Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

zagooglowalam, musialam bo mnie az skrecalo !!! 27 pazdziernik - imieniny Iwony i Sabiny Iwo ❤️😘 ale postaram sie wpasc jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she 😘 jak my się dobrze rozumiemy ;) Już nie jestem slominka :D Cieszyć się czy nie oto jest pytanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn dzwoni, że go rozkłada i z nosa mu się leje, no i zaczęły się uroki jesieni:( Kaszubko - marzę, żeby ktoś zrobil mi zakupy, szczególnie, że przy nastolatku z lodówki wszystko znika w ekspresowym tempie :) Rybka - cieszyć się, będzie miał Cię kto grzać ;) robię poobiednią kawkę, ma ktoś chęć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mi tam, Agnieszko, cos mi sie \"geba drze\" po tym obiedzie ... :-P. Jeszcze jedna chetnie wypije... polewaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalesniki... a wlasciwie to 2 \"galety\" na slono i nalesnika na slodko + cidre ... to chyba po tym cidrze... Qrde, robota skonczona a tu jeszcze 1.5 godziny do konca ... :-O Cos reszta pan zamilkla ... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ale z doskoku....w pracy lekkie urwanie głowy bo w poniedziałek kontrola ;) dopiero Was skonczyłam czytać...chyba następnym razem to juz na 100 wskoczę:D ide i ja na małą kawkę i dalej do roboty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem! Wielkimi krokami zblizamy się do tej 100 i mam nadzieję,ze się na nią załapię,chociaż nie bardzo mogę tu przebywać,bo głupio tak tych gości zostawić :O Nawet jeśli się nie załapię na początek to na pewno zdąże z Wami wypić,a teraz zyczę miłego wieczorka ,w końcu po całym tygodniu pracy należy się nam troszkę spokoju i odpoczynku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co tu taka cisza ,pewnie odpoczywacie ,no to dam Wam dzisiaj już spokój,:classic_cool:Ale zajrzę jeszcze.....chyba....jak będę trzeżwa ,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora ! Annapo - milo ze wpadasz pomimo gosci ! Jak tam komunikacja z ta dziewczyna ? Kaszubko - hihi mnie tez wyszly cuda ! Maz mojej przyjaciolki zna mnie najlepiej ... :-D. Ja jeszcze spac nie ide, wiec zagladne jeszcze pozniej ... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D osoba, ktora zna mnie najlepiej to moja mama :) praaaawda! a myslalam ze dzisiaj bedziemy ucztowac nasza setna stronke! kobitki, gdzie jestescie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór kobiety kochane, co tak pusto, a ja na zakupach byłam i tyle dobrego sie zmarnuje ;) Dea - mnie wyszło, że pies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - ja tez no ale jak tu swietowac jak tu tak pusto ?Najwazniejszych osob brak! Agnieszko - nic sie nie zmarnuje, pewno w poniedzialek bedziemy swietowac. Tak to juz jest ze w WE nie ma z duzo odwiedzin na topiku... no ale naszym bliskim tez sie cos nalezy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór czy tam właściwie dzień dobry;) wpadłam tylko zajrzec która to stronka;) Wasze zdrowie krupnikiem piję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez-Torebki - dobry krupnik nie jest zly ! A ja moje winko juz \"wykonczylam\" wiec chyba pojde spac... 💤😴 Iwa 🌻 - Życzę Ci : kasy Kulczyka, fury Rydzyka, mocy Pudziana, chaty Beckamm'a, humoru do rana, cholesterolu w normnie, swietowania imienin w jak najlepszej formnie ! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dobanoc kochaniutkie i udanego WE dla wszystkich ! 😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziędoberek! No,dziewczyny,czekamy z tą setką na poniedziałek ,czy się postaramy,ja znowu nie za bardzo mogę,ale może Wam się uda:D Rebeko z tą dziewczyną to nie najgorzej w końcu tylko my dwie nie umiemy się dogadac ,a ta reszta umie ,wiec jak coć waznego to tłumaczą ,czasami jest się z czego pośmiać.Ja troszkę rozumie . Dobra dziewczyny,miłego dnia wszystkim i starajcie sie,bo mi szampan zamarznie,🖐️ ❤️ ,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwie w Dniu imienin..... Radości w każdej sekundzie, Uśmiechu w każdej minucie, Pogody w każdej godzinie, Szczęścia przez całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek 🌻 Iwo - wszystkiego najlepszego z okazji imienin! Szczescia w milosci, radosci z dzieci, cierpliwosci w trudnych sytuacjach i zdrowia z zelaza! I oby najwazniejsze w tym momecie sprawy mialy jak najlepsze rozwiazanie 🌻 🌻🌻 A ja myslalam ze szampana na sniadanko tu sie pije a tu jeszcze nic... Ale co sie odwlecze to nie uciecze :) Ide poogladac jakies kurteczki zimowe na necie bo mi potrzebna. Do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj sobie pospałam do godziny 10, w końcu:) Moja córka ma dziś debiut na stadionie,tamten mecz na którym miała tańczyć został odwołany więc dzis jest ten pierwszy raz;) Idziemy jej wszyscy kibicowac;) A teraz za prasowanie sie biore ,jak ktoś ma a nie lubi to podrzucić do mnie,ja lubie prasować,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Iwo,w dniu imienin wszystkiego naj...,spełnienia najskrytszych, marzeń,słońca na każdy dzień,dużo zdrówka,mało kłopotów i w ogole czego sobie życzysz 🌻,🌻 ,🌻,👄 She Twojej córce ,dobrego debiutu,a Tobie miłych przezyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz myślałam,ze mi się uda i nic :(, więc zmykam do obowiązków ,a Wy próbujcie dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ wielkimi krokami nadchodzi setna stronka.... Więc życzenia dla nas....topikowych dziewcząt.... Piosenka: „ Wszystkiego najlepszego” Wszystkiego najlepszego, radości, szczęścia moc, słoneczka wesołego, snów pięknych co noc. Śpiewając idź przez życie, rozkwitaj jak ten kwiat przy dobrym apetycie i zdrowiu sto lat. Pieniądze szczęścia nie dają, być może, lecz kufereczek stóweczek, daj Boże. Wakacji w Złotym Brzegu, podróży morskich też, wszystkiego najlepszego, wszystkiego, czego chcesz. Ludzie nienawidzą się nawzajem, taki już niedobry świat. Dla mnie w restauracji czy tramwaju każdy człowiek jest jak brat. Życzliwości w piersiach tyle ma się, że aż ona kipi wprost. Nawet kiedy w lustro spojrzę czasem, myślę sobie- miły gość. Wszystkiego najlepszego, radości, szczęścia moc, słoneczka wesołego, snów pięknych co noc. Roboty nie za wiele, choćby przeleciał czas, w tygodniu trzy niedziele to norma w sam raz. Pieniądze szczęścia nie dają, być może, lecz kufereczek stóweczek, daj Boże. Segmentu rodzinnego i czterech kółek też, Wszystkiego najlepszego, wszystkiego, czego chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×