Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Dekold wcale nie jest za duży, bluzeczka super mam podobną i bardzo mi w niej wygodnie. Spodnie noszę na tej szerokiej gumie (jeansy) ale gdyby nie nisko szlufki na pasek to pewnie bym je zgubiła. Idę w sobotę do H&M może znowu trafię na promocje. Ale wiecie co trafiłam na super hinduski sklep z odzieżą. jakie tam maja piękne haftowane bluzeczki - wiecie one noszą szerokie i na brzuszek w sam raz. Kupiłam prześliczna śnieżnobiałą rewelacyjna (dałam 5Ł to nawet w przeliczeniu na złotówki to mało) ale cudna śliczny dekold haftowany nitkami kremowymi i takie piękne dodatki kamieni. CUDNA postaram sie zrobić zdięcie bo jest po prostu przepiękna. Nawet moja \"otyła\" siostra jak zobaczyła to poprosiła o taką. :) W Polsce za podobną trzebaby było dać jakieś 120zł jak nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagocha333
Dziewczyny a macie zamiar robić to USG 3D. Jeśli tak to w którym tyg. jest najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilam
Ja na usg 3D jadę w 21tc. Takie mam zalecenie od mojej gin, bo mam mieć zrobione specjalistyczne badanie serduszka płodu. Peppetti - wracaj do nas szybko :) Najbardziej podobał mi się prezent zaproponowany przez aniołekjg - oddać teściowej synka :) Dobre, ale napewno by się ucieszyła. Kupiliśmy jej ogromny szklany wazon z umieszczoną we wnętrzu kompozycją kwiatową połączoną z kilkuwarstowym piaskiem w róźnych kolorach. Ładne. W kuchni rządzi teść, więc praktyczne kuchenne prezenty są zawsze przewidziane dla niego. Mimo wszystko dziękuję za wszystkie rady :) :) :) Niestety dzisiaj znowu męczą mnie potworne bóle głowy. Miałam jechać z mężem na mecz siatkówki (bo dzisiaj zaczynają się rozgrywki play off), ale nie dałam rady. A jeśli chodzi o brzuch, to mam .... ogromny. Przynajmniej tak mi się wydaje. Każda z koleżanek, która rodziła i była u mnie, stwierdziła że ona miała mniejszy. A ja ważę 4 kg mniej niż przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Chciałam Wam wszystkim życzyć zdrowych, wesołych Swiąt Wielkanocnych, wszystkiego najlepszego dla Was, waszych kruszynek i waszych rodzin. Wiem, że to wcześnie ale już jutro wyjeżdżam do Polski i nie wiem czy będę miała dostęp do internetu. Trzymajcie się ciepło, dbajcie o siebie. Odezwę się po Świętach. Pa,pa Kaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kaja72 Tobie i Twojej rodzince również Zdrowych, Wesołych i niezbyt mokrych Świat Wielkanocnych. Ja niedawno z Polski wróciłam było super - pogoda nam dopisała a na świeta mam wszystkich u siebie :) dziewczyny u mnie od rana pada deszcz, spanie mnie przez to bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Kaja72 Tobie również wesołego Alleluja i oczywiście bogatego zająca ;) U mnie za oknami szaro i buro i też jakaś senna przez to jestem, ale snem nie ryzykuję, bo nocki i tak mam zarwane... Vanilam - właśnie - jak to jest z tymi brzuchami. Ja już mam na prawdę ogromny jak na ten etap. W sumie to nie jem dużo więcej niż przed ciążą, ale mi urósł strasznie. Wczoraj zważyłam się pierwszy raz w trakcie ciąży - 3 kg mniej. Nie wiem jak to możliwe, bo ten brzuch mówi mi co innego - byłam przekonana, że ze 3-4 do przodu...a tu proszę. Ciekawe jak to jest... Ja też chciałabym iść na 3-4D ale u nas cena zaczyna się od 100 funtów...zobaczymy. Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o wage to ja juz przytylam ponad 6 kg:( ale jestem dzis szczesliwa widzialam moje cudne malenstwo:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ zapanowała świąteczna atmosfera na forum.Ja też dołaczam się do życzeń dla tych co poza granicami naszego pięknego kraju i dla współziomków.Wesołego Alleluja, smacznego jajka i mokrego dyngusa ......... i wszystkiego naj, naj, naj. Malagocha333 pytasz o usg 3-4D. Ja robiłam w 15tyg i wszystko slicznie było widać. Można nawet podejrzeć płeć jeśli dziecko chce się odpowiednio ustawić ;-) W pracy szefostwo wie o ciąży ale ja pracuję jako ekspedientka w sklepie i nie zależy mi jeszcze na tym aby cała okolica i wszyscy klienci komentowali mój stan. Chcę utrzymać to w tajemnicy jak długo się da. Tym bardziej, że mieszkam w takiej okolicy, gdzie żyją same plociuchy. Dużo zdrówka dla Pepetti i jej synka a także dla Malagochy333. Kurujcie się szybciutko i wracajcie do nas.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza iza
