Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

A propo szkoły rodzenia to ja chodziłam z mężęm przy pierwszej ciąży. I uważam że było warto. To też zbliża partnerów do siebie a przy okazji są zajęcia z gimnastyki, nauka oddechu. Teraz nie chodzimy bo nam się po prostu nie chce ale jestem zadowolona bo mój M chyba będzie przy porodzie chociaż tak do końca się nie sprecyzował ale mam taka nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Gosiaczek - to będziesz częściej mam nadzieję :) Jejku, u ciebie to już finisz !! jak zleciało !! Kurcaki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziś pustki :-( to ja zadam kolejne pytanie czy w wózkach w gondolki wkłada się dzidziusiowi pod plecki jakiś materacyk, czy kocyk? jakieś twardawe te gondolki :-( tak ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko - z reguły nie ma takiej aż potrzeby,ale kazda mama jak popatrzy na te nieprzytulne wózki (kazdy taki jest bez czegoś w srodku), to włozy choćby przescieradełko i imitację podusi (nawet poszewka, byle cos tam było). Ja kładłam i do dzisiaj mam kocyk i wg mnie jest przytulniej. Latem jeszcze jak mała była mała i leżąca bardziej, to wzięlam po prostu większą poszewkę od kolderki i złozyłam tak, zeby coś leżało (bez kocyka, bo za gorąco). A zimą samo przez się wkładam . Są tez specjalne materacyki do wózków. Zalezy co komu lezy, ja np. ni emoge patrzec jak mamy wożą dzieci w wózkach bez niczego pod pupą (zimą), tylko wsadzą tak w wozek i jadą, a najgorzej jak wózek nie ma osłony. Wydaje mi się, ze jak mi zimno jak idę (czyli jestem w ruchu), to siedzącemu maluchowi tez niekoniecznie jest komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo:) Estelko ja zawsze wkładałam coś bawełnianego jakąś poszewke lub prześcieradełko bo jakoś samej źle by mi się siedziało na czymś takim sztucznym,jak już było chłodniej to dawałam kocyk, a na zime mam śpiworek cieplutki:) ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ale Pedagog tą kołderkę wkładałas jako materacyk czy dzidzię nię przykrywałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawałam jako materacyk i do głębokiego i do spacerówki, składałam w pół bo to duże :) kosztuje w sumie grosze, więc można wypróbować mam 2, to potem jeden na działce jako kocyk używałam czy w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, ja na zime mam śpiworek a na lato podkładałam pieluchę flanelową bo na kocyku za ciepło a mój wózek był dość przyjemny więc nie musiałam kłaść czegoś grubszego, najważniejsze, żeby latem to była bawełna a nie coś sztucznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jeszcze nie moge sie przyzwyczaić że klikam z domu; fajnie!!! Ja też zastanawiam się nad jedną kwestią; otóż wypatrzyłam w niektórych wózkach taki podnoszony zazgłówek w gondoli. Tylko że nie ma tego we wszystkich i te które mi sie podobają to akurat tam nie ma. Ale chyba to przydatna rzecz bo mój mały będzie miał akurat te parę m-cy na wiosne i wczesne lato to pewnie fajnie mu bedzie popatrzeć na swiat a nie leżeć plackiem. W ogóle mam problem z dobraniem wózka. Zawsze jest jakieś ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Ja tylko na chwilkę :) Bozinko - wszystkiego najlepszego z okazji drugich urodzinek córeczki, niech zdrowo rośnie i niech daje Wam jak najwięcej radości, szczęścia i miłości :) ❤️ liczę na foteczki z imprezki :) Wpadne później ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) mam dobry humor, bo robiłam badanie przezierności karkowej i badanie kości nosowej