Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Tiki-nie znam się na tej luteinie,wiem tylko,ze jedna moja siostra kilka lat temu brała na wywołanie @ i ...wywołała Emilkę:)A teraz druga bierze na podtrzymanie ciąży,jest w 5miesiącu.Nie lepiej zrobić test?Albo zapytaj lekarza,nie mówił po ilu dniach przyjmowania powinien być@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki-nie znam się na tej luteinie,wiem tylko,ze jedna moja siostra kilka lat temu brała na wywołanie @ i ...wywołała Emilkę:)A teraz druga bierze na podtrzymanie ciąży,jest w 5miesiącu.Nie lepiej zrobić test?Albo zapytaj lekarza,nie mówił po ilu dniach przyjmowania powinien być@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie luteiny - gdy kobieta nie jest w ciąży to wywołuje miesiączkę (w przypadku gdy nie przychodzi z powodu zaburzeń hormonalnych, w innych przypadkach @ i tak nie przyjdzie), a jeśli kobieta jest w ciąży to luteina działa ochronnie na fasolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś komputer wolno chodzi,chyba zamarza!W Niemczech podobno -17 stopni,niedługo dojdzie do nas:( Dobra,zbieram się do pracy,na 20 godzin:(Fajnie popatrzeć,jak się elita bawi!Któraś z was była na Balu Karnawałowym?Ja już drugi w tym roku zaliczę,niestety jako obsługa-z tej drugiej strony. Tiki-zrób test.Trzymam kciuki! Trzymajcie się wszystkie cieplutko.Zajrzę za parę dni.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta77 - u mnie dziś 15 stopni!!! Ja na balu nie byłam i się nie wybieram. Ale mój synek był!! Potem pokazali go nawet w naszej telewizji hihihi 100krocia - następnym razem się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tiki podziwiam cie za cierpliwosc ja do tego czasu zrobilabym chyba z 5 testów....apropo badania w la czemu te ceny w kazdym sa tak różne! ja zapłacilam 17 zl i powiem szczerze ze zaskoczyla mnie ta cena. juz ochlonełam po wczorajszym dołku...nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. moze ktos tam u góry chce zebym skonczyla studia ( bo przeciez dziennie chodze) i dopiero potem zostala matka polka? ;) bedziemy próbować oczywiście. ale nie bede sie juz tak ty stresowac. kiedys jak o tym nie myslalam nawet nie wiedzialam kiedy mam owulacje. i zylo mi sia tak spokojnie.przeciez dzidzie zrobilismy w pierwszym cyklu naszych staran. podczas normalnego mochanka. a to co bylo w ostatnim miesiacu bylo bez sensu. mochanko na zawolanie. tylko po to zeby dzidzie zrobic. jak widac to nie ma tak wygladać ;) dzis caly dzien w łóżku. czytam ksiazeczke a potem pogram sobie w moje ulubione simsiki. tam mam meza i dzieciaczka :) hehe. przyznam ze mam swira ba pnkcie tej gry...taka prosta a zarazem mozna sie pobawic w zycie... aha i od dzis zero slodyczy. zamierzam wrócic do formy ;) a jak nie pojade do misia to od lutego ide na aerobik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, Tiki Już od kilku dziewczyn usłyszałaś, że warto zrobić test. Jest tańszy niż badanie bety, poza tym wynik masz od ręki ;) Moim zdaniem nie zaszkodzi, bo pewnie teraz się bijesz z myślami. Poza tym pewnie gdyby się okazało, że to jednak ciąża, to chyba lepiej by było nie odstawiać tej luteiny (w każdym razie nie bez konsultacji z lekarzem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuchy!! Tiki - powiem szczerze że Cie podziwiam - ja juz bym dawno zrobiła test albo bete :P U nas -7 - niezły mrozik a teraz słoneczko pięknie świeci i wszystko sie skrzy!!! A my jutro jedziemy na góralskie wesele!!! Ubrani po góralsku w saniach z dzwoneczkami i z muzyka góralską - czad. Tylko się trochę boję że zmarźniemy a rozgrzewać się herbata po góralsku nie zamierzam - bo jak coś to może jestem :P Dobra zmykam do pracy. Odezwę sie po południu Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co? ja uwazam że nie ma sensu robic testu bo wiem, że nie jestem, bo - juz to pisałam - wiem kiedy dokładnie mogłam zajść i wówczas badanie bety z 19 stycznia powinno pokazać tą ciążę bo to juz wtedy byłbu przełom 2/3 tygodnia wiec przynajmniej w okolicach 500 jednostek powinna byc, a była poniżej 1. Więc jesli nawet jednak jestem zaciążona to napewno jest coś nie tak, skoro ta beta taka mała :o No chyba, że się w laboratorium pomylili. Zadzwoni dzisiaj do gin i zapytam ją po ilu dniach przyjmowanie luteiny powinna przyjsć @ jeśli się spoxnia z powodu zaburzeń. Madzia - ale Ci fajnie - taka impreza, też gym chciała taką przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki nie możesz tak od razu myśleć, że coś jest nie tak, bo beta mała. Ja tam nie wnikam, kiedy mogłaś zajść w ciążę (i nie pytam, czy dlatego wiesz, że w inne