Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Nojeczko..... potrzebujesz pomocy? Potrzebujesz wsparcia? Chetnie ci pomogę! No ? Nie daj się i trzymaj fason!! pozdrowienia dla wszystkich , które jeszce tu się zjawią :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was dziewczyny! Nojeczko! Jestem z Toba takze. Nie dlatego,ze jestes zrozpaczona,rozczarowana,ze spotkalas jakas upiorna \"przeszkode\".Bardzo Cie lubie i podziwiam. Nie pozwol,aby ta przeszkoda przygniotla Cie! Nie zniechecaj sie____zagladaj do klubu__masz tu wspaniale grono przyjaciol. ps. Oczyma,ktore plakaly cala nieprzespana noc...zobaczysz wszystko inne i o wiele lepsze!Uwierz mi Nojeczko!.Przytulam Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was dziewczyny!!! Tez chcialabym pomoc Nojce calym sercem, ale nie potrafie znalezc odpowiednich slow:( Przytulam Cie Nojeczko 👄❤️ świat pełen aniołów aniołów coraz więcej przybywa dobrych i złych mądrych i głupich w tobie i wokół ciebie tyle aniołów krąży jak je odróżnić rozeznać oddzielić od siebie kiedy skrzydła takie same a nawet uśmiechy może po słowach albo po milczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widze Cie Nojeczko,ale wierze,ze za chwilke tu bedziesz. Biegalam po lace i nazrywalam roznych kwiatuszkow dla Ciebie___zostawiam Ci ten bukiecik__🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Jestes zmeczona? Czujesz,ze kazdy dzien odkrywa kawalek Twojego zycia? Pomysl o tym spokojnie. Nie zaszkodzi, jesli pozbedziesz sie paru iluzji. Ale byloby tragedia, gdybys stracila otuche i wiare na nastepny dzien... Czasami obrywa sie chmura,ale zaraz potem znowu swieci slonce na blekitnym niebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim kochanym babkom.. Nie moge dzisiaj czytac ani pisac bo jestem chora.. :-( Moze jutro bedzie lepiej Wysylam calusy wszystkim i ide sie polozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny...bardzo to miłe, że solidaryzujecie się ze mną.Teraz jest u mnie koleżanka...taka naprawdę ciepła...bardzo przy niej odżyłam...ale problemy...ech nie miną tak szybko...powaliły mnie. Belvunia...koteczku...a co Ci jest?Idź do łóżeczka i wypocznij sobie. jak dobrze mieć przyjaciół na topiku❤️❤️❤️👄 Wszystkie bardzo ściskam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To Ja Wasz Stefekbawidamek
Co tu tak smutno kobietki Kochane:) Belvo, biedulko zycze zdrowka! Nojka, Ty tez biedulka, ale wszystko sie ulozy zobaczysz..... Alisarko,Zofinko, szarooko pozdrawiam ... Mieszkam teraz u syna, czuje sie lepiej, jutro wpadne... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na Twoje powitanie Panie Stefku - słowiku :D Spóźniony słowik Płacze pani słowikowa w gniazdku na akacji, Bo pan słowik przed dziewiątą miał być na kolacji. Tak się godzin wyznaczonych pilnie zawsze trzyma, A tu już po jedenastej - i słowika nie ma! Wszystko stygnie: zupka z muszek na wieczornej rosie, Sześć komarów nadziewanych w konwaliowym sosie, Motyl z rożna, przyprawiony gęstym cieniem z lasku, A na deser - tort z wietrzyka w księżycowym blasku. Może mu się co zdarzyło? Może go napadli? Szare piórka oskubali, srebrny głosik skradli? To przez zazdrość!To skowronek z bandą skowroniątek! Piórka - głupstwo, bo odrosną, ale głos - majątek! Nagle zjawia się pan słowik, poświstuje, skacze... \"Gdzieś ty latał? Gdzieś ty fruwał? Przecież ja tu płaczę!\" A pan słowik słodko ćwierka: \"Wybacz moje złoto, Ale wieczór taki piękny, że szedłem piechotą!\" Julian Tuwim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To Ja Wasz Stefekbawidamek
