Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ketty26

Dr. Łątkowski Polanica Zdr.

Polecane posty

Gość Cinamonnes
HEJ Dziewczyny. Odnośnie kostniny, w moim przypadku nic takiego się nie stało, ale chyba dlatego,że miałam szczęście?, ponieważ ze względu na alergie od początku, czyli parę dni od operacji,byłam już na telfascie i claritine, czyli na tych, które przepisuje doktor Ł. Jestem bardzo zadowolona z nowego noska, nic niepokojącego się u mnie nie dzieje, wiec może tym wpisem uspokoję jakaś dziewczynę , która na dniach miała operowany nosek. Fakt, bardzo się zmienia z każdym tygodniem. U mnie był scinany garbek, prostowany i robiona przegroda. Teraz nosek wyglada duzo bardziej subtelniej,ale tez doktor nie zmienił go całkiwiecie, tak aby moja twarz była nie do poznania przez znajomych. Własnie o taki efekt mi chodziło - abym nie stała sie kimś innym z tym nowym nosem. Jak tak go ogladam, to moge powiedziec, ze stał sie mniejszy -ja to widze i dobrze mi z tym , ale znajomi,którzy nie wiedzą nic o operacji, chyba nie zauwazaja jakiejs strasznej zmiany. Fakt, mój nos przed operacja nie był straszny, ale nie lubiłam go. Pewnie komus innemu zupełnie by nie przeszkadzał. Natomiast mi ta operacja zdecydowanie polepszyła samoocene i samopoczucie. Jestem bardzo zadowolona z roboty doktora Lątkowskiego. POZDRAWIAM i radosnych świąt życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cinamonnes
Wniosek z tego taki,że nie zawsze musi byc po grudzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111
nic nie jesteś wart jeżeli pozwoliłeś na co coś takiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111
życzę ci abyś sam zasmakował takiego życia, abyś widział jak twoja córka ginie na twoich oczach i byś nic nie mógł zrobić. chcę być poczuł jak smakuje to co mi zgotowałeś.. Patrzył na śmierć swojego dziecka! i sam nie mógł umrzeć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111
potwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111
niech trzymają łapy z daleka ode mnie i mojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessi21
do 1111111111 bez komentarza....kierunek lekarz psychiatra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cinamonnes
Jessi popieram, jakaś paranoja z poplątaniem. Psychiatra czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anethe
Hej dziewczyny, Co tu taka cisza? Mam pytanie do każdej, chodzi o czubek noska, jak patrze z profilu, to mam wrazenie,że to taka wielka kulka. To schodzi z czasem, jestem niecale 2 miesiace po operacji,czucia w czubku nosa jeszcze brak,jest odretwiały i pewnie spuchniety chociaz ja tego nie widze już, ale ten czubek w kształcie spuchnietej kulki, miałyscie podobnie?Nie przejmowac sie? minie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessi21
Anethe, nie przejmuj się tym, bo dopiero jesteś świeżo po zabiegu...ja też tak miałam, tzn. brak czucia, wielka kulka:) nos jeszcze jest "chory". Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anethe
Uspokoiłaś mnie Jessi, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebzon
Witam :) Czy ktoś z Was operował u tego doktora przegrodę nosową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anethe
Ja robiłam wszystko - przegrodę też, a o co chodzi dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessi21
Anethe, proszę Cię bardzo kochana:) zawsze służę radą:) bebzon, Ja też robiłam przegrodę u doktora Ł., po roku czasu byłam na kontroli u laryngologa i ocenił jego "robotę" na 4+...powiedział, że na samej górze jest jeszcze lekkie skrzywienie, ale nie jest źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebzon
Dzięki Wam za odp ;) Przegroda nie jest moim jedynym mankamentem, pod nią ta koćć/chrząstka (trudno mi ocenić co to jest) jest źle wykształcona i to także byłoby do zkorygowania...I kto wie, czy jak by sie to "ruszyło", czy czegoś by jeszcze nie trzeba było korygowac, ale to by musiał juz lekarz ocenić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz tam bylam
Hej wszystkim Mam nadzieje, ze tez wleje troche optymizmu. Po operacji bardzo sie martwilam i denerwowalam, nos byl garbaty i to widocznie, bez wpatrywania sie. Kolezanka do tego mnie zalamala okrzykiem " wygladasz dokladnie tak samo"...teraz minely trzy miesiace, nos jest IDEALNIE prosty. Czucie w koncowce powoli wraca, smarkam go juz tez normalnie. Gorki, faldki, kulki wygladzily sie juz zupelnie badz prawie zupelnie. Bardzo polecam doktora L. i nie martwcie sie tym, jak to wyglada tuz po operacji i w najblizszysz tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz tam bylam
A jakby kto byl ciekaw to sluze rowniez fotkami. Dajcie znac podajac maila, wysle "przed" i "po".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anethe
Ja natomiast do dzisiejszego dnia mam leciutkie zasinienia pod oczami, a od operacji mineły już ponad 2 miechy. Nie moge sobie z tym poradzic. Szczególnie pod prawymokiem, cały czas siniak wyłazi z tych głebokich warstw i wchłania sie bardzo powoli.Jak tak mysle o tym, to taka operacja musi byc niezla masakra na twarzy, skoro jeszcze po dwóch miechach widze te siniaki. Musiałam nieźle oberwać tego dnia od doktora ;p Fakt-jak zakryje korektorem to są niewidooczne,ale jak jestem bez makijazu i stoje w jakimś półmroku,to jeszcze je widać.Sińce jak czort. Nie wiem ile jeszcze potrwa zanim całkowiecie się wchłoną? Ktos moze miał podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość searafina87