i inne dodatkowe i jest wszystko wg normy:) wg usg róznica porodu jest tylko 2 dni w porównaniu z OM:) strasznie się tym badaniem denerwowałam, przez poronienie wczesniejsze i przez mój wiek, więc byłam przeszczęsliwa jak okazało się, że wszystko jest w porządku:) dla wszystkich ❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Wyslałam wam nowe fotki :) Odezwe sie później mam mały sajgonik trochę. Jak wypchnę pare papierków to napisze do was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuuuuuuuuuuuuuuuuugiej przerwie!!!!!!Nie miałam w domu netu a stałej pracy jeszcze nie mam więc jak dopadłam do forum to czytałam przez godzinę,no i tak dużo się tu wydarzyło więc sama nie wiem od czego zacząć. Makłady-Baaaaardzo się cieszę że badania tak dobrze wyszły.Dbaj o siebie i o maleństwo❤️❤️ Estelko,Enigmaa❤️ale ten czas leci!!!!!Już niedługo będziemy zdjęcia dzidziusiów oglądały!!!! Emiczka❤️gdzie się podziewasz? Pozdrawiam resztę forumowiczek🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kasia, trochę już minęło od ostatniego Twojej wizytki :) Dziewczyny trochę się zastanawiam czy dobrze zrobiłam. Normalnie nie mogłam się oprzeć. Kupiłam wyprawkę dla chłopca od 0 do 12 miesięcy. Używana, ale wyglądała tak ślicznie :) Nop i teraz boję się przesądów. Niby nie wierzę, ale coś mi się tam po głowie kołacze.... ehhh A poza tym to fajnie czytać te Wasze rady. Ja jestem równie zielona jak Estelka. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu. Może Enigma się odezwie. :) No i Emiczka, która jest jak zwykle zapracowana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko kochana, ja tez dziwnie się czułam taszcząc do domu wózek bliźniaczy a będąc dopiero w 4 miesiącu ciąży! Ale cóż złego może się stać? będzie tylko dobrze, zobaczysz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, długo zasatnawiałam sie nad jego wyborem bo ja raczej preferuje klasykę ale nie nudną więc wybraliśmy z córką i mężem taki wózek. Brakuje mi w nim jeszcze śpiwora albo takiego specjalnego nosidła i regulowanego oparcia w gondoli , no ale nie można mieć wsdzystkiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć moje kochane duszyczki, troszkę mnie nie było, ale uparciuchy z Was jak nie wiem co :-Dhihihi ja tu myślałam że jak zajrzę to nowy topik zobaczę a tu co? tak Wam dobrze ja mojej części że wyleźć się nie che co? widzę, że muszę poprowadzić go do rozwiązania Enigmy, Iwonki,maklady i Estelki by coś sie zmieniło :-D a więc jak nikt się nie zgłasza to zapada klamka i tyle:-D 🌻 no i ja Wam z Nowym Rokiem życzę wytrwałości i sił na walkę o maluszki, radości z każdego dnia, dużo pieniążków - niestety one są potrzebne i to bardzo zwłaszcza jak ktoś się stara i leczy.....reszta przyjdzie sama :-) widzę, że niektóre z Was są na końcóweczkach a niektóre pewnie zaczęły staranka co? pochwalić się mi tu:-) zdjęcia tez chętnie obejrzę, brzuszków szczególnie:-) a co u mnie, no właśnie, świat pędzi jak szalony, minęły święta, bardzo fajne, potem ślub brata jeszcze lepszy, aż nie chciało sie z domku od rodziców wyjeżdżać, ale niestety teściowie musieli się upomnieć o swoje, bo teść z pracą mi nie dawał spokoju:-P ostatnio pracowałam strasznie dużo, ale może jakość sie za tydzień rozluźni, troszkę się dzieje u nas i to czasem sporo można powiedzieć, jeśli się uda to coś pokombinujemy z dziećmi w lipcu - jak Bozia da więcej pieniążków i siły, w 2009 roku chyba będziemy uciekać z kraju, tzn. wyjeżdżać na staż - mężuś na Oxford a ja z nim - ale co z tego wyjdzie to