Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Yennka :) ojej wow ach och no i co tam jeszcze........ ;) no rewelacyjnie wygladałaś :) tak pieknie :) promienieszesz na każdym ujęciu :) noo [pieknie :) buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na jutro ........ bo jutro mamy szczepienie więc mnie nie będzie :O Kubusiu :) kochany wszytskiego naj... w Twoje piersze urodziny :) obyś zawsze był tak usmiechnięty jak do tej pory :) dużo zabawek, dużo lodów, mamy usmiechniętej i taty wesołego :) Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja też korzystając z tego, że dopadłam kompa przesyłam MEGA CAŁUSY Kubusiowi, naszemu topickowemu Przystojniakowi. Ależ ten rok zleciał. I 6 marca minął też już rok od kiedy wyniosłam się od j. Rany Boskie, w takim ekspresowym tempie się starzeję? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podążając za Celi, a dalej za Zieloną i Anouk, nie będę gorsza, a co!! Wsio naj dla Kubusia... Ha :D internetowe ciotki pierwsze ;) Yenny. Zielony Promyku Szczęścia. Cudownie jest Cię oglądać w takich radosnych ujęciach. Celebrujcie te wasze małżeńskie szczęście i niech ono będzie dla was wartościa permanentną i nie wyczerpaną. Gratuluję i oczywiście komplementuje Twój urok! Dla wszystkich oczywiście pozdrowienia. Mumi, zapomniałam dlatego dziękuję teraz za linki ;) Jo, Tobie też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrociliśmy z objazdówki, młody jeździł z nami i tak strasznie marudził. Garni - aż zazdraszczam Ci takiej małej słodkiej przylepki... Która uważa słowo matki za święte. Mój się robi przemądrzały, ma własne zdanie, interesuje się np. polityką... Zadaje trudne pytania. Ech, gdzie się podział mój mały synio 😭 A Twojemu Garnierko życzę - sto latek i zdrówka i uśmiechów. I dla Ciebie też! Dziewczyny - jeszcze raz dzięki za wszystko - a ja, cóż, nie będę ukrywać - jestem szczęśliwa. Mamy plany i marzenia i mamy też czarne chmurki na naszym niebie - ale mamy siebie - bedzie dobrze! Musi być. Jakby dalej było tak jak te pierwsze dni - nie mozna wymarzyć by było lepiej. A młody w moim mężu ;- ) (lubię to określenie) ma przyjaciela, autorytet, jest dla niego jak wyrocznia. Prędzej jego się posłucha jak mnie. I musiałam sobie dodać stare stopki, musiałam, bo poczytałam inne topiki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny, pewnie że będzie dobrze. pewnie jeszcze nie raz pokropi z tych chmur, ale także nie jeden raz wzejdzie gorące słońce... Tak jak to w życiu bywa... Raz z górki raz pod górke... I oby jak najczęściej z górki ;) A z synia bądź dumna... Dorasta chłopak i dobrze, ze sie polityką ciekawi ;) W końcu obywatel jak każdy inny, musi wiedzieć na czym stoi ;) Ps. Macie krótkiego @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek --schudłas??????????????? ;-) Minął rok-dla Ciebie szybko?ale ile sie wydarzyło!!!!!!!!!!Dziewczyno!!!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam deszczowo Kubusiu spóźnione ( musisz wybaczyc zapracowanej ciotce) ale najgorętsze wszystkiego naj z okazji 1 urodzin - rośnij zdrowo i bądź mądrym człowiekiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana whim ale kubus ma dzis urodzinki :D wiec jesteś pierwsza!! no Jooo ubiegła na gadu gadu.. dzieki dziewczyny za pamięć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Solenizantowi jeszcze raz naj, naj! Buziaki. Ja juz w pracy - zamieszanie od rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni nie zebym była szczególnie wścibska ale ostatnio jakoś mało bywasz i bardziej na zasadzie jak murzyn na pasach - pojawiasz sie i znikasz . Napisz co u ciebie dziewczyno czy twoje kręte układy rodzino-teściowe sie trochę wyprostowały czy dalej takie poplątane ? No i jak ty się czujesz bo że Kubus jest duzy zdrowy i taki miamiusny to widac na zdjęciach i filmikach:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poważnie????? Mnie się zupełnie pomieszało. Zatem jeszcze raz zdrowia, szczęścia i duuuuużo zabawek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święte