Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

ha! u mnie biało:-P chyba rano wykrakałyście mi ten śnieg:-P ewa ja też juz przez wszystkie kolorki przeszłam:-P nawet miałam marchewkoy raz-ale tylko kilka godz:-D bo chciałam miedziany n ablon walnąć..i wyszedł oczojebny pomarańcz:-P:-P tymczasem zostaję jednak przy czarnym:-D dobrze się w nim czuję Mania-Celavie ma rację:-D najlepsze rozgrzanie od środka;-) a mnie zawsze pomagało winko, albo dobra brendy:-P Madzia ja miałam owulację dwa dni temu..i mochaliśmy się jeszcze wczoraj i nie wiem czy dzisiaj też:-P normalnie aż mi się śmiać chce bo codziennie zaznaczam serduszka-czasem nawet podwójne- na 28dni:-P jakieś zwiększone libido mamy ostatnio;-) Celica- to z córcią to zapewne komplement;-) no cóż..jeszcze młoda siksa ze mnie-tylko rok starsza od Twojej córy jeśli dobrze pamiętam:-P ja właśnie zauwarzyłam, że mam skype na kompie zainstalowanego:-P Celavie \"Nad morzem- u Justy- śypie śnieg, U Madzi- w Krakowie- sypie śnieg... \" dopisz \"na śląsku sypie śnieg \";-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
ma-lenka no jasne zekomplement!! chodzi mi o to ze jestes jeszcze młodziutka :) Madzia 78,ja skype uzywam tez do pisania ale moj maz czesto z rodzinka sobie gada.A poza tym na skeypa bylo by mi latwiej fotki wyslac...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzalam na Wasz topik bo kolezanka z pracy jest w ciazy i lezy w szpitalu. Jest w ciazy w II miesiacu ale dziecko prawdopodobnie nie zyje. Jak to sie dzieje ze organizm pozwala na takie rzeczy? Po prostu jakby ktos dal mi po glowie sie czuje... Nie mam jeszcze swoich dzieci ale zastanawiam sie co bedzie jak i mnie dotknie cos takiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
a u mnie nie pada i dobrze bo ja jutro jade do Lublina i nie mam ochoty brnąc w zaspach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Joovi,to prawda,okropne,ze musimy przezywac takie rzeczy,ale po pierwsze ty nie powinnas sobie zaprzatac głowy takimi rzeczami bo tylko niepotrzebnie sie stresujesz.Wiele z nas tutaj ma dzieci i tez nam sie to przytrafiło ...A po drugie strata jednej czy nawet kilku ciąz nie przekresla szans na zdrowe dziecko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica-dzieki za odzew. Nielatwo o tym nie myslec jak dookola mam same kobiety w ciazy albo tracace dzieci... Nie wiem czy isc do niej do szpitala, czy kobieta po czyms takim woli zostac sama? Jak radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 Nad morzem- u Justy- śypie śnieg, U Madzi- w Krakowie- sypie śnieg, Na Śląsku- u Maleńkiej - sypie śnieg, Na ziemi lubelskiej- u Celicy- oraz mazowieckiej- :) - zero śniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cóż tam słychać u moich Koleżanek? Ja się dziś wyluzowałam. Jem, serfuję, zerkam w tv i rozmyślam... Jutro w pracy do późnego popołudnia i pojutrze też a zatem dziś laba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavie zatem miłego odpoczywania:-) ja zakuwam na kolejne egzaminy:/jutro czeka mnie angielski ustny i pisemny w czwt niemiecki:-P w przerwach oczywiście zaglądam co u Was:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ,,13 rad jak żyć" ;) 🌼 Nie kocham Cię za to kim jesteś , ale za to, jaki jesteś kiedy przebywam z Tobą. 🌼 Nikt nie zasługuje na Twoje łzy, a ten, kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu. 🌼 Jeżeli ktoś nie kocha Cię tak, jakbyś tego chciał, nie oznacza to, że nie kocha Cię on z całego serca i ponad życie. 🌼 Prawdziwy przyjaciel jest z Tobą na dobre i na złe. 🌼 Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie Twoja. 🌼 Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu. 🌼 Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla kogoś możesz być całym światem. 🌼 Nie trać czasu z kimś, kto nie ma go, aby go spędzić z Tobą. 