okaże sie do września-października 2008r.troszkę sie tego dzieje i mam nieraz mętlik w głowie za co się łapać... mój tato przerażony bo ciutkę szybko schudłam:-P od grudnia 4 kilo, może przez te nocki w pracy, ale cóż poradzę, jak to piszecie nawet na sali porodowej przyjdzie mi z laptopem wylądować :-D dziękuję Wam za życzenia, jak troszkę ogarnę się wokół po tych rozjazdach to napiszę więcej, czekam na zdjęcia, może za 2 tygodnie będę mieć swoje z Sylwestra i wesela to Wam podeślę:-) a i zapomniałam Wam sie pochwalić, zjeżdżałam na Mazurach z górki na worku z siankiem:-D pierwszy zjazd ostro potłuczony tyłek na kretowinach - zbyt mało śniegu a za dużo chęci :-P, ale następne dni były lepsze:-) Aguś👄 sorki ale nie mogłam zadzwonić, ale pamiętałam;-) miłego dzionka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek, ja miałam podobny wózek i miałam w nim podnoszone oparcie był to wózek ROAN model Marita, byłam z niego bardzo zadowolona i zostawiłam dla 2 dzieciątka o które będziemy się starać w 2008 roku :) www.roan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjechała siostra mojego ukochanego....rany trzymajcie mnie bo zabiję! jeszcze trzy dni nie chcę nic jej powiedzieć bo to jego siostra itd, ale czuję się jakbym była u siebie gościem! Powiedziałam M, żejak nic z tym nie zrobi to jego siostra wyjedzie zapłakana! jak mi przejdzie powiem więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Miałam napisac i się nie pokazałam ale to dlateego że ostatnio na nic nie mam czasu :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Emiczko - no w końcu się pracusiu zjawiłaś, a już miałam pojechać do Ciebie i Cię w dupencję kopnąć byś nam tu sprawozdanie zdała z Sylwestra i weseliska :) a tak na serio to bardzo się uradowałam czytając że w końcu coś się ruszyło, że nowe plany, nowe cele, cieszę się niezmiernie :) i trzymam kciukaski zresztą jak zawsze Kochana :) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Gosiaczku - wózeczek bardzo ładny - masz guścik mamuśka :P a co do Twojego brzuszka to jestem pod wrażeniem, bardzo pokaźny i aż ja się zmartwiłam bo zazdroszczę bo chociaż masz czym się pochwalić, ja do porodu to miałam taki jak Ty w 5 miesiącu, tak mi urosnąć zbytnio nie chciał :) Bardzo ale to bardzo gratuluję zdrowego 3 kg synka ale powiedz mi proszę czy Ty będziesz miała cc?? bo obawiam się że dziecko może być do porodu 5 kg bo często zaniżają a dzieci duże się rodzą ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Foli - jeśli chodzi o zdjęcia z roczku to ja nie wysyłałam dziewczynom na maile tylko odesłałam je na stronkę Tomcia którą mam w stopce :) a więc i Ciebie tam zapraszam jeśli masz ochotę pooglądać :) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Asieńko - trzymam kciuki za kurs i egzamin by wszystko sie potoczylo po Twojej myśli i by plany o własnym domowym biurze wypaliły :) całusy dla Sandruni 👄 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Iwonko - gratuluję Ci synka no i tej decyzji o wyborze imienia, Miłosz o bardzo ładne imię :) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 A jeśli chodzi o wyprawki, kąpiele i szkoły rodzenia to nic nie dodaje bo Andzia, Zabajona, Pedagog, Foli, Asieńka i Bozina wszystko napisały :) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Bozinko - no i jak tam Martynka po urodzinach?? opowiadaj :) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 MAklady ❤️ mam ten sam problem co TY, też nie mam z kim zostawić Tomka dltego siedzę z nim w domku bo nie oddam