Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

No nieeeeeeeeeeeeee..... Niesamowite....... WSTAWA膯 KOBITYYYYYY!!!!! po艂udnie dochodzi a one jescze 艣pi膮! udawam si臋 wi臋c do moich zaj臋膰 planowych , jak wykonam to si臋 zamelduj臋!! Wam zostawiam 艣wie偶utk膮 , pachn膮c膮 kawk臋 i ma艣lane herbatniczki , bo w sklepie jeszcze nie by艂am i nie wesz艂am (drog膮 kupna) w posiadanie czego艣 lepszego :) 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
S艂oneczko S艂oneczko p贸藕no dzisiaj wsta艂o I w takim bardzo z艂ym humorze, I 艣wieci膰 te偶 mu si臋 nie chcia艂o, Bo m贸wi, 偶e zimno na dworze. Lecz gdy piosenk臋 us艂ysza艂o, To si臋 tak bardzo ucieszy艂o, Zza wielkiej chmury zaraz wysz艂o I nam rado艣nie za艣wieci艂o. S艂oneczko nasze, rozchmurz buzie, Bo nie do twarzy ci w tej chmurze, S艂oneczko nasze, rozchmurz si臋, Maszerowa膰 z tob膮 b臋dzie l偶ej! S艂oneczko nasze rozchmurz pyska, Bo nie do twarzy ci w chmurzyskach, S艂oneczko nasze, rozchmurz si臋, Maszerowa膰 z tob膮 b臋dzie l偶ej! Pozdrawiam wszystkie kolezanki z klubiku 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam was moje kochane babiszonki 馃憚馃憚馃憚馃憚 huraaaaaaaaa!!!wreszcie upragniony urlop... no i pogoda klaruje sie na lepsz膮, zakupy juz uskutecznione ... walizki wyciagniete czekaja na za艂adunek... MM zak艂ada stelaz na bagazniku na rowery no i hajjjjjjda nad polskie morze po zrdowie , po s艂once , po wypoczynek.....do Strze偶ewka....... ca艂uje Was bardzo mocno , trzymajcie sie ciep艂o , bawcie sie na topiku wspaniale.. wroce za 2 tygodnie teraz zabieram sie do pakowania i zapewne czasu nie bede mia艂a aby z wami pogaworzy膰........ SCISKAM WAS BARDZO < BARDZO MOCNO DO ZOBACZYSKA < BEDE ZA WAMI TESKNIC馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚[

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam i pozdrawiam s艂onecznie i prawie upalnie mi艂ego dnia zycze 馃憚馃尲鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam paniusie kochaniutkie. Humor poprawil mi sie i zepsul z powrotem ..... z muzycznych powodow.. :-( :-( Ide cos upolowac na \"garage sale\" Potem bede malowac.. Wpadne wieczorem 馃憚 Szarooka!!! Jedz, baw sie dobrze i nie zapomnij porobic dla nas kilku zdjec. :-) OK? Mendelku.. mam do ciebie romans :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czeka艂am dzisiaj na um贸wiony obiad ... nikt nie przyszed艂, nie zadzwoni艂... Teraz rozumiem Ci臋 Belvuniu w 100% ! Co艣 mnie trafi zaraz! Szarooka pogody, fajnego towarzystwa zabaw i humoru wakacyjnego! Czekamy na relacje z odpoczynku poparte zdj臋ciami!! Belvo? O co chodzi?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
oj oj belvo!!!! mendelku !!!! to baaardzo podejrzane te romansowanie :P Zapamietaj! Milosc to takie uczucie, ktore jest potrzebne, jak dziura w bucie, bo gdyby dziury w bucie nie bylo, ktoredy noge by sie wlozylo. :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Szanowna coperto !! Pisz臋 do ciebie poniewa偶 mieszkamy tak blisko siebie. Chcia艂abym Ci臋 pozna膰. My艣l臋, 偶e by艂oby fajnie. Czytam Was topik ju偶 od dawna. Pozdrawiam wszystkie tu pisz膮ce z 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Lamia10 witaj :) mi艂o ciesze :D adres pod nickiem pisz, czekam i tutaj tez bedzie nam naprawde mi艂o 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzien dobry! Zycze wszystkim dziewczynkom milej niedzieli..:) Szarookiej, milego wypochynku i slonca:) Belvie, Medelkowi, Copertce, Rozyczce,Zofince, Lamie, i wszystkim pozostalym zycze slodkiego lenistwa, bo ja tez bede dzis leniuchowala.. Przyjada znajomi z Braunschweigu... A dokladniej to moja bliska kolezanka z mojego rodzinnego miasta, ze swoim mezem ktorego lubie jak brata.... Oj bedzie sie dzialo:-D Czarna czekolada poprawia nastroj :) Czekolada Pochodz臋 z domu z zasadami nie mia艂em nigdy randez vous na spacer zawsze z rodzicami chodzi艂em tam i tu O p贸j艣ciu samym nie ma mowy o flircie ani mi si臋 艣ni codziennie blok czekoladowy mama na deser daje mi A ja nie chc臋 czekolady , chc臋 by mi艂o艣膰 da艂 mi kto艣 偶eby zabra艂 mnie od mamy , bo tych s艂odyczy mam ju偶 do艣膰 Raz by艂y moje urodziny ech , nie zapomn臋 tego dnia zebra艂 si臋 ca艂y kr膮g rodzinny i ka偶dy prezent dla mnie mia艂 Prezent贸w si臋 zebra艂o wiele czekoladowy ca艂y stos a ja si臋 tak zdenerwowa艂em i zawo艂a艂em na ca艂y g艂os A ja nie chc臋 czekolady , chc臋 by mi艂o艣膰 da艂 mi kto艣 偶eby zabra艂 mnie od mamy , bo tych s艂odyczy mam ju偶 do艣膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witaj Alisario 馃槝 witajcie klubowiczki , kt贸re wpadn膮 tu do nas 馃槝 Basiu, dzi臋ki za s艂owa tej piosenki :) kt贸rego艣 Sylwestra w remizie stra偶ackiej bawi艂am si臋 przy niej ca艂膮 noc!!! A jak pi臋knie partner ta艅czy艂!!! Ile to kilogram贸w temu to by艂o?..... :( 馃槝 wszystkim

