Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość Stefanbawidamek
Caluje raczki Mile Panie ! Alisarko pozwoliszze sie owocem poczestuje? Taki duzy kosz starczy dla wszystkich! Kobietki wracajcie bo na topiku ktory bardzo lubie straszne smutki:( Pozdrawiam .Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancze gora
A tu tylko 1 pomaranczek i to smutny bidaczek teski:9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje kochane dziewczyny i przepraszam za tygodniowe milczenie , ale niestety praca, praca , i jeszcze raz praca... całuje was mocno i pozdrawiam wszystkie łącznie z naszym Stefciem... 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mile Panie, i Panowie! Nic nie szkodzi ze mal o bylo osob wczoraj bo nie pisze sie po to zeby byc ale po to zeby cos powiedziec. U mnie co prawda nie ma nawalu pracy ale caly czas sa moi goscie i musze ich przyjmowac i karmic. Mam nadzieje ze ten czas juz szybko minie i bede mogla goscic u siebie moja wnuczke i corunie. Wczoraj omal sie nie poplakalam jak zobaczylam ja jak sie usmiechala.. Szarooka a ja twoje zdjecie tez dostane?? Moze nasz listonosz zadziala??Mendelku ❤️ Copertko ❤️ Alisario❤️ Bawidamku ❤️ Aleks ❤️ ❤️ Nojeczka ❤️ wracaj do nas szybko bo bez ciebie zle \":-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej! Listonosz się melduje :D Miałam koszmarną noc! Sąsiedzi napuszczali sobie wodę do wanny, troszkę popili i poszli spać. Zalali mi mieszkanie. Dzwoniłam do nich przez godzinę, aż w końcu rozmemłani wyskoczyli zdziwieni, że coś chcę w środku nocy!! Sprzątania na pół nocy....co ze ścianami i sufitem!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mendelku !!! O matko !!! To bedziesz teraz musiala miec remonT??? Mam nadzieje ze sasiedzi sa ubezpieczeni???? Kruszynko🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jestescie??? Spicie?? My zrobilismy lunch dla siebie i gosci skladajacy sie z olbrzymiej salaty ktora posiadala wszystkie skladniki odzywcze: salate zielona ( z ogrodu), pomidory tez z ogrodu, fasole, jajko na twardo, szczypiorek. Potem byl kalafior i kartofelki na patelni z tymiankiem.. Goscie kupili sernik ( nie smakowal mi) Pisze do was kochane babki ale cos czuje ze nie pokazecie sie przez jakis czas.. Wysylam wam mnostwo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!! wróciłam z wesela o 4 rano.... po 11 już pojechałam na poprawiny bo tyle zostało jedzenia, a ile napitków!!!! Tylko że dziś to ja za kierowcę robiłam i dla wódeczki było stop! ide chyba spać , padnięta na mordziochę jestem a nogi od tańcowania o kilka cm mi się chyba skróciły!!! taka jakaś mała jestem.... :( Jutro się odezwę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek Babeczki! Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i zycze milego dnia:) Medelku, co za nieodpowiedzialni ci Twoi sasiedzi, narobili Ci tylko klopotu. Rozumiem Twoja nerwowa sytuacje..... Belwa, tez mialas niezreczna sytuacje z ta pompa, szkoda faceta , ale nieszczescia chodza po ludziach... Wypoczywaj i korzystaj z dlugiego weekendu:) Coperto 🖐️ Kruszynko 🖐️ Szarooka, nie przemeczaj sie tak\" robota nie zajac nie ucieknie\":-D Bawidabku 🖐️ Zofinko 🖐️ Nojka,teskno mi za Toba 👄 http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/100_2667.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_0144.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/100_2558.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/100_2640.