Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Cześć:) U mnie dzisiaj ładna pogoda, więc większość czasu spędziliśmy na powietrzu:) Zrobiliśmy sobie taką małą wycieczkę na łono natury;) przyznam się - mieszkam tutaj w tej okolicy właściwie od urodzenia z małą przerwą na studia, ale okazuje się, że są miejsca w których jeszcze nie byłam - jakieś polne drogi, lasy, kukanie kukułki, stare wieże wartownicze - jak na poligonie - nie wiem po czym to zostało - bosko! Acha - i żmiję widziałam - ale uciekła:P Tryni - zdjęcia super:) Będą przypominały o wiośnie w czasie jesiennej szarugi i zimowych wieczorów;) Ja idę w zaparte i zaczęłam sukcesywnie oddawać nasze fotograficzne archiwum do wywoływania - po trochę mam nadzieję przebrnę przez to - nie ma to jednak jaki taki tradycyjny album ze zdjęciami do którego można w każdej chwili wrócić:) cytrynka - no cóż nie ma co zgadywać - zobaczymy co Twój gin powie na to opóźnienie 🌻 ola - wózek bardzo ładny - dziękuję za fotki 😘 - jak tyle ciotek będzie trzymało kciuki, to już niedługo będziesz miała pasażera do wożenia;) pazia - a Ty z pewnością jeszcze trafisz na jakiś szpanerski;), wygodny i praktyczny pojazd dla maleństwa:) jadira - a zrobię jeszcze raz to badanie - tym razem razem z obciążeniem - tylko tym razem zrobię to \"jak Pan Bóg przykazał\" zgodnie z wytycznymi: \"Badanie prolaktyny należy wykonywać po krwawieniu miesiączkowym, ale przed owulacją ponieważ zarówno menstruacja jak i owulacja mogą podwyższać wynik. Poziom prolaktyny może również podwyższyć współżycie oraz badanie piersi, z których należy zrezygnować przynajmniej na 3 dni przed planowanym badaniem.\" Okazuje się, że ostatnio nie spełniłam chyba żadnego z tych warunków , na dodatek na miejscu się jeszcze wkurzyłam na pielęgniarkę tą, co mnie tam podźgała tak igłą:P No i nie robiłam tego obciążenia - więc dla uspokojenia własnego sumienia, po @ jeszcze raz to zrobię. akasia - mi się też podobają wózki na wielkich dmuchanych kołach - co do tego jesteśmy z K. zgodni. Oby tylko było dla kogo taki pojazd kupić;) Miłego wieczoru! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd Wózek bardzo ładny. ja mam z tej firmy taki sam tylko w kolorze czerwono-czarno-szarym :-) Taki 3w1 czyli wózek głęboki fotelik samochodowy i spacerówka. Dzisiaj właśnie pierwszy raz wyszłam na spacer z moim chłopcem z spacerówką. W głębokim już powoli się nie mieścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam wam zdjecie brzuszka;-) jak to którejś nie dotrze to krzyczeć powysyłam bo mam pełno adresów i niewiem co to za adresy a nie chce do wszystkich wysyłać w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy co tam pokaza moje wyniki i to usg?!! denerwuje sie strasznie:( olawd-fajny wozeczek :) i napewno twojej dzidzi bedzie wygodnie w takim wozeczku:) paziu- ja tez mialam na duzych papowanych kolach wzoek i bylam zadowolona bo nasze polskie chodniki to szkoda gadac (same nie rownosci) wiec wozek przynajmniej zdawal egzamin a dziecko mialo komfortowo bo nie odczuwalo kazdej dziurki:)ale niestety byl ciezki wiec jak maly mial juz ok roku to kupilismy spacerowke na tych malych koleczkach (taka parasolke) i tez bylam bardzo zadowolona. przepraszam ale mam zowu dola i nic mi sie niechce!!!! dziewczynki z tabelki nr 2 dbajcie o siebie i odpoczywajcie duzo, a my kobietki z tab.nr 1 napewno nie dlugo sie uda tylko musimy wyluzowac naprawde, i to prawda przeciez nikt nam nie powiedzial ze jestesmy bezplodne!!!! wiec wyluzujmy i napewno kazda sie doczeka swojej pociechy pierwszej,drugiej czy trzeciej...?!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam Was goraco:-) ps. jak sie robi te kwiatki i te usteczka co tak wysylacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wiem, wiem. za mało się odzywam. Ale na prawdę nie mam czasu na więcej. Moja córeczka zajmuje mi cały dzień a przecież są jeszcze inne obowiązki. Moze jak jeszcze troche podrośnie to będzie lżej. Olawd gratuluje. Trzymam kciuki za następne ciąże. u nas wszystko w miare dobrze. lekkie przeziębienie i mamy zakaz wychodzenia na spacery. Malutka już całymi dniami jak tylko nie śpi to się śmieje i gaworzy. Kochana jest. Ja też już prawie doszłam do siebie. pozdrawiam i wybaczcie że tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusia witamy i pewnie że rozumiemy że masz teraz pełne ręce roboty;-) ale obiecaj że będziesz nas odwiedzac w miare możliwości i pisać o malutkiej:-) Ja wam powiem szczerze że bardziej podobają mi się wózki na tych mniejszych kółkach taki jak ma Olwad, naprawde bardzo mi się podoba ale na zime i te nasze chodniki to poprostu nie chce sie z nim szarpać:-( Cytrynko bo pewnie nie mamy do ciebie maila dlatego nie możemy wysłać fotki!! Emitokonki masz tutaj:http://www.forum.o2.pl/emotikony.