Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnA 30

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V NOWOROCZNA SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Witam!!!! Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składam Wam wszystkim najlepsze życzenia. Dużo miłości, pomyślności, spełnienia marzeń. Zdrowia i siły na dalsze działania, a przyszłym i obecnym mamom by mogły cieszyć się ze swoich maleństw. Bogatego Mikołaja aby przyniósł te wymarzone prezenty. Nieposkromionego apetytu by zmieścić wszystkie 12 potraw. I wszystkiego co każda z Was sobie wymarzy. Moc całusów. A u mnie już święta. Wszystko posprzątane. Choinka stoi. Wigilię spędzamy i u jednych i u drugich rodziców bo mamy ich blisko. A ja czekam @ ma planowo zawitać 25.12. Nie liczę na nic bo mam typowe objawy przed. Jedyne co mi bardzo dokucza to obrzmiałe i bolące piersi. Pozdrawiam. I jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki na nowej części!! Zabajonku trzymaj się cieplutko i głowa do góry!! ANA oby ta pomyłka była dla nas wszystkich szczęśliwa bo z tego co pamiętam to część V byłą bardzo owocna :) Życzę Wam wszyskim moje kochane spełnienia marzeń - tym co czekają oby szybko zawitały II kreski, dla tych co z brzuszkami spokojnego rozwiazania a dla tych co już bez brzuszka niech dzidzie chowają się jak najzdrowiej!! Rodzinnych Świąt - tyllko się nie przejedźcie ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się na nowej części :) W dniu Bożego Narodzenia; Dziś składamy Wam życzenia, Aby raźniej w duszy było, Aby Wam się dłużej żyło, Aby szczęścia i radości, Pomyślności i miłości Z życia nigdy nie ubyło, Aby Wam się lepiej żyło. W życiu bez smutku i cierpienia, Oto nasze są życzenia. Paulina z Patrykiem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że utworzyłyście nową część :) Święta tuż tuż, śniegu ani rusz...:( Nadchodzi Noc Bożego Narodzenia. Wówczas na świat przyjdzie Ten malutki, który może pomóc rozwiać Ci twe troski i smutki Gdy zaświeci pierwsza gwiazdka ktoś prezencik podrzuci Ci znienacka. Co to będzie nikt nic nie wie, może rózga, może prezent... Zbieraj siły wypoczywaj bo Sylwester się już zbliża. Baluj hucznie, szalej, baw się bo karnawał już się zacznie :) Wesołych Świąt Wam życzę 🌻 Sylwia i Tomaszek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra-trzymam kciukasy. bedzie dobrze!!!!!!! W soboite bylam w Novum i myslalam o Tobie... U mnie torbiel sie wchlonele. W sobote odetchnelam. Uf. Na 2 miechy pauza. Troche oddechu i mysle co dalej. Zabajonek-:):):):):) Bedzie dobrze!!!!!!Nie rozsypiesz sie jeszcze w tym roku. Poczekaj z tym troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł:) ja zaraz zdechnę z obżarstwa albo conajmniej schaftuję:D:D:D całe szczęscie ze juz prawie po świętach bo od jutra czas odchudzania przed sylwestrem:D:D:D:D Sabruś ❤️ nie martw sie wszystko będzie dobrze, endo moze rosnac do 16dc ale nie martw sie i większe tym lepsze mozlwiosci zagniezdzania:) bedę trzymała kciukasy:):):):) Nadwislanka ❤️ u mnie tez bedzie przerwa z tabsami ale xhyba na 3 miesiące.... aby jajniki troszkę odpoczęły a potem hmm.... moze uda nam sie wyjechac na jakies 2 tygodnie na wakacje.... i kto wie....... :):):):) Tak czy siak będziemy starali sie naturals ale nie z \"zegarkiem w ręku\" Zabajonku ❤️ trzymaj sie i poki tutaj ktoraś laska nie ogłosi II kreseczek to nie rozsypuj się:):):):) taka tutaj tradycja:) buziaki idę wyłozyc brzuch na łozko;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po świętach....Zabajonku mam nadzieje że u Ciebie wszystko dobrze, bardzo Ci współczuje kochana....Foli mam nadzieje ze Twoje obawy już mineły i uspokoiłaś sie...Sabrunia próbowałam zmienic temat ale nic z tego nie wyszło albo ja tego nie potrafie, wiec chyba zostać przy V części amoze bedzie szczęśliwa tak jak tamta piżta część jak Beti słusznie zauważyła....ja w te świeta nie najadłam sie, całe trzy dni byli u nas goście i szczerze Wam powiem, że jestem zmęczona i śpiąca zastanawiałam sie nawet