🌼 Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi, zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać, kiedy ona się w końcu pojawi. 🌼 Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że Ci się to przytrafiło. 🌼 Zawsze znajdzie się ktoś, kto Cię skrytykuje. Zdobywaj zaufanie ludzi i uważaj na tych, których zaufanie już raz straciłeś. 🌼 Stań się lepszym człowiekiem. I zanim poznasz kogoś, upewnij się, że znasz siebie i nie będziesz chciał być takim, jak ona chce, ale będziesz sobą. 🌼 Nie biegnij za szybko przez życie, ponieważ najlepsze rzeczy zdarzają się nam wtedy, kiedy najmniej się ich spodziewamy. 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavie -> świetne rady;) siedzę sama w domu... mąż od razu po pracy \"grzebie\" przy aucie... u mnie, na Mazurach, jak narazie bez śniegu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Joovi,co do odwiedzin to zalezy na ile jestescie sobie bliskie...Ja np nie chciałabym nikogo w odwiedzinach,taki mam charakter...do dzisiaj unikam roznych znajomych bo nie mam ochoty o tym gadac z nikim...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kolezanka z pracy ale to ja ja przyjmowalam i zarekomendowalam tutaj, czesto gadamy prywatnie gdzies tam w kibelku albo w kuchni przy kawie. Sama nie wiem..., zapytam ja smsem czy moglabym do niej wpasc ja odwiedzic, najwyzej odmowi, a ja zrozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Nad morzem- u Justy- śypie śnieg, U Madzi- w Krakowie- sypie śnieg, Na Śląsku- u Maleńkiej - sypie śnieg ...sypu, sypu, syp... A na Mazurach- u Joki, Na ziemi lubelskiej- u Celicy- oraz mazowieckiej- :) - zero śniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Joovi, to bardzo dobre rozwiązanie. Ona ma ,,furteczkę" . A jednocześnie wie, że z nią jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavie -> świetna stronka... aż mi się czasem łza w oku kręci... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem, taka kumpela od kawy w pracy, czy wspólnego dojeżdżania lepiej na nas działa, niz te buźki w dzióbek, co umieją tylko komentować i oceniać. Moja kumpelusia się wyprowadziła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Mam do was pytanie jak dlugo czekayscie na pierwsza miesiaczke? Bo ja jestem juz idzie 3 tydzien po zabiegu i troche mnie piersi bola jakby na @. Jestem ciekawa waszych odpowiedzi, bo mi lekarz powiedzial, ze po 5-7 tygodniach ma sie pojawic. Ja mieszkam w Niemczech i jak na razie nie ma sniegu, choc sie zrobilo zimno. Bylam z moim synkiem na dworzu i po 15 minutach wrocilismy, bo maly mial tak czerwonego nos jak klaln ha ha. Ktoras sie pytala o witaminki. Ja dostalam po ostatniej kontrolnej wizicie (18.01) w prezecie 3 op witaminki femibion, ktore sie bierze podczas staran i do 13 tc. mam brac to co 2 dzien. Czuje sie po nich dobrze i mam duzo energii, co mnie cieszy:) Joaskapelaska rzykro, ze i tobie sie nie udalo, ale moze znow przyjdzie nam miec termin kolejnej ciazy na ten sam miesiac, wiec glwa do gory choc to nie jest latwe w tym momencie. Jesli chodzi o brzuszek w drugiej ciazy rosnie i widac go szybciej, ja niektorych spodni ostatnio juz nie moglam zalzyc i sama lekarz mi przyznala, ze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wpadłam na moment bo zaraz mąż zajmie komputer. Maleńka super włoski, ładny kolor i w ogóle świetnie wygladasz. Dzieki za rady te mieszkaniowe i kredytowe. Dzisiaj ogladałam jeszcze jedno mieszkanie ale za 130000 i w ogóle układ inny, zero wszystkiego w środku, nie wymienione okna, tylke tylko ze 1 pietro a nie czwarte. Ale już się zdecydowaliśmy z mężem i w piatek zanosimy dokumenty . Myślę że gdzies w przyszłym tygodniu podpiszemu umowę przedwstepną. Natomiast na samą przeprowadzkę musze poczekać bo w umowie będzie że kobieta bedzie mogła mieszkac do 30 czerwca. Stąd i ta cena taka jednak dość przystępna. Jakoś już wytrzymam te 5 m-cy. moze nawet krocej bo mówiła że już koło kwietnia maja powinna się wyprowadzić. No to tyle odnośnie mieszkania. Bede was informowac na bieżąco (mam nadzieje że wam nie bede zanadto głowy zawracać). W Czestochowie spadł własnie snieg. Marny bo marny ale jest. Coś czuje że drapie mnie w gardle (obym nie zachorowała bo teraz mam kupe pracy przed koncem semestru). Pozdrawiam Was wszystkie. