Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

póstki poniedzieli a u nas pogoda fatalna wogule na dwór nie idzie wyjsc miała bym prosbe czy są tez dziewczyny kturych dzieci maja aletrgie na laktoze i białko bo moja ma i szukam przepisów na rózne dania troche mam ale chciała bym jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka jak masz jakieś przepisy to prześlij mi na maila piccola1@interia.pl lub podaj linka do strony Mój Kubuś ma alergię na białko mleka i też myśle nad przepisami. Bo ile może jesc te same zupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to jak objawia się u Was alergia. U nas zaczęło się zmianami na skórze, najpierw grudki a następnie szybko pojawiły się takie duże zmiany rumieniowo- złuszczające, najwięcej na plecach, brzuszku, też na rączkach i pod kolankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, U nas przejścia w domu ostatnio, komputer nam padł, małżonek w rozpaczy, bo musi robić to i tamto, a pracuje w takich godzinach, że nie mógł sam się zająć kupnem kompa... Spadło na mnie i udało mi się kupić taki komputr, że sama się cieszę jak dziecko, że jest taki fajny :) A Cyryl łazi po całym domu i demoluje ;) co się da. Ale i tak uważam, że mam dziecko super, bo jak znajdzie coś ciekawego, to się tym potrafi długo zająć. Nie przeszkadzam mu, o ile nie są to kable ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sol, jaki Dawidek jest już zębaty :) I jak się cieszył z tej chuśtawki. Też będę musiała mojego szkraba zabrać, jak już się nauczy porządnie siedzieć, a nie nieporządnie :) Co mnie nurtuje, że w siadzie prostym jeszcze się składa w pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mało piszę a czytam wszystko na bieżąco. November moja malutka też sie składa na pół i kiedy patrzę na wyczyny jej rówieśników nie mogę się doczekać kiedy w końcu będzie siedziała bez asekuracji. Pogoda za oknem wstrętna, pada.. mało wychodzimy. Ola też ma alergię tyle ze nie wiem dokładnie na co. Początkowo było białko ale sama nie wiem czy to na pewno to. Za to ostatnio mamy inny problem-kupkowy. Buziaczki dla wszystkich maluszków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy nadal podajecie 2 krople wit.D ? Czy może już czas podawać tylko jedną ? W końcu mały łapie już pierwsze promyki słoneczka :) U nas dalej bez zębów :/ Coś do raczkowania mały wcale sie nie rwie , nawet jak mu pokazuje to nie chce i się buntuje , za to cały czas chce stać i chodzić na nogach w pionie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zona mi lekarka kazala podawac juz 3 kropelki bo mala jest duza i teraz bedzie wyczyniac rozne rzeczy i ,ze tak trzeba :) dzieki dziewczyny za spacerowki :) bede we srode w sklepie to sobie popatrze :) Gosia a ty masz chicco phone xs i nie jest ona za mala na twojego Nikusia??? tzn. czy na szerokość nie jest za mala bo moja w niej jest na styk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Smiglo ja mam wozek chicco ct02 nie wiem czy to jest ten sam,ale z wygladu wyglada tak samo,tylko,ze moj Niki bez problemu sie wnim miesci U nas beznajdziejna znowu pogoda,pada i zimno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia to zwracam honor :) pomyliło mi się :) Patrzyłam na ten wózek co masz i one są tylko w zestawie z fotelikiem ??? http://www.chicco.pl/index.php?p0=2&p1=10&p2=48&o=302 Ja małą przymierzałam do tego i w kombinezonie była na styk :( ogólnie to bardo mi się podobają wózki chicco ale są wąskie albo moja córcia gruba :P Ciężko będzie coś wybrać bo chciałabym żeby wózek był lekki, zajmował jak najmniej miejsca w bagażniku , miał duży kosz na zakupy - usztywniany itp. no i cena max. 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam chicco phone xs i jestem zadowolona ze jest taki maly i nie jest za maly w koncu i tak maly nie bedzie chcial tak bardzo w nim spac zawsze mialam duze wozki i juz takich nie chce ale fakt jest wąski ten wozek to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka a jak go rozłożysz na płasko to mały dokąd ci sięga bo moja jak ją mierzyłam to na styk była i za miesiąc dwa miałaby już nówki w powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Smiglo ja kupilam ten wozek w zestawie z fotelikiem (fotelik juz dawno sprzedalam) ale jak patrzylam na polskich stronach to niby mozna kupic osobno.On jest dosc szeroki skoro moj sie miesci w kurtce zimowej :P Ale niestety zajmuje dosc duzo miejsca w bagazniku,ale jest super wygodny i dla mnie i dla malego i kosz na zakupy tez jest duzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia a możesz podać mi linka gdzie mogę go kupić osobno bo ja blondyna jestem i gdzie szukam to tylko znajduję w zestawie z fotelikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski. Asia Smiglo ja tą spacerówkę co miałam, od głębokiego wózka, to też miała takie boki usztywniane jak ten chicco. I przez to Kubalek się nie mieścił. W tym co mam jest o tyle dobrze, że po bokach jest tylko