Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość czeko18

dieta owsiana- ktos ja stosowal?

Polecane posty

Gość gość
mozna pic kawe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policzyłam sobie kaloryczność posiłków i wyszło mi 500kcal dziennie. Wbrew logice nie czuję głodu. Schudłam 6 kg, ale od 4 dni waga się zatrzymała. Może to dlatego że zbliża się okres.... dziś zrobiłam sobie ciasto z fasoli-> pycha!!!! Taki niskokaloryczny grzeszek :P Pozdrawiam i życzę sukcesów Kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewolucja w odchudzaniu!!! Tysiące zadowolonych klientów!!! Masz dosyć nieskutecznych det i środków odchudzających? Waga ciągle stoi w miejscu lub przybierasz nadal na wadze? Green Coffee zielona kawa 1000 w kapsułkach -Hit z USA. Dostępna już w Polsce! Tysiące zadowolonych klientów.Najskuteczniejsza kuracja odchudzająca- ogranicz apetyt. Najskuteczniesze odchudzanie wejdź i sprawdź sama na : www.sklep-vitality.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinamam
SowaNiemowa piekny wynik!Jak dlugo stosowalas ta diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinamam, schudłam 7 kg po trzech tygodniach. W pierwszym jadłam tylko owsiankę z mlekiem lub jogurtem, a później dodałam do tego owoce z ogródka i warzywa :) Teraz dużo jeżdżę na rowerze ze szwagrem i zamierzam od września regularnie chodzić na basen :) Powodzenia Karinamam! Też jesteś na owsiankowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ta dieta jest zdrowa dla osoby ok 50 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szic
zaczęłam ją stosować wczoraj i pojawil się u mnie ból brzucha też tak miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam suplementy a konkretnie błonnik owsiany - marki GAL - jadłam w miarę normalnie przy czym sporo biegałam przez co naprawdę poprawiła mi się przemiana materii. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sławka77
Nie lubię wszystkich diet, w których je się tylko jeden produkt lub jedną grupę produktów. Nikt tego nie neguje, że owsianka jest zdrowa, tylko jak długo można żywić się samą owsianką? Nawet jej najwięksi miłośnicy wytrzymają tylko parę dni... Myślę, że warto zainteresować się programami odchudzającymi, które proponują urozmaiconą, różnorodną dietę. Np. kilka miesięcy temu byłam na Diecie1, schudłam tyle kilogramów, ile chciałam, nie katowałam się, jadłam to samo, co wcześniej (z drobnymi ograniczeniami, typu mniej soliłam, zrezygnowałam z fastfoodów i z słodyczy i z cukru, ostatni posiłek jadłam przed 19.00, zaczęłam więcej pić wody). Do tego piłam pyszne koktajle odchudzające na bazie białka jako zamienniki posiłków - jednego lub dwóch w ciągu dnia. Tak więc, można schudnąć, nie katując się jedzeniem tylko produktów jednego rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sławka77- masz rację- diety jednoskładnikowe są niezbyt zdrowe. Ja po tygodniu (nie katowałam się, po owsiance byłam syta) zamiast owsianki jadłam też warzywa i owoce i dużo białka. Często piłam wodę niegazowaną lub zieloną herbatę. Bez katowania się. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka908700
Dieta owsiana ale jaka, bo masz kilka rodzai. No ale prawda jest taka, że błonnik i tak trzeba uzupełniac jesli jesz tylko owsianke. ja dosypuje sobie blonnika owsianego z gal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupla mama
podziele sie moze swojim doswiadczeniem mam 26 lat 2dzieci 163 cm wzrostu waga przed ciazami 50-52 kg po drugiej ciazy 57kg....zanim dojde do sedna chciala bym podkreslicz ze ja nigdy nie uwazalam sie za gruba przed ciaza mialam o taka figure duze pierci waska talia no i tylek nie maly ale mi sie moja figura bardzo podobala...po ciazy 2giej niestety gruba moze nie bylam ale bez krztaltna...a wiec tak czy wrocilam do formy?tak!jak dlugo to trwalo?3tygodnie1 co robilam!?cwiczenia conajmniej 30min dziennie!dieta monotonna owszem ale skuteczna platki frutina na sniadanie i obiad wyjasnie dlaczego frutina ludzie wypisuja ze to same weglowodany ze maja orzechy a to tluszcz bannany duzo skrobi itd a wiec wyjaniam ta dieda jest szybka ale uboga platki sa bogate w blonnik wiec