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/100_2641.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario te wasze niemieckie ogrody zupelnie jak polskie :-) Witam was mile dziewczyny!! Dzisiaj ide do psiego fryzjera bo mojemu laciatkowy porobily sie jakies koltuny.. Tak sie ladnie sam czyscil a tu takie cos.. Nie moge go wpuscic do domu bo taki brudny.. Nie moge go sama wykapac i wyczyscic bo nie daje sie i podgryza.. Caly weekend szukalam kaganca ale nie znalazlm wiec zawiozlam go w sobote do fryzjera a tu zabraklo mi jego dokumentu ze byl szczepiony i musielismy wrocic jak niepyszni.. Och jakie tam sa wypieszczone i pachnace pieski!! Az mnie sie glupio zrobilo ze moja psina taka zaniedbana... Ale za to moj laciatek ma wybieg na hektar prawie a tamte pieszczoszki musza chodzic tylko na smyczy.. Jestem zla ze gosc zepsul mi pompe :-( :-( Jeszcze jej nie zreperowano a tu pelnia lata!!! Mam nadzieje ze mi ja odkupi bo ona kosztuje bardzo drogo.. Sa oni bardzo mili ale nie moge sie doczekac aby juz sobie pojechali.. wczoraj przyszedl OLBRZYMI rachunek za konsupcje wody :-( Napiszcie co u was :-) Mam nadzieje ze z Nojka nie stanie sie to samo co z Gabi , Sara, itd.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi przywitać się z Wami ....\"taka tu cisza, taki tu spokój....la la la...\" przypomniała mi się taka piosenka. Myślę, że to tylko chwilowo. Zaraz zrobi się gwarno, ale nie duszno... hiii:D Tak ...brakuje Nojki49...wracaj kochana bo dziewczyny są smutne, razem ze mną. Postaram się rozweselić Was, może się uda. Jeżeli miałeś/aś nieudany dzień i wydaje Ci się, że nienawidzisz swojej pracy, spróbuj tego: 1 - W drodze powrotnej do domu zatrzymaj się w pobliżu apteki. Wejdź do środka i zainteresuj się termometrami na składzie. 2 - Kup rektalny (analny) termometr firmy Johnson & Johnson. Ważne jest byś się nie pomylił - musisz kupić termometr tylko firmy Johnson & Johnson! 3 - Kiedy przyjdziesz do domu - zamknij drzwi na klucz. Zasuń zasłony i wyłącz telefon, żeby nikt ci nie przeszkadzał w terapii. 4 - Ubierz się w ulubioną odzież - na przykład w dres Adidasa albo kostium od Versace i połóż się swobodnie na łóżku. 5 - Otwórz opakowanie i wyjmij termometr. Ostrożnie odłóż termometr na stolik nocny tak, by się nie zbił. 6 - Wyciągnij instrukcję obsługi termometru i przeczytaj ją. Zwróć szczególną uwagę na akapit na samym dole strony pisany drobnym maczkiem: \"Każdy rektalny (analny) termometr wyprodukowany w firmie Johnson & Johnson, podlega indywidualnej kontroli.\" 7 - Teraz zamknij oczy i powtórz cicho w myśli pięćdziesiąt razy: \"Jaki jestem szczęśliwy, że nie pracuję w dziale kontroli jakości firmy Johnson & Johnson!\" Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... i jeszcze.............................. Pewne bogate małżeństwo postanowiło wyjść wieczorem na imprezę. >> Jako, że mieli zamiar wrócić późno, dali swojemu kamerdynerowi wolne do >> następnego dnia. Okazało się jednak, że żona nie bawiła się za dobrze, >> więc postanowiła wrócić szybciej do domu. Mąż natomiast bawił się >> wyśmienicie i został dłużej na imprezie. Kiedy kobieta weszła do domu, >> zobaczyła kamerdynera Jana w jadalni. Zaprowadziła go do sypialni. >> Spojrzała na niego i powiedziała: >> - Janie, zdejmij moją suknię. >> Zrobił to powoli. >> - Janie, zdejmij teraz moje pończochy i podwiązki. >> Zdjął jak mu kazano. >> - Janie, a teraz mój stanik i majtki. >> Zdjął. Napięcie wciąż rosło, gdy kobieta dodała: >> - Janie, jeżeli jeszcze raz założysz moje ciuchy, to kurwa - wylatujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam bywalczynie klubu!