nad dniem wolnego dzisiaj, byłam tak zajeta tymi naszymi gośćmi że praktycznie nic nie pokosztowałam ale to i moze dobrze bo sylwester tuż tuż a jak tam u Was po świętach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki!!!!!!!! Foli jak samopoczucie??? Czy wiecie coś nowego o Zabajonej??? A gdzie sie babeczki na sylwka wybieracie, bo my niestety nigdzie, będziemy w domku z małym. Mieli wpaść znajomi, ale znajomy w Nowy Rok idzie do pracy, zresztą mój mąż też :( służba nie drużba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra myszko trzymam kciukasy, napisz jak będziesz już po wszystkim. 👄 buziaczki dla Ciebie!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini...........14.12.......30..........?..............2l i 4m-ce......Trójmiasto Emika............16.12......28-37......13-21.1 .....22 m-cy........W-WA Golka26..........18.04.......30..........?...............już 2 lata.......? Estella ...........03.12......27.......30.12............26 m-cy.......Warszawa Sabra ......... 10.12.......39..........?..............26m-cy......Trójmiasto ICSI -czekam na transfer AnA 30............11.12.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....02.12.....29...31.12 ....12 m-cy....Katowice beti78............14.11......26 ......10.12...............23 m-ce.......łódzkie gosiaczek76......25.12.......27.......20.01...........19cykl..........Morąg Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów Nadwislanka......20.12................??? .........30 m-cy.... okolice Warszawy Zuleczka .........29.11......31-40.......29.12...........18m-cy.... Trójmiasto Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce........Biała Podl Hej dziewczynki! Witam się z Wami po świetach; u mnie obżarstwo, obzarstwo i jezcze raz obzarstwo uffff! Na koniec roku zlapało mnie jeszcze jakieś przeziębienie ale ogólnie nie jest źle. @ przyszła a jakiże ale nie przejmuję się tym aż tak . W tym m-cu robie badanie na wrogość śluzu i mam pytanie do dziewczyn które to miały na czym to dokładnie polega i kidy sa wyniki??? Pozdrawiam Zabajoną, mam nadzieję że juz wqszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też własnie sie zastanawiam co u Zabajonka, mam nadzieje że wszystko dobrze...i co u Foli? odezwij sie jak mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Ja tylko wpadłam żeby poprawić tabelkę. Już najwyższa pora bo od kwietnia nic nie zmieniałam. U mnie @ przylazła planowo. Na razie robię sobie miesiąc przerwy ze względu na zmiany w pracy i nie będę miała czasu na wizytu u lekarza. Pozdrawiam. Granini...........14.12.......30..........?..............2l i 4m-ce......Trójmiasto Emika............16.12......28-37......13-21.1 .....22 m-cy........W-WA Golka26..........26.12.......28..........23.01...............już 2 lata 8 miesięcy.? Estella ...........03.12......27.......30.12............26 m-cy.......Warszawa Sabra ......... 10.12.......39..........?..............26m-cy......Trójmiasto ICSI -czekam na transfer AnA 30............11.12.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....02.12.....29...31.12 ....12 m-cy....Katowice beti78............14.11......26 ......10.12...............23 m-ce.......łódzkie gosiaczek76......25.12.......27.......20.01...........19cykl..........Morąg Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów Nadwislanka......20.12................??? .........30 m-cy.... okolice Warszawy Zuleczka .........29.11......31-40.......29.12...........18m-cy.... Trójmiasto Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce........Biała Podl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Ana, Suzinka, dzieki za troskę, już wszystko dobrze w święta kopała jak szalona, widocznie wtedy miała zly dzień, już miałam dzwonić do lekarza wtedy na drugi dzień ale pojechaliśmy na spacerek do lasuy i zaczęła kopać. Sabra, trzymam kciuki, ja jakoś tak wierzyłam że się uda i poskutkowało. Napewno będzie dobrze, masz dużo zarodków i większe szanse przez to. Napisz jak już będziesz po, szkoda ze wczoraj nie miałam dostępu do kompa, pogadałybyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle skopiowałam tabelkę teraz już powinno być dobrze. TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini...........14.12.......30..........?..............2l i 4m-ce......Trójmiasto Emika............16.12......28-37......13-21.1 .....22 m-cy........W-WA Golka26..........26.12.......28..........23.01..........już 2 lata 8 miesięcy..... Estella ...........03.12......27.......30.12............26 m-cy.......Warszawa Sabra ......... 