Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ketty26

Dr. Łątkowski Polanica Zdr.

Polecane posty

Kazdy zaplacil inaczej bo widocznie a) nie bylo robione to samo ( z pozoru ta sama operacja moze sie roznic - rodzajem znieczulenia, rodzajem tkanki jaka sie operuje - jedne nosy sa bardziej "miesiste" drugie mniej b) rozne terminy sa rezerwowane - doktor wycenia w chwili rezerwacji , a jedni chca miec jak najszybciej, drudzy za rok. i pozniej spotykaja sie Ci z przed roku - maja lepsze ceny i Ci co chcieli szybko juz wg nowych cen. Poza tym potwierdzajac termin po kilku dniach doktor podal jeszcze raz te same ceny, zeby upewnic sie czy dobrze pamieta - czy z resekcja czy bez. Poza tym jezeli dla kogos cena jest niesatysfakcjonujaca niech znajdzie sobie innego chirurga. Dla mnie takie podejscie jest profesjonalne, gdybym zobaczyla cennik nie czulabym indywidualnego podejscia doktora do przypadku tylko jak na tasmie produkcyjnej bylabym w moim przypadku "nosem za 5500"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustosunkowujac sie takze do opinii James80 , mysle ze doktor mowiac za 6 mcy bedzie dobrze , mial na mysli ze ostateczny ksztalt wtedy osiagniesz i chcial Ci uspokoic, zebys wstrzymal sie z zamartwianiem i pochopna ocena, bo widocznie mial nadzieje , ze efekt bedzie taki jaki byl pierwotnie zamierzony. Jak wczesniej wspomnialam jestem dopiero po krotkiej konsultacji, a rowniez uslyszalam od doktora ze ok. 6 mcy nos sie normuje. Przykro slyszec, ze cos poszlo nie tak, biorac pod uwage takze ze moj zabieg coraz blizej i to samo byc moze napisze tu za kilka m-cy, mysle jednak ze warto skonsultowac sie z doktorem w sprawie ewentualnej poprawki, niech powie co sadzi w chwili obecnej o efekcie. spedzilam tygodnie na forach i raczej pacjentki pozytywnie odnosily sie do stosunku lekarza jesli chodzilo o poprawki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miętka powraca! jestem 13 m-cy po operacji efekt? średni. zdrowotnie napewno lepiej się oddycha , nie ma już mało eleganckiego pociągnia nosem co 3 sekundy. Estetycznie? do poprawki ale cóz nie każdy jest szcześciarzem. Pisałam już wczesniej,ze ide na poprawkę i chyba w końcu sie zdecyduje choc...cały czas powstrzymuje mnie dobro zdrowia niż pięknego noseczka...a kolejna ingerencja jest zawsze ryzykowna. Nos cały czas pracuje - raz ładny innym razem pofałdowany i dlugi. Całość pobytu i dalszego "leczenia" to koszt ok 10tys zł. Czy jest to warte? średnio ale pamiętajmy , że oprócz wyglądu liczy sie również to, że obsługuje nas dobry anestezjolog.... Ja napewno w 100% doktora polecić nie moge. w 65% tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja sie przypomne:) jestem 17 miesiecy po CKN.. efekt?? raz nos wyglada idealnie;zgrabny,prosty,symetryczny:) a raz fale dunaju patrzac z przodu.. opuchlizna,przerosnieta blizna... obrzek czy kostnina u gory.. ale wiecej jest tych lepszych dni:)) mietka a co Ci sie w Twoim noniu nie podoba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość james80
Nie jest łatwo gdy człowiek wydaje dużo pieniędzy i nie jest zadowolony z efektów. Radze o dobre przemyślenia ci którzy się decydują na operacje. pozdrowienia dla wszystkich nosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