go do żłobka tym bardziej że jest to u nas tylko jeden jedyny i moim zdaniem syf go wpierdziela, fuuuuuj w życiu ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Lara - trzymaj się tam i nie daj się jej, to Twój dom i to ona jest gościem a nie Ty a to że to jej brat nie zwalnia jej z obowiązku by uszanować Wasz dom i ich lokatorów, głowa do góry :) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Enigmuś, Estellko, Iwonko, Gosiaczku, Maklady - odpoczywajcie Kochane :) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 PAula - dzięki za foteczki, Patryś jest super normalnie ale widać że z niego to łobuz :P :D haha to tak jak mój co to by było jakby się spotkali hahhaha :D aż strach pomyśleć :) a w ciemnych włosach Ci do twarzy :) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko dobranoc Wam chciałam powiedzieć i zmykam, bo u mnie dziś @ szaleje więc niezbyt dobrze sie czuję a ranek był koszmarny wyglądałam jak z krzyża zdjęta blada ze 4 godzinki jak trupiak:-P(mężuś sie martwił bo sam nie wie dlaczego niektóre @ mam takie bolące), ale muszę przyznać że cykl mi się ładnie normuje i włoski mi się ślicznie poprawiły:-)od witaminek.... Lara👄to trzymaj się kochana i nie zatłucz siostry ukochanego:-P gosiaczku👄 ależ Twój brzuszek śliczniutki i taki duży aż miło popatrzeć:-) ładny wózeczek, oryginalny całkiem z tymi kolorami, wiosna idzie więc będzie miło się za nim oglądać:-)👄 widzę że zakupy maluszkowe pełną parą u Was, super macie, 🌻Estelko, kupiłaś sobie już coś z ubrań? pochwal sie wózkiem:-) dziewczyny a jak tam zdjęcia? ja spróbuję po niedzieli coś wykombinować bo teraz drukowanie projektów mnie czeka.... sysiu👄 plany planami, dobrze że są, a co z nich będzie świat i życie pokaże, miło mi Cię poczytać w Nowym Roczku👄 zobaczymy jaki on w tym roku będzie udany:-) dobranoc kochane💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dziękuję za pochwały "mojego" wózeczkaBardzo się cieszę że Wam się podoba:) Sysiu mi ciągle rośnie i nie chce ptrzestać już myślałam że tak w 8 tyg przesytanie a ja mam juz chyba ze 116 cm w pasie. Juz w nic nie wchodzę nawet nie chce mi się wychodzić z domu bo nie mam sie w co ubrać.Nie mówiąc już ile taki "bagaż" waży i jak jest ciężko. Mi lekarz powidział że dziecko nie powinno juz dużo urosnąć może z 3600 ale ja pierwszą córkę urodziłam 3800 a podobno drugie zawsze większe bynajmniej tak miała moje mama ja urodziłam się ponad 4 kg....Na razie o cesarce nic nie mówił. Za tydzień idę do gina zobaczymy co powie. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś dziewczyny zniknęłyście mi a ja chciałabym Wam powiedzieć że już druga dziewczyna z mojego forum LUTÓWKI 2008 bedzie miała niedługo swoje szczęście.Właśnie pojechała do szpitala. Trzymam za nia kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek za Marite ROANa płaciłam 999zł. To cena za gondolkę, wersję spacerową, oraz fotelik 0-13kg z możliwością montażu na stelażu z kolami. Bardzo byłam z niego zadowolona. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej ja nieco obolała, @ se własnie przypomniała, ze 4 doby ma mnie bolec, wrrr 😠 gosiaczek - wózio fajny i oryginalny :) no pomysl tez ze niedlugo i ty pojedziec na porodówkę, to juz niedługo ... ach jak ten czas leci, dopiero co miałas inseminację ... szok!! i w sumie cos bym popisala, tyle ze nie wiem co... maklady - ciesze sie, ze wyniki dobre :) suzinka, Paula, Estelka, Foli, enigma, Andzia, kasiula, i wszystkie wszystkie babeczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×