materiał, także nawet jak ma kurtkę czy kombiaka to po bokach może sobie spokojnie ręce trzymać bo materiał się po prostu wypcha. Nie wiem czy to dobrze wytłumaczyłam. W takich usztywnianych nie ma szans, że wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja trochę z innej beczki. Po świętach wracam do pracy więc od niedzieli jest z nami teściowa żeby wdrozyć się w opiece nad Kubusiem. Nie jest najgorzej ale i nie tak swobodnie jak byliśmy sami. kubusiem zajmuje sie fajnie, bo bawi sie z nim, cały czas mu coś opowiada, ale jest nadopiekuńcza bo np mimo że Kubuś siedzi już pewnie od miesiąca to cały czas go asekuruje (bo kręgosłup sobie przeciąży), zamiast posadzić go na macie z puzzli to sadza go na kolanach, podstawia mu pod nos zabawki zamiast pozwolić mu żeby sam sięgnął. Już jej zwróciłam uwagę że jak tak dalej będzie to my sobie z nim później nie poradzimy bo nie będzie chciał schodzić z rąk. A on i tak już rozpieszczony. Ale ogólnie widzę że Kubuś zadowolony, chociaż dziś po południu jak pojechaliśmy z mężem na zakupy to dał trochę popalić bo już był śpiący. Zobaczymy jak będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama i ja to jest chyba niestety nieuniknione. Moja mam tez jak przyjdzie czy pojedzie to mojego tylko nosi. Jeszcze jej sie znudzi zobaczysz. Tzn moze nie znudzi ile nie bedzie miala tyle sily i czasu. Mnie znowu denerwuje jak moja mam mówi do mojego np,: cio ty cieś zobacić, cieś to do rąćki itp. Mowie jej, że tak się nie mówi, bo dziecko się tak nauczy i będzie tak ciamkać się cały czas. Tak to jest, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankakoza - masz rację. Myślę że ktokolwiek nie opiekowałby się naszym dzieckiem to zawsze coś będzie nie tak, no bo kto najlepiej się nim zajmie jeśli nie mama:) Teściowa jak na razie zaczęła pilnowanie. Po świętach 2 tygodnie będzie opiekować się moja mama. Myślę że własnej mamie można więcej powiedzieć a przy teściowej trzeba delikatniej żeby nie podgrzać atmosfery w domu, ale tak zeby zrozumiała. Co do noszenia na rękach to pewnie tak na dłużej to nie da rady bo Kubuś coraz to cięższy. No cóż, będziemy się docierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama i ja sorki ze tak puzno pisze ale nie maiłam czasu ja zupki daje najczesciej ze słoiczka bo ona je lubi nie raz gotuje ale ja robie jej rózne deserki lub budyn mam przepis na budyn bez mleka to jest tak jeden słoiczek deserku np jabłko albo inny 100 ml wody 1-2 łyzki NESTLE SINLAC 1-2łyzki maki ziemniaczanej wymieszaj wode z deserkie troszke wody zostaw zeby rozpuscic mąke ziemniaczaną zagotuj ten deserek dodaj mąke ziemniaczana i gotuj az zgestnieje odstaw na 15 minut a potem dodaj NESTLE SINLAC PODAWAJ NA ZIMNO MOJA KINIA GO BARDZO LUBI lub deser bananowy 1 sredni banan 2 łyżki NESTLE SINLAC utrzyj banana a nastepnie gotuj na małym oghniu popczekaj jak ostygnie i dodaj ten SINLAC PURRE OWOCOWE 1 DUŻE JABŁKO 2,5 ŁYZKI STOŁOWE nestle sinlac jabłko umyj obierz ze skurki pokrój na kawałki a nastepnie gotuj na małym ogniu w niewielkiej ilosci wody DODAJ NESTLE SINLAC ZAMIESZAJ I GOTOWE A NA SNIADANIE ROBIŁAM JEJ PASTE JAJECZNĄ PÓŁ UGOTOWANEGO VZÓŁTKA 100ML WODY I 2 ŁYZKI PURRE RYŻOEWEGO MISIOWEWY OGRÓDEK ziemniak szpinak ugotuj żółtko utrzej na mase dodaj wode i wymiszaj z purre ryżoewym pycha a napisz mi swoje przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas juz czuć święta, rodzinka przyjechała, jest masę roboty, dlatego się nie udzielam... dziewczyny, mojej dobrej kolezanki córeczka, w wieku prawie 3 latka, zachorowała na b. zadką chorobę zaspół giullain barre...zaczeło sie od zwykłego przeziebienia,c zasami zdarza sie to po szczepieniu..nagle przestała chodizc, teraz jest w szpitalu w rzeszowie, czas rehabilitacji- ok 1 rok....bardzo zadka choroba...ale jak to nie wiadomo co i kiedy nas czeka...ehhh przez to moje swieta bedą smutniejsze :( a wam zycze wesolutkich i spokojnych swiat..niech wasze maluszki objedzą się jajeczek( zołtek) i całuski dla was wszytskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka - dzięki za wskazówki. na pewno wykorzystam bo zawsze to jakies urozmaicenie diety. Wesołych Świąt dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj muszę się pochwalić, bo jestem dumna z mojego bąbla. Pomimo tego , że mamy łóżeczko turystyczne i nie ma się czego chwycić to Tomek dzisiaj kilka razy wstał w łóżeczku :-) Mój mały siłacz tak rozpoczął ósmy miesiąc :-D Życzę wszystkim mamusiom i dzieciaczkom Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja też życzę wszystkim mamusiom i ich szkrabom wesołych świąt :) Mokrego dyngusa nie życzę bo pogoda fatalna do oblewania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska 201
ja juz mna świeta wszystko porobiłam jutro tylko do kościółka i juz świeta zycze wam wesołychi spokojnych swiąt oraz bogatego zajaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska 201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×