Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Gość jshjghsakug
moze w kiblu na dyskotece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj pomaranczko a co Ci pozostanie kjosciol[jesli ktos chodzi] supermarkety i inne sklepy[bleeee-nie lubie jakos sklepow:o wszystkich] urzedy i internet:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
przeciez dyskoteki juz wyrzucilysmy z listy :D :P poll - dzieki ciezko mi sie pogodzic z tym, ze cala prawie zime bylam zdrowa, a teraz te ciagle zmiany pogody mnie wykanczaja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
ja uwielbiam sklepy :D mam zreszta wyjatkowe powodzenie u ochroniarzy ;) :P co do sieci, to tez jestem z gory na nie ;) zreszta ogolnie w moim przypadku ciezko z tym poznawaniem, bo wyjatkowo rzadko dziele sie moim numerkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie palilem i jestem przeciwnikiem. a dlaczego siec nie? to jest bardzo dobry sposob, np dla takich ludzi jak ja. osobiscie poznalem przez siec swietne dziewczyny, mamy caly czas kontakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
poll - nie wiem, dlaczego... intuicja i chyba po prostu jestem uprzedzona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poill ale tej jedynej w sieci nie poznales?;) bo siec jest fajna jesli chodzi o poznawanie znajomych jednak gorzej jest jesli chodzi o poznanie tej \"drugiej polowki\";)[takie jest moje subiektywne zdanie/ocena;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, slyszelem ze trudniej znalesc w sieci normalnego faceta nie znalazlem tej jedynej, z kilku powodow, ale to juz zupelnie inny temat. natomiast rzeczywiscie to zupelnie co innego. w koncu przeciez trzeba przejsc z wirtual na real.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poll a widzisz;) czyli Ty z tymi dziewczynami przeszedles z wirtual w real?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poll no widzisz tak to jest z ta siecia dlatego lepiej chbya w realu :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie mowie ze bylo traumatycznie. ale wiesz, jest multum ludzi ktorzy w sieci maja wieksze szanse, wieksze mozliwosci niz w realu, z roznych przyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram sie spac, wyjatkowo wczesnie dzis, ale jestem wykonczony :o dobranoc setunia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poll dobranoc:0 ja zaczytuje sie w jeden \"stary{ top widze,. ze tu nikogo jzu nie ma wiec tez sie tu pozegnam kosmatych🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Secia:D dziekuje ze tu zajrzalas:D Ja juz wrocilam, no coz bawilam sie dobrze ale nikogo nie poznalam i watpie czy kiedys to nastapi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
linger - nie lam sie prosze!! ciesz sie z tego, co masz... przynajmniej zdrowa jestes i dzieki temu moglas wyjsc ;) ja w takie dni jak dzisiaj dalabym wiele za to, zebym tylko mogla byc zdrowa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azali wzdy ->przykro mi, ze cos Ci dolega, nie bede pytac co, ale naprawde mi przykro:( pisalam juz tu w ktoryms poscie, ze trzeba sie cieszyc, ze jest sie zdrowym, bo wiele osob cierpi tylko ta samotnosc, dzis po raz kolejny zdalam sobie sprawe ze nie jestem taka jak wszystki laski, napisal tu pieknie Eskimos, ze nie przeszkadza niski wzrost itd, ale zeby to byla prawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eskimos sam nie wierzy w to co napisał ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
linger - to prawda, samotnosc jest chyba najgorszym stanem emocjonalnym :o ale czlowiek jest samotny jedynie wtedy, gdy nikt inny nie troszczy sie o jego los. a na pewno istnieja osooby, ktore sie o Ciebie troszcza ;). mozesz sie czuc samotna, ale z pewnoscia calkowicie samotna nie jestes ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naruto-kun
ciekawa lektura :p zaczyna mnie niepokoic tylko ze bywam (albo bywalem) w wiekszosci tych miejsc, o ktorych piszecie, ze wypadaja z listy :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
podczytywaczu :P po prostu musisz poszukac kogos mniej uprzedzonego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naruto-->nie rozumiem, a boisz sie ze moglbys na mnie trafic?:P ja jestem taka straszna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa osoby, ktore nie daja mi mozliwosci zycia takiego jakbym chciala, dusze sie po prostu, czuje ze niebawem bede musiala podjac pewna decyzje, ale to jeszcze nie teraz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naruto-kun
linger, wniosek taki, ze nie jestem fajny, a w kazdym razie na mam pod gorke ;) ja sie malych kobietek nie boje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i jestes fajny, kto Cie tam wie:P na \"małe\"kobietki radze uwazac, bo najwyraźniej ich nie doceniasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
ja natomiast, jako osoba szczegolnie uprzedzona, boje sie wszystkich, bez wzgledu na gabaryty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naruto-kun
i widzisz, tego sie trzymaj ;) a nie tego co napisalas o 1:35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liger ale przynajmniej sie pobawilas , pobylas z ludzmi:)i w ogole ludzie \"odnajduja sie\" nei tylko na imprezach:) nie smuc sie:) teraz juz na serio ide 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×