Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnA 30

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V NOWOROCZNA SZCZĘSLIWA

Polecane posty

no witam:-D jutro przyjeżdżają goście z Mazur na sylwka- już sie nie mogę doczekać:-D ale pracy dziś jeszcze mnie czeka, niestety, wczoraj też musiałam siedzieć dłużej, ale już po nowym roku znowu wrócę do poprzedniej wersji niedługiego(jak na warszawę) pracowania:-) Estelko, to ja trzymam kciukaski by się nam udało, moze w tym samym czasie:-) ja jestem narazie optymistycznie nastawiona, nowy rok, duże możliwości, początek wielu rzeczy itp. itd. :-) moze ten twój cykl taki krótki przez brak owulacji? ja chyba tez w poprzednim cyklu nie miałam owulacji,choć nie jestem pewna, ale w tym cyklu czułam jajniczki, dziś 13dc pojawił sie śluzik, więc dziś lub jutro przytulanki:-P ale już tak dla przyejmności:-) Malinko, ucałuj Zabajonka od Nas, my ciągle o niej myślimy i mamy ją w serduszkach❤️ Iwonko, antybiotyki często źle wpływają na plemniczki, ale to nie ma reguły i nie zawsze tak bywa, zależy to od wielu czynników i od tego jaki organizm ma mężuś.... Foli, no ja tak myślę, że wszystko dobrze sie ułoży i na przyszłe święta będę z brzuszkiem pełnym dzidziusiów bądż dzidziusia:-D, ależ to zabrzmiało jakbym miała mieć 3 lub 4 dzieciaki na raz hihihihihi:-), Ty jesteś na marzec? ja tak sobie wyliczyłam że gdyby @ przychodziła regularnie jak ostatnimi czasy to 14-15 czerwiec miałabym pobranie jajeczek(choć nie wiem w którym cyklu się je pobiera? w 14 dc? , bądź tak miła mi to powiedzieć, dzień po dniu od momentu odstawienia anty, czekasz na @ i rosną ci jajeczka i co dalej, w którym dniu cyklu pobiera sie jajeczka i w którym dniu wkłada się maleństwa do brzuszka? bo mi 14dc wypadałby 15czerwca, a w maju brałabym antykoncepty. Sabruś, bardzo się cieszę, żę wszystko posżło ok, życzę Ci byś doczekała się za 2 tyg. dwóch kreseczek, tłuściutkich i pięknych, wysokiej bety i conajmniej dwóch maleństw hihihihih wiesz, ja to zachłanna jestem po tylu latach czekania, chce duzo i gęsto:-)hihihihi żartuję, ale trzymam kciukaski przez ten czas i będę z niecierpliwością na Twoje wieści czekała, wierzę że zaczniesz pięknie ten nowy Rok:-)🌻 a na Boże Narodzenie 2007 będziesz już tulić swe pociechy👄, a my będziemy pełne wiary i nadzieji, dzięki Tobie👄 Sabruś powiedz mi co to jest to badanie kariotyp? bo mi ginka z novum wypisała wszystkie badania jakie musimy zrobić przez icsi oboje i w ogóle, ale doczytałam sie tylko o przeciwciałach antykardiolipowych, a badania planujemy zrobić w maju wszystkie, bo ich ważność jest tylko przez miesiąc, niektóre mają ważność pół roku lub rok.Buźka ja też poproszę o zdjątka, a po Sylwestrze wyślę Wam Nowe zdjątka:-) buźka serdeczna dla Wszystkich👄 Agunia, jak twój wielki maluszek sie ma, jak tam po świętach🌻? ciekawe co u Granini słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kobietki W nowej części chciałabym złożyć wszystkim Świąteczno- Noworoczne życzenia. Oby wszystkim, które jeszcze czekają na upragnione Maleństwo ten rok przyniósł wreszcie wyczekane szczęście❤️ i wszystkim , które juz są w ciaży, aby ciąze przebiegały spokojnie, zdrowo i bez jakichkolwiek problemów, no i oczywiście łatwych i szybkich porodów❤️ a wszystkim, które już mają swoje maluszki, zeby były zdrowe, rosły szybko i były dla nas szczęściem i pociechą:) Wszystkiego najlepszego🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala, ale fajnie że się odezwałaś, serdeczne przytulaski dla Ciebie i dużo dużo radości z