Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ketty26

Dr. Łątkowski Polanica Zdr.

Polecane posty

Gość gość
hej dziewczyny Poszukuje osób, które poddały się liftingowi ud u dr Łątkowskiego. Chciałabym się poddać takiemu zabiegowi u niego, bardzo zależy mi na opiniach. Bo niewielu lekarzy podejmuje się takich operacji. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z chirurgami plastykami to wiadmo jest, że opinie będą różne. Nie znam chyba ani jednego lekarza, który miałby tylko dobre opinie albo tylko złe. Ja akurat z Łątkowskim mam dobre wspomnie, ale byłam u niego na podniesieniu kącików ust botoxem. Tu rzadko się zdarza, żeby były jakieś powikłania. No ewentualnie lekarz może przasadzić podniesieniem, ale na szczęście mnie to nie spotkało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, ile kosztują konsultacje u doktora łątkowskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mnie interesują opinie osób, które poddały się liftingowi u dr. łątkowskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pump
Witam, Tez planuje calkowita korekte nosa u dr. latkowskiego. Chociaz po przeczytaniu calego forum mam coraz wieceh watpliwosci czy aby na pewno do niego sie udac. Czy jest tutaj ktos kto bedzie wkrotce mial u niego operacje nosa lub juz swiezo (tj. W tym roku) po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam kilka złych opinii... i kilka dobrych. Trudno się zdecydować na dobrego chirurga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pump01_01
No wlasnie juz sama nie wiem kogo wybra. Kazdy lekarz ma negatywne jak i pozytywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano właśnie. Ja się zastanawiam także nad dr łątkowskim z tym, że chciałabym iść na operację uszu. W tej kwestii praktycznie nie ma negatywów. To chyba dobry znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z Polanicy najlepiej Kobus , Latkowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy modelek i modeli do Bazy Modelek na szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej na terenie całej Polski. Zapewniamy każdej modelce przez okres 6 miesięcy min. jedno szkolenie. Prosimy o kontakt wszystkich zainteresowanych info@bazamodelek.com W mailu prosimy o podanie nr.tel. Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łatek jest ok, tylko trochę zabiegany. u kobusa nie byłam, wiec sue nie bede wypowiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam uszy u łątkowskiego, no i faktycznie nie masz o co sie bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciekawe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabiegany bo ma sporo tcyh pacjentek ja czekalam troche na konsultacje, chyba ze 3 miechy ale to przyjemny czlwoiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszam na profesjonalne Forum ogólno-tematyczne KATHARSIS. Znajdziesz tam doskonałą atmosferę, mnóstwo ciekawych tematów oraz dobrą zabawę w pięknej oprawie! Zapewniam, że WARTO! http://forumdyskusyjne y0 pl/ W miejsce spacji wstaw kropki ;) x Pozdrawiam i czekam na Ciebie! (Jest możliwość zareklamowania swojej strony, Forum, Bloga..etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny lekarz, ja też trochę do niego czekałam, ale się opłacało! Zajął się moimi piersiami i wreszcie wyglądają one tak jak chciałam ) A do skorzystania z usług doktora skłoniły mnie między innymi rankingi i opinie, jest wyjątkowo dużo pozytywów i nie dziwię sie temu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem czemu nie korzystacie z serwisu beautywpolsce.com ... to forum dotyczące tylko operacji plastycznych... opinii o wszystkich znaczących lekarzach... doświadczenia kobiet po operacjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale tutaj jest też duzo dziewczyn po operacjach, więc czemu nie pisać. Ja przyznam, że wyłapuję te wszystkie wątki bo od paru lat myślę nad powiększeniem piersi i dr Łątkowksi jest jednym z tych, którego rozważam jako mojego przyszłego lekarza. Też jestem ciekawa cen, bo mało dziewczyn je podaje. Jeśli to nie problem podawajcie ceny jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej czy macie może zdjęcia przed i po zabiegu wykonywanego u dr. ŁĄTKOWSKIEGO ? POZDRAWIAM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość katrina
Dziewczyny czy któraś z was miała może skracany nosek i likwidowany delikatny garbek. ( bez łamania ) chce poddać się zabiegowi choć boje się powikłań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja od kilku lat poszukuje chirurga z doświadczeniem i pojechałam do dr Łątkowskiego na konsultacje ,dr rzeczowy znający się na rzeczy ,chociaż sam powiedział że nie będzie to łatwy zabieg ...operacje mam na koniec września heh mam nadzieję że się uda i będe zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy doktor posiada komputer który ukazuje nosek jak może wyglądać po operacji ? Byłam u jednego dr. W Poznaniu ale niestety nie dowiedziałam się nic oprócz tego że do skrócenia . Niestety o wyglądzie nosa po skróceniu nadal nie wiem nic ile możliwe skrócona zostanie końcówka. Doktor nawet nie dotknął mojego nosa nie zmierzył . Nadal moje wątpliwości nie zostały rozwiane a przecież nie chodzi o cenę tylko efekt końcowy. Nos jest głównym elementem twarzy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jeśli możecie dajcie znać czy jest wśród Was Kobietka która miała wykonywany zabieg bez łamania na znieczuleniu miejscowym oraz tylko piłowany garbek nosa . pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, tez mysle o operacji u łątkowskiego, widze, ze Duzy tutaj ruch wiec licze na to, ze jest dobry… chce powiększyć piersi, ile taki zabieg kosztuje? Bo na stronce nie mogę znaleźć tej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hey widzę że nikt nie odpisuje na twójj post ja jade do dr Łątkowskiego na całkowitą korekte nosa na koniec września ,wiem że bardzo dużo osób tam się operuje ,wiem że ja tak samo chciałabym wiedzieć ,że dr super operuje i myślę że jest jednym z najleprzych pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość katrina
Witam niestety na temat operacji biustu u dr. ŁĄTKOWSKIEGO nie wiem nic . Powiększanie piersi robiłam w poznaniu ale wiem ze teraz zanim zdecyduje się na jakiś zabieg nie skończę na jednym lekarzu choć Duzo opinii na temat dr. Łątkowskiego słyszałam oczywiście pozytywnych lecz wiadomo ze każdy przypadek jest inny. Od dłuższego czasu myślę o pomniejszeniu nosa i zlikwidowaniu garbu choć nie jest on wielki ale sprawia że nos nie jest od profilu ładny i dlugosc jego też nie jest zadowalająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×