Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość powiem anonimowo
🌼 dla Kwiatka za stronkę i słuszną decyzję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
ulala...się dzieje widze...Kwiatek jest singlem..niech bedzie tu z nami, przeciez nikomu to nie przeszkadza, a ponadto, Ci którzy się nie udzielają na Topiku niech milcza..i niech nie wprowadzaja zamętu, bo nikomu on tu nie potrzebny jest.....a dzieciaki -chłopaki przeziębienie podłapali klasyczne o tej porze roku, ale nie jest tak żle..dają radę..a ja z nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
Biala...a Ty kochana nawet nie myśl o tym , by nas opuszczać! :)..ten topik bez Ciebie to juz nie to...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
chciałabym się przeistoczyć juz w amelkę czarną...nie pomarańczową...help..pliss..jakto zrobić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim. to mam byc czy nie? ;) wczoraj pies wieczorem ze spaceru przyszedl tak zmoczony i skotłowany ze zgodnie z matką stwierdzilismy ze przyciągnęła do domu szczura z kanalizacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amellka - na stronie głównej forum masz opcję na górze \"Internautko, zarezerwuj swój nick\". klikasz tam i podajesz swoj nick(pseudonim) oraz hasło. mania - piesa to cairn terrier a wabi sie Aza. taki kurdupel jak to matka stwierdziła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim:) Kwiatek-- olej anonimowych:) my Cie lubimy, a jako stale bywalczynie mamy wiecej do powiedzenia:) mnie dzisiaj obudzila kolezanka, a mialam taki fajny sen:( no ale coz widac nie bylo mi dane zobaczyc co bedzie pozniej;)w sobote ide na mamma mia. poslucham sobie abby w kinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek- moin moin, zawsze do uslug;) a sen mialam bardzo przyjemny, bylam na jakims jachcie w bardzo milym towarzystwie, ale nie zdarzylam sprawdzic w jak milym bo zadzwonil telefon. a i chyba prince wielce urazony w tym snie z moim tata rozmawial. hahaha, teraz sobie przypomnialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - haha. mmmm, na takim jachcie to bym sobie popływał. jakies Morze Śródziemne, tylko ja i wybranka serca, piekne niebieskie niebo, fale, bryza morska i bezkresna przestrzen do eksploracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhm, z jachciku sobie skaczesz do wody, ogladasz rybki, cale cudowne zycie morskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dawnych czasach to był Opel Calibra - prawie takiego z NIemiec sciagnalem kiedys teraz moj cel to Audi S2 :) tzn dzis widzialem Audi S8 ale tez ladnie wygladalo. troche tylko w trupim kolorze bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania-- przywitalam sie ze wszystkimi, a kwiatek to jako pokrewna dusza ( a jak sie okazuje nie tylko) po szwabskiej stronie ma osobiste powitanie:) ale jak cos to mania witaj;) kwiatku, a co jeszcze lubisz, moze mamy wiecej wspolnych cech;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×