Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krzysieck

Moja żona jest prostytutką

Polecane posty

Gość krzysieck
W tej chwili ze mna w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzma_wroc
jasne ,ze nabiera wszystkich .Pracę z socjologii piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysieck
Ayu29 oczywiście, że agencje pracuja prawie cały dziń. Agencja w której pracuje żona działa od 10 do 6 rano czyli przez 20 godzin ale to zona zatrudniając sie wybrała sobie takie godziny pracy. Zreszta o czym warto napisać sa tam tez dwie inne mężatki, które maja normalna prace i tylko dorabiaja popołudniami pracując od 16 do 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może byś się dziećmi zajął
daj im jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może byś się dziećmi zajął
siedzisz tu bez przerwy od 10tej, a dzieci chyba się same sobą zajmują.....................żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysieck
Nie martw się Wicky uważam na dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysieck a loda z połykem i ostro w dupe to za ile??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda to czy nie...takie rodziny niestety się zdarzają..kiedys nawet w romowach w toku był temat o małżeństwie które trudni sie taka profesją...tylko że tam akurat tak pracowali oboje-mąż i żona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysieck
Załozyłem ten temat poniewaz na co dzień musimy zyć w kłamstwie, musimy to ukrywać a miałem potrzebę żeby komus o tym opowiedzieć. Moja żona tez czuje taka potrzebę. Jeśli macie do niej jakies pytania to pytajcie. Powinna byc około 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu dzieci nic o tym
nie wiedza? wychowujwcie je puderyjnie, a fe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzma_wroc
wiec obydwoje siebie warci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powykręcało mnie aż
gdzies tam czytałam że łączy przyjemne z pożytecznym. czyli pieprzenie alfonsów daje jej satysfakcje.okropne. nie chcecie obciążać dzieci świadomością ze matka sie puszcza. dlaczego obciążac. przecież to tylko taka praca, a ponoć żadna nie hańbi...a agencja płaci za nią zus?jak ona zarobi na emeryture?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzma_wroc
a dzieci Twoje czy jakiegos klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysieck
Tak mamy syna i córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na pewno dzieci Twoje? Robiłeś badania genetyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz się wygadać
to powiedz o tym czym się zajmujecie rozdzicom i teściom, to oni takie coś urodzili, więc niech wiedzą, że dotnęliście dna i już tak na dobre zostaliście wciągając przy tym do tego dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powykręcało mnie aż
a tak wogóle to poco zyjecie w kłamstwie? przecież to nic że żonka sie puszcza. sam tak twierdzisz. więc jednak co...zaprzeczasz sam sobie. to chyba jednak sie wstydzisz że żona ma taką fuche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzma_wroc
co bys powiedział gdyby Twoja corka chciała tak kiedys zarabiac?oczywiscie,pominąwszy te frazeologie o uszanowaniu jej woli itd.Co bys jej doradził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysieck
Ayu29 daj spokój pierwsze dziecko urodzilo sie kiedy zona nie była jeszcze w branzy a za drugie tez jestem spokojny. Badan żadnych nie robiłem i nie zamierzam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysieck
Pisałem już, że to czym się będzie zajmowac w przyszłości córka to będzie jej wybór i ja nie będe się do tego mieszał. Nie sądze żeby chciała zostac prostytutką. Do tego zawodu aby czerpać z jego wykonywania satysfakcję trzeba miec odpowiednie predyspozycje a atakie predyspozycje ma może jedna kobie na sto albo na tysiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszło mnie takie dziwne
podejżenie że sławna już tu na forum Catsumi i ten pan to może byc jedna i ta sama osoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie będzie Ci przeszkadzało dzisiaj, o 19, jak żona przyjdzie z pracy, bedziesz ją chciał pocałować na powitanie, może godzine wcześniej, ktoś jej na twarz tryśnął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysieck
Ayu29 czy ty naprawdę myslisz, że ona przyjdzie z ta sperma na twarzy? Równie dobrze gdyby moja zona pracowała w jakims laboratorium powinienem stale mysleć o tym czy mnie czymś nie napromieniuje albo nie zarazi jakims wirusem. Podchodze do tego bez emocji. Taka ma pracę i szanuję to a buziaka po przyjściu z pracy jak zwykle dostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catsumi.
Krzysiu...........!!!!!!!!!!!!!Przed kim Ty sie tłumaczysz tu siedzą same porąbane osoby, kiedys weszłam na to forum żeby się wygadać ale niestety się przeliczyłam , każda z tych bab są zalotnie leniwe, emanują tandetną erotyką, której nabawia się z pochłanianych w młodości romansów. Marzą o wielkiej miłości napychają się słodyczami i Uważają, że są stworzone do wyższych celów nie koncentrują się na niczym. Ich pasją jest obrzydzanie wszystkich i wszystkiego nawet Ciebie Krzysiu:) Najczęściej wplątują się w sytuacje zbyt trudne dla swojego nieskomplikowanego rozumku. Cały czas winią innych za swoje ciągłe niepowodzenia.Te babsztylki które siedzą na kafeterii są chorobliwie próżne , oczekują hołdów i darów, które coraz rzadziej dostają. Leniwe, powolne i pozbawione autentycznej pasji, o ile uda im się wyjść za mąż, koncentrują się na tym komu by to dowalić na Kafeterii . Zostają starszymi pannami:). Tu nie znajdziesz poparcia, wręcz przeciwnie....olej te zardzewiałe kobiety.....One nic nie wiedzą o życiu...wiedza tylko tyle jak by tu obrazic Twoją żone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzma_wroc
Cóż za miażdżąca krytyka naszych zadciankowych rozumkow.No coz,niekazdy moze dostąpić takiego oswiecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do catsumi
ty tez siedzisz na kafeterii, bo hyba jesteś takim samym babsztylkiem:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catsumi.
99% to są złośliwe świnie..............a krytykowanie wam najlepiej wychodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catsumi.
Owszem lubię wam dowalać i otwierać oczy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Catsumi, ja jestem facetem. A co do Ciebie Krzysiek, to pisałeś by zadawać pytania, więc zadaję, a co do Twojego życia - uważam, że masz jakie chcesz i innym nic do tego. Lepiej mieć żonę prostytutkę, niż księdza, albo PiS - uara w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catsumi.
Myślicie że wszystko wam wolno, sama jestem prostytutka i sram na to co sobie inni mysłą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×