Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

już można..puścić poszłam na pierwszy ogień i gadałam jak najęta (zresztą jak zwykle) więc Pan przewodniczący kazał mi się przymknąć ;) no moze nie dosłownie tak się wyraził..i następne i następne już mi nerw i stres przeszedł a teraz czekam na resztę familii..trzeźwa ;) ale wieczorkiem strzele sobie żubrówkę :P acha i nie gotuje dziś!! zabieram towarzystwo na pizzę dzięki za trzymanie kończyn ❤️ buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi Ty Kujonico!!! ;-) Gratulejszyn ja Pani!!!! ciekawe czy Jasniepan\"twarda\" \"uroczysta\" rzecz przywlecze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie mogłam puścic kciuki i od razu GRATULUJę MuMi!!!!! dla ciebie cały bukiet🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczyny za wszystko 🌼 za to, ze cierpliwie czytałyście o moich strachach i obawach, za wsparcie podnoszenie na duchu i za..wiarę we mnie..nędznego robaczka wczoraj byliśmy na pizzy..oblewać..no i się oblałam piwem :D spać poszłam o 7..bez dobranocki :( wstałam o 5 :D właśnie dzwonił jaśniepan, dostaliśmy anonim...kolejny zatytułowany per: babo ;) z resztą treści zapoznam się jak wrócę z pracy miłego dnia dziewczyny i dzięki raz jeszcze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry zapowiada sie cięzki dzień nawet bardzo .................... mam tyle różnych rzeczy do zrobienia a czasu coraz mniej . Nigdy nie myslałam że mozna tak sie męczyć i byc takim słabym ..............coraz wieksze kłopoty z oddychaniem i wszech obecny strach że nie doczekam operacji . ze przydusi mnie i trzeba będzie biegiem operować a tego wolałabym uniknąć . Co prawda mysle pozytywnie ale coraz trudniej o takie myslenie szczególnie gdy brak tchu . co prawda stwierdziałm że jak zjem lody to na krótko jest lepiej z oddychaniem ..................... ale wybór jest fajny albo oddycham albo tyję:-P. Z dobrym rzeczy to jest to że moja rodzina dba o mnie i mam spokój jak nigdy . ps. Do końca tygodnia musze podać temat pracy licencjackiej i lektury do niej .................jutro czeka mnie wizyta w ksiąznicy miejskiej wszak muszę poszukac literaturę . Nie wiem jak się zabrać do tego a mysl o pisaniu pracy mnie przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimciu, będzie dobrze. Pozytywne nastawienieni - to jest to. A co do pisana pracy - masz Ani i Mumi - pomogą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak...niestety to prawda narazie tfu tfu mam spokój ale były kiedys dwa...sławenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, coś się obijacie z pisaniem:) ( i kto to mówi, co:)). Ja rano też wstać nie mogę i minie jakiś pół godziny nim wyjdę z łóżka. Whim, musi być dobrze i nie zamartwiaj się , bo to jeszcze badziej szkodzi na zdrowie. Kto to Edyta? Celi, jak tak można zaginąć. Wolę nie wiedzieć i lepiej myśleć,że dziewczyna z własnej woli zniknęła. Piękna tęcza była niedawno u nas. Kocham taki widok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimcia odczytaj pocztę :) Garniera i dziewczyny w pracy nie mam gg, szczęście że choć google i poczta działa..wszystko przez gada który przez kilka lat gołe d** oglądał na necie i teraz cierpimy wszyscy. No ale staram się być choć wieczorkiem..uuupsss zupa się była wylała lecę ratowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gotowy gar 5 litrów zupiny jutro praca choć chciałoby się nic nie robić ;) pojutrze...hehe mam dyżur w realu na stoisku, jak kwoka na grzędzie jaśniepan już uprzedzony że jakby co ma przyjechać bo nawet na siku wyrwać się nie można no a w sprawie donosu, per: babo już pisałam i klika jeszcze zdań w podobnej konwencji że bajzel i coś tam aż nas korciło żeby zostawić matce naturze dalszy zarost chałupy wszelakim zielskiem no ale pojechałam po zakupy wiec jaśniepan zaczął sprzątać przed domem choć pewnie pomstował w myślach na żwawą anonimową donosicielkę zakładając, ze jest to amatorka moheru to musiała mieć nieco przyspieszone bicie serca podkładając te anonimy, nie? tyyyle stresu toż to podczas różańca nie doświadczyła takich emocji co teraz :P no ale ma pewnie satysfakcję, a my...