słowa Whim. To samo tyczy się i Ninke. Więcej szczegółów poprosimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whim no niestety ja dalej walki z jasniepanstwem..moj tez..nie jest calkiem ok..więc po staremu:) przewidywalni są..i ciągle moge wam pisac te same historie.. ale napisze jak tylko odetchnę. bo w wolnych chwilach maluję sprzatam i spacerki ucinam z kubusiem..wiec nie mam kiedy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że co ubiegłaś??? Celi pisała, że dziś jej nie ma bo mają szczepienia, a ja jestem na szkoleniu :P I tylko cudem jakimś zahackerowałam tak by zajrzeć do was :P Więc obie z Celi sądziłyśmy, że dziś już nie uda nam się złożyć życzonek Kubulkowi. Przecież masz suwaczka w stopce :D Anyway, WSZYSTKEIGO NAJ NAJ NAJ od cioteczki zielonej ;) Jo, nie nie schudłam :( Jeszcze :P Ale niedługo będę spalać kalorie intensywnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni, a jak ja Wam pisałam, ze nie chcę smęcić - to co Wy mi na to??? Pisz, pisz, pisz - zniesiemy. Dlatego my też zniesiemy;-) Twoje pisanie. Spadam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane kolezanki czytałam jak to było rok temu na forum jak pisałyscie jak kubus sie urodził.....ale on był z poniedziałku o 1. w nocy.. pracusiem jest co widac jak szybko zaczął chodzic:D:D i pomaga mi w domu...po swojemu co by nie było..jak zle by mi nie było czy to za sprawa jasniepanstwa czy ksiecia wolacego alkohol od nas...to MAM MóJ SKARB!! JEGO USMIECH JEGO RADOSC ZYCIA JEST NIEOCENIONA...jest tak wielka ze daje siłę na nowy dzien... uwielbiam mojego Kubusia..i to jak na mnoe patrzy przytula sie smieje....i puszcza oczka i te jego \"mama mama....| bossssssssskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni, ale czasem wywalenie z siebie tego co złe dobrze robi. Chyba sama wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, a ja się pochorowałam i byłam przez to odcieta od świata!:( A tu takie niusy:P Yenka - wszystkiego naj, naj, naj🌻kwiat]🌻 zdjęcia mnie niestety ominęły:(:(:(:( Garni - dla Kubusia dlaej pogody i beztroski zycia, a dla ciebie - żeby się w końcu ułozyło!🌻 Pozdrawiam pozostałe, a i ciekawe co z Emmą? Ma któras woadomości? Tak dawno się przestała odzywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku, napisz do mnie (nie mam Twojego @) to zaraz zdjęcia dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana..................... nie ma jak na piekarni kto rano wstaje ten greckie bułki dostaje:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka to dawaj do mnie ................bułki greckie są kiełbaska domowa( cukiernik zrobił) też jest ................tak więc głodna nie będziesz :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubusiu 🌼 skandalicznie spóźnione życzenia urodzinowe od ciotki - tej od hopsa ;) życzę Ci radości, szalonych zabaw z uśmiechnięta i szczęśliwą Mamą która zapatrzona jest w Ciebie jak w obrazek :D rośnij i uśmiechaj się dla Niej :D Garniera przekaż życzenia synkowi :D i wycałuj, wyprzytulaj ile masz sił :D natomiast Tobie Mamusiu życzę wszelkiego dobra i spełnienia marzeń pokładanych w Kubusiu - obdarzany taką miłością wyrośnie na dobrego faceta :D dziewczyny :) sorki, ze tak rzadko wpadam, ale piszę non stop, z przerwą na gotowanie i sen, w międzyczasie tworzymy sypialnię z graciarni, mamy już materac taki duuuży :) ale pierwsza noc była nieprzespana, jak to na nowym miejscu bywa jeszcze tylko jaśniepan pomaluje, skonstruuje niby-garderobę, zawieszę firanki i już :D miłego dnia życzę Wam wszystkim ps. Serce..masz cudne fotki, jesteś śliczna, a facet to szczęściarz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mumi :) Nie przemęczaj się tylko z tym pisaniem... Garnierko, nasza Artystko kochana, coś mi chodzi po głowie pewien prezent, ale to dopiero na sierpień i właśnie myślałam o Twoich filiżankach.... Yenny, na pewno masz to, co mieć powinnaś ;) Buziaki dla was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×