w końcu zdecydowałam się zapisać do Waszego klubu:)) O dzidzie staram sie z moim kochanym.. bardzo bardzo długo,dlatego tym bardziej jestem szczęśliwa,jak nigdy w życiu:) Uważajcie bo będe Was zadreczać ciągłymi pytaniam i swymi troskami,o ile oczywiście przyjmniecie do swego grona. Tymczasem pozdrawiam Wszystkie obecne i przyszłe ciężarówki. Papetti mam nadzieje że z Twoja dzidzią wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! 🌻 U mnie dzis sliczna pogoda, wcinam wlasnie zupke, a o 14.00 ide do mamy na obiad, pichci cos smacznego ;) My tez z mezem chcielismy jechac do polski na swieta, ale niestety, moj Skarb nie dostal urlopu, bo za pozno zglosil :( Ale na szczescie mam tu rodzicow, tesciow, przyjaciol, wiec swieta beda fajne, zreszta czesciej w swieta jestem tu niz w Polsce. Chyba wogole juz nie uda nam sie pojechac w tym roku do Polski, chyba ze na kilka dni, ale nie wiem, czy to dobry pomysl, bo w ciazy, czlowiek czesciej sie meczy. Kupilismy mieszkanko i w czerwcu sie przeprowadzamy, teraz mamy 2 pokoje, a zmieniamy na 3,5 w dodatku z duzym tarasem i ogrodem, w spokojnej dzielnicy i na parterze i jeszcze w sasiedztwie moich rodzicow ( 2 domy dalej ) :) Bardzo sie ciesze, chociaz z przeprowadzka zawsze jest duzo roboty i klopotu. Wlasnie z tego powodu bedziemy musieli sobie odpuscic wyjazd do Polski, bo urlop maz wykorzysta na remont naszego gniazdka :) Od lipca zaczynam szkole rodzenia, to bede tu uziemiona. Dziewczyny czy wasi mezowie, tez nie lubia byc sami ? Moj, jak mu ostatnio wspomnialam, ze moze pojade do polski sama, to byl obruszony. Zapytal co on ma tu robic sam? Ja mu na to, ze przeciez tydzien, czy 10dni, to nie jest tak dlugo, a on, ze jestem mila, bo nie bede tam sama, bo cala rodzina, przyjaciele, itd. i bede miec duzo rozrywek, a on przyjdzie z pracy i bedzie sam. Powiedzial, ze jak chce jechac, to prosze bardzo, ale on nastepnym razem, tez pojedzie sam, do swojej rodziny na tydzien i zobacze jak sie bede czuc. I taka gadka ... Czy mezczyzni, nie rozumieja, ze my chcemy byc czasem same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasiczka
Ja także mam termin na wrzesień tyle tylko ze na 18. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza iza witaj 🌼 i zaglądaj jak najczęściej!! Shiva24 ja też niestety nie pojadę do Polski - Ty masz jednak to szczęście że najbliższą rodzinę masz przy sobie. Co do mieszkanka to gratuluje i zazdroszczę!!! Jeżeli chodzi o mojego ślubnego, to on sam mnie wygania do Polski ...a ja nie chcę sama - czyli u nas odwrotnie :) Nie lubię sama jeździć na dłużej zwłaszcza teraz. A jak to jest u innych dziewczyn?? Lasiczka witaj i gratulacje 🌼 Zapraszamy do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, coś mi zjadło ostatnią wypowiedż. Pisałam o wyjazdach połówek. W zeszłym tygodniu mój mężulek oświadczył mi , że wyjeżdża służbowo do Norwegii na cały miesiąc.Kurczę i to akurat teraz kiedy ja jestem w ciąży!!!!!! Nie bardzo mi się to podoba ale cóż, szef wysyła to pracownik musi. Z drugiej jednak strony lepiej, że jedzie w maju a nie sierpniu. Wtedy chyba musiałabym postawić veto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek no to współczuję...ciężko by mi było i Tobie pewnie też będzie. No ale za bardzo pewnie nie masz wyjścia - praca to praca. To jednak trochę inna sytuacja bo pewnie tak po prostu to byś go nie puściła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Kasiu za współczucie. Mam teraz miesiąc żeby przyzwyczaić się do tej myśli. Dobrze, że jeszcze mieszkamy z rodzicami i nie bedę cvałkiem sama. Szczególnie budowę mam na myśli. Bo przez miesiąc bez męskiego oka to ciężko. Zresztą każdy fachman uważa, że z babami nie da się gadać i tylko z mężem ustalają wszystko. A jak jego nie będzie