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam, pozdrawiam wszystkiego dobrego 偶ycze dla ka偶dej os贸bki znanej i mniej znanej :) alisario 馃憚 mendelku馃憚 belvo鉂わ笍 zofinko鉂わ笍 iskiereczko鉂わ笍 szarooka鉂わ笍 alex i stefku i wszyscy pozostali co z mej pami臋ci pouciekali :D przepraszam ale z czasem ..czy z wiekiem... juz nie wiem pami臋膰 ulotna mi sie robi :D lamia10 czekaaaaammm!!!馃尲 Kto poczu艂 sie opuszczony r膮czka w g贸re :D poprawie sie, obiecuje :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 no to chyba koniec
馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
niekoniecznie koniec.... ale s膮 upa艂y i po prostu nam si臋 nie chce!!! A obowi膮zku codziennego meldowania nie ma !! Mimo wszystko pozdrawiam :) wszyyyystkie klubowiczki :) copertko ca艂uj臋 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczynki! Witam Was wszystkie i przesylam 馃憚 Milo spedzilam upalny dzien! Wpadlam na chwilke by pozegnac sie z Wami! MM do lozeczka a ja do Was:-D Zycze wszystkim bez wyjatku kolorowych snow!!!! Moj piesek tez sie dzisiaj opalal:-D http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_0715.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/100_3284.jpg DOBRANOC

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Znalaz艂am w internecie i nie wiem czyje to... ODA DO POLSKIEGO PIRATA \"\"Kiedy przyjd膮 przeszuka膰 dom, Ten, w kt贸ry mieszkasz ch艂opie, Kiedy sprawdz膮 tw贸j CD-ROM, I na p艂ytach nagrane kopie, Gdy pod drzwiami stan膮, i noc膮 Nakazem w d艂oni w drzwi za艂omoc膮 - Wiesz o jak膮 im chodzi zbrodni臋? 艢ci膮ga艂e艣 pliki Przez dwa tygodnie. Ju偶 przed twym domem setki s膮 glin, Dok膮d ucieka膰? Chyba do Chin. A wszystko przez to, 偶e owe dane, Wprost z Ameryki by艂y pobrane Co czyni z ciebie kogo艣 gorszego, Ni藕li morderc臋 wielokrotnego...\"\" Dobrej nocy! :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pewnie juz spicie.. aja tu sobie po necie buszuje.. Mendelku fajny ten wierszyk.. faktycznie miejcie sie na baczosci dziewczyny bo nie znacie dnia ani godziny.. Moja niedziela byla pod znakiem kapieli i spacerow.. Mielismy tez goscia -psa bardzo kochanego .. olbrzyma.. Zobaczcie co znalazlam.. czy to nowa forma sztuki? Nigdy o tym przedtem nie slyszalam :-) http://www.youtube.com/watch?v=o2pLHLOnG6I&mode=related&search=

