Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

do wczorajszego dnia jeszcze cór dołożył swoje 3 grosze...ryczałam, było mi cholernie przykro:( dziś kolejny egzamin :( Celi :) odpoczniesz - choć to brzmi dziwnie - od \"pomocy\" ;) nieteściowej buziaczki dla wszystkich i miłego dnia Wam życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dostałam bilet na Heineken Music Festiwal, a w tym roku gościem będzie m.in. Massive Attack, których uwielbiam... Suma summarum popłakałam się z zachwytu... Mumi trzymam kciuki. Głowa do góry kochana, wszystko pozaliczasz skoro nie dało rady wcześniej to da rade później. Wierzę w Ciebie 🌻 Yenka, wiem już ze nie lubisz złota, ale wiesz, wczoraj przypadkiem natknęłam się na kreacje która kolorystycznie była harmonią złota i zieleni... Boski był tego efekt... Celi, grunt, ze postawiłaś na swoim ;) Tak trzymaj!!! Groszek 🌻 Pozdrowienia dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się obijam. Nic mi sienie chce. Ale za to jak zaraz wezmę sie do roboty. Walnęłam się w cenie kolczyków z tanzanitem - 7290 a nie 72 tys.900 :-p Ale i tak 7 koła to dużo, dużo... A gdzie zawieszka???? I pierścionek? Ja lubię złoty kolor, połączenia złota z zielenią i czerwienią. Tylko złotej biżuterii nienawidzę nosić - choć podoba mi się czasem jakiś klejnocik w delikatnej żółci. Oglądaliśmy wczoraj obrączki, w.kruk - białe złoto, pójdzie na to z 900 zł. A jakie słodkie były te z różowego :-) Fajne są takie zakupy. Muszę kupić jeszcze niebieską podwiązkę - srebrny szal będzie pożyczony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki miły jest ton Twoich wypowiedzi Yenny Aż się chcę czytać o tym i czytać... i buzia się uśmiecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serce, aby patrzeć jak o Tobie będziemy czytać... A ja - cóz, wracam do siebie - bywa jeszcze trudno,ale muszę do przodu. Buziaki - jak moi panowie pójdą na ping-ponga to pewnie jeszcze zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja i ja się witam. Wczoraj wieczorem zrobiłyśmy sobie z kupelami babską nasiadówkę z winkiem u mnie. Oj żeśmy sobie poplotkowały :D Ja słomiana, mojej przyjaciółki mąż chory więc zostawiła go w domu plus dwie wolne koleżanki. Wesoło było. A dziś zostałam w domu. Rano okazało się, że nie ma wody i ani umyć włosów, ani prysznica nic... to stwierdziłam, że zrobię sobie labę. A co! Inni w pracy olewają, to i ja poolewam :) Buziaki. Jo masz zwrotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z egzaminu znów w nastroju dość radosnym, znów napisałam wszystko :) okaże sie ale juz wiem jaki był przekręt na tym egzaminie, którego nie zdałam! otóż nasza prymuska, naprawdę zdolna dziewczyna dostała 3 była załamana, stypendium ma odkąd pamiętam ale ona postanowiła, że odpuszcza, a ja nie!! chce zobaczyć swoją pracę nie dam sie wyrolować! nie jestem omnibusem ale wiem co pisałam wrrr jestem zła i nakręcam sie do tego pamiętam jak dziewczyna z naszej grupy była przy ocenianiu..gwoździem, kartki, które gwóźdź przebił, te osoby zdały inny przykład? rzut kartek w powietrze to co w ręce ocena 5, na stole 4, na krześle 3, na ziemi 2 ale ok jutro wolny weekend a potem znów rycie miłego wieczorku życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi ;) to jeszcze stosuje się ocenianie przez podrzut prac do góry ??? :O a ja myślałam, ze to już historia :( Jeśli jesteś pewna swego to jasne, ze się poddawaj - tylko sprawdź :) ale miej na uwadze charater oceniającego :P żebs sobie u niego za to nie podpadła :O mroźne buziaczki z górek :) ps a my chyba dzisiaj znowu cały dzień w domku :( wczoraj miałam cały dzień -7 , dzisiaj na razie jest -10 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mumi, ja z doświadczenia wiem, że władze uczelni wszelakich też są wrażliwe na takie sprawdzanie, o ile wiedzą. W końcu ktos ma płatne za każdy egzamin. Tak jest na większości uczelni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sercowa Kolezanko-->dziekuje Ci oficjalnie i publuicznie A Groszkowa to do żabolandii wyslala ta zwrotke bo ja zadnej na ten przyklad nie mam... :-( Garni-->pozdrawiam Cie goraco Matrixie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo, wysłałam. Ale coś się qurwa z pocztą dzieje i maile przepadają bez wieści w cyberprzestrzeni :o f.u.c.k 😠 To już któryś raz z kolei :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszku :) zaraz dostaniesz @ z pytaniem ;) J. kazał cię o coś zapytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jooooooana.....no ty matrixie :P lulam bambino bedę miec chwile dla siebie na gotowanie:D a jutro wieczorem jedziemy do Krynicy na prawie tydzien.. mały snieg zobaczy z prawdziwego zdarzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo, a dostałaś cosik ode mnie...... ???? Bo pisałam i myślałam, że wysłało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie żyję ( ledwo) ale żyję katar mam kaszel mam chrypę mam gorączki juz nie mam - teoretycznie jest lepiej :-P. czekam na wyniki z ekonometrii bleeeeeeeeeeeeee i pewnie się doczekam oby warto było czekać . Jak widzę dzieciaczki rosną i są zdrowe - ja ciotka bardzo się z tego cieszę że przyszłość narodu taka fajna :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wyslijcie mi na sekretariat plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo i doopa blada ....... mam ciągle komunikat że bład na stronie :( i jeszcze mi to trabi, az dziecko mi się obudziło :( jak ja kocham darmowe skrzynki :P sprawdżcie poczte czy doszło????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, do mnie doszło. To, o co j. pytał. Odpisałam Ci i wróciło mi się, więc raz jeszcze puściłam. Na drugie pytanie też odpowiedziałam... 1 raz, że tak. Co do reszty to pomyślę i jak coś wymyślę, to Ci napiszę :D Ucałuj Ninkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyjecie?????????????????? Groszku ;) po południu naklikam ci odnośnie 1 emilka :D:D:D:D:D dowiedziałam sie tego i owego :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Ja też żyję. Ruszył semestr letni... I dlaczego w szóstym semestrze mam wciąż tak duzo zajęć??... obrona licencjatu w czerwcu i w czerwcu cztery egzaminy :/ Jo... ❤️ nigdy nie jest tak źle aby nie mogło być lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet chyba u Was mam kare..i maila żadnego. Słonce i sniegi ale przynajmniej jakis promyk nadziei..byc moze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja.. a ja Tobie przesłałam dzis 2 maile na wszystkie trzy Twoje skrzynki. Na sekretariat, na transport i na oasię. Co jest u licha z tą skrzynką?! 😠 Co do poprzedniego maial, to nie jestem w stanie go odtworzyć. Ale postaram się choć w skrócie... jutro rano z pracy. I już nie smutaj się. Nosek do góry wysoko w chmury Dziunka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawila!! zielona Żabko;-) Żabciusiu ;-) yes mam na wszystkim co sie da maila od ciebie ale na transport to juz nie slijjjj :-P anyway ..najistotniejsze bylo to co dostałam na naszej szkapie ;-) Oj podoba mi sie ten chłopak oj baardzo!!! Zaczep mnie na gg swoj ci dałam wiec oddaj mi swoj moze tak ?!? ;-) Pozdrawiam Was-dzisiaj salsaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×