to ja zostaję.......Chyba będę musiała poprosić tatę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Shiva, ale sie usmialam, jak czytalam co Twoj maz powiedzial!:) normalnie, jakbym mojego slyszala:P tez nie znosi byc sam i nigdzie by mnie nie puscil. Ale on sobie idzie dzis na impreze firmowa, ja w domu mam siedziec. wrrrr, nawet nie moge sie umowic z kolezankami, bo kazda zajeta. Gratuluje mieszkanka!:):):) nie ma to jak miec wlasny kąt:) Ale swoja droga, tez nie lubie byc za dala od mezusia i domku. iza iza🌻 Lasiczka, mamy taki sam termin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) aniołku- doskonale wiem co czujesz. Mojego męza już od trzech tygodni nie ma w domku i wróci dopiero w Wielką Sobotę :( Dobrze, że będziesz miała przy sobie bliskich. Najgorsze są pierwsze 2 tygodnie a poźniej juz z górki :) wiosenny 🌻 dla wszystkich Mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten piękny, słoneczny dzień. Dzięki dziewczyny za wsparcie. Justme też Ci współczuję ale Wielka Sobota już za tydzień :-) Zielony talerzyku a ja nie lubię chodzić na imprezy z męza pracy od kiedy jestem w ciąży.Przedtem bardzo lubiłam bo w firmie jest super rodzinna atmosfera i imprezy odbywają sie z całymi rodzinami z dziećmi. Ogólnie jest super. Tylko teraz nie chcę chodzić bo boję się o swoje dziecko. W zeszłym roku w firmie była para co pochwaliła się, że jest w ciaży i na imprezy dziewczyna chodziła z brzuszkiem. Niestety nie donosiła. W razie czego wolę dmuchać na zimne i pochwalimy się w pracy dopiero zdrowym i pięknym bobaskiem :-). Pięknie zaczął nam sie weekend. Cieplutko i sliczne słoneczko za oknem, aż energia rozpiera. Na to konto wybieramy się jutro do dużego miasta na zakupy ciążowe. Hurrrrra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dziś pusto. Chyba wszystkie korzystacie z pięknego dnia. W takim razie miłego weekendu dziewczynki.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagocha333
Ale dziś piękna pogoda. Szkoda dnia na siedzenie w domku, ale jest sobota i trzeba troszkę posprzątać. Dziewczynki odpowiedzcie mi czy coś słyszałyście na temat tego że nie wolno ścinać włosów w ciąży? Ja coś tam słyszałam tylko nie pamiętam dlaczego? Jeszcze jedno pytanko.Czy budzicie się czasem w środku nocy już wyspane? Ja dzisiaj obudziłam się o 3.00 i już nie mogłam usnąć. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i życzę miłego dzioneczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na bloga wrzuciłam fotkę maleństwa niuni (mi się otwiera) i zdjęcie to-tylko-ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola40
Peppetti, poprosze o hasło do bloga wrześniówek:) wioletta@os.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola40
Małgocha333, ja własnie jestem po scięciu włosów. Nic nie słyszałam aby nie było wolno obcinac. Też się budze wczesnie, 4.00, 5.00 rano. Ale mnie przewaznie budzi siusianie lub głód:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Dawno nic sie nie odzywalam ale troszke brakowalo mi czasu. U nas-czyli u mnie i fasolki wszystko ok. Bylam dzis u lekarza i dzidzia ma juz ponad 8 cm (14 tc). Ginka chciala zrobic mi bad na przeziernosc ale niestety malenstwo ulozylo sie tak ze bylo widac tylko glowe. Ma dwie raczki, dwie nozki :) A mnie wziely obawy czy wszystko mu sie dobrze wyksztalca... Echh... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......IMIĘ........MIEJSCOWOŚĆ.......OST. @.....TERMIN......WIEk aniołekjg..........Julia .....Skierniewice....26.11.........29.08........28 Laura_28..........Aga.......Gliwice.......... 24.11........01.09.........32 Szczęściara28....Monika...Łódź.............26.11........ 02.09........29 Wisniowa.........Ewa.....Bydgoszcz..........26.11....... 02.09........22 LuKrEcJa :*.......Ania.........Zabrze..........25.11........02,09.... ..2 5 Agnieszka79.....Agnieszka...Wrocław.......26.11........0 3.09.......28 missarajevo.......Monika...Gdańsk...........28.11....... 05.09........22 justme.............Justyna...Radom............25.11..... .05.09........26 Kasiak84..........Kasia......