Powiedzcie jak obecenie kształtuje się cena całkowitej operacji nosa u dr Łatkowskiego??? bo dane sprzed roku to już mogą być nieaktualne... i jeszcze jak długo od konsultacji czeka się na operację? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mięta wróciła.... niestety w przeciwieństwie do wszystkiego innego w moim życiu nie moge nic dobrego napisac o moim nosku. Bylam naprawde pozytywnie nastawiona i dlugo cierpliwa. Jestem prawie 7 m-cy po operacji - nadal mam kostnine, która wygląda źle. Dosyć mocno dbam o siebie i naprawde głupio wygląda mój elegancki strój , makijaz wraz z tą cholerną kulką. Ponadto byłam u laryngologa. Okazuje sie , ze mam okropne zrosty w nosie. Lekarzowi nie przyznałam sie początkowo do operacji (było to celowe) kiwał głowa i pyta mnie skąd takie okropne zapalne zrosty...Teraz mam masc antybiotykową. Ja generalnie jestem osobą , która ma powazniejsze problemy zdrowotne ale niestety operacje mojego nosa musze zaliczyc do srednio udanych. Nos jest generlanie za długi. Uwazam,ze skoro wydałam wraz z pobytem 10tys to mój nos powinnien być poprostu świetny. NIestety daleko mu do ideału. Jedno jest pewne, że nie zamierzam tak tej sprawy zostawić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz tam bylam
Hej Mieta Tak mi przykro z powodu Twego noska, ja cztery miesiace po Tobie i bylas mi "Biblia" i "latarnia" przed operacja, jak zreszta inne dziewczyny w ktorych opisach sie rozczytywalam. I dalej je czytam, ja jednak juz tak z rozpedu poniewaz nie mam z nosem tfu tfu, zadnych problemow. Wszystkie nierownosci sie wygladzily choc nie raz w to powatpiewalam. Z calego serca zycze Ci, by Twoje problemy sie skonczyly, czy to samoistnie, jak moje, czy za sprawa poprawki jak to sie czasem zdarza. Chwale Latka bo jestem zadowolona z efektu. Wiem jednak, ze z tymi operacjami to roznie wychodzi. Jednak czy to na pewno wina lekarza? Jestem pewna, ze wiesz o czym mowisz, jesli twierdzisz, ze masz kostniny to je masz. Ale czy gdyby zrobil to inny lekarz czy by ich nie bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, sadze,ze kostnina to nie jest wina lekarze ale kości (rozpisywałam się juz na ten temat). Jednak sa inne rzeczy, które w 100% zalezały od samego lekarza. Dzis kostnina mniejsza - jest to uwarunkowane pogodą i ciśnieniem - jednego dnia mam ladny nos a drugiego narośl... Póki co jestem po innych zabiegach operacyjnych - zdrowotnych - i chce odpoczac od bólu, skalepla tak więc dalsza czesc mojej historii pojawi sie pewnie po wakacjach... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyróżnienie dla Feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyróżnienie dla Feelbeauty.eu
Miło nam poinformować Naszych Użytkowników, że nasz Portal FeelBeauty.eu został wyróżniony przez tygodnik WPROST Otrzymaliśmy tytuł ; Złotej Stony Tygodnia miesiąca Czerwca 2010 !!! Wyróżnienie to dopinguje nas do jeszcze intensywniejszej pracy dla Was. Postaramy się być zawsze źródłem najrzetelniejszej informacji i utrzymać jak najwyższy poziom Portalu na neutralnym gruncie. To Ty nasz Użytkowniku musisz sam podjąć decyzje o wyborze dobrego Specjalisty, który wykona zabieg. My z naszej strony dopilnujemy byś uzyskał informacje bez nuty zakłamania czy stronniczości. Zapraszamy na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucila
Witam forumowiczki, ktore przed wakacjami opisywaly swoje noskowe przeboje. Powedzcie - jak wasze noski, kostniny itd? ja mialam zabieg 2 tyg temu no coz - profil super a z przodu jakby bez roznicy... martwie sie, choc wiem ze nos jest jeszcze opuchniety... myslicie ze z biegiem czasu czubek i calosc zrobi sie delikatniejsza? pozdrawiam cieplo:* ps. wiecie moze jak zapobiec tworzeniu sie tej kostniny? sa na to jakies sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość james80
Witam wszystkich ktorzy zamiezaja zrobic korekte nosa Oczywiscie chcialem sie podzielic moja opinia. MOJA KOREKTA NOSA TO PORAZKA nos zaraz po zdjeciu gipsu byl krzywy pan doktor Ł. oczywiscie mnie pocieszal ze potrzebuje 6 miesiecy wszystko bedzie dobrze Na dzien dzisiejszy nos jest krzywy a koncowka nosa za duza. Pan dr. bardziej stawia na ilość anie na jakość to oczywiscie moja opinia jeszcze jedno co mi sie nie podobalo to ze nie ma cennika rozmawialem z ludzmi po za biegu (siedzialem w polanicy prawie 2 tyg.) kazdy placil inaczej jak tylko dr. poczuje ze masz kase to najprawdopodobnie zapłacisz wiecej, ale niemyslcie ze jak zaplacicie wiecej to bedzie lepiej? odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość james80
KOREKTA NOSA PORAZKA Dr. Łątkowski Polanica Zdr. po zabiegu nos krzywy koncowka nosa za duza zaraz po zdjeciu gipsu nos juz byl krzywy ale pan dr.twierdzil ze po 6 miesiacach bedzie dobrze, ale nie jest.Druga sprawa dlaczego nie ma cennika !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skad te klamstwa i zlosliwosc. Jestem wlasnie po konsultacji, doktor otworzyl cennik w komputerze i wg aktualnego cennika wycenil operacje. Ceny sie znieniaja, to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×