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam Wszystkie dziewczyny ! Witam tez nasze nocne marki:-D Oglaszam z racji upalow slodkie leniuchowanie:-D LE艃 Na tapczanie siedzi le艅, Nic nie robi ca艂y dzie艅. \"O, wypraszam to sobie! Jak to? Ja nic nie rozbi臋? A kto siedzi na tapczanie? A kto zjad艂 pierwsze 艣niadanie? A kto dzisiaj plu艂 i 艂apa艂? A kto si臋 w g艂ow臋 podrapa艂? A kto dzi艣 zgubi艂 kalosze? O - o! Prosz臋!\" Na tapczanie siedzi le艅, Nic nie robi ca艂y dzie艅. \"Przepraszam! A tranu nie pi艂em? A uszu dzisiaj nie my艂em? A nie urwa艂em guzika? A nie pokaza艂em j臋zyka? A nie chodzi艂em si臋 strzyc? To wszystko nazywa si臋 nic?\" Na tapczanie siedzi le艅, Nic nie robi ca艂y dzie艅. Nie poszed艂 do szko艂y, bo mu si臋 nie chcia艂o, Nie odrobi艂 lekcji, bo czasu mia艂 za ma艂o, Nie zasznurowa艂 trzewik贸w, bo nie mia艂 ochoty, Nie powiedzia艂 \"dzie艅 dobry\", bo z tym za du偶o roboty, Nie napoi艂 Azorka, bo za daleko jest woda, Nie nakarmi艂 kanarka, bo czasu mu by艂o szkoda. Mia艂 zje艣膰 kolacj臋 - tylko ustami mlasn膮艂, Mia艂 po艂o偶y膰 si臋 - nie zd膮偶y艂 - zasn膮艂. 艢ni艂o mu si臋, 偶e nad czym艣 ogromnie si臋 trudzi艂. Tak zm臋czy艂 si臋 tym snem, 偶e si臋 obudzi艂. an Brzechwa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
S艂onecznie i cieplutko witam, bardzo cieplutko, prawda? No nareszcie mamy lato, ........mo偶e tylko kilka dni. Chocia偶 dzisiaj niekt贸rym osobom da popali膰 ten upa艂, ja nale偶臋 do ciep艂olubnych to zapewne wytrzymam. Jednak bardzo gor膮co, basen basen i jeszcze basen, hi woda wyci膮gnie s艂once spali i kaput! Wpad艂a przywita膰 si臋 i zapyta膰 gdzie Nojeczka, jejku bez niej smutno, mimo, 偶e jeste艣cie weso艂e,..... NOJKI....... BRAKUJE !!!!!! Czekam na NOjk臋, t臋sknie, za Tob膮 NOjeczko 鉂わ笍 Buziaki dla Ciebie i dla pozosta艂ych. Pozdrawiam!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tomdab
zasponsoruje dojrza艂膮 pani膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ja jestem dojrza艂a
...qrna,ju偶 ci pisa艂am palancie.Toyota Lexus i Bali,poni偶ej nie schodz臋... A jak masz tylko na lody,to se id偶 do parku i sam si臋....hmmm...zasponsoruj..:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj sa imieniny, naszej kafeteryjnej chrabiny, wiec radze aby sie wam poprawily miny z tej przyczyny.. No widzicie jaka jestem poetka he he he eh .. nie ma to jak talent ksia kosc :-D :-D :-D Aleks !!! Moja kochana !! Zycze Ci Tego czego ty sobie dzisiaj sama zyczysz!!! Czyli aby Czarus wyzdrowial!! A to roza dla Ciebie, wychodowana moimi wlasnymi raczetami [url=http://img443.imageshack.us/my.php?image=aprile2007026dj8.jpg][img=http://img443.imageshack.us/img443/5615/aprile2007026dj8.th.jpg]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Aleks_555 ! Moja Mila Topikowa Kolezanko馃憚 Wi膮zank臋 najpi臋kniejszych 偶ycze艅 Imieninowych: d艂ugich lat 偶ycia, szcz臋艣cia, dobrego zdrowia i si艂, powodzenia w pracy i ca艂ym 偶yciu. Spe艂nienia najskrytszych marze艅, realizacji wszystkich zamiar贸w i plan贸w. Pogody ducha, nadziei na lepsz膮 przysz艂o艣膰 oraz wszelkiej pomy艣lno艣ci zyczy: Alisaria:) Ta roza dla Ciebie jest z mojego ogrodka! http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/100_1499.jpg

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Moje serduszka kochane... DZI臉KUJ臉....i zawiadamiam o powt贸rce z rozrywki,3-go sierpnia,bo wtedy wypadaj膮 moje imieniny,tu偶 po urodzinach... Ale od przybytku g艂owa nie boli :D,a dobra nigdy za wiele,wi臋c....jestem po prostu szcz臋艣liwa. A tak偶e z tego powodu,偶e uda艂a si臋 operacja mojego staruszka Czarusia,kt贸ry ma lat 18. Mam nadziej臋,偶e jeszcze sobie po偶yje.A ba艂am si臋 ,偶e nie wybudzi si臋 z narkozy,bo stare serce ,kt贸re tyle b贸lu przesz艂o za m艂odu,zanim do mnie trafi艂o - nie wytrzyma.. Ale 艣pi spokojnie,a ja my艣l臋,jak niewiele cz艂owiekowi potrzeba do szcz臋艣cia...Ot,zdrowa rodzina...zwierzaki... drzewa ....troch臋 u艣miechu ,kt贸ry dzia艂a cuda... Wi臋c po co ,w tym naszym kr贸tkim 偶yciu ,tak biegamy jak mr贸wki w mrowisku,buduj膮ce,gromadz膮ce - dobra,kt贸re zostawiamy ,id膮c gdzie艣 tam.. Ot,filozofka si臋 znalaz艂a....:D U艣ciski dla wszystkich - Aleks.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×