życia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy Wam mówiłam, ale pochwalę się jak miło mi było w wigilję, otóż moja teściowa składała mi życzenia i życzyła pierwszy raz w życiu ciąży i ja wiem, że to były bardzo szczere życzenia, dlatego było mi bardzo bardzo miło i wierzę, że moje marzenie posiadania maluszka w niedalekim czasie spełni się:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ❤️ Wpadłam tu na chwilkę aby życzyc wam spełnienia wszystkich mazeń cobyscie wszystkie doczekały się swoich fasolek w 2007roku a może jeszcze w tym roku? ❤️🌼 Nie będe juz was odwiedzać z mężusiem podieliśmy decyzję że nie będziemy mieli więcej dzieci. Jak bym mogła prosić o wyrzucenie mni z tabelki bo ja nadal niewiem jak to zrobić, jeszcze raz wszystkiego dobrego w 2007 roku ❤️ 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuleczko, szkoda że od nas odchodzisz:-(, życzę dużo zdrówka i radości, a ile masz dzieciaczków że nie chcecie mieć ich więcej?, buźka serdeczna i dziękujemy że do nas zawitałaś z życzeniami🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra, dzięki za ten celulit hihihihihihi:-P, był nieunikniony do przypomnienia, wprawdzie jeszcze go nie mam, ale nawet gdyby się pojawił po ciąży.... a kij z celulitem, pochodzę na basen, ćwiczenia, taniec i masaż i przejdzie jak przyszedł:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo laseczki:) Sabruś❤️ ciesze sie ze jesteś juz po:):):) teraz tylko czekać az mroziaczki sie zagiezdzą:) i oglosisz nam nowinkę:):):) potem Zabajonek ❤️ uodzi Olcię:) a potem ktoraś z Nas ogłosi kolejną dobrą nownkę:) Ja mam w pracy niezły zapierdól:):):) Ana ❤️ ja dzis tez odebralam kieckę:) ale moja cholerna @ jeszcze nie przylazła .... jak franca przylezie w sobotę lub niedzielę to strzelę se w łeb:( poki co nic nie czuję ale ostatnimi czasy ta cholera zalewa mnie znienacka:( Dzis zrobilam sobie cudowne świecące na złoto pazurki- żele tym razem:) i mam już swiecę:D:D:D ale mam radochę:) Dziewczynki piszcie gdzie będziecie się bawic???? Ja wyskacze sie za siebie i za wszystkie brzuchatki :) Zabajonka:) Sabrusię:)foli:) Andzię:) Silve:)Myszke ❤️ Iwonko ❤️ życzę Ci z całego serca aby ta inseminacjabyła udana:):):) Emiczko ❤️ Estellka ❤️ nadwislanko ❤️ beti ❤️ Paula ❤️ Suzinka ❤️ Sysia ❤️ Aga ❤️ Asik ❤️ monik ❤️ Iskierka ❤️ maklady ❤️ co u Ciebie? granini ❤️ co u Ciebie? Joanna ❤️ co u Ciebie? kinia❤️ zuleczka ❤️ Golka ❤️ gosiaczek ❤️ buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo laseczki, ja dziś byłam do ostatniej prymiarki kiecki mam nadzieje ze jutor odnire taka jaką sobie wyrysowałam hihhihi, buziaki na dobranoc dla wszystkich kobitek dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko ale literówka, oczywiście \"że jutro odbiore\" hihhihih itd mysle że sie domyslicie zmykam spać dobranoc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po świętach:) Nie odzywałam się bo na święta wyłączyliśmy komputer i nie miałam jak. Tegoroczne święta były dla mnie bardzo udane, miałam u siebie całą rodzinkę, no i były to pierwsze święta w nowym domku:) Dzisiaj mam kolędę, nie wiem czemu ale zawsze jak ma przyjść ksiądz to się stresuje, mówię sobie że przecież przyjdzie, posiedzi 10 minut i pójdzie, ale jakoś zawsze dziwnie się czuję przed kolędą. sabra- trzymam kciuki, mam nadzieję że będziesz miała wspaniały początek nowego roku. enigma- a może @ jednak nie przyjdzie;) wiesz że to zawze udaje się w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Hmmmmm będę trzymać kciuki na zapas;) olala - dzięki za