Kochana Pani Cztery medle! Wiersz wspanialy! Oj, z pani czarujaca figlarka ......dziekuje..... Dawno juz tak sie usmialem:.Dobranoc:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje drogie Panie,Jestem w domu,czuje sie lepiej,zona skonfiskowala moj komputer,mialem odpoczywac w ciszy i spokoju.Teraz jest juz duzo lepej,komputer odzyskalem:P i bede Was odwiedzal,moje piekne Panie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stefku!!! Jak miło cię widzieć również tutaj! :D I dobrze ze wróciłeś i piszesz z nami!! Nie przejmuj się wpisami jakiejś niedopieszczonej pomarańczy, ignoruj :D Poranek!!!!!!!! Gdzie wy wszystkie jesteście? Niesamowite, słoneczko na niebie wysokoa was nie ma? :) Zaparzyłam już świeżutką kawę , jest i gorąca pachnąca herbata z cytryną , oraz keks z dużą ilością bakalii, proszę się częstować :D Belvo wracaj do zdróweczka :) Nojka mam nadzieję , że powoli się układa? Aniu mendelku 😘 Miłego dnia kolezanki , do wieczora 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Babeczki! O was tez pamietam i wpadlam sie przywitac👄 Nojka👄 Belvo, zdrowiej👄 Medelku👄 Wiersz dla Stefka Ssssuuuuuperrr:-D Zofinko👄 I Stefkowi dam buziaka a co tam👄 przeciez mi nie ubedzie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...całuję Was mocno👄❤️🌻...dziękuję za maile wisia50...mendelek...kruszynka...iskiereczka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z pogrzebu przyjaciółki. Przeżyła 59 lat. Była piękną i dobrą kobietą. Rak piersi - późno wykryty - cztery lata męki. :...(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc moje kochane siostrzyczki ! Juz dzisiaj sie dobrze czuje !! To bylo takie jednodniowe niedomaganie.. Cos mi musialo zaszkodzic i nie spalam wczoraj calusienka noc z sensacjami okropnymi.. Wrogowi nie zycze.. Dzisiaj pierwsza rzecz jak robie to lece do was.. zobaczyc co sie dzieje. Nojka sloneczko nasze! Co ci??? Stefku bawidamku, juz byles raz na czarno u nas i co? Ciesze sie ze wyzdrowiales i jestes z nami... Dobrze jest miec facetow w grupie.. jakos tak jest \"swiezo\". :-) Pozostale malpeczki sciskam i spadam bo dzisiaj musze zalatwic kilka spraw rano.. Dzieki dziewczyny ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mendelku Kochany, dopiero teraz sie doczytalam :-( :-( :-( Juz z naszej polki biora :-( Tule cie ... do mojego ❤️.. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki! Przykre to, ze coraz wiecej kobiet odchodzi tak szybko z tego swiata, wlasnie z powodu raka piersi...Moja bliska kolezanka zmarla w wieku 48 lat....Ja przezylam 4 operacje piersi, dzieki Bogu nie byl to rak "tylko" cysta, guziki. Teraz musze obowiazkowo co rok robic mamografie... I za kazdym razem ide tam z bijacym sercem... Kazda operacje okropnie przezywalam, gdyz nigdy nie dawano mi 100% -ej gwarancji, ze to niezlosliwy rak:) Medelku tak mi przykro👄 Belvo, cale szczescie , ze sie lepiej czujesz👄 Nojka👄 I wszystkie pozostale👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie miłe koleżanki 🖐️ Mam wiadomość dla Kruszynki od Nojki. Nojka niestety nie ma dostepu do internetu i dlatego przeprasza, ale nie może Ci odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszyna...