james 80 bo ludzie ida poprawiac pierdolki..a potem narzekaja ze nie wygladaja jak gwazda,bo tu widac blizne,a tam jeszcze cos wylazlo.. a te duze nosy,szerokie,trudne do "poprawienia" przez doktora malo co sie zmieniaja.. ja mialam operowany naprawde duuuuzy i szeroki nos,mam kostnine i blizny po resekcji.. i wiesz co??? i tak sie lepiej czuje niz ze starym nosem:) bo jesli ktos decyduje sie na operacje zeby tylko go chirurg lekko musnal skalpelem,bo mu sie lekkie wybrzuszenie na grzbiecie z mega garbem pomylilo to musi sie liczyc z powiklaniami i ztym ze nos to nie plastelina i doktor nie zrobi z Gargamela noska jaki ma Tom Cruise..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodze sie z powyższym postem. Bez względu na to czy ktoś ma duży nos czy mały garbek ma prawo sobie zrobić operacje i widzieć super efekty. Własnie po to wykonujemy operacje. Własnie za to płacimy i własnie po to narażamy swoje zycie. Pamiętajmy,że każda operacja to ryzyko. u mnie problem jest taki, że lekarzowi poprostu nie chciało się ładnie wymodelować noska. Byłam z kilkoma osobami - dzien po dniu kazda z nas operowana i czy to jest normlane , że tylko jedna jest w pełni zadowolona? zreszta co ja bede pisac - lekarz zobaczył mój nosek po operacji i sam nie był z siebie zadowolony. To samo dotyczy sie moich 5 koleżanek. A takie gadanie,ze można zrobic poprawke jest jak dla mnie daremne. Teraz tylko pytanie, która ma odwage na poprawke? taka operacja to całe przedsięwzięcie - to jest urlop, kolejne L4 a przede wszystkim ryzyko. Ja uwazam,ze za jednym razem , za jednym cierpieniem powinno sie to wszystko mieć. A nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz tam bylam
to i ja sie dolacze ze starych znajomych...mija 12 miesiecy, profilek super, z przodu, troche miesisty, ale to ja...taka bylam z przodu, nawet gorsza bo szersza. Z jednego polprofila na zdjeciach ( gdy lampa da swiatlocien) leciutki garbek ale to sam urok, nikt by nigdy nie powiedzial, ze nos po operacji a z profilu, miodek. nos jest prosty, nie zadarty a z prostymi nosami to na polprofilach czasem tak wyglada jakby lekka gorka tam byla ale wygladam slodka z ta gorka a z boku to nawet nie myslalam ze moge wygladac tak slicznie, ze moj nos moze byc tak delikatny i malutki, mialam takie wielkie, okropne, przerosniete nosisko! Chirurg nie Bog, robi co moze jako czlowiek a z jego ziemskiej roboty ja jestem bardzo zadowolona. A moje powodzienie wzroslo o 70 procent, tym bardziej mysle, ze nie wygladam jak zmodelowana lala ale naturalnie, pieknie, kobieco, tak pod Boski skalpel ( a nie chirurga).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już po!!! Jestem bardzo zadowolona, koniuszek jeszcze troche opuchnięty ale i tak lepiej niz przed, a minal dopiero tydzien od zabiegu takze nic opuchizny jeszcze nie zeszło. Profil za to juz idealny i idealne dziurki w nosie :P. Przypomnę, że miałam robioną cześć chrzęstną, resekcję i przegrode nosowa, a mój nos poczatkowy był dużym zadartym kartofelkiem. Dr Łatkowski trzeba przyznac oprocz niezaprzeczalnego talentu ma gust, wysmuklił mój nos idealnie dobierajac ksztalt do mojej twarzy. Nie zrobil ze mnie pigi, ani malej mi ze spiczastym koniuszkiem, ale znalazl opytmalny srodek :) Balabym sie lamac nos u niego - chyba zdecydowalabym sie na lamanie u wojcickiego i poprawe czubka po wojcickim za rok u latkowskiego ;-) ale od czubkow nosa i piersi jest w mojej ocenie najlepszym specjalista. Spotkalam tez kobiete po operacji powiek- byla zadowolona i w mojej ocenie tez jej dobrze je poprawil. Pewnie nie bede juz tutaj zagladac, dlatego zdecydowanym na operacje czesci chrzestnej goraco polecam tego chirurga! Na koniec jeszcze dodam ze sam pobyt w willi Vital, na przeciwko gabinetu dr Latkowskiego, choc bylam sceptycznie nastawiona, milo wspomninam. Moze nie bylo dokladnie wysprzatane -" koty kurzu" na wentylacji i spod szafek, ale kobiety które tam pracuja to bardzo sympatyczne "babeczki", mozna liczyc na serdecznosc i pomoc po zabiegu, nawet jesli , przepraszam, masz tluste wlosy, jestes osmarkana od krwi itp. biegaja z tabletkami przeciwbolowymi, czystymi opatrunkami i sluza wszelka pomoca i to jest chyba najwazniejsze jesli jedzie sie tam zoperowac. Pielegniarki asystujace doktorowi przy zabiegu spisaly sie rowniez na 6+, jestem straszna panikara, a mimo znieczulenia miejscowego dzieki ich obecnosci zabieg minal jak na wizycie u kosmetyczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filifionkaaaaaa
