Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwuletnie dzieciatka

Dzieci z 2003-2004 roku

Polecane posty

Gość dwuletnie dzieciatka

Hej🖐️ Postanowiłam założyć nowy tytuł;) A stary to oczywiście : "Dwuletnie dzieciatka -pogadanka" To ja Magg_da;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przesłałam Wam linka na GG, do tematu. Porozsyłajcie dalej, bo nie mam do wszystkich numerów;);) Dobra, to ja zmykam na dwór:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Magda ja też się melduję i wracam do pracy. Mnóstwo faktur na mnie czeka :( Pozdrowionka jak mi sie uda to jeszcze zajrzę Buziaki. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllooo ja tez jestem ale wkurzylam sie ze nas wykasowali :( ktosia ja po drugim dziecku jak tylko zdrowie pozwoli to tez chce spirale bo nie na moje nerwy sie tak stresowac , teraz jak bym zaszla to jeszcze luz chociaz narazie to nie jest dobry czas ktosia a z tego co wiem to mirena jest tansza poszukaj na internecie na jej stronie tam mozna zamowic moja kolezanka z pracy wlasnia ja ma ja wyszlo 1000 ale z zalozeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie gdzieś zmykaja hihi;) My wróciłyśmy szybko ze spaceru,bo mimo tego,ze świeci słoneczko,to wieje wiatr,jest mróz i to daje silne odczucie zimna.Nie chciało nam sie marznąc-więc uciekłysmy szybko do domu:) Teraz podgrzewam rosół i mam nadzieje,że Karolina go zje-bo ostatnio nie chce jeśc.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ale tylko sie zaeldowac bo musze isc😭 ale jestem zla zla zla 😠 😡😠 chamskie posuniecie ze tak pojechali po topikach:O buziaki wróce wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) My też już w domu:) Ale mroźno, utargałam się sankami i jestem wykończona:(;) To ja też zmykam mojemu chłopczykowi dać zupkę;) Po malutku wszystkie się meldują;). I dobrze, tylko Wionkę gdzieś wcięło:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim. Ja teraz mam chwilke czasu, Mały zasnął (w końcu). My dzisiaj nigdzie nie byliśmy. U nas świeci słoneczko ale jest dość silny wiatr i jest bardzo zimno. Ktosia narobiłaś mi ochoty tym rosołem, chyba jutro zrobię. Mój Patryk też ostatnio mało je ale rosołku nigdy nie odmówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu jesteście niedobre!!! juz prawie płakałam z żalu za wami😭, a wy sobie tu urzędujecie. Tak latwo się mnie nie pozbędziecie:P:P Ja dziś bylam w sklepie , dlatego do poludnia nie zaglądałam. Oj jak dobrze być na starych śmieciach z wami:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wionka! A ja zastanawiałam sie co sie z Tobą stało? Ale sie własnie zdenerwowałam. Kila tygodni temu mój szwagier dowiedział sie ze ma ziarnice.Miał juz 3 chemie. A dzisiaj okazało sie ze błedna diagnoza.Nie ziarnica tylko chłonniak. i teraz kolejne 6 chemii przed nim i nie wiadomo co dalej. Pisze moze nie na temat ale własnie wszedł mój mąż i mnie zdołował. Musiałam się \"wygadac\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziarka. Nieudolnośc lekarzy w stawianiu diagnozy jest straszna:(:(:( Trzymam kciuki za szwagra.Niech będzie dzielny. My tu mamy kolezankę,która walczy z nowotworem-Kwiatek Śniegu.I pomalutku udaje jej sie zwalczyć chorobę.My wszystkie tu modlimy się za nia i trzymamy mocno kciuki. Kwiatku👄 Wionka. Napisz mi jaką masz spiralę,bo ja jutro jade na rozmowe w tej sprawie z moim nowymi ginekologiem;) Madziarka. Ja mam rosół wyjątkowy...bo z bazanta:P Serio. Mamaemi. Nie denerwuj się-jak chcesz to ja Ci streszczę cały nasz stary topik od poczatku...ale na gg;):P:P:P:P Zgadzasz się???:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziarka współczuję:(:( rak to straszna choroba. Ale bądźcie dobrej myśli Dziewczyny a co tam pisałyście wcześniej?? bo nie jestem w temacie , coś o spiralach?? która się zastanawia nad założeniem? Wogóle to kiedy wcięło nasz temat?, musieli go wykasować juz w nocy, bo ja rano na chwilkę chciałam do was zaglądnąć to już nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ktosia teraz doczytałam twój nowy post. Ja mam Multiload się chyba nazywa, jestem zadowolona. Choć zdarzają mi się od czasu do czasu stany zapalne pochwy. Nawet nie grzybice, tylko poprostu mam podrażnioną niekiedy śluzówkę. Szczególnie po upojnych nocach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A własnie miłaam sie jeszcze spytać jak robicie grochówę??? dziś robię pierwszy raz w swoim życiu. Dodałam kielbaskę, boczek podsmażony, cebulę, przyprawy. Co jeszcze? dajecie ziemniaki w kostkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znalazłam coś na temat zniknięcia topików Modraszek W imieniu całej