10.12.......39..........?..............26m-cy......Trójmiasto ICSI -czekam na transfer AnA 30............11.12.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....02.12.....29...31.12 ....12 m-cy....Katowice beti78............14.11......26 ......10.12...............23 m-ce.......łódzkie gosiaczek76......25.12.......27.......20.01...........19cykl..........Morąg Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów Nadwislanka......20.12................??? .........30 m-cy.... okolice Warszawy Zuleczka .........29.11......31-40.......29.12...........18m-cy.... Trójmiasto Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce........Biała Podl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli bardzo sie ciesze że u CIebie wszystko dobrze i ze kopniaczki Nadii Cie uspokoiły...to teraz czekamy niecierpliwie na wieści od Zabajonej...Sabra trzymam kciuki !!!! odezwij sie jak bedzie po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) no to juz po świetach:) za kilogramem do przodu:( dzis i do konca tygodnia dieta i siłka :) co bym wlazla w nową kieckę:P:P:P:P:P Przestałam brac duphaston ,chociaz gin mowil abym brała do @ ale po,yślałam sobie ze wolę odstawic aby @ przyszla wczesniej a nie w Sylwestra:) Cycki bolą jak cholera licze na to ze @ przyjdzie jutro bo to będzie 27dc - oby przylazła bo nie chce na Sylwka tyniać z wywalonym basiorem:P Czytałam na sąsiednim topikuze moze wypuszczą dzis Zabajonka:) Sabruś ❤️ dezwij się:) Ana:) Golka:) Suzinka:) foli:) sysia:) paula:) beti:) nadwislanka:) gosiaczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też witam po świętach:-D u nas obżarstwa było sporo, ale ja jakoś w święta się nie obżeram, jak przygotuje to wszystko to mi jeść sie nie chcę, a swoich wypieków to nie jadam, jakoś tak, choć wszyscy sie zachwycają:-P nawet chyba schudłam, ale to dobrze o z kreacją na sylwka nie będzie problemu:-) u mnie dziś 12dc, w piątek jadę na podanie 2 dawki żółtaczki, zbadam prl, testosteron i czy wytępiłam bakcyla-mam nadzijeę, że tak, wyniki po nowym roku. My odpoczywamy sobie do maja, w maju badania przed in vitro i czerwiec jest nasz, tak jak Foli :-) mam nadzieję żę równie udany🌻 Pracy sporo, trza oddać projekty do 5 stycznia, teść pogania:-P ale mi sie nie chce, a w piątek goście się zjeżdżają na Sylwestra:-D fajnie, więc muszę śpieszyć sie z projektami:-) Sabruś, odezwij sie jak poszło, kochana ja trzymam kciukaski by Ci sie udało, na koniec roku👄 zasłużyłaś na to❤️ Suzinka👄 ja sylwka też mam w domu, tylko u nas będzie sporo osób, ale pewnie za jakiś czas jak uda sie zaciażyć to któryś sylwek będzie może być samotny, ale i tak szczęśliwy byłby dla mnie ważne by grono najbliższych było🌻 dziękuję serdecznie wszystkim za życzenia świątecznei noworoczne, również te wysyłane sms-em, przesyłam całuski👄 Goluś👄 beti❤️ Paula🌻 enigma🌻no to oby @ przylazła, lub może nie:-P ja po kieckę na sylwka muszę się jeszcze wybrać ale z rozmiarem nie powinno byc problemu, bo nie przytyłam, a święta były udane:-D sysia👄 nadwislanka🌻 cieszę sie żę torbielki u ciebie już nie ma:-) Ana👄 gosiaczek🌻 wynik pct(na wrogość śluzu) jest od razu to oglądasz wymaz śluzu z badania z panią dr po mikroskopem czy są plemiczki, ja tak miałam. Badanie robisz po 6-8 godzinach od stosunku i spawdza sie czy są plemniki jesli są to nie masz wrogiego śluzu jeśli nie ma lub nie żyją, nie ruszają sie to masz Zabajonku co u Ciebie? trzymam kciukaski by było jak najlepiej🌻zdrówka życzę i radości🌻 miłego dzionka