U mnie minal juz rok od operacji i mam problem tego typu,ze na wierzchołku nosa kiedy przejade palcem wyczuwam lekkie przerosty, nierównosci, nie wiem, to chyba juz tak zostanie i raczej sie nie wchłonie. Te kostne przerosty uciskaja mi na skóre przez co pojawia sie taki lekki, czerwony pasek wzdłuż nosa... ehh, masakra. Nie wiem czy to wina tego,ze mam delikatna, cienką skóre, zawsze wylaziły mi wszystkie naczynka przez nią, ale ten pasek na nosku naprawde mnie denerwuje. Ktos miał podobnie czy to moze jakis mój wyjatkowy, niespotykany przypadek??? Rany, tak bym chciała żeby te nierównosci zeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sam niewiem
jak chirurg może dobrze operować w szpitalu a nie kosmetyczne nie jedno drugie wyklucza .Mnie operował dr. łątkowski w szpitalu zrobił mi nos wyszedł mi zgrabny i prosty miałam skrzywiony nos i opadający czubek prof. kobus mówił że normalnego nosa nie będe miała ale wyszedł ładnie i jestem zadowolona.Mam prosty zgrabny nos i podniósł mi że już nie opada. Jakoś nie mogę uwierzyć żeby żle nos zrobił jeśli poradził sobie z moim koszmarnym nosem i naprawdę widać różnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do james 80
bzdury piszesz i kłamstwa dr. łątkowski jest uczciwym lekarzem i nie leci na kase żenujące . Ja chciałam żeby mnie operował prywatnie nosek ale powiedział że kwalifikuje się na kase chorych i skierował mnie do szpitala i nie zgodził się żebym przepłacała. Nie chciał mnie prywatnie operować i porosilam go żeby w szpitalu mnie operował bo mogłam trafić na innego lekarza. Zgodził się nos wyszedł śliczny i pasuje do twarzy. Żenujące są niektóre wypowiedzi tylko żeby opinie zepsuć . Dr. Łątkowski jest świetnym chirurgiem i najuczciwszy lekarz bardzo dobry człowiek o niesamowitej osobowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem po operacji u dra Łątkowskiego, mija juz prawie rok. Miałam duży garbaty nochal-straszny był i wogóle mi nie pasował do drobnej twarzy. Doktor sprawił że mam prościutki nosek, który według mnie jest super, mimo tego że jak to niektórzy mówią, zrobiła się na czubku "kulka". W przeciwieństwie do innych nie najeżdżam na doktora i nie wypisuje na forach z tego powodu o nim bredni tylko najzwyczajnie w świecie do niego zadzwoniłam i umówiłam się z nim po to żeby zobaczył ową kulkę. Oświadczam, że ta kulka to chrząstka, która się obkurczyła i jest ona do skorygowania ;) w wielu przypadkach ona że tak powiem wychodzi i nie jest to wina doktora. Jestem umówiona na lekką korektę. Nigdy nie miałam problemu żeby się skontaktować z doktorem i pogadać. A cena? no wyskoka, cennika też nie ma ale co z tego. Jedna operacja nie jest równa drugiej i tak samo jest z ceną. Jak komuś nie pasi to niech sobie szuka innych lekarzy! Łątek nikogo nie namawia do tego żeby się oparował u niego, jest mnóstwo innych lekarzy. I na koniec to chciałam powiedzieć że cieszę się że mimo tych wszystkich bzdur które wcześniej czytałam tutaj na jego temat to się na niego zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich. W lutym 2010 r. poddałam się u Dr, Łątkowskiego plastyce uszu i powiększałam piersi, te dwa zabiegi były robione jednocześnie. Z własnego doświadczenia jedynie co mi pozostaje to mogę gorąco polecić doktora i jego klinikę, gdyż oceniając efekty moich zabiegów mogę śmiało stwierdzić ze efekt jest 100% co świadczy o profesjonalizmie doktora. Nie dość że bez dwóch zdań zna się na tym co robi to jeszcze jest niebywale przystępną osobą przed którą nie czuje