Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

Informuje ,ze plan na dziś wykonany:-D sypialnia lśni,zasłony sie susza a i przez okno można świat zobaczyć:-P.Jutro zaatakuje pokój syna.Bęben w praleczce sie kreci a ja myślę o obiedzie, hmmm chyba zrobię kotleta co sie będę przemęczać;-) Gołąbeczki powiadasz-czy DHL-em nie mozna by przeslac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam Was dziewczyny,dzięki za troske,ledwo żyje ten antybiotyk poprostu rozwaloł mi żołądek,byłam u lekarza i dał mi tabletki osłonowe bo dopiero sobie przypomniał że tego leku nie bierze sie bez osłony,za 2-3 dni ma byc lepiej,mam juz dosc złapałam takiego doła ze szkoda gadac,ale musze sie trzymac bo dziewczynki patrzą... a Wy tu o takich pysznościach piszecie mniam mniam,bardzo lubie buraczki,gołąbkami tez nie pogardze hihi pozdrawiam i do miłego poklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlazłam dziś do \"Biedronki\" tylko po ser i jogurt a wydalam 100zl.Zakupilam donice ceramiczne,kolorystycznie idealne do salonu :-) A w tajemnicy dodam,ze wzbogacilam dzis swoja kolekcje torebek :-D :-P Sips-bądź dzielna bo \"Wielki Brat\" patrzy czyli My ;-) Masz sie trzymac pionu 🌻 ❤️ A swoja droga to zawsze uwazalam ,ze czlowiek musi byc chodzaca encyklopedia chcac sie leczyc w naszych warunkach 😠 jak czytam czasami ulotki od lekow to wlos sie jezy!!Czasami jest wiecej skutkow ubocznych niz pozytywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje,ze jestem 🖐️ No tak juz niewiele zostalo i psychicznie do pierwszej klasy to musi sie przygotowac ale raczej mamusia:-P (tak to jest jak sie ma jedno dziecko). Syn podchodzi do tego na luzie,w sumie sie mu nie dziwie,nie wie co go czeka.Pyta tylko czy po szkole bedzie sie mogl bawic czy tylko beda zadania.Nienawidzi pisac i czytac.:-( Pogoda dzis cudowna i oby taka byla bo ja w sobote na zakonczenie wakacji chce sie wybrac do Frytka Mistka do Aqua Parku.Bylam kilkanascie dni temu z pracy i spodobalo mi sie. Niedziele niestety mam pracowita-Dozynki. Dziewczyny kawczka stygnie \\_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy gdzie...? Ja wpadam z zielona a tu glucha cisza :-( Dzis doprowadzilam do blyski lazienke,nawet sasaid powiedzial- Okna masz tak czyste,ze w koncu moge cie podgladac :-P I moje plany szlag trafil-dziadkowie wymyslili na sobote wycieczke do Krakowa,wnusia porywaja wiec ja mam dzien dla siebie :-D Marketa pewno stoi w kolejce na poczcie :-P 🌻 Sips co z Toba pomachaj chociaz lapka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kawunia \\_/> Ale dzis barowy dzien,slonca jak na lekarstwo byle by tylko nie padalo... Dzis M.ma urlop wiec wpadlam tylko pomachac lapka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tak 😠 😡 ze chyba za chwile mnie rozniesie.Moj M.jak wyjechal o 7:30 do kolegi zakladac brame to do tej pory nie wrocil.I na dodatek ostentacyjnie wylaczyl telefon 😠 Oj bedzie sie dzilalo jak wroci mam ochote nie nocowac w domu.Gdyby nie to ze musze w niedziele isc do pracy wzielabym syna i wypalila gdzies na 2 dni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z roweru cała przemoczona. Obym nie dołączyła do sisps. A może lepiej wziąć jakieś tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ \\_/> Czasami odnosze wrazenie ze mezczyzni naprawde sa z innej planety a napewno ktos inny ich stwarzal :-P M.wrocil wieczorem i jeszcze pretensje mial do mnie ,ze Mu nie wspolczuje tylko sie zloszcze i kloce 😠 a dzis skoro swit znow wybyl 😡wczoraj nie mial czasu aby z dzieckiem pobawic sie chociaz przez 15 minut...... Sips mam nadzieje,ze ten brak entuzjazmu to chwilowy 🌻 ❤️ i prosimy Cie zmobilizuj sie i skrobnij cos,takie malutkie cos :-D Pogoda u mnie kiepska zimno,wczoraj padalo.Chyba wezme sie za porzadkowanie skalniaka przed domem jakis balagan mi sie zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stwarzal tylko stworzyl. loka5🖐️ 🌻 wygrzej sie w lozeczku to napewno Ci nic nie bedzie.Mam nadzieje ze to wygrzewanie poprzedzilas goraca kapiela :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ \_/> Czasami odnosze wrazenie ze mezczyzni naprawde sa z innej planety a napewno ktos inny ich stwarzal :-P M.wrocil wieczorem i jeszcze pretensje mial do mnie ,ze Mu nie wspolczuje tylko sie zloszcze i kloce 😠 a dzis skoro swit znow wybyl 😡wczoraj nie mial czasu aby z dzieckiem pobawic sie chociaz przez 15 minut...... Sips mam nadzieje,ze ten brak entuzjazmu to chwilowy 🌻 ❤️ i prosimy Cie zmobilizuj sie i skrobnij cos,takie malutkie cos :-D Pogoda u mnie kiepska zimno,wczoraj padalo.Chyba wezme sie za porzadkowanie skalniaka przed domem jakis balagan mi sie zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