życzonka, Tobie również życzę wszystkiego dobrego, wiele miłości i spełnienia marzeń. zuleczko szkoda ze już nie będziesz nas odwiedzać, życzę Ci powodzenia oby wszystko ułożyło się po Twojej myśli. AnA, mam nadzieję że suknia będzie taka jak sobie wymarzyłaś:) mam nadzieję że u Zabajonej wszystko ok. Malinko pozdrów ją serdecznie i powiedz że stale o niej myślimy i jesteśmy z nią serduchem ❤️ Moja mała już chyba nie jest taka mała, bo jak zacznie się przeciągać to pięknie wystawia swoje kończyny pod moją skórą, a kopniaczki stają się coraz bardziej bolesne:) Zyczę Wam kochane takich doznań, to chyba najlepsza rzecz w życiu kobiety:) Pozdrawiam gorąco❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane:) jutro wyjeżdżam na sylwestra, więc składam Wam wszyskim, kochane i mądre kobietki życzenia szczęśliwego Nowego Roku, oby przyniósł same radości i pomyślne wiadomości, żeby sprzyjał realizacji marzeń i spełnianiu życzeń ❤️ Enigmuś, jeszcze będzie dobrze, zobaczysz:* jejku, Zabajonek niedługo rodzi:) Zabajonku, łatwego porodu 🌻 wszystkim ciężarówkom dużo zdrówka 🌻 ja mam ten cykl raczej stracony, ale w nowym roku biorę się za siebie powaznie;););) NOWY ROK - NOWA NADZIEJA i tego się babki trzymajmy;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja na chwilkę. Maklady, dla ciebie też życzenia wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, zwłaszcza tego najważniejszego no i udanej zabawy sylwestrowej :) Sabra, ja nie miałam nacięcia, to się robi jeśli zarodki są słabe i jeśli przedtem nie mogły się zagnieździć. Twoje są mocne więc wydaje mi się, że to niepotrzebne, standardowo się tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, ja już dobrze nie pamiętam, ale spróbuję: najpierw tabl. antykoncepcyjne, potem pierwsze zastrzyki chyba 11 dni potem doszły drugie, około 13 dni (ale pewna nie jestem) potem pregnyl, po 36 godzinach punkcja a po 3 dniach transfer - mi wypadł 15 czerwca :) po 11 dniach beta hcg. Mam nadzieję, że pomogłam i ze czerwiec dla ciebie też będzie szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. :) Przepraszam, że nie wpadlam zlożyć zyczeń, ale naprawdę nie mialam czasu. 13,14-stego mieli wejśc do nas fachowcy na 1 dzien i zatynkować w kuchni baranka. Weszli 15-stego w piatek, rozpierzypli i poszli. W sobotę nie przyszli bo jednego syn mial przysięge, w poniedzialek z koleji drugi powiedzial, że nie może i wtedy wpadlam w szal.( sama bylam w szoku, że potrafię tak zjeb..... ludzi) No i suma sumarum weszli we wtorek przed swiętami. Tynk mial byc tak polożony, że nie będzie trzeba cekolować.😠 oczywiście Przemek musial w środę po pracy cekolować.😠 W czwartek malowanie, w piatek robiliśmy jeszcze przemeblowanie w pokoju, żeby pomieścić choinkę ( no ale teraz jest tak jak chcialam już dawno zrobić ;) ). Sprzatalam z czwartku na piatek i z piatku na sobotę ( jak Sandra spala) a w sobotę przyjechala teściowa. Nie muszę Wam chyba pisać jak sie czulam w Swięta. A teraz wprowadzam Sandrze powoli nowe produkty i kończy się to albo zaparciami albo kolkami :( - tak więc ogólnie jest wesolo. Na razie jest tylko jabluszko , bo po marchewce dostala takiego bólu brzucha, że szok. A ja tego dnia jechalam pierwszy raz z Sandrą do opiekunki. ;o Mala dala taki koncert, że nie bylam w stanie Jej uspokoić a kobieta byla mocno przerażona ( a ja chyba jeszcze bardziej, że Ona zrezygnuje). No ale na szczęscie na 2 wizycie bylo juz ok- Sandra zasnela na Jej rękach i smiala się do Niej. uffff. :D Zabajonku- trzymam mocno za Ciebie kciuki , przetrzymaj Kochana jeszcze Olcię przynajmniej 2 tygodnie. 