Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

22 marca na 10 dni!!!:) juz sie nie moge go doczekac... A Twoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo moj miał przysiege tydzien temu i teraz 1 PJke chce dostac za tydzien na weekend ale mowi ze jak zaliczy o jakimś prawie Broni to go wtedy moze puszcza , takze mozliwe ze za tydzien jak sie zlituja to sie zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mial przysiege 8 grudnia a przyjechal juz na swieta takze mozliwe ze dostanie pj:) zycze Wam tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest podstawa... Niestety:( takze niech sie chlopak uczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to chyba dlatego sie tyle uczy, tylko w smsach mi pisze ze sie uczy ciagle zebysmy sie tylko zobaczyli za tydzien :) Moje Kochane Zuotqo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o To Fajnie usłyszysz jego glos to Ci sie lepiej zrobi :) ja tez bede gadac zaniedługo z moim za jakies 30 minut, bo codziennie dzwoni przed 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej ma motywacje:) a ja cholernie tesknie za moim... Jeszcze tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, slyszycie sie codziennie:) a moze miec fona w jednostce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie tylko pociesza zawsze tylko czekam na wieczor zeby tylko z nim pogadac, on niemoze miec Fona podpisywal nawet 3 deklaracje ze niema fona takze jakby mu znalezli to by bylo pewnie po telefonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tego nie rozumiem... Sami maja a im zakazuja:( Tylko ze wtedy sa proby samobojcze...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomagalaby mi mysl ze to niedlugo sie skonczy i ze on na mnie czeka:) chociaz tak szczerze mowiac to nie wiem co by bylo, gdybym byla na jego miejscu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kobiety sa silniejsze psychicznie niz faceci... Dlatego musimy ich wspierac, zapewniac ze ich kochamy i ze czekamy na nich... Musza czuc ze maja do kogo wrocic, musza czuc sie kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byla w ciazy i jej nie wzieli:) zostala odroczona. Zyje z nadzieja ze juz jej nie wezma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ona jest pielegniarka:) moze dlatego. Jej kolezanki byly w woju:) I to z facetami w tej samej jednostce! Ale u mojego wojaka nie ma kobiet, poza pania oficer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×