dni nie było okazji), ale może niekoniecznie miałaś owulację w tym dniu, w którym się spodziewałaś, a i okres przeżycia plemników wynosi do 7 dni, więc może wcale nie zaszłaś w ciążę wtedy, kiedy Ci się wydaje, że mogło to nastąpić (ale się zapętliłam :D ). A mała beta na początku nie musi oznaczać najgorszego - tak jak napisałam, u mnie badanie wykazało betę poniżej 0,1, a już w pierwszym tygodniu ciąży powinno być 5-50. A to był drugi tydzień (teoretycznie, wg daty @). A w ciąży jednak jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuusia- nie martw się Kochana nie jesteś sama..my mochaliśmy sie codziennie(!) przez wszystkie dni płodne i nawet tydz przed:-P poszliśmy na całośc..i znając życie też nie zaszłam:-) jakoś się teraz tym nie przejmuję, może dlatego że jestem na antybiotyku i mam cholerną gorączkę 3 dzień,która nie chce mnie opuścić. Wcześniej żeby zajść w ciażę staralismy się 9 miesięcy! dopiero po 3 cyklu brania luteiny udało mi się zajść..dzisiaj idę do gina i muszę zagadać o jakieś \"wspomagacze\". ja postanowiłam zrobić to samo co Ty-zadbać o siebie, a jak dziecko będzie miało być to będzie..aż lżej mi się oddycha jak nie myslę o tym ciągle:-) Kochana jeszcze będziemy skakać z radości zobaczysz!:-)całuję mocno! z książek polecam \"niehalo\"-spodoba Ci się bo jest tam motyw o pracy kasjerek w supermarkecie:-D albo \"kod Leonarda da Vinci\":-) tiki tak długo @ by sie spóźniała?? tak w ogóle wieczorkiem leżałam w łózku i myślałam co się tamz Tobą dzieje, że do nas nie piszesz:>? ja brałam luteinę..wzięłam 5 tabletek i dopiero po 2 dniach odstępu dostałam@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie wiem czy tak długo by się spozniała ? najdłuzszy moj cykl ale to ten z krwawieniem zabiegowym trwał 36 dni, potem 35, potem 33 a teraz juz jest 39 dzień cyklu.......... zadzwonie koło 16 do pani gin wczesniej nie noge bo ona w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny. Po Usg we wtorek dostałam skierowanie do szpitala. W środę pojechałam i miałam wykonany zabieg, myślałam, ze będzie o wiele gorzej ale personel był tam cudowny, zarówno lekarze jak i pielęgniarki zajmnowały się stroną fizyczną jak i psychiczną co mi było właśnie najbardziej potrzebne.Byłam zdziwiona tym bo zdązyłam nasłuchać się o nieczułości i bezwzględości personelów takich oddziałów.Wczoraj wróciłam do domu, jestem jeszcze trochę oszołomiona tym co się stało ale czuję się w miarę nieźle. Ps. któraś pisała, że zabieg miała w znieczuleniu miejscowym, u nas pacjętka jest usypiana i dobrze bo nie zniosłabym świadomości tego co mi własnie robia. Ale teraz staram się powoli wrócić do życia, myśl o tym, że za 3 tygodnie odbiorę wyniki z których może dowiem się co było przyczyną naszej tragedii, choć wiem, że szanse są niewielkie. A potem trochę badać i po 3 miesiącach pewnie znów spróbujemy więć pozwolę sobie dopisać się do waszej tabelki jeśli można? TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIASTO.. ....@. ........strata..........start tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?.......11tc_ 06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut Mania78.......28......Lublin.............23.12.....7tc_ 13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10 ..........? joka............30.........Ełk...........07.02.07......5 tc_13.09....?? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Madzia79......28......Kraków.......06.02.....10tc_23.10....stycz/luty Agapa..........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................3 1 tc...05.03.2006 -Marta77....29........Lublin.............29.11........9t c_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa..25.12...11tc_27.11.0 6...marzec 07 betty82....24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....luty/marzec monikapie....28....Skierniewice.........16tc_31.10.06.. .styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03. 06.......kwiecień Lidka79.......27.....Białystok.......07.02.....13tc_02.1 0.06...luty Caroline_23..23.....ok. Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06...kwiecień Nicolla ....... 26 ....Warszawa ........? ....... 9tc-24/01/07 ... ok. maj -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj\'06 gawit_27...27.......Luton........8.12......6_7tc.10.03.. .październik niuuusia.....21.....Częstochowa...30.01...9tc_12.08..... .styczeń\'07! Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..03.01..13tc_20.10.....grudzień Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........30.........ok.Łodzi...14 12 2006.......22.