🌻❤️👄 Sabruś- Skarbie dla Ciebie mam tylko jedno zyczenie noworoczne- żeby zarodeczki się pieknie przyjely i zamieszkaly u Ciebie na niecale 9 miesięcy. Enigmuś- mam taką samą ochotę jak Sabra - nakopać do Twojego zgrabnego tyleczka za odstawienie duphastonu😠- masz szczęscie, że my obie mieszkamy daleko od Ciebie. :P:P. No ale, że jest okres swiąteczny to Ci odpuszczam ;) i zyczę Ci-: albo żeby @ zalala Cię teraz, najpóxniej jutro a jeszcze bardziej zyczę Ci, zeby zrobila Cie w konia i nie przyszla przez najbliższe 9 mcy. :D 🌻 Kochaniutkie- zyczę Wam Szczęsliwego Nowego Roku, Dla Starających się mam tylko jedno zyczenie- abyscie wszystkie bez wyjątku w tym roku zaciazyly i żeby byl to naszczesliwszy topic dla Wszystkich, dla Ciężarowek lekkiego porodu w terminie i zdrowych dzieciaczków, dla Mamus- duzo cierpliwości i samych radości z rosnących zdrowo kruszynek. 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 ps- na stronce bobasów (mam ją w stopce) mam nowe zdjęcia Sandry- serdecznie zapraszamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli właśnie odebrałam zdjęcia. Ale super wyglądasz!!!! Fryzurkę też zmieniłaś, bo ostatnio na zdjęciach miałaś inną. A patrzę, że ciąża Ci służy. Brzusio masz taki ładny okrąglutki. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Zabajona ❤️ Foli czemu ja nie dostaje od Ciebie zdjęc????? Dziewczynki wszystkiego co najlepsze w tym nadchodzącym Nowym Roku. By szczescie Was nie opuszczało, by usmiech zawsze goscił na Waszych twarzach, byscie serce mialy otwarte dla innych i oczywiscie by kazda z Was doczekała się swojej kruszynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dzięki Iwona :) teraz już brzuszek jest trochę większy :) Iskierka, wysłałam już :) Też chciałabym wam złożyć życzenia Szczęśliwego Nowego Roku aby był to najszczęśliwszy rok w waszym życiu :) Dla tych co mają dzieciątko już aby się zdrowo chowało no i rodzeństwa :), dla tych co są w ciąży szczęśliwego rozwiązania i szybkiego :) a dla tych co się starają - wiadomo, spełnienia marzenia najwspanialszego pośród wszystkich marzeń - żeby ten rok był tym szczesliwym :) Mam pytanko jeszcze a propos skurczy w ciąży od wczoraj czuję takie napięcie w dole brzucha jak na @, nie jestem pewna czy to normalne, nic mnie nie boli ale raz po raz czuję jak bym miała dostać @. Brzuch mi twardnieje rzadko 1 raz dziennie ale to napięcie mnie martwi, nie wiem czy to dlatego, że Nadia ustawiła się już główką w dół, czy lepiej to skonsultować, poza tym nie czuję bólu i czuję się ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli- takie uczucie wiąże się z tym iż Nadia naciska na pęcherz moczowy i odczuwa się to tak jakby cię ciągnęło do dołu ale także mogą to być skurcze mięśni gdyż się teraz rozciągają tym bardziej że jesteś już w zaawansowanej ciązy i Nadia rośnie z dnia na dzień a wraz z nią i Twój brzuszek, co innego gdyby napinał Ci się ciagle brzuszek i był cały czas twardy wtedy powinnaś iść do lekarza a jeżeli tak bardzo Cię to boli zażyj NO-SPĘ bo jest wskazana, ból powinien ustąpić :) i trzymaj się Kochana wszystko będzie dobrze, życzę Ci w tym Nowym Roku dużo radości i miłości którą wypełnicie swój dom a także szybkiego rozwiązania w terminie i dużo zdrówka dla Nadii ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 A wszystkim pozostałym starającym się życzę dużo uśmiechu, cierpliwości, większej nadzieji, miłości i szybkiego zafasolkowania niech ten Nowy Rok będzie dla Was Rokiem pełnym