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd a ty się gdzie dzisiaj podziewasz??? pewnie oglądasz wózeczek :-) hmmm ja to bym pewnie już chciała wyprobowac po ulicy jakbym miała ale pewnie ludzie by się dziwnie patrzyli że z pustym wozkiem hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem slonka ale dzis troszke duzo zajec bo 2 razy jechalam wyslac paczki i dopiero za 2gim razem ksiadz mial czas zeby je przyjac . a co wozka to caly czas sie bawie :-P . juz sie nie moge doczekac dzidziusia , no ale narazie nie moge sie doczekac 11 lipca jak tu przylece szalec po sklepach hihi . buziaczki slonka i trzymam caly czas kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem slonka ale dzis troszke duzo zajec bo 2 razy jechalam wyslac paczki i dopiero za 2gim razem ksiadz mial czas zeby je przyjac . a co wozka to caly czas sie bawie :-P . juz sie nie moge doczekac dzidziusia , no ale narazie nie moge sie doczekac 11 lipca jak tu przylece szalec po sklepach hihi . buziaczki slonka i trzymam caly czas kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziuku Sliczny brzusio :) kukusiu miło ze się odezwałaś - cieszę się ze u Was wszystko w porządku - teraz jakie pogody są zmienne i pewnie te wiruski krążą - dbaj o siebie i swoją córeczkę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu a dla mnie zdjecie brzusia?? :-( atdebek@wp.pl gdybys chciala mi wyslac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Trinitko:-) Ola już ci wysłalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Trinitko:-) Ola już wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu----przesliczniutki brzusio !! dziekuje za zdjecie - juz sie nie moge doczekac swojego - choc juz teraz mam brzusio ale z tluszczyku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu - ja fotkę dostałam, ale nie mogę jej otworzyć, bo wykazuje mi jakiś błąd. Jak możesz (Ty albo któraś z dziewczyn) podesłać mi je jeszcze raz - byłabym wdzięczna:) Buziaki na dobranoc! 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wkońcu cieplo, wróciłam właśnie z badań. Olawd ja też ciągle myślalam że to spożywczy brzuszek bo na początku taki był ale z dnia na dzień robi się wiekszy i to mnie bardzo cieszy. Voltare już ci podsyłam. Trinity sniłaś mi się dzisiaj że miałyśmy się spotkać na przystanku o godz. 14.05 ale mnie budzik obudził :-( miłego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , Ja tez poproszę o zdjęcia Pazi - bo nie dostałam :-( Pozdrawiam, Acha - to mój adres e-mail : justynkaa24-24@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) u nas dzis wstretna pogoda leje strasznie...:( paziu-sliczny brzuszek, jejjjj ja juz zapomnialam jak to bylo:( ja niestety niemam swoich zdjec jak bylam w ciazy( jakos nikt o tym nie pomyslal)mam tylko jedno z 7 miesiaca:) brzuszek dzis mnie boli ale teraz to sie modle zeby nie dostac @ do jutra bo jutro mam wieczorem usg! wrrr milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka u mnie ciag dalszy wstretnej pogody 😠 no ale zaraz pojade sobie do sklepu kupic szwagierce kocyk dla dzidziusia taki jak kupilam sobie z kubusiem puchatkiem :-D cos mnie od kilku dni miesnie od pasa w dol bola - cale uda , lygki poslatki - masakra . tak jakbym miala zakwasy ale nie mam po czym :-( zawsze tak jest jak nie urok to sr...czka . buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bristol -- ale jeszcze tylko ten tydzien!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w Camberley (surrey) to 90mil od Ciebie! ja narazie nie wracam bo kupilismy tu domek wiec narazie zostajemy zreszta maly idzie we wrzesniu do szkoly! a ty dlugo bylas w uk? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponad 3.5 roku i uwazam ze zdecydowanie za dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziulku - dzieki za fotke- slicznie wygladasz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 i brzuszek juz faktycznie ładnie sie zaokraglił .... super !! Cytrynka - ja tez poprosze o twoje fotki , bo jeszcze nie mam i Olewd - też , bo tez jeszcze nie widziłam jak wygladasz :-) Mój adres : justynkaa24-24@o2.pl Pozdrawiam wszystkie bez wyjatku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynko fajniutkie zdjecia, wysłalam ci zaproszenie na naszej klasie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×