Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Pewnie ,ze byloby fajnie,o ile bym sie nie zgubila....juz nawet nie pamitam kiedy ostatnio jechalam pociagiem...najmarniej jakies 17 lat temu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytalam... karniaka wypilam (dziki Wesola !) i juz jestem z wami na pelny etat :-). Ania - no zamartwiamy sie... dobrze ze teraz komorki istnieja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bym uslyszala jakbym tak na komorke zadzwonila....to tylko w awaryjnych sytuacjach mozliwe...przeciez nie dam mu tej satysfakcji,zeby wiedzial ze tak sie o niego martwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola - ja juz od dawna mialam takie podejrzenia... teraz wyszlo szydlo z worka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,Wesola ja Cie trzymam za slowo...jak juz bede jechala do stolicy to najpierw kontaktuje sie z Toba i bedziesz mnie eskortowac,bo ja jeszce potem musze z tej stolicy do Wyszkowa dojechac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola ty sie nie przejmuj,bo nam sie tez to zdarza...A Dzika Anka ,rzeczywiscie niezle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu sie z Toba akurat nie zgodze do konca, Ania... Mnie sie wydaje ze oni by chcieli wiedziec ze sie martwimy... ja tam nie mam oporow zeby powiedziec : "dobrze ze dzwonisz bo juz sie troszke martwilam"... i chyba sprawia to M przyjemnosc ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to jak bylam ostatnio w W-wie to go tez widzialam...fajnie ze pewne rzeczy sie nie zmieniaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,ja M to Mowie ,ale nie przez komorke...tylko osobiscie i wlasnie dlatego potem sie denerwuje ,ze nie wraca jak wie ze ja tu jak na szpilkach czekam,i zastanawiam sie w jakim stanie przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola mam rozumiec ,ze Ty jak palac kultury tez sie nie zmieniasz,czy to do Rebeki bylo,hi,hi :P :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×