szczęścia, mamusiowego szczęścia ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 Wszystkim brzuchatkom życzę spokoju, również cierpliwości i wytrwałości, szybkiego rozwiązania, dużych i zdrowych maluszków ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 A mamitką duuuużej cierpliwości, spokoju, większego odpoczynku, pełnego radości życia codziennego, zdrowo rosnących brzdąców i grzeczniejszych od mojego broja :P ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza w Nowym Roku :-D :-D :-D Jako pierwsza składam Wam gorące, serdeczne życzenia - Wy już wiecie czego Wam mogę życzyć - żeby ten rok był dla nas pełny cudownych wzruszeń ( tych pozytywnych oczywiście) ❤️ ❤️ ❤️ Tegorocznego Sylwestra moje kochane dziecko postanowiło już nie przespać i zobaczeć fajerwerki :-) Siedzi teraz u taty na kolanach i ogląda transmisje imprezki z naszego miasta - Wrocławia. Podskakuje w rytm piosenek - słodki jest ❤️ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra, nie myśl tak będzie dobrze, ja starałam się myśleć, że jest ok albo zająć się czymś żeby nie myśleć (choć nie było to łatwe) ale odganiaj negatywne myśli. Podobno pozytywne myślenie zwiększa szanse. Mam nadzieję, ze szybko ci czas zleci do testowania. Ja testowałam już 11 dni po transferze Mi skurcze przeszły same i już jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w Nowym Roku i na początek chcę Wam złożyć zaległe życzonka noworoczne. Życzę Wam przede wszystkim zdrowia zdrowia zdrowia, spełnienia marzeń, spokojnego życia bez obaw o jutro, każdemu kto pragnie dziecka szybkiego spełnienia, kobietom w ciąży bezproblemowego rozwiązania i radości z każdego dnia z maleństwem, rodzicom cierpliwości i dobrych decyzji w wychowaniu potomstwa, wszystkim nam życia pozbawionego trosk, zmartwień i innych problemów - SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2007 ROKU KOCHANE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA WSZYSTKIE DNI NOWEGO ROKU ŻYCZĘ WAM WIARY W SERCU I ŚWIATŁA W MROKU, BYŚCIE JEDNYM KROKIEM MIJAŁY PRZESZKODY, BYŚCIE CZUŁY SIĘ SILNE I WIECZNIE MŁODE. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU KOCHANE ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, Andzia, dzięki za życzenia:) i wzajemnie :) szczęśliwego Nowego Roku Sabra, chyba stresem, tak mi się wydaje. w ten dzień się bardzo denerwowałam więc chyba to była przyczyna. Także lepiej myśleć pozytywnie bo stres może zaszkodzić, nawet nie zdawałam sobie sprawy jaki ma wpływ. Dopiero jak się rozluźniłam i zajęłam czymś przeszło mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo elo Foli i Andzie dzięki za życzonka...dziewczyny jak spędziłyście sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my byliśmy na domowej imprezce u znajomych - około 20 osób. Miało być u nas początkowo ale znajomy naległał, co mi nawet pasowało :) Imprezka super, bawiliśmy się do 3.00 A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bylismy w klubie w Tychach w paradiso, ale powiem szczerze ze nie bardzo nam sie podobało, za dużo osób, do tego dużo bardzo młodych (19 lat) fajne było tylko to ze bylismy z przyjaciółmi i poznalimy fajne dwie pary z Włoch z którymi a nowy Rok spotkaliśmy sie w hotelu w który makurat i my i oni sie zatrzymali. Generalnie nie polecam sylwestra w duzym klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wolę bardziej kameralne imprezki :) my nie chcieliśmy isć do knajpy bo i tak bym nie poszalała z brzuszkiem :) a jak w firmie? trochę więcej luzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×