redakcji informuję: 1. To nie moderatorzy ani admin sieją ten zamęt 2. Wygląda na to, że albo ktoś z zewnątrz włamal się na serwer, albo wyszpiegował jakoś hasło do moderatorskiego panelu 3. Bardzo prosimy o niezakładanie nowych tematów o zniknięciach - sami widzimy co się dzieje 4. Prace nad problemem trwają, jednak nie potrafimy powiedzieć, ile dokładnie czasu to zajmie - prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, ponieważ sytuacja taka zaistniała nie z naszej winy niezależnie od tego, kto i jakie domysły na ten temat snuje Wiec nic nie wiadomo... ***************************************************** Dziewczyny proszę o wasze e-maille i nr gg Mój e-maill to darekkasiek@o2.pl podeślę wam trochę fotek i od was bym chciała bo nie widziałam wszystkich maluszków. Plissssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasik ja już posłalam :) czyli adres będziesz miała w mailu czekam na twoje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wionka dzięki za fotki obejrzę wieczorkiem ja zdjecia swojej córci wyslę wieczorem lub jutro bo teraz jestem jeszcze w pracy, musiałam dziś dłużej zostać :( Później jadę odebrać małą od teściów bo ją wzieli dziś z przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziarka--ech...ta nasza służba zdrowia:), szkoda słów:O Dużo zdrowia dla szwagra i wspierajcie go jak możecie, bo teraz tego potrzebuje:):):) Kasiek--mój mail chyba masz???;) Prześlę wieczorkiem zdjęcia:) Czekam na Wasze zdjęcia , bo dawno Was nie widziałam:):) Ja też często się zastanawiam jak się nasz Kwiatek czuje:) Mam nadzieję, ze u niej coraz lepiej;) Trzymam kciuki🌻 Trzaba jej maila wysłać z nowym tematem topkiu:):):) Ktośka--a gdzie Ty tego bażanta upolowałaś:P:P Aaaa ja wiem, to wczoraj Cię nie było tyle czasu na Kafe i latałaś pewnie po ZOO, żeby obiad upolować...:D:D:D Ładnie, ładnie....;) Wionka--ja grochówkę robię bardzo rzadko, ale daję to co Ty, więc będzie pyyysznaa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócę jeszcze do tych pokasowanych tematów... Szlak mnie trafia, bo pokasowali tematy , które miały najwięcej wpisów, a te typu \"imiona\" czy \"wózki\", które powsatją jak grzyby po deszcu zostały!!!!😡 Jestem oburzona;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze szwagier potrzebuje teraz dużo wsparcia. On sam na szczęscie jest pozytywnie nastawiony i wie ze MUSI wyzdrowiec. Ktosia ja tez zastanawiałam sie skąd ty tego bazanta masz??? Później napisze bo własnie mały sie obudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahahaha:D:D:D:D:D Magda,to się usmiałam z tego ZOO :D:D:D Kiedys Wam pisałam,że mój tata jest mysliwym.Stąd mam bażanta:P Ale rosół z niego jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli macie ochotę to zapraszam na bażanta, ale takiego dużego i żywego. Pojawia się w okresie wiosenno-letnim i ujadanam pod oknami, czasami jest z nim wesoło, a czasami spać nie daje rano, bo wyje gorzej niż koguty chyba. Pozwolicie jednak, że nie będę z niego robiła rosołu. wróciliśmy ze szkoły zziębnięci, temperatura powietrza to -5, ale wieje bardzo silny i mroźny wiatr co dodatkowo potęguje zimno. Na temat spirali nie będę się wypowiadała, no coż.... Zachciało mi się słodkiego i chyba zrobię szarlotkę, może komuś podesłać. Jednak to dopiero za jakieś 2 godzinki, muszę najpierw skończyć prasowanie. Mieliśmy iść z dziećmi do kościoła, ale chyba sobie dzisiaj podaruję, zamarznę chyba po drodze, tym bardziej, że Kacper ma katar. Karola jest wściekła, że nie idzie, ale nic na to nie poradzę. Zdrówko jest ważniejsze, a niestety nie mam z kim zostawić maluchów, żeby z nią iść. Zmykam, prasowanko samo się nie zrobi. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, spadamy na drugą stronkę!!! Gdzie jesteście??? Prasowanie skończone, teraz trzeba to poskładać, a to chyba mniej lubię. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia. Dlaczego nie chcesz się wypowiedzieć na temat spirali? Ze względów religijnych,czy ze wzglądów % zabezpieczenia? Każda opinia jest dla mnie cenna-poniewaz cały czas się zastanawiam. Co do bazanta...ja Cię wpieni-to rosół pierwsza klasa!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co?Nie ma Was? Wszystkie zajęte. Mi mąz zepsuł humor A miałam taki dobry...:( Teraz wzbiera we nie złośc i nawet nie mam jak z nim o tym pogadać,bo mamy zasade,że nie rozwiązujemy swoich problemów w towarzystwie dzieci. Ale jak dzieci pójda spac-to ja jadę na basen i wróce późno.I pewnie nie będzie mi sie chciało poruszać powaznych tematów. Zreszta,nie wiem czy w ogóle gadac o tym???:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×