Śląsk...............29 .11......05.09........23 Vanilam.........Marzena......łódzkie.........29.11 .......05.09........28 Edyta79............Edyta....Oświęcim........28.11....... .07.09........28 syliak...............Sylwia....pomorskie.......26.11.... ....09.09........27 daria123...........Marta........lubelskie........03.12.. ....10.09......29 esa..................esa.......kuj-pomorskie....05.12... .. .11.09.......34 sakahet........... Gosia......Gliwice............05.12.......11.09...... 24 syska.............Sylwia .......Tarnobrzeg.....05.12........11.09.......28 tristeza............Monika...podkarpackie....05.12...... .07.09.......28 soophiee..........Zosia.........Kraków..........5.12.... ... 12.09.......21 Tofikowa ..........Gosia......Bielsko-B. ........06.12......12.09........30 mysza,3.............Iza........Kielce.............08.12. ......13.09......32 ***niunia***........Dorota....Wolverhampton..05.12...... .14.09......30 ewapiano...........Ewa.......Szczecin.... ....06.12..... ..14.09.......27 Diana 24............Diana.....Olsztyn...........06.12. .....14.09. ......24 Kaja 72..............Kaja......Praga.............08.12.......14.0 9.......34 Shira23............Magda.....Bydgoszcz.........09.12.... ..15.09......23 Granini.........Angelika....Trójmiasto.............11.12 ......15.09....28 kaska0110.......kasia.......Leiceter.............08.12.. ....16.09.....26 azazella...........Gosia.......Poznań.............02.12. ....17.09......27 julllka...............jula........warszawa..........10.1 2......17.9.......25 monia12...........Monika.....Ciechanów.........09.12.... ..18.09.....28 zielony_talerzyk...Ola.......małopolska..........11.12.. ....18.09.....25 27destiny.............Ania.......Siemianowice.....11.1 2......(?)........28 Jolla25.............Mariola.....Łańcut..............13.1 2......18.09.....26 GosiaD............Gosia........Gdańsk..............12.12 ......19.09.....28 Peppetti.......... Sylwia......łódzkie..............14.12......20.09.....31 diana shanti.......Ania.......pomorskie...........15.12......20.09 .....27 Pola40.........Wiola.........Karkonosze............13.12 ......20.09....40 malagocha333....Gosia......łódzkie................15.12. .....22.09....25 Rinka84...........Sabina.....Lubuskie..............15.1 2 ......22.09...22 Miśka_26 .........Marta......lubuskie..............17.12......23.09. ...26 Shiva24............Klaudia....Baden Wür............18.12.....23.09.....24 Irysek .............Ania.......łódzkie...............09.12......23 .09 ....31 to-tylko-ja....karolina........łódzkie..............20 .12....24,09.....24 kamyczek-80.....kamila.....dolnoślaskie...........14.12 ... 25.09.....26 Sisterone.........Aśka....zachodniopom............15.12. ...2 6.09....34 Luiza342..........Kama......Poznan.................23.1 2.....26.09....25 AnA82..............Ania......Kraków................20.12.......27.09....25 ***Dee.............Gosia...............................2 1.12......27.09....24 Samara.............Ola........Śląsk...................2 2.12......28.09....28 ksemma..........Kasia........Torun...................22. 12.....28.09.... Przypominam tabelke i zmienil mi sie troszke termin. Uff.. Już nie na koncu tabelki!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziś pięknie :) my właśnie wrócililśmy z grilla :) i zaraz jedziemy do rodziców na następnego :) cały dzień dziś się opycham i wypoczywam.... :) Co u Was dziewczyny? jak sie czujecie ? ja ostatnie dni bardzo dobrze, jak nigdy wcześniej - brzuch mnie nie boli. Kupiłam sobie dwie tuniki :) już nie mogę sie doczekać by paradować z brzuszkiem juz bez kurtki - chce się nim chwalić :) tak długo czekałam na dzidzie - jestem bardzo szczęśliwa :) Trzymajcie się Kobietki cieplusio i odpoczywajcie Lukrecja - gdzie się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA82 ---> nie zamartwiaj sie napewno wszystko jest ok. głowa do góry, duzo wypoczywaj. 🌼 Bardzo sie ciesze, że już tak ciepło, lubie taką pogode:) miłego weekendu :):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×