życzę wszystkim🌻 oby do wiosny:-) słonecznej pachnącej i ciepłej🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Sabruś cały czas myślę co tam u Ciebie? Dzisiaj byłam u mojego gina w Białym bo dostałam @ w 20 dc. Kazał mi przestać brać duphaston a kontynuować metformax razem z Fostimonem. Najgorsze, że tym Fostimonem trzeba robić zastrzyki podskórne. Chyba będę musiała gdzieś z tym chodzić. No i 5.01 mam jechac na monitoring i inseminacja. Jeszcze coś Wam powiem. Za ten Fostimon zapłaciłam 560 zł. Niestety to jest zaminennik Clo, a na tamtem słabo mój organizm reaguje. Siedziałam w przychodni z dziewczyną. Miała 35 lat i była właśnie po drugim zabiegu invitro. Niestety nieudanym. Wcześniej miała 7 inseminacji i po 2 zaszła w ciążę, ale poroniła. Teraz powiedziała, że już więcej się nie starają, tylko zaadoptują dziecko. Dla zainteresowanych cały koszt in vitro w Białym kosztuje od 5-do 8 tys. W zależności jak organizm bedzie odbierał leki. Ona zapłaciła za I i II zabieg po 6 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Iwonko, też czekam na info od Sabrusia:-) mam nadzieję, że wszystko ok no to ładnie zapłaciłaś za lek, ja za wybicie bakcyla za 5 szt.tabletek płaciłam ponad 130zł i nie wiem czy wybiłam bo wyniki po nowym roku. podobno in vitro z wiekiem może się nie udać za pierwszym czy drugim razem:-( smutne:-(😭 ale dlaczego ona za dwa zabiegi in vitro płaciła po 6 tyś? w novum ginka mi powiedziała,że za pierwsze płaci się około12tyś. a potem to jak za inseminację następne podejście czy nawet tylko płaci sie za mrozaczki by je utrzymać, już dokładnie nie pamiętam, ale może ta dziewczyna miała mało jajeczek pobranych lub mało mrozaczków i dlatego płaciła dwa razy całą sumę za in vitro. Boże dlaczego to takie drogie wszystko:-( jak pomyślę to my teraz żyjemy i pracujemy by doczekać sie dziecka, nie jedziemy na narty, na wakacje tylko odkładamy na in vitro, aż przykro zamiast te pieniążki zainwestować w dzieci już chowające się, na ich rozwój, na swój rozwój, na czerpanie przyjemności z życia, to trzeba takie katusze przechodzić, ach szkoda gadać.....dziś źle cosik z moim stanem emocjonalnym, ale zawsze tak jest jak przyjdzie rozmowa z teściem o czym? o zasranych i potrzebnych pieniądzach według niego jemu się więcej należy bo ja nowicjuszka jestem i mniej potrzebuję no jasne, jak człowiek młodszy to od razu mniej mu trzeba, tylko tak naprawdę to wiadomo po której stronie racja:-( kochane odzywać sie co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewuszki! przepraszam,że nie odezwałm się przed Świętami, aby złożyć Wam życzenia, ale brak czasu mi na to nie pozwolił!!! Ale wiecie przeciez, że życzę Wam wszystkiego co najpiękniejsze i ziszczenia wszyastkich marzeń, albo chociaż jednego, ale największego :-) Zabajonku, trzymaj się kochana. Malinko, wyściskaj, proszę, Zabajonke od nas!!! Sabruś - trzymam kciuki, a zresztą nie mam co trzymać, bo wszystko będzie ok :-) ciekawe tylko czy jeden dzidziuś czy parka :-) ja wczoraj dostałam @, w 24 dc :-( wcześnie strasznie, ale podejrzewałam, że to był cykl bezowulacyjny, zero sluzu, zero bólu jajnika...może to przez infekcje, które przechodziłam, najpierw zapalenie pęcherza, później ostre przeziębienie...no nic, jeśli to się powtórzy, to lece do lekarza i zbadam hormony, mam nadzieję, że nic mi tam nie zaczyna szwankować...i chyba zacznę pić ziółka na poprawę owulacji, skończyłam 3 miesięczną kurację Castagnusem i musze coś innego zaczać sobie aplikować ;-) żeby mogła z czystym sumieniem powiedziec, że \"coś\" robię w celu poprawy płodności ;-) u mnie plan na 2007 następujący. Mężuś kończy 3 opakowanie macy i idzie na kontrolne badania, jesli plemniczki choć troszkę sie poprawiły, tzn. na tyle aby można było chociaż spróbowac inseminacji, to zrobie hsg i iui. a jeśli nic się nie zmieni, to pewnie czerwiec-lipiec icsi. Jak mężusiowu będzie dobrze szło w nowej pracy, to może nawet w Novum...ale to sie jeszcze zobaczy. Wczoraj miałam doła i poryczałam trochę, ale nie dlatego, że