Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Gość CELICA
rudi 26 - celica@vp.pl EvaWer jak mozesz to tez mi wyslij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupiłam sweretek:-D ale to teściowi, bo wybieramy się na urodzinki- a w plnach też mieliśmy kupić jakąś fajna flachę:-) dziękuję za całuski:-D a ta tabelka Ewa mam nadzieję, że bedzie szczęśliwa;-) aa..ja też poproszę zdjęcia:-D ruthles@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Czesc dziewczynki ale tu nas dzis cisza.Ja dzis sama w domu w wziasku z tym do sprzatani kuchni sie dorwalam myje szafki i takie tam najpierw oczywiscie wielki balgan robie hihihi.Eva wer jak postepy w rzucaniu palenia?????J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj z tym paleniem sa nieznaczne kłopoty, tz dwa dni nie paliłam, tzreciego dnia wzełam tz. macha od męża, a wieczorkiem zapaliłam całego. Ale tylko jednego!!!!!!!!!!!Dzisiaj wypaliłam dwa i wiecej juz dzisiaj nie ruszam!!!!!!!!!Kurcze no letko nie jest. Ale kupiłam sobie Vigor z luteiną i łykam codziennie. Teraz jak pójde do pracy to napewno do 15 nie zapale , bo w pracy nie palę. No starma się staram jednym słowem.......... Celica to wysyłam Ci zdjątka, mam nadzieje ze dojda. Maleńka ta ostatnia tabelka to wogóle powinna mieć nazwę Szczęściary, bo to jest i bedzie przez najbliższe 9 m-cy dla was szczesliwa tabelka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to do mnie też prosze wysłać zdjecia! A co! evawer@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
va wer skad ja to znam nie palilam ponad miesiac potembyly ostatki wzielam od Miska 3 machy i tak cos dzisiaj sobie popalam mam nadzieje ze mi przejdzie hihihi zdjecia Ci moge przyslac i tez ladnie prosze o Twoje i innych dziewczyn madusia3@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka słonko moge sobie wyobrażac tylko jak bardzo sie przejmujesz i chcesz żeby było wszystko tip top ale pod żadnym pozorem nie wolno Ci myślec pesymistycznie. Psychologia to bardzo wązna sprawa. Wiem oczywiscie że nie rozwiąże problemów ale pomaga bardzo. Dobrze ze nie masz juz plamień. Trzymam kciukasy żeby dalej było tylko lepiej. Celica i malenka wysłałam wam zdjęć kilka. Ale to sprzed dwóch lat z gdanska. Moze jakis wczesniejszych poszukam to tez wam wysle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia juz ci wysyłam. Balbinka to jeszcze raz ja! Ważne że masz te iskierkę i tego sie trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Eva Wer Celci Maleńka wyslalam Wam swoje foty aktualne i ciazowe zawalu prosze nie dostac bo do miss mi daleko hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Eva Wer dzieki za foty sliczne ale wy wszystkie szczuple jestescie ja niestety nie jak wszystkie wiekszosc kobiet w mojej rodzinie(mama ciocia kuzynka) i tak z nich jestem najwyzsza i najszczuplejsz a niezly ze mnie misiek.Dobrze ze Arek ma 193 i wazy 115 kilo to przy najmniej przy nim nie jestem taka duza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Eva Wer w tej czerwonej sukience rewelacyjnie wygladasz gdzie bylo robione to zdjecie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
A wiecie co jest najsmieszniejsze ze w cizy bardzo schudlam gdzies 15 kilo niestety nadrobilam sporo ale i tak nie wrocilam na szczecie do wagi przed ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki madzia. W Gdansku. Ale maz sie siemiej zawsze że mi tam wlosy dęba stoją.haha. A co do tuszy, to czy ty oby nie przesadzasz. Mój mąż ma ciotkę, no o niej to śmiałao mozna powiedziec ze ma to i owo bo waży 130 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysyłam ci zdjęcia jeszcze mojego synusia, jak szedł do komunii.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Synus wogole sliczny no ki do 130 brakuje sporo chcialabym troche schudnac ale zima cos mi sie ciagle slodkiego chce moze chociaz za gimnastyke sie w koncu wezme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja sie głupia pytam o plażę jak ty ze świnoujscia jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie! Wymieniacie sie fotkami i zapominacie o mnie. Takie z Was kolezanki! Mam nadzieje , ze byla to \'pomrocznosc jasna\' i zaraz sie poprawicie... moj adres peppetti@wp.pl Czekam z niecierpliwoscia na Wasze fotki Celica - wygladasz superr! Twoje cory musza byc dumne z takiej fajnej mamy. :) Ja tez tak mam! Moja mamusia zawsze wywoluje sensacje wsrod moich znajomych :) :) Niektorzy nie chca wierzyc ze To moja mama hihi Na razie uciekam. