkę w brzuszku ... Justynko M. - Ty też ! ❤️ własnie wróciliśmy z piwka od znajomych - a tam takie cudne dzieci - jeden bobas 3,5 miesiąca - taki rozkoszny ... Paulisiu, Kukusiu , akasiu, destination, ansiku 🌻 całuski w brzuszki Surficiu - nadal trzymam kciukasy za fasolka ❤️ Karolciu udanej zabawy na weselu ! Pozdrowionka dla Wszystkich dziewczynek ... zmykam do łóżeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJA Dla Rodziców i Witamy DAWIDKA Ale fajnie że juz po Wszystkim POZDROWIENIA Dla całej trójki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJIE !!!!!! Pozdrowienia dla Dianki i Dawidka oraz mężusia i tatusia :) 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJE GRATULACJE AŻ MAM ŁZY W OCZACH ❤️ ❤️ ❤️ dziś w nocy myślałam własnie o Diance to cudownie!!!!!🌻 Wpadłam tylko na chwile i uciekam do łózka bo mam gorączke ale jeszcze pozniej zajrze, buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje i uściski dla Dianki, męża no i oczywiście Dawidka. Dawidek sie trochę pospieszył, ale na pewno teraz będzie rósł jak na drożdżach, a rodzice będziecie mieli z niego pociechę. Chociaż lekarze mówią, że dwa tygodnie od wyznaczonego porodu w jedna albo w druga stronę, to znaczy, że w terminie. Tylko pogoda dzisiaj wcale nie odświętna leje i wiatr wieje. 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Następna w kolejce JustynkaM, ale ona to jeszcze ze 4 tygodnie. No i oczywiście na następne nowe zaciążone. Surfitko hop hop chyba Ty następna co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ!!! Ale super,że Dawidek juz na świecie calutki i zdrowiutki. GRATULACJE🌻 dla mamy i taty,Dianko napewno jak masz maluszka na rękach to rana po cesarce już prawie nie boli. To dla Dawidka-❤️ Kochane Maleństwo! Witamy Cie wśród nas! Niech Ci życie będzie słodyczą, Dom - miłością, Ludzie - przyjaciółmi, Natura - Matką, Wiedza - siostrą, A Bóg - wszystkim! Dla szczęśliwych rodziców🌻 Z okazji narodzin Waszego synka, który swoim przyjściem na świat, uradował tak wiele osób, życze Wam, aby rosł aduży, silnay i zdrowy, i żeby był dla Was zródłem nieustającej radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać, pierścionek po prostu cudo - napewno wart właścicielki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie było mnie dawno na forum bo jest u mnie remoncik i dużo roboty .dzis byłam w sklepie zrobiło mi się ciemno przed oczami ,dziś wypada mi @ juz się nie łudze na dzidzi ale myslę i pragnę jej z całego serca w poniedziałek zrobie teścik chciałabym się mile zaskoczyć;] buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani dianko, tatusiu i dawidku, przesylam wam moc zyczen, 3majcie sie dzielnie, wszystko sie ulozy🌻, malenstwo juz z wami cale i zdrowe a to najwazniejsze! teraz bedzie tylko lepiej❤️ seeeerdeczniutkie gratulacje wirtualna ciotka justyna, ps czekamy na zdjecia brzdaca w miare mozliwosci oczywiscie:) dziewczyny i dla was milutkiego dnia🌻, ja nie spalam pol nocy przez bol plecow i teraz jakas nietomna laze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Justynko m. już niedługo bedzie Twoje maleństwo razem z Tobą i bóle pleców przejda jak ręka odjał ... wczoraj byłam u znajomych ich synek ma niewiele ponad 3 miesiace jest śliczny - jak go kąpali - rozczuliłam sie na widok - obwarzaneczow na nózkach - ummm - dziewczynki jak ja Wam zazdroszcze - oczywiscie pozytywnie ... chcialbym byście spełniały się jako mamusie a Wasze maleństwa były zdrowe i sliczne 🌻 Diani kochanie zdrowiej - niech brzuszek sie goi - by mały Dawidzio miał pociechę z mamusi ...życze Waszej rodzince zdrówka , zdrówka i miłości - ❤️ Surficiu a Ty co słoneczko wcale się nie odzywasz - troszke pewnie sie oszczędzasz? Martyniu - zdrowiej kochanie - lez pod cieplutka kołderką i pogłaszcz odemnie swój sliczny brzuszek - nadałaś juz swojej malutkiej imię ? Paula a Wy już macie wbranie imie dla Waszej dziewczyneczki ? buziolki dla wszystkich cięzaróweczek ;) i cmokaski dla staraczek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Jestem i sie odzywam. Tylko nic sie u mnie teraz nie dzieje. Faza oczekiwania jak same wiecie dluuzy sie jak diabli. Ciagnie mnie by zrobic test, a potem wiem ze nawet jak wyjdzie nagatywny i tak dalej bede wierzyc ze sie moze udalo, bo test byl za wczesnie. A poza tym rano tak bardzo zawsze chce sie mi siku, ze nie mam czasu testu wyciagnac ;) jak przyjdzie na to pora przygotuje go sobie wieczorem ;) :p Baardzo sie ciesze z narodzin Dawidka. Jadirka, no cudne przywitanie..niedlugo bedziemy witac Adriana i coreczke Pauli..ktora nie chce zdradzic jakja nazwie ;) A potem to juz co miesiac bedzie bobas. Ale cudownie. I skrzynki mailowe zapelnia sie zdjeciami przekochanych malenstw :D Pozdrawiam was kochane wirtualne przyjacioly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×