się skrępowania co jest ważne gdy idziemy do Niego z krępująca dla nas sprawą. Klinika jest na wysokim poziomie pod każdym względem tak jak zespół z którym dr. pracuje (pielęgniarki, anestezjolog ). Opieka przed jak i po zabiegu jest świetna.Co do cennika to posiada taki w brew innym opinią w komputerze, faktem jest , że u dwóch osób za ten sam zabieg np. plastykę nosa cena się różni ale zabieg zabiegowi się nie równa i ta różnica w cenie wynika z indywidualnego przypadku, wiem to z relacji pacjentek z którymi rozmawiałam w trakcie pobytu. Tydzień temu koleżanka robiła sobie plastykę brzucha z Dr. Łatkowskiego oraz całokształtu jest bardzo zadowolona, czekamy jeszcze tylko na końcowy efekt zabiegu, ale wszystko przebiega książkowo. Nie mogę również pominąć pobytu w Villi Vital po zabiegu, niebywale miła atmosfera, Pani Małgosia złota kobieta cała reszta personelu również, warunki bardzo dobre Gorąco polecam. Gdyby ktoś z Was chciał więcej szczegółów to chętnie udzielę. ankaa1981@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka 153
Chyba racja , że dr Łątkowski bierze wszystko - moja znajoma piękna dziewczyna wiek 34 LATA myślała o jakimś małym zabiegu na twarzy zaproponował jej pełen lift , zgroza. Inna z dobrymi powiekami też naciągana na operację. KASA KASA KASA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taxiyoyo
witam!Oferujemy usługi taxi,zakupy na telefon,dojazdy na dworce PKS,PKP i lotniska,wycieczki.więcej na taxi.yoyo.pl. tel 509449060. Wrocław 240 zł,Katowice 550zł,Poznań 600,Praga 550zł,Kudowa 90zł,Duszniki 40zł,Kłodzko od 40zł,zakupy na telefon 15zł,dojazd z PKS Polanica do kliniki 10zł.ZAPRASZAMY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessi21
Cześć dziewczyny :) dawno mnie tu nie było...:) co tam u Was? Jak tam noski? zadowolone czy nie? bo ja tak średnio....lekki garbek pozostał, i nos trochę mi się krzywi w prawą stronę:( miałam jechać na poprawkę, ale nie zdecydowałam się...nie chciałam znowu tego przechodzić, tzn. gipsu, sińców pod oczami itp. zostawiłam go taki jaki jest:) początkowo byłam zła, że tyle pieniędzy poszło, a ja nie jestem zadowolona, ale teraz już mi przeszło...bo po zdjęciach widzę, że nos mi się zmienił...już nie jest taki meeegaaa garbaty:D pozdrawiam serdecznie! czekam na odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crazy lala
Operowalam sie u dr.latkowskiego 2 lata temu, jestem zadowolona. Nos jak klamka do zachrystii i garbaty na dodatek a teraz miło popatrzeć i zdjęcia z profilu tez teraz sobie robię. Nos lamany w czterech miejscach,po pól roku lekka blizna kostna, niestety widoczna . Doktor spilnikowal ja w znieczuleniu miejscowym po kilku miesiącach ,jest super. Nos jest zgrabny ,fajny ,ale nie sztuczny. Jestem bardzo zadowolona,i jeśli będę chciała coś poprawić to pomimo ,ze mieszkam w innym końcu polski wybiorą sie do Polanicy. Szkoda tylko ,ze nie ma orientacyjnego cennika,żeby człowiek wiedział na co finansowo sie porywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellomoby
hej dziewczyny! ja też robiłam sobie nos u dr Łątkowskiego. efekt? rewelacyjny. miałam okropny kinol, którego całe życie się wstydziłam. teraz za to nos jest dużo mniejszy i zgrabny. decyzja o operacji była jedną z najlepszych w moim życiu. czuję się teraz dużo pewniej. jeżeli chodzi o cenę to po prostu każda operacja wyceniana jest indywidualnie, wydaje mi się, że dlatego nie ma cennika na stronie www. oczywiście czas gojenia się ran trochę potrwał, ale teraz jak patrze na mój nos to już o tym nie pamiętam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od czego zależy cena
czy od zamożności pacjenta też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