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajl Nicolla to cudowne, że Cię dobrze potraktowali w szpitalu,że dodatkowych przykrości nie doświadczałaś, bo ta jedna najgorsza już Cię spotkała, z tego co czytam bardzo spokojnie do tego podeszłaś. to ja przeżyłam zabieg przy znieczuleniu miejscowym, powiedzmy że to było znieczulenie ale tylko z nazwy, poprostu zastrzyk z pyralginy i tyle..............:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny... tak czułam.... odebrałam betę - wynik 5000 taki sam jak dwa dni temu :( :( :( jestem wściekła na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIASTO.. ....@. ........strata..........start tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?.......11tc_ 06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut Mania78.......28......Lublin.............23.12.....7tc_ 13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10 ..........? joka............30.........Ełk...........07.02.07......5 tc_13.09....?? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Madzia79......28......Kraków.......06.02.....10tc_23.10. ...stycz/luty Agapa..........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................3 1 tc...05.03.2006 -Marta77....29........Lublin.............29.11........9t c_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa..25.12...11tc_27.11.0 6...marzec 07 betty82....24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....luty/marzec monikapie....28....Skierniewice.........16tc_31.10.06.. .styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03. 06.......kwiecień Lidka79.......27.....Białystok.......07.02.....13tc_02.1 0.06...luty Caroline_23..23.....ok. Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06...kwiecień Nicolla ....... 26 ....Warszawa ........? ....... 9tc-24/01/07 ... ok. maj -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj\'06 gawit_27...27.......Luton........8.12......6_7tc.10.03.. .październik niuuusia.....21.....Częstochowa...30.01...9tc_12.08..... .styczeń\'07! Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..04.02..13tc_20.10.....grudzień Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........30.........ok.Łodzi...14 12 2006.......22.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007 poprawiam tabeleczkę -czekam na nieszczęsną 3@:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti - Ty się nie wściekaj tylko dzwoń do lelarza czy to jednoznacznie oznacza cos złego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam od gina..powiedział, że \"ginekologicznie wszystko dobrze\":-P śmiać mi się chciało jak to usłyszałam:-P o nadżerce nic nie powiedział..dostałam tylko lactovaginal, żeby zlikwidować upławy, które mi sie pojawiają zawsze po antybiotykach:/ poza tym kazał brać folik i starać się:-P o guzkach w persi powiedział, że to na tle zmian hormonalnych, więc dobrze myślałam:-) tiki Kochana daj znać później co Ci gin powie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, ale nie wiem co pisać, martwię się o Peppetti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczyny, że martwicie się ze mną. Idę na 15 na usg - chociaż już nie mam nadziei :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti nadzieja umiera ostatnia - musisz byc silna!!! My wszystkie tu sie o Ciebie martwimy i trzymamy kciuki. Bądź spokojna - choć wiem jak teraz to dla Ciebie trudne... Ściskam mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza iza
Peppetti może to wcale nie oznacza najgorszego!!!!! Napewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popetti to ze bata sie zatrzymala to jeszcze nic nie znaczy wazne ze nie zmalala.Moj lekarz powiedziala ze nie mozna sie tym martwic .Czasami beta sie zatrzymuje i pozniej szybko wzrasta.Nie mysl negatywnie.Zobaczysz ze o 15 na usg uslyszysz bicie serduszka Twojej fasolki i wszystko bedzie dobrze.Badz dzielna.Jestem z WAMI:) tiki a u Ciebie co to za dołek widzialas co dziewczyny Ci pisaly.Idz do apteki i kup test.Z beta to róznie bywa jak widac.a co do luteiny to ja kiedys bralam przez 5 dni pozniej 2 dni czekalam i dostalam @ ale jest szansa ze u Ciebie luteina będzie dla podtrzymania ciązy;) Czekam na wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudi - anulko - ale test też daje wynik na podstawie tego samego hormonu co beta, na podstawie geantropiny kosmówkowej, która wytwarza sie zaraz z chwilą zapłodnienia.... nie ma sensu go robić i nawet mysle, że test mi nie wyjdzie bo jak byłam w ciąży \"tamtej\" to robiony nawet w 40 dniu cyklu pokazał 1 kreske, u mnie jest chyba za mało tego hormonu Peppetti - trzymam kciuki bo Ty zaraz masz usg 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×