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ...w kąciku fotograficznym? Ależ się rozszalałyście z tymi zdjęciami! Miłej zabawy :) Ja do Was nie dołączę, bo primo: jestem niefotogeniczna( albo jeszcze gorzej), duo: skoro nie wysyłam to i o fotki nie proszę ;) Po maratonie pracy w ciągu tygodnia zaliczam wekendowego lenia. Odbyłam przed południem spacerek i kupiłam sobie na pocieszkę dwie różowe pomadki i białą podkoszuleczkę- bluzeczkę hihihi A potem obejrzałam z mężem filmik na dvdi. Bo ostatnio całkiem przyjemnie sie filmujemy - na pożyczonym (ż -rz?) sprzęcie :) W ciągu dnia odczuwam jakieś ,,pociśnienie\" w głowie. Może to mróz? A może owu??? Cóż Wy na ten moment porabiacie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
I jeszcze Wam mojego Arka w smiesznej wersji wyslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz Ci wysyłam i synka też. Pozdrawiam Peppetti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Pepetti daj kochanie nasze adres email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na ten moment wysyłam zdjęcia, haha. A w ogóle to w poniedziałek do pracy............i nie chce mi się!!!!!!!!!!!!!!Oj jak mi sie nie chce. Byle do świąt wielkanocnych. A w ogóle to jest cos w powietrzu z ciśnieniem bo mnie ostatnio głowa chyba ze trzy dni z rzędu bolała. A może to tez była oznaka owulacji.........????????? No w kazdym razie jakos leci, a na dworze MRÓZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia twój maż jak generał wygląda!Ma taka mine i postwe że hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
O ja osil nie doczytalam ze juz adres podalas moje foty juz masz ten facet w garniturku i w smiesznej wersji to moj Arek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Eva Wer ale sie usmialam na codzien to ja general w domu jestem wyslalam ci go jeszcze w wersji swiatecznej w tym stroju na smiesznym zdejciu chodzi do pracy do ochrony stad ta minka i postawa hihihi ale na codzien jest lagodny jak baranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva, ja już po feriach przepracowałam 2 tygodnie i rozkręcenie nie było aż takie trudne. Poprostu na pierwszy dzień zawsze biorę poprawkę i wiem, że potrzebuję się rozkręcić, zresztą dzieciaki też. Gorzej, bo u mnie w pracy nastały dziwne relacje i sama ta atmosfera sprawia, że najlepiej jest z dziecmi na zajęciach. A poza tym nie cierpię jakiś zalezności i powinności wobec dyrektora. Wolę wiedzieć na czym stoję i że mam robić to co umiem, a nie to co należy, bo coś tam. A wogóle to czy was w szkółkach też wciągają w - ogólnie mówiąc- ,,pozyskiwanie środków\". Dla mnie to koszmar!!!! Czy do prawdy po to mamy pracować, albo dyrektorzy-nauczyciele!!! Czy państwo już tak oszalało? To się nazywa publiczna oświata? Dzieci mają różne warunki i szanse ale żeby je uzależniać od tego jakimi ekonomistami, ksiegowymi itp. są ich nauczyciele to dla mnie ABSURD! Uff! Ulżyło mi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.... wy tu wszystkie o rzucaniu a ja kilka tygodni temu zaczelam....palic....nie udzielam sie tu ostatnio za duzo..ale czytam wszystko...jakos nie wyobrazam soie zycia bez tego forum....... ja juz tez przygotowałam zdjątka dla was :) a co!!! z egiptu wiec moze wam do wiosny sie zrobic bardzo teskno :) ja wczoraj zaczelam zycie towarzyskie :) od zabiegu nigdzie nie wychodzilama wczoraj mój byly szef zaprosil mnie na piwko.... jejku jak ja dawno na piwku nie bylam. balam sie ze bedzie dretwo a...przegadalismy ponad 2 godziny!!!! i dwa piwka wypiłam ;) ale warto bylo bo szefunio okazał sie równym gosciem :) i postanowilam juz nie siedziec w weekendowe wieczory w domu...tylko DO LUDZI ;) to tyle :) mam nadzieje ze nie zapomnialyscie o mnie :) prosze o foteczki niuuusia@poczta.fm juz sie zabieram za spisywanie waszych adresów i za wysyłanie. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niuusia jednym słowem balujesz! A miałas taki opis ze myslałam ze coś jest nie tak. Czekam na zdjecia i wysyłam Ci moje i mojego synka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×