przeczyszczaja one organizm strasznie dotego caly dzien tyko na platkach sory ale czlowiek potrzebuje jakiej energii wiec w takiej miseczce musi znajdowac sie pare orzechow i owocow...ja jestem podjadaczem wiec przekaska dozwolona to orzechy jednak nie te prazone i solone tylko czyste naturanle...tluszcze roslinne sa sozwolone nikt nie chce by po diecie wypadaly wlosy i skura sie lusczyla itd wiec orzechy to nasz tluszcz 2 litry wody dziennie kawa czy herbata jednak nie sloczona...ja w sumie za kazdym razem gdy stosuje jakas diete zazywam witaminy w tabletkach....ja obecnie waze 50kg i jestem z tego strasznie zadowolona po ukonczeniu tej diety nadal cwicze nie jem slodyczy smazonego kolacji mnustwo wazyw ryb i drobiu nie jem chleba i ziemiakow zmienilam tryb zycia i waga mi sie trzyma....badalam ostatni krew i wyniki sa celujace ja sama czuje sie wspaniale pelna energii minelo mi znudzenie i zmeczenie mam ladniejsza cere i grubsze wlosy...w diety jednodniowe nie wierze bo po co komu schudnac 2kg w jedne dzien a pozniej zjescz na drugi dzien schabowy i przybrac to spowrotem....oczywiscie wy dziewczyny rubcie jak chcecie ...diety sa ciezkie i nie ma super diety a dla leniuszkow powiem tyle ciagle slysze na cwiczenia nie mam czasu bo praca bo dzieci itd ja tez mam prace i dzieci a dalam rade znalezdz 30 min by pocwiczyc wiec wy tez dacie rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za duzo blonnika powoduje zaparcia~!! kretynki... jak slowo daje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietomaniaczka
Heyka moja waga 67 kg wzrost 160 , cel 59 kg zaczynam diete od jutra , się zobaczy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, przeczytałam całe forum i od dziś jestem na diecie owsiankowej, po ciąży zostało mi trochę kilogramów do zrzucenia, i chcę na niej schudnąć tyle, żebym wcisnęła się w jakieś spodnie. Zaczynam z wagą 69,3 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
postanowilam wyprobowac diete owsiankowa od dzis planowalam od dzis do przyszlego poniedzialku jest 4 razy dziennie owsianke i owoce niestety zalamalam sie i poszlam do mcdonaldsa:( waze 68 kg przy 162 cm wzrostu od jutra probuje znow zaczac diete:) ktos ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuna_1985
Ja przy wzroscie 173 waze 81. Wiec mam ponad 15 kg do zwalenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dzisiaj zaczynam diete owsiankowá . Wczoraj ugotowalam na litrze mleka chudego szklanke platków owsianych i podzielilam na 4 porcje. To moj jadlospis na dzisiaj: Sn- porcja owsiank II sn-250 ml jog nat+po malego banana+ kilka rodzynek lunch- porcja platkow podwi-porcja platkow kolacja-porcja patkow rano wypilam jedná kawe z mlekiem i pije wode Moja waga startowa 58, 2 Cel I- 56 Cel II-54 wtedy bedzie idealnie . czy ktos sie przylácza ? Zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile dni ja robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki masz wzrost ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussi
zamierzam byc na niej minimum do piatku , mam 166 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussi
Ja właśnie jestem po kolacji, zjadlam porcje owsianki i jedną brzoskwinie. Myskle ze dzisija zjadlam okolo 800 kcal, wydaje mi sie ze to troche malo. Postanowilam ze nie bede jadła mniej niz tysiac kcal. Na jutro ugotowałam owsianke 150 g na dwóch szklankach mleka 0,5.Podziele to na 4 porcje Moje menu na jutro : sniad- owsianka z kilkoma rodzynkami II sn- jogurt naturalny z bananem i cynamonem lunch - owsianka z chili podwiecz-owsianka z cynamonem i rodzynkami kolacja- owsianka z chili Jutro dam znac jak tam waga po pierwszym dniu. Czy jest kto schetny sie dołączyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussi
to nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussi
U mnie dzisiaj na wadze - 200 g. Troszke malo i jestem delikatnie rozczarowana ale mam nadzieje ze bedzie leiej jutro. Dzisiaj trzymam sie dioety i dodatkowo popijam wode z papryká chili, ktora przyspiesza trawienie i spalanie tuszczu. Ja jestem juz po 2 porcjach patków i jestem najedzona. pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×