🖐️ Rozyczko! Jestes pogodna dziewczyna.Usmialam sie z Twojego dowcipu. Pozostanmy w tej \"aurze\"... Skoro mamy sie wspierac,to spiesze z tzw.\"ratunkiem dla Ciebie\". Osiem godzin pracuj! Osiem godzin spij! Osiem godzin smiej sie,jedz,baw sie,spiewaj itp. Zapamietaj trzy razy osiem!:D PS.Nojeczko____odnajdz droge do klubu🖐️]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko.....wspaniałe zalecenia, będę pamiętać 3 x 8. Jak miło, że zobaczyłam Ciebie, ... :D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..... bawmy sie dalej.................................... Jak poznać wiek ryby? >>> - Po oczach. Im oczy dalej od ogona, tym ryba >> starsza. >>> >>> >>> Na co trzeba uważać w seksie grupowym? >>> - Na to, żeby nie zostać pominiętym!!! >>> >>> >>> Co to jest długie, śpiewa i sra po lasach? >>> Pielgrzymka do Częstochowy >>> >>> >>> -Dlaczego Mikołaj chodzi zawsze wesoły??? >>> -Bo zna adresy wszystkich niegrzecznych dziewczynek: >>> >>> >>> - Dlaczego łysy jedzie na motorze z otwartym rozporkiem ? >>> - Bo lubi poczuć wiatr we włosach >>> >>> >>> Wiesz jakie jest najszybsze zwierze na świecie ? >>> -Gepard >>> A wiesz jaki jest najszybszy ptak ? >>> -Ptak geparda .. >>> >>> Jaka jest różnica między krową a traktorem? >>> - Jak traktor nawali to stoi, a jak krowa nawali, >> to idzie dalej. >>> >>> >>> - Dlaczego krasnoludki idąc lasem śmieją się? >>> - Bo je mech w jaja łaskocze. >>> >>> >>> - Co to jest: leży pod brzózką i stęka? >>> - Sekretarka dyrektora Brzózki. >>> >>> >>> - Co robią mężczyźni po stosunku? >>> - 5% odwraca się na drugi bok i zasypia. >>> - 5% zapala papierosa i wychodzi do łazienki. >>> - Pozostałe 90% ubiera się i wraca do domu, do żony. >>> >>> >>> - Kto to jest kawaler? >>> - To ktoś, kto codziennie do pracy przychodzi z innej strony... >>> >>> - Kto to jest mąż? >>> - Zastępca kochanka do spraw finansowo-gospodarczych. >>> >>> - Dlaczego mleko zawiera tłuszcz? >>> - Żeby nie skrzypiało podczas dojenia. >>> >>> >>> - Po co produkuje się białą czekoladę? >>> - Żeby murzynek też mógł się upieprzyć... >>> >>> >>> - >>> >>> - Kiedy się kończy miesiąc miodowy? >>> - Kiedy mąż przestaje pomagać żonie myć naczynia i robi to sam. >>> >>> >>> - Kiedy Eskimos wie, że zima jest naprawdę siarczysta? >>> - Jak mu się psy łamią na zakręcie. >>> >>> >>> - Co wspólnego ze sobą mają pijana kobieta i Fiat 126P? >>> - I jedno i drugie wstyd prowadzić. >>> >>> >>> - Co to jest: żona i teściowa w samochodzie? >>> - Zestaw naglasniajacy. >>> >>> >>> - Jakie kroki należy podjąć, gdy spotka się wściekłego psa? >>> - Jak najdłuższe. >>> >>> >>> Co to jest: leży w trawie i nie dycha? >>> - Dwie dychy. >>> >>> - Kto to jest harcerz? >>> - Harcerz jest to dziecko przebrane za idiotę pod >> opieką idioty przebranego za dziecko. >>> >>> - Co robi kobieta po stosunku? >>> - Przeszkadza. >>> >>> >>> - Jaki jest najlepszy środek antykoncepcyjny? >>> - Wódka z piaskiem: jak się plemniki spiją, to się >>> kamieniami pozabijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozyczko🖐️.Dowcipy bombowe! Co jeden to lepszy:D Pozwol,ze przekaze je dalej...Dobranoc--spij smacznie! Dobranoc dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki ! Ciesze sie, ze ROZYCZKA tak milo wszystkich rozbawila:) Ja tez czytajac Roziu Twoje wpisy doskonale sie ubawilam👄 Belvo, sle pozdrowienia:) Kruszynko, milutka dziewczynko Ciebie tez pozdrawiam:) Mam takie przeczucie, ze Nojka wkrotce wroci ! Milych snow zycze wszystkim klubowiczkom.......................... http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/100_2698.