śledzimy zabójczym wzrokiem każdą podejrzaną starowinkę :D ehhh ide na filmik :) ehh idę....nic nie robić ehhh jak FAJNIE :D i Wam życzę takiej ulgi :D miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja w pracy netu nie mam. Ale może to i dobrze. Dlatego nasz topik odwiedzam wieczorkiem. I zawsze fajnie mi się czyta Wasze wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. A ja w pracy znalazał obejscie by wchodzic nba kafe,ale nie zawsze mogę. Brak mi czasu, bo obowiązków więcej. A poczta raz działa, raz nie - róznie z tym bywa. Cieszy mnie, ze Ninke częściej pisze. I ze wszystki czasem coś skrobniemy. Buziaki - trzymajcie kciuki, dziś mam kontrolę od 9. Wiec juz teraz życzę miłego i udanego weekendu, bo nie wiem czy dam radę cośjeszcze napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mumi dzięki za wskazówki ................ teoretycznie temat wybrałam więc nie jest tak najgorzej . Jutro mam koło z angielskiego .......... jak dla mnie porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Przeżyłam - kontrola ok - nie mieli sieczego czepiać. Costam popisał pan,ale to dlatego, że jak sięwyraził \"cos napisać muszę\". Miłego weekendu. CAłuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jak nic nie napiszą to woła ich szef na dywanik i pyta dlaczego sa takim słabym inspektorem że nic nie znalazł... ;-) U mnie kontrola z PIPu ...wysiadam :-) miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czyżby znowu ostatnia dzisiaj. U mnie w pracy raczej luzik. Początki były trudne, ale teraz już bez problemu znajduję rozwiązania wszelkich problemów, nie stresuje się i ogólnie radzę sobie. Piszę częściej ale jak zwykle u mnie żadnych rewolucji. Może to i dobrze ale w jednej kwestii mogła by w końcu rewolucja nastąpić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke - no wiesz ty co? ale ci sie marzy :D:D:D:D:D:D jak jesteś tak mega spragniona to chętnie z Jo ci podrzucimy na kilka godzin nasze królewny :D:D:D:D:D:D nioooooooo ja chyba będe częsciej teraz zaglądać- dokonałam odkrycia :D:D:D:D mała od jakiegoś czasu przestała pić z butelki na reku, jedynie bujaczek, ale to wiązało się z godzinnym lub nawet 2 godzinnym karmieniem połaczonym z płaczem i krzykami :O i w koncu dzisiaj dostałam olśnienia- zaczełam ją lekko bujać i pięknie mi przez cały dzien jadła :D:D:D:D:D:D:D oby jutro tez tak było - a co pomarzyć nie mozna :D:D:D jessssssssssu dziewczyny ja wam tych anonimów nie zazdroszczę :O ale to jakaś regionalna plaga?? :D:D:D:D:D i napiszcie gdzie planujecie wakacje?? od kilku dni mam cudny sen, ja na plazy piękne słońce cudna opalenizna na mym ciele, ehh ............... przystojniak z kwiatami i drinkami z parasolkami :D:D:D:D:D:D i wtedy mała budzi się na mleko ... a moze to i lepiej :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D aaaaaaaaa mój zaczał ukladać papierki , jak ja to robiłam to wiecznie słyszałam, ze bałaganię i mase czasu na to poświęcam :O zrobił to raz- księgowy (znalazł sobie biuro rachunkowe- no przeciez to takie proste :P ) przegonił go 15 razy, za brak dok. za błedne faktury, za brak opisu co jest kosztem itd nioo i mój misiu teraz codziennie siedzi po 3 godziny w papierach :P a przeciez ja byłam taką niezguła- bo robiłam to przez 3 - 4 godziny raz w miesiącu ! jakos teraz bidulek chce abym mu współczuła :O a niech spada :P aaaaaa i nadal wypisuję mu druczki itp bo po 11latach prowadzenia firmy się bidulka nie nauczyła? czy poprostu jest guzdrała :P nioo to tyle z nowiści w moim życiu :) ps pobyt nieteściowej obfitował w mega zgrzyty :O az nie chce mi się tego przypominać, na każdym kroku chciała udowodnić swoja wyższość- nio i dupa bo wychodziłą na .......z miną srającego kota na pustyni, ale cóż niektórzy nigdy sie nie zmieniają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej czyżby piękna pogoda była u was??????? :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×