Iskiereczko---bardzo dziekuje za wiadomosc.Rozumiem.Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie? ja też dostałam sms-a od Nojeczki..... nie wiem jak jej pomóc, nie umiem poradzić , poinformowała mnie , że przeszła na tańszy abonament chyba i teraz działa w domu tylko jeden komp a jej facet nie wie , co zrobić , by oba działały na tym jednym łączu..... nie znam się na tym i smutno mi że Jola nie ma z nami łączności!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY!!!!! Budzę was panienki , bo poranek już dawno!!!! Dzisiaj księżyc jest w znaku Koziorożca, na dodatek w pełni! i nieprzypadkowo symbolizuje łąkę, zboże , siano. Jego przesłanie na dziś brzmi: korzystaj z tego co masz,zamiast wciąż myśleć o tym , czego nie masz! Noce przy pełni księżyca są nocami bezsennymi.Spróbuj my więc wieczorem wziąć kompielodpręzającą z dodatkiem olejkówzapachowych........ (a ja dziś na wesele ide , zamiast kąpieli ! ) Zmieszaj cztery krople olejku z waleriany ;) i melisy z dwiema kroplami olejku z pomarańczy gorzkiej, dodaj trochę śmietany ( ???), wlej do wanny ,,wymieszaj i.... poleż w kąpieli nie dłuzej jak 20 min! Wskazówka na dziś: Nie powinnaś dziś udzielać rad , o które cię nikt nie prosiani mieszać się w sprawy , które ciebie nie dotyczą - chyba że chcesz zaprotestować przeciwko niesprawiedliwości i przemocy!! teraz biorę się za rzucanie urody na pyszczydło :D szykuję się na wesele , więlka rzadkość w rodzinie mojej ! wpadnę jeszcze po południu do was na moment ! :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam Koleżanki znane mi i mniej znane...ale wszystkie bardzo kochane. Tak cicho dzisiaj u Was....czemu? Nie lubię jak Was nie ma. Ten topik jest też trochę mój i mi przykro, bardzo lubię czytać wasze wpisy....Nojeczko, Belvuś, Kruszynko... sweet angel, Cztery mendle, Zofinko, Alisario kochana ... . Myślę, że.... Nojka .... Ty jesteś silną Dziewczyną ...dla Ciebie małe zawirowania nie straszne. Kochana nie poddawaj sie złym emocjom, jesteś Wielka. Masz siłę ..... i wszystko to co Cię otacza. Pozdrawiam Was z całego ❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kochane moje Babeczki wpadlam Was goraco pozdrowic.👄 Tak mi przykro, ze ostatnio smutnki takie na topiku, bo podobnie jak Rozia lubie Was bardzo i smutno mi jak sie ktorej z Was zle dzieje :( Nojka, trzymam kciuki za Ciebie❤️ Belvo, Medelk, Kruszynko i wszystkim pozostalym zycze milego weekedu!!! Nie ma sytuacji bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kumpelki !!! Dzisiaj wyilam za duzo kawy i cala sie trzese ...................trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :-O Kochane, chyba wroce pozniej jak przestane.. Gosc popsul mi pompe od basenu ( trudna do zreperowania i droga do odkupienia.. Troche mi go zal bo chcial dobrze a wyszlo zle .. Mam nadzieje ze mi ja odkupi bo ona droga jak diabli w dodatku mamy dluuuuuuugi weekend w zwiazku z 4 Lipca.. Codziennie pada i jest bardzo bardzo parno. Caluje was Nojeczko czekamy cierpliwie az bedziesz miala internet.. Zle nam bez ciebie bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alisario piekne slowa podalam wyjscie Nojeczce ale to trzeba zakup zrobic rutera aby dwa kompy chodzily na jednym laczu rózyczko choć rzadko ale wpisz sie tutaj czasem no np tyle co ja :P Teraz jestem malo w domku przebywam poza zasiegiem netu ale jak wpadne do domu to odzywam sie Pozdrawiam serdecznie abyscie mnie jeszcze przez jakichś czas mnie pamietały :) raniutko 6-07-2007 kurs na dolny slask az dusza sie raduje :D 🌼🌼🌼🌼🌼 Ciągły bezlitosny wzrost ilości zajęć, niewyobrażalna prędkość, z jaką pędzimy przez życie, dni wypełnione pracą, która więcej nas kosztuje, niż przynosi zysku i wiele innych rzeczy powoduje, że nie potrafimy wykorzystać radości płynącej z przyjaźni. Przyjaźń zabiera czas, a my nie mamy czasu jej go dać. Agnes Repplier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×