Czytam to wszystko I jestem w szoku.ok 5 lat temu robilam u doktorka nos,jest ok.teraz jestem 3 miesiace po zabiegu powiekszania piersi.za wczesnie zeby mowic o efektach ale jak do tej pory nie ma problemu.kontakt z lekarzem dobry.nie dalabym sie kroic nikomu innemu.kilka moich kolezanek robilo u niego zabiegi.wszystkie zadowolone.owszem nikt nie jest cudotworca I kazdemu zdarzaja sie wpadki.jak robilam piersi byla kobieta ,ktora robila poprawke.musial jej usowac implant,pozniej czekala kilka miesiecy I wrocila z powrotem na zabieg.wszystko nieodplatnie.pytalam sie czy to z winy doktorka ma takie perypetie,stwierdzila ze sie przedzwignela I zvtego powodu miala komplikacje.nie wziol ani grosza.nastepna byla z nosem 3 raz bo nie podobal jej sie efekt,nie skasowal nic!wyobrazcie sobie jakiego mialam stracha.dwie na raz do poprawki akurat teraz kiedy ja mam robic cycki a teraz np.dr.Kasprzyk .wlasnie czytalam na forum dokumenty,ktore daje swoim pacientka do podpisania zwalniajace go ze wszelkiej odpowiedzialnosci.moze w rzeczywistosci jest inaczej,moze w razie komplikacji pomaga pacjetkom I nie zdziera a nich pieniedzy,tego nie Wiem ale papier mowi za siebie. przykro mi z powodu tych wszystkich ktorzy sa niezadowoleni z zabiegu badz maja komplikacje po.ja na temat doktorka mam naprawde dobre zdanie.oby tak dalej:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
A co do ceny to chyba jest jednym z tanszych,za piersi placilam 12500 .zamiast 14000,dostalam 2tys upustu z racji 2operacji.bardzo przyzwoicie jak na doktora z takim stazem,renomom I doswiadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...moja droga
wszystko rozumiem, każdemu zdarzają się wpadki, tylko ważne jest jak często się zdarzają. Poza tym w mojej sytuacji zabieg przedstawiono jako prosty i o ewentualnych komplikacjach nie było mowy, bo mowa o popękanych naczynkach nie była dla mnie czymś groźnym. Gdybym wiedziała, że będę przechodziła przez to wszystko jeszcze raz na pewno nikt nie zmusiłby mnie do operacji, nawet za darmo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Toni
ja gdybym chciała polecić swojego lekarza, jeśli rzeczywiście bylabym zadowolona na pewno nie robiłabym to w ten sposób co TY. Przede wszystkim dla wiarygodności należy pokazać ludziom zdjęcia przed i po, bo z Twojej oferty raczej nie skorzystałabym. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
Ty czytasz to co ty piszesz?pokazac zdjecia?mam to gdzies czy skorzystasz z mojej oferty czy nie.to nie o oferte tu chodzi tylko opinie na temat tego konkretnego lekarza.jezeli myslisz,ze moim celem jest naganianie mu klientow to sie mylisz.poza tym nie mam zamiaru swiecic cyckami na forach zeby pokazac ze jestem zadowolona.to kogo wybierasz to twoja sprawa I to ty poniesiesz tego konsekwencje.ja tylko wyrazam swoja opinie.proponuje ci czytac kazdy post dwa razy bo widze ze nie od razu wszystko lapiesz:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno robiłaś
też nos, więc pochwal się nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliawil
Ja tez czytałam sporo negatywnych opini. Co sie stało z tym doktorem? Kiedys on naprawdę był uważany za jednej z lepszych specjalistów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy robiłyście może w ostatnim czasie korektę części chrzestnej + skrzydełek u dr Łątkowskiego ? Jaki jest koszt takiego zabiegu ? Mam też garba na nosie, ale nie chcę go likwidować, tylko przyciąć skrzydełka, żeby nos był wąski, ale z charakterem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatek to partacz,wpadłam w głębokoa depresję od niego po operacji nosa. OSTRZEGAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ranking lekarzy. Jak wybrać dobrego specjalistę i nie dać się oszukać? http://goo.gl/sXx5Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×