Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

Yogi ! Gratulacje ! Śliczna pomocnica ! Z treści wypowiedzi rozumiem, że jest jeszcze mały pomocnik, tak ? No to czekamy na niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D z Polski też, ale my się dużo \"szwędamy\" po roznych dziwnych krajach, więc zdjęcia z róznych miejsc są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak miło widzę że i osób przybyło, i zdjęcia nawet do pooglądania, za chwilę tam zajrze. smitty, sofinka witam w klubie, ksiązki oczywiście, bo takowy posiadam. Tak, tak mam i to nieprawda że młodzież i dzieci mało czytają. Jednostki może tak ale wierzcie mi na takich to mi wcale nie zależy, a ci co nie czytaja a dostana coś dobrego w łapki to przełamują pierwsze lody i później jakoś to już idzie. Yogi-Miś fajny nick, czy to twoja ulubiona bajka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonia, eliza Witam wszystkich wczesnym wieczorkiem! Dopiero niedawno wróciłam do domku, bo musiałam odwiedzić po pracy tatę i oczywiście spożyć u niego obiadek.To jest dopiero facet, co? Mama nie żyje od 23 lat, a on gospodarzy całą gębą :) A jakie robi gołąbki... Mmm, palce lizać ! A jak się cieszy, kiedy mi tak smakuje :) He, he! I nawet na wynos dostałam :) Panowie! Jest z kogo brać przykład. Tym bardziej, że masę innych rzeczy w domu też robi sam i nie bardzo pozwala, żebym mu pomagała. A ma już latek niemało - 77. Jakaś taka spóźniona byłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek z fabryki firanek
dobry wieczór pięknym Paniom. i Panu Tytoniowi również. pozdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Franiu, z Ciebie to jeszcze chyba będą ludzie :) Chyba wziąłeś sobie do serca moje poranne rady i tym razem nie zignorowałeś tytonia. I tak trzymaj ! A tak na marginesie - założyciel coś nieobecny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonia--> tej biblioteki to Ci zazdroszczę... Tyle książek ... Chyba możesz poczytywać będąc w pracy? Bo ja to tylko wieczorami jakoś mam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yogi, to z Ciebie łakomczuszek jest. No, to częstuję Cię tymi pysznymi gołąbkami (tatowe - ale to co) :) A na deser proponuję roladę czekoladową z bitą śmietaną ! Albo sernik z brzoskwiniami ! Gwoli wyjaśnienia- ciasta zostały jeszcze z soboty, z imienin. Ale gwarantuję, że się nie strujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek z fabryki firanek
budyń czekoladowy polany cebulką zasmażaną. i shake: mleko z chrzanem. Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smitty ! Dziekuję za zaproszenie,moja Mama też robi super,ale ja i tak najwięcej wyjadam z gołąbków samą kapustkę z dna ,taką przesiąkniętą tym sosem pomidorowym !:) Ciastem też nie pogardzę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaglądaczka po 40stce
Widze że topik się rozwija poczytalam więc pozdrawiam i zycze milego wieczoru. JA oczywiście nie lubie siedzenia długiego przy kompie wole troche TV i z dzieciakami ale orderu od Giertycha nie dostane:P tylko 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie na chwilkę, proszę tu nie robić ludziom apetytu !!!! bo mi aż się zamarzyły gołabki mniaaaaaaaaaaam a to coś dla tych co oglądają tv a i dzieciaczkom sie spodoba:) hehehehe czasem mi to kogś bardzo przypomina :D:D:D:D http://ziza.ru/2006/10/25/No_Time_For_Nuts.html miłego ogladania zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nawet w snach nie myślałem że będzie tu tyle ludzi pozdrawiam stałych bywalców jak i nowicjuszy oczywiście przyjmujemy do naszego całkiem już sporego grona wszystkich pozytywnie nastawionych jak i tych innych choć odrobinkę mniej chętnie :) Franiu widzę że kobietki cię przerobiły a i jadłospis masz całkiem przystępny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek z fabryki firanek
za naszych czasów to się różne rzeczy jadalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YOGI fajne te wspomnienia czytałem w sobotę aż się łezka w oku kręci nawet dopisałem coś od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yogi--> w samo sedno. Czytałam to już i teraz znów zrobiło mi się jakoś sentymentalnie... Zresztą mój nick to też sentymentalna woda toaletowa (czy też perfumy- nie pamiętam ) kupowana w Pewexie. I do tej pory, choć wypróbowuję różne zapachy, nic nie podoba mi się tak bardzo... Ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek z fabryki firanek
smitty świetne perfumy bo moja pierwsza milośc sie pachnila tym . podobne troszeczke byly masumi ale gorsze. wczesniej furore robily perfumy : " oddech Stalina"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franek czy będzie nietaktem jak zapytam który jesteś rok produkcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek z fabryki firanek
wrzesień 1962

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek z fabryki firanek
ktorych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Franiu, coraz bardziej się tu klarujesz. Siłą rzeczy twoje oćce nie mogły poznać się w stanie wojennym ;) coś czułam, że Ty nasz człowiek jesteś :) No, a skoro podobały Ci się te perfumy - już Cię lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×