🖐️ dzięki kochane za troske wybaczcie chwilową niedyspozycje,ja sie wali to na całwgo wczoraj wieczorkiem przyjechałam ze szpitala i niemiałam siły napisac wiecej, mam kamienie na nerkach i własnie je "rodze"schodzą mi do pęcheza boli jak chole..,ale jakos się trzymam. Piszecie o M macie razcje dotrzec do ich psychiki to naprawde wyczyn :D,męszczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus wiec nigdy ich niezrozumiemy,faceci to cały czas dzieci tylko zabawki z roku na rok mają droższe hihi...ale my ich kochamy i rozpieszczamy sama nie wiem dlaczego :D pozdrawiam dla wszystkich wielki buziak i 🌼 za dobre serduszko pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na pysk :-( odnosze wrazenie,ze ktos chyab mnie przepuscil przez magiel.Tylko nie wiem w ktorym momencie:-P Ale plan pracy na dzis wykonany :-D Sips bidulo jak to mowia nieszczesica chodza po ludziach nie po gorach.Trzymaj sie dzielnie(dobrze powiedziec) wiem wiem boli cholernie ale Ty jestes twarda sztuka ❤️ 🌻 Jutro na 8 do pracy potem chwila przerwy i znow na 15 mozna oszalec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry \\_/> Kto rano wstaje ten jest niewyspany:-( Nie wiem czy nawet kawa cos zdziala 😭.Wczoraj chyba za bardzo szalalam.Mialam nadzieje ze sie dzis wyspie a tu masz ....klops Marketo zadziwiajace jest to ze ja jetsm nadal na urlopie,tylko nie mam wyjscia dzis musze isc do pracy bo w przeciwnym razie moglam tylko marzyc o urlopie.Dzis mamy\" Dożynki\" i akurat w tej miejscowosci w ktorej ja pracuje wiec musze byc w pracy. Rano trzeba zrobic dekoracje a po pludniu prowadze z kolezankami \"Turnuej wiosek\" Jedyny plus z tego ze M. bedzie sie musial caly dzien zajac synem :-)z tego sie bardzo ciesze bo uwazam ze zdecydowanie za malo czasu mu poswieca. A wiec macham Wam lapka 🖐️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam :) dzięki dziewczyny za każde ciepłe słowo jakie skierowałyscie do mnie :) 😘 dziś jest juz dużo lepiej zaczynam czuc ze zyje i to jest to. U nas dziś dożynki zamieszanie niemałe mieszkam przy samym kosciele wiec się dzieje....jest czego posłuchac i na co popatrzec. Pozdrawiam wszystkich bardzo cieplutko i życze miłego dnia buźka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff i na ten rok limit imprez \"zakladowych\" wyczerpany :-D z czego sie niezmiernie ciesze bo w koncu bede miala wszystkie weekendy do konca roku wolne!! A swoja droga powinni zakazac spiewania Paniom w pewnym wieku :-P Jestem od 7 lat na kazdych dozynkach i coraz gorzej to znosze albo poprostu przejadly mi sie juz te przyspiewki i spiewy na jedna nute :-P Ale juz mam to w nosie.... Sips nabieraj sil-pogoda dopisuje wiec humory tez powinny byc lepsze bo jesli o mnie chodzi gdy pada to ja tez jestem do kitu. Marketo moze uda Ci sie kiedys zalapac na takie wiejskie dozynki,moze nawet u mnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\_/> na spokojnie bo ta poranna to byla w biegu. Uff nie bylo tak zle,wychowawczynie po pierwszej lustracji :-P bardzo przyjemna,zobaczymy co bedzie dalej.Syn nie mowi nic-wiec nie wiem czy to dobzre czy zle zobaczymy co bedzie jutro jak wroci po pierwszych zajeciach. Musze jeszcze dzis skoczyc na zakupy uzupelniajace-patyczki,klej,blok itd Marketo juz dzis szykuj kreacje regionalna i w przyszlym roku porywam Cie na dozynki. No tak jaki poniedzialek taki caly tydzien 😠 jak masz ochote to pisz na e-mail.