dostałam @, z jej powodu już sie nauczyłam nie płakać, ale dlatego, że tak wcześnie przyszła @ i zaczęły mi złe myśli w głowie krążyć, że może mi sie rezerwa jajnikowa wyczerpuje, czy coś :-) ale już dziś, z optymizmem patrzę w przyszłość i obiecaliśmy sobie zmężem , że w 2008 roku urodzimy dzidziusia !!! :-) Najserdeczniejsza pozdrowienia dla Was Wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini...........14.12.......30..........?..............2l i 4m-ce......Trójmiasto Emika............16.12......28-37......13-21.1 .....22 m-cy........W-WA Golka26..........26.12.......28..........23.01..........już 2 lata 8 miesięcy..... Estella ...........26.12......27.......22.01............26 m-cy.......Warszawa Sabra ......... 10.12.......39..........?..............26m-cy....Trójmiasto ICSI -czekam na transfer AnA 30............11.12.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....02.12.....29...31.12 ....12 m-cy....Katowice beti78............14.11......26 ......10.12...............23 m-ce.......łódzkie gosiaczek76......25.12.......27.......20.01...........19cykl..........Morąg Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów Nadwislanka......20.12................??? .........30 m-cy.... okolice Warszawy Zuleczka .........29.11......31-40.......29.12...........18m-cy.... Trójmiasto Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce........Biała Podl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio dziewczyny, witam wszystkich w mroźne przedpołudnia...Sabrunia ja mocno trzymam kciuki kochana i puszcze za 14 dni jak ogłosisz nam dobre wieści !!! wiem o co CI chodzi z tą numeracją ale ja nie wiem jak to zmienić, moze któraś z Was wie? Estelko życzę Ci z całego serca aby te noworoczne Wasze plany szybciutko stały się realne...Emika Ty sie tak nie przepracowywuj bo w sylwka padniesz ze zmęczenia...Enigmuś moze jednak nie przylezie wogóle małpiszon...ja dzis mam ostatnią przymiarke kiecki jutro odbiór, nie moge doczekać się sylwestra i zabawy do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ANA:) Cześć dziewczyny:) Zabajonka prawdopodobnie będzie musiała leżeć w szpitalu do końca ciąży, dziś doktor pozbawił ją złudzeń. Fizycznie czuje się dobrze, chociaż obrzęki się utrzymują, psychicznie gorzej... Miejmy nadzieję, że Olcia się nie pospieszy i poczeka jeszcze w brzuszku aż przyjdzie jej czas:) Prosiła żeby Was wszystkie pozdrowić, więc pozdrawiam:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabruś trzymam kciuki Strasznie bym chciała, żeby Tobie się udało! Estelko myślę, że te tabletki, które mężuś brał pomogą na żołnierzyki. Sama się tym pocieszam, bo mój mężuś też brał te same. Zobaczymy co wyjdzie przed inseminacją. Czy się poprawiły czy nie. Trochę się boję bo na początku grudnia mąż brał antybiotyki, a to chyba też niezbyt dobrze działa na plemniki. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka, dzięki za wieści od Zabajonej, pozdrów ją i powiedz że rzymamy kciuki bardzo mocno. Sabra, fajnie, ze juz jesteś po transferku :) no to wiem czego ci życzyć na Nowy Rok :) ja nie musiałam wytrzymać 2 tygodnie tylko 11 dni bo wtedy kazali mi betę zrobić - to dlatego, że miałam odstawić acard i estrevę jak tylko dowiem się, że jestem w ciąży. My też domowo sylwestra spędzamy, wyprawiamy imprezkę dla znajomych, parę osób przyjdzie. Iwona, antybiotyki niekoniecznie muszą wpłynąć na spermę, zależy jakie antybiotyki. Trzymam kciuki. Emika, Estelka już niedługo wy będziecie świętować 2 krechy, mam nadzieję, ze ten czas wam szybciutko zleci a przyszły sylwester będzie z brzuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko dzięki za wieści od Zabajonej...Zabajonku trzymaj się kochana !!! buziaki dla wszystkich babeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra, tak w ogóle to nie mam chyba tWOICH ZDJęć :( Foli, czekałam na Twoją wypowiedź. No i jakoś chyba mnie ominęłaś i nie dostałam Twoich zdjęć z brzusiem. Proszę naprawić ten błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×