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jokas- pierwszy @ moze przyjsc od 4 do 6 tygodni. Po okresie 6 tygodni jezeli nie ma ciągle musisz sie zgłosić do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki evawer mam nadzeje, ze nie ede musiala dlugo czekac, bo wowczas bedziemy mogli szybciej sie starc. Mi lekarz zaproponowala, ze po 3@ mam zadzwonic 13 dnia po rozpczeciu @ to zrobi mi usg i powie czy jest jajo. W ten sposob nam troche pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad morzem- u Justy- śypie śnieg, U Madzi- w Krakowie- sypie śnieg, Na Śląsku- u Maleńkiej - sypie śnieg ...sypu, sypu, syp... A na Mazurach- u Joki, Na ziemi lubelskiej- u Celicy- oraz mazowieckiej- - zero śniegu. na podlasiu u marchewki-mrozek tak-śniegu brak:(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ZIMA!!!!! Zasypalo Kraków cały:) Dzis brnęłam w zaspach żeby przebic sie na przystanek tramwajowy. Ale miło tak jak w końcu zima przyszła... Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lublin też zawiało:) Celicia jak masz tu dzisiaj przyjeżdżac to życze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Widzę, że nikt nie tęsknił za mną :( NIe było mnie tu przez kilka dni, bo wysiadł mi internet. Na szczęście już jest dobrze. Tylko mam teraz masę zaległości w czytaniu. Od poniedziałku jestem na zwolnieniu lekarskim. Rozchorowałam się. Mam okropny katar i kaszel. Boję się, że ta choroba narobiła mi kłopotów. Wczoraj zaczęłam krwawić. boję się..... Wczoraj byłam na badaniu b-hcg, dziś wyniki. jutro też idę. Jak poziom będzie w normie i będzie rosnąć to będzie oznaczać, że moje obawy i myśli są tylko głupimi urojeniami. Madusia - tak mi przykro, że Twoja radość tak szybko odeszła ❤️ EvaWer - nie wiem czy już podjęłaś decyzję odnośnie kredytu. Jeśli nie to radzę wziąć kredyt w złotówkach. Teraz waluty mają wyjątkowo niskie kursy, jak zaczną rosnąć to Twój kredyt w walucie również zacząłby rosnąć. Ma-lenka - oglądałam Twoje fotki. Fajna z Ciebie babeczka. Zupełnie nie pasujesz do mojego wyobrażenia o Tobie. Myślałam , że jesteś taką łagodną, delikatną dziewczynką, a tu widzę drapieżną kocicę. :) Super wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej malenka ja tez inaczej sobie ciebie wyobrazałąm ;) hehe . w moch oczach bylas slodka grzeczna blondyneczka....a tu czarnulka. swietnie wygladasz. naprawde. dziewczyny ja chuba zafasolkowalam. piersi mi napuchly i tak mnie strasznie rwie po bokach...okropne uczucie..... myslicie ze to to??? pepetti trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze. nasza czestochówke tez zasypało...a mi wczoraj autko odmówiło posłuszeństwa..... i dzis na uczelnie musze pomykać tramwajem. mam nadzieje ze autko szybo bedzie zrobione. tak strasznie przyzwyczaiłam sie do wygody ze ciezko przesiasc sie na komunikacje miejska.... a do tego teraz nie moge sie przeziebic.... dzis ostatnie zaliczenia na uczelni.... jutro ostatni egzamin........ jak sie okaze ze fasoleczka rosnie to koniec z praca, zajecia dopiero 19 lutego wiec do tego czasu odpoczywam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuuusia - a kiedy masz planowany termin @?? Będę trzymać kciuki by nie przyszła. Nas też pomalutku zasypuje, właśnie nie mogłam otworzyć drzwi.. tyle śniegu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×