Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

Witam wszystkich, oktawie szczególnie. Sliczna Weronisia jest!!! I jak duża juz panienka! Agatko , pj dziecko pij na zdrowie, wode oczywiscie Birmi,przepis na mailu juz jutro bo mie M wola na partyjke scrabli, czyliwieczorne obowiazki !!! juna mam nadzije ze sie zobaczymy do końca tygodnia! caluski dla wszystki, Ryjku odpoczywaj [

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihih moje córcie nie chca sie dac wpakowac do łóżeczka:OMówia mi,ze juz sa prawie dorosłe hihihihihi Prawie robi wielka róznice:P:PA ja samotna,bo M wyjechał i tez mnie do łóżeczka nikt nie ciaga:(Aiec tak sobie romansuje z komputerkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje coreczki, juz takie duze ze nawet o tej porze ich w domu nie ma kiedy wroca?? Nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i racja:D:DPowodów do radosci jest sporo a wiec trzeba sie cieszyc:):) sawan🌼dziekuje👄 A Weroniczka rosnie laleczka a jak tak sobie łazi po ulicy,to i tak jak taki malutki krasnoludek wyglada:D:D:D:DAle jest przekochana i na mnie woła \"ciocia Gaga\":D:D:D A dla reszty duze buziaczki posyłam👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec se dzisiaj z Okti poromansuje...bo moj m se do kolegi pojechal...a co! zdrowemu wolno sie po nocach wloczyc...tez nie wiem kiedy wroci...;) interwencje musze powtorzyc...wjezdzanie na ambicje nie pomaga...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savan ..czekam z niecierpliwoscia :D..i dzieki wielki ❤️ no ja chetnie zbieram ..sprwdzone przepisy! takie na pyszne ciasta! i nie tylko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭😭 a moje córki własnie sie do łózka wpakowały i nagle strasznie spiace sie zołzy zrobiły Wołaja,ze rano do szkoły wstaja a ja im siedze w pokoju:Otak wiec z romansowania nici wielkie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na moje dzieciory nakrzyczalam....te cholery sie nie przejelY!!!!se sie zasmiewaja w najlepsze!...kurna ...sie mnie nie boja juz nic...:O i tym sposobem...moje romansowanie...poszlo w sina dal...musze osobiscie do wanny zagonic i zagnac do lozek :O:O uziam na dobranoc 👄 do jutra dzieczyny!;) Oktawia...wycaluj Weronisie od cioci Birmi...moooocnooo i mamusie weroniczkowa tez❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOO A tutaj jeszcze wszyscy smacznie sobie spia To ja pomacham na powitanie pierwsza U mnie zapowiada sie nastepny upalny dzien:D:D:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc....Birmi nie awansowalam....a moze byc wrecz przeciwnie...mamy stazystke na stanowisko zastepcy...ktora popelnia b.duzo bledow ktorych sie wypiera ...wiec odpowiedzialnos za nie spada na cale kierownictwo ....wiec moze byc wreczodwortnie ...zamiast awansu -wypad...i to nie z mojej winy ....wybaczcie ze malutko pisze ....jakos tak nie mam calkiem na nic ochoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 rany !! topik zapracowanych! ;) Ryjek...co za smuty?prosze sie nie przejmowac za mocno!! jesli do tej pory w pracy bylo dobrze...to jedna aststentka tego nie zmieni...naewt jak sie do bledow przyznac nie umie....ze tak powiem wladza widzi! wiecej niz sie niektorym wydaje:)...bedzie dobrze!...a jak nie...iwdocznie cos lepszego...❤️ Juna ...sie szkoli...kurde sie mialam zamadrowac....z czaego...i nie wiem....albo nie napisala...albo ...Birmi....nie kumata...;)❤️ Savan ...a gdzie moj przepisik ;)...hm..ja tez jeszcze nie napisalam ... Oktawia...to jak z komputerkiem dzisiaj poromansujesz? ;)...hihihiih...a Weronisia ..wysciskana???❤️ Endo..dalej ode swiata odcieta.....❤️ Mumka...heheheh...alem sie dzisiaj usmiala...ale normalnie ...przez chwilke....no przez chwilke...w serce me nadzieja wstapila!!! hahaha...ech...pomazyc dobra rzecz... ;)❤️ Agatka??lepiej troche??..coli popilas??? a moze gyros???? na mojego m i szwagra mumkowego dzialal wysmienicie!!!❤️ Madzia!! co u Ciebie??...nie lubisz..eeee skansenow ...hihihihihi❤️ Pomaranczki 🖐️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... jak będziecie tak szybko pisać.. to ja nigdy nie nadrobię... :( ale niestety trzeba będzie ... dobrze że to 8 strona ... a nie 800 hihihi ... to chyba dziwny zbieg okoliczności... że sie trafiły te dwie strony w tym samym czasie.... hihi :D buziam wszystkie i zmykam... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba pojde spac...zmeczonam...znerwicowanam...ech...czemu tak jest ,ze jak sie czlowiek bardzo stara...to sie ie chce udac...a jak ot tako od niechcenia...to wychodzi?????... nie dopieklam sernika...:O:O:(...sie wkurzylam...bo zale zycie dopiekalam...ale kolezanka powiedzial ze za dlugo pieke..i jest za mocno zarumieniony....i jej sie nie podoba....no pieklam krocej..i o!,,,tak to z akompleksionymi jest....zwatpilam w swoje sily...a nie powinnam...;)hehehehhe ide...musze spaaaaccccc...odespac dni harowki...;)😴 dobrej nocy dziewczyny 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a... co tu tak pusto ?? jeszcze nikogo nie było!!:O uciekam do pracy... miłego dnia kobietki... Izunia nic się nie martw sernikiem...na drugi raz zrób tak jak robiłaś sto razy wcześniej a nie kombinuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i gdzie się wszyscy podzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam..pozdrawiam....sytuacja w pracy narazie wyjasniona na plus...Birmi piecz nastepny po swojemu...ja sernik wyciagam kiedy dopiero peknie ....bo ser jest raz bardziej mokry raz mniej i wtedy tez róznie sie piecze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) no wlasnie ! gdzie sie wszyscy podziali?? he?? tak tak..se bede serniczek piekla ja sie mnie bedzie podobac hahahahah;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja musze chodzic do pracy bo tylko wtedy jestem w stanie cos zrobic ...poprostu adrenalina z pracy jeszcze kilka godzin dziala w domu ....a jak mam wolne to masakra ... wiec wykorzystam te kilka godz dzis i tu troche moze nadrobie ....ale za duzo czytania ....ale wiekszosc sie pokazuje wiec chyba ok... w niedziele jade z Marta i 2 dzieciaszkami od kolezanki na festyn z okazji dnia dziecka organizowany przez firme dla dzieci pracownikow ....zapowiada sie ciekawie ...dmuchane zamki...sciany wspinaczkowe ...inne innosci z tych dmuchanych....grille...muzyka...picie...jedzenie na full ...wszystko za darmo....frajda dla dzieciaków no i browar dla rodzicow tez za darmo ...ale ja kierowca niestety...no i tabletki....moze se wezme na wynos jestem nygus...nie chcialo mi sie pisac jeszcze raz tego samego ...to skopiowalam swoje posty \"od sasiadek\" ....taki maly dubelek.....sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam wszystkich_____
jestem po badaniach w normie mam antybiotyk nie pomaga i malo po nim nie wymiotuje :( ide leżeć papa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta:) Birmi- skansenów...? Nie no ja nawet lubię skanseny...;) Oktawia- Weroniczka jest śliczna:) a kiedy ma operację rączek? Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to jutro się zalewam więc proszę trzymać kciuki:) 🌻 Jescze do tego te strajki lekarskie... ech... ciekawe co to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja meza miala dzisiaj wizyte u doktora :D sie oficjalnie dowiedzial, ze zdrow! i ze marsz do roboty :P...hihiihhhi...no i zas trza bylo uczcic!;) Madzia ..trzyyyymaaaaaammmmm!!ktora to juz bedzie??...bo ja cos skolowana....zapracowana..heheheh a ze od pracy nieco odwyklam ....sie tera musze wdrwzac ... hm...ja pracowalam przez 15 lat ...wlasciwie bez ustanku...jakos latwo mi poszlo...nie pracowac...hihihi Ryku❤️, postaram sie zadzwonic w tygodniu...jesli pozwolenstwo uzyskam... :) Mumka??? a Ty gdzie sie podziewasz ..he??? ciagle iprezki...cooo!!!??? a dla Birmi czasu brak :(.... Junak...jutro juz bedzie przeszkolona ...;)? Savan 👄 Endo? ;) Lukaszek👄 Oktawia...wlasnie...mamy juz konkretny termin??❤️ Agata...to kiedy ostatni raz...urzadzasz popijawe ..na hematologii??za tydzien?eeee dasz znak zreszta🌻 no to dobranoc!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i to znowu ja jestem pierwsza...hihi :D miłego dnia ...choć u nas pogoda jest do d... szy hihih ale cóż... mam nadzieję że nie umrę dziś w pracy lub nie usnę ...!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumka....no to ja druga wszystkim dobry;-) i ja tyz [adam na klawiature:D:D jak sie pozbieram to co napisze Birmi wyszkolona jak pieron heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Birmi M-ka Twojego do [pracy wyrzucaja!! ;-) dobre nowiny, no tom sie wypisala, put\\sto mam w glowie cosik aklimatyzacja po szkoleniue strasznie ciezka hheheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczęta, na chwile tylko po zagoniona jestem. wczoraj wizzyta u p. doktor, wyniki mojego M póki co w absolutnej normie. Troche mnie tylko korespondencja z NFZ wyprowadzila z równowagi. ale p. doktór upokaja że bedzie dobrze i za leki mojego M zaplaca ( a niemało to kosztuje, oj niemało) A dzis wycieczka na Śląśk bz rozkopana autostrade, sadzenie kwtatków na balkonie, 50 litrow ziemi na II piętro wniesione, a teraz jescze dzieckiem wycieczka do sklepu. Uff. jak bede miela siłe wieczorem to napiszę. Madziu trzymam kciuki, Ryjku, bedzie w pracy dobrze!! Birmi, fajnie tak sie ciesyć na raty co!!!!???? caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×