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bawidamku! Witam Was Babeczki! Nojka! Napisz, proszę, chociaż krótki list, choć tak krótki jak noc, nie odmówisz chyba tego mi i obiecasz mi to. Napisz, proszę, chociaż kilka słów :) A ten wiersz dla kochanych Klubowiczkow:) Dzień dobry Dzień dobry mówię co rano Z domu wychodzę I się uśmiecham Widzę wciąż nowe twarze Tu pan listonosz się spieszy tu ktoś kwiaty sprzedaje Tam za rogiem jest piekarnia Świeże pieczywo tam kupuje W siadam w autobus jadę do miasta I widzę ludzi jak dokądś biegną I tak co rano jest moje życie A więc dzień dobry mówię co rano mojemu nowemu dniu Milego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani!! Rozmawialam z Nojka. Teraz jest w plenerze .. Wroci pewnie niedlugo ..Pozdrawia was. Dla mnie dzisiaj dzien pelen wrazen i roboty.. Wieczorem idziemy na kolacje do naszego spiewaka.. ( cala banda) Basen zreperowany !! Hurra!!!! W sam raz na jutrzejsze swieto 4 Lipca.. Alisario powiedz cos wiecej o sobie.. Wyslij zdjecia ..co teraz u ciebie kwitnie.. A ja ci wysle to co u mnie kwitnie :-) Poezje sa tez super.. A gdzie nasz listonosz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Belvo :) Odnosze takie wrazenie że wszystkie kobity na wakacje wyjechały!! Cicho tak tutaj.... :) Doszłam już do siebie po weselisku :) nie zapowiada się już w najbliższym czasie żadna większa impreza, co mnie raczej smuci, chociaż wolałabym , by mi córka nie wyskakiwała z takimi niespodziankami hihihihih Wróciłam właśnie do domku , poćwiczyłam troszkę w ogródku walkę wręcz z chwastami :) lecę teraz coś zjeśc, bo głodna jestem jak wilk !! ucałowania dla ciebie, belvo :) Gdzie są wszystkie kobitki???????????????? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario te jezyny to bomby nie jezyny !!! :-D :-D U nas jezyny rosna dziko po lesie ale sa dosc male.. Sa tez maliny ktore ja wsadzilam i zdziczaly .. ale sa.. Chce jeszcze zdjec z ogroooooodu !!! Jutro wielkie swieto u nas.. Mam nadzieje ze bedzie ladnie bo dziasiaj to tak sobie jest.. Moj laciatek czysty i bialy jak chmurka wyleguje sie po mieszkaniu i nie wie czemu jest mu tak dobrze ... caluja go wszyscy. pieszcza, A on jest po prostu czysciutki podstrzyzony i pachnacy.. Fryzjer psi kosztowal tyle co moje pasemka ( kurcze) oto zdjecie laciatka jeszcze brudnego... [url=http://img510.imageshack.us/my.php?image=maggio2007008bl1.jpg][img=http://img510.imageshack.us/img510/9261/maggio2007008bl1.th.jpg]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 😘 no tiaaaa.... Alisaria usiłuje mnie przekonać , że \"to coś\" takie wielkie i rózowe to maliny? Mutanty chyba? :) A belva pokazuje psa przed ....salonem SPA ... A taki śliczniutki do głaskania i pieszczenia to fotki gdzie? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam znów czytania co nie miara nic mi nie pozostaje jak obiecac ze kiedyś to wsio poczytam Zbieram sie powoli do podrózy , bo raniutko w piątek wyjeżdzam przypominam :D okolice Wrocka :D kto chetny na pogaduchy ? Przyjmuje zgłoszenia :) nojka 🌼 zofinka🌼 mendelek🌼 no i ja tez wezme kwiatek abyscie mnie rozpoznały :D WSZYSTKICH BEZ WYJATKU SERDECZNIE POZDRAWIAM 👄👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×