🌻 Lece wchlonac obiad i jade bo M.ma tez urlop i mnie goni do pracy 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam wszystkich bardzo serdecznie......no i mamy nowy rok szkolny,moje dziewczyny są zachwycone,maja nową panią bardzo miła i sympatyczna niestety nowy rok niesie nowe wydatki i tak na poczatek ubezpieczenie 30zł,zielona szkoła 208zł razy dwa i jestem spłukana :( a to dopiero początek pozdrawiam Was dziewczyny buziaczki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzis rano juz nie wyrobilam sie czasowo aby wpasc z kawka,tak to jest jak maz i zona maja razem urlop.A po drugie syn wczoraj dosyc mocno przytrzasnal sobie palec i we wszystkim trzeba mu pomagac.Pierwszy dzien w szkole i od razu zwolnienie z wf-u :-P. Wydatki,wydatki wydatki-dzis zamowilam jeszcze angielski,mam tylko nadzieje,ze te szalone mundurki obejda mnie szerokim lukiem!! Dzis znow wzywaja mnie do pracy 😠tylko na chwile ale znajac nasza szefowa potrwa to z dwie godziny.Jedyne rozwiazanie wylaczyc telefon albo wyjechac w cholere.A i tak nie masz pewnosci,ze cie nie znajdzie. Marketo jak tam humorek?🌻 ❤️ Sips mam nadzieje ze bole ustapily. ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam :) dziewczyny w szkole mąż w pracy wreszcie troche spokoju :D ale niestety pogoda okropna znowu pada :( Marketo trzymam kciuki aby wszystkie smutki poszły precz a humorek nieopuszczał Cię nigdy🌼 Patyczak przykro mi z powodu syna,zwłaszcza ze to początek szkoły a tu taki pech,miejmy jednak nadzieje ze malec będzie dzielnie pokonywał wszelkie kłopoty.. pozdrawiam i miłego dnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
niestety dziewczyny,bóle nie ustąpiły jak chodze jest jako tako ale kiedy przychodzi noc kłade się o 22 to pośpie jedynie do 3-4 i budze się z takim bólem że szkoda gadac,podobno tak musi byc dopuki nieurodze tych kamieni potem będzie lepiej a teraz dużo spacerów,2,5l wody mineralnej dziennie i środki przeciwbólowe pod ręką i modlic sie aby skończyło się to wszystko jak najszybciej... najbardziej w tym wszystkim martwi mnie to że byłam zdrowa,pełna energii dopuki nie poszlam na zwykłą kontrole do ginekologa...od tego wszystko się zaczeło .....ale trzymam sie i niepoddaje tak łatwo Marketo tak trzymaj :) buziaczki dla Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie Wy mieszkacie u mnie pogoda cudowna :-) cieplo ,cieplutenko. Sips chyba jest troche prawdy w tym co mowia,ze jestes zdrowy dopoki nie pojdziesz do lekarza,zawsze cos znajda:-(ale z drugiej strony lepiej wczesniej zaczac dzialac niz miec potem do siebie pretensje. Dzis na zebraniu spedzilam 2 godziny 😠 o maly wlos nie zdazylabym odebrac syna ze szkoly.Jutro wybieram sie na mala wycieczke,w koncu mam urlop :-).Zrobie jakies zdjecia,rzuce na galerie co by o mnie nie zapomnieli :-P Amant skoro ciagle cos nie wychodzi to znaczy ze nie jestes \"towar pierwsza klasa\":-P wiec ja sie na zadne podrywy nie pisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jakos nie sluzy mi urlop z m.bo nie mam czasu aby tu rano zagladnac :-p Ale w przyszlym tyg.wszystko wroci do normy bo konczy mu sie urlop :-D Pogoda cudowna!! chociaz wiaterek juz taki jesienny zwlaszcza jak sie wejdzie do lasu.Dzis biore syna i jedziemy na gore Żar.Odwiedze babcie i kolezanki z podstawowki.Pokaze synowi \"moje\'\' miejsca z dziecinstwa.... M.bedzie skladal synowi biurko,mial na to 3 miesiace nie zdazyl 😠 😡 Sips a czy tych kamieni nie mozna rozbic laserem tylko musisz sie tak meczyc? To adres mojej galerii. http://galeria.interia.pl/galerie,u_id,91701 Jak mam czas to tak sie bawie,a szczerze mowiac jak nie mam to tez sie bawie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam Was w ten piękny wrzesniowy poranek :) słoneczko pięknie świeci oj aż chce się życ Marketo zabierz mnie ze soba tak ładnie Cię prosze...no ale tak serio bardzo się ciesze taki wypoczynek w górach dobrze Ci zrobi a jeszcze jak jedziesz w miłym toważystwie to już całkiem fajnie ;) patyczak oczywiscie że można rozbic te kamienie ale wiesz jak to jest najpierw muszą lekarze troche pomęczyc no chyba że prywatnie się leczysz ale to niestety koszt dosc poważny :( no ale dośc o mnie dziewczyny bawcie sie dobrze, wypoczywajcie i ładujcie akumulatory na zime,buxiaczki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×