Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rebeka-ja sama jestem-wyjdę z pracy ok 15-po drodze zakupy 16-17 jestem w domciu więc jak zrobię zakupy co 2 dzień to co 2 dziń mogę być na basenie-----!!!!! a co mam innego do roboty-? nieraz solarium, koleżanka jest fryzjerką, na kosmetyczke za bardzo kaski nie mam więc pozostaje siedzenie w domu , a samej to nieraz ciut smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....witam babeczki.....dochodze do siebie ...hihi...organizm mi sie przemeczyl......jeszcze dzis troszke odespie i bedzie dobrze...🌼 ...na poczatek powiem wam ze zawsze podobaly mi sie kobiety z dlugimi rudymi slicznymi wlosami i nieuwazam zeby Ci ludzie byli pechowi ,widzialam wczorajsza rozmowe....🌼 Iwonusna -cos slabo wolalas na ta kawke rano 🌼ale to nic mozemy wypic druga....ja troszke wyspana ale z godzinke pozniej przymkne oko... Wesola Aniu-u mnie cieplutko ,sloneczko za oknem i ludzie chodza w samych bluzeczkach....ale naprawde jest cieplo...🌼 Rebeka72-🌼to my zaraz na taras co-👄...a co ja tu slysze M chcesz na mikolaja u mnie chodzi 6 a nie 5...hihihi; 35-jak cos schudniesz po tych cwiczeniach to moze ja tez sprobuje (oczywiscie kilka dni)niemam silnej woli jezeli chodzi o cwiczenia..wytrwalosci....bedziesz laseczka...👄 Agnieszka -🌼no dawaj juz na ta kawe to moze raz wszystkie wypijemy.... Magda Anika-🌼prosze ,prosze widze ze w naszym towarzystwie juz Ci sie chlopa zachcialo...hihi...nie kazdy jest zly...zycze Ci go pod choinke.....;) Kaszubko -🌼zaspalas dzisiaj...hihihi i dla wszystkich po 🌼 Dea-🌼czy to znaczy ze wysylalas jakies inne fotki,bo ja mam jedna......👄 Bez_torebki🌼 czy zapomnialam jeszcze o kims...?👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz trzymam cały czas wage, mimo,że tak jak pisałam nieraz na pize mnie zabiorą. ale zrzuciłam 5-7kg jakieś 2 lata temu-miałam taki okres że ciut przytyłam..... .Wyobraziłam sobie wtedy że 5 kg to 5 kilogramowych torebek cukru i wzięłam sie za siebie Fluid korygujacy ma inny odcieńi biorę go ciut np pod oczy i tam gdzie mi sie zmarszczki pojawiły...:( i nie widać ani fluidów ani zmarszczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma diet cudów jak się za szybko zrzuci to waga wróci-więc lepiej powoli a potem utrzymywać...chociaż nieraz jak jestem u rodziców nie mogę się oprzeć pokusie na pieczyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do domu wracam najwczesniej o 18.30 a przewaznie dopiero ok 19.30-20.00 do domu docieram, a basen u mnie tylko do 20 .00 otwarty :-O. Zakupy i generalne porzadki raz w tygodniu, to zazwyczaj sobota z glowy.... A w niedziele to sie ch przede wszystkim odpoczac... fizycznie i psychicznie. Ja tez sie juz zastanawialam czy to nie jast kwestia organizacji, ale jak sie spedza 11 godzin dziennie poza domem... Ewanisia - a moj 5.12 wieczorem wraca to sie nam pewno przedluzy do 6.12 :-P. Wychodze na taras... moze mnie poznasz ;-) Dea - ja tez mam tylko jedno zdjecie to pierwsze ... moze ta reszta to tylko dla \"wybranych\"...:-O :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia🌼 mówisz - masz, kawa podana :) Rebeka, ja na basen chodzę w WE, bo w dni powszednie to mogłabym dopiero wieczorem :) 35-tka zaciekawiłaś mnie tym rowerkiem, może spróbuję :) dziś u syna w szkole TVN kręci nowy serial, nie pytajcie ile czasu spędził w łazience;) więc u mnie z makijażem też dziś raczej skromnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no to kobietki pijemy kawke i ojojoj....Rebeka widze Cie ...na tarasie.... dziewczyny ja niepamietam kiedy bylam ostatnio na basenie,w Niemczech jak mieszkalismy to regularnie chodzilam a tu mamy jeden ale ograniczone godziny ,wiec mi to nie pasuje zreszta niemam na to czasu....🌼 Dea-czyzby naprawde dla wybranych...hihihi;)...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko a ja nie wiem jak ty wyglądasz? Magda ciebie też jeszcze nie mam na zdięciu? Bez..... ty nie siciemniaj tylko rób to zdięcie !!!!! Ewa stawiam za to do tej porannej kawusi cieplutką szarlotkę a bitą śmietaną ,lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje fajne dziewczynki. Ewanisia, niby nie śpię, ale dobudzić się nie potrafię - spiący dzień u mnie. Za chwilę włączę sobie techno i to postawi mnie nogi - bo nawet myśleć mi się nie chce. Przyśijcie mi słoneczko...od razu odżyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę nadążyć z czytaniem wpisów, nagle pojawiają się nowe, których wcześniej nie było .... kot ogonkiem mi je zakrywa? Ale moja kocica siedzi na kanapie i do komputera ma za daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Iwonusna-mow mi tak jeszcze ja za slodkim przepadam🌼 Kaszubko-🌼-wejdz na poczte przesylam sloneczko dla Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, podsylam słonko, bo u mnie właśnie się pokazało we mgle:), zaraz pewnie i u 35 będzie, Iwa, my tu o ćwiczeniach, zupkach odchudzajacych i rowerkach a Ty sabotujesz nas szarlotką ;) i jak tu wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35-chyba przeoczylam ....tak zastanawialam sie jak masz tyle czasu dla siebie ....to ze moze sama jestes...a tamtych wpisow cos nieprzypominam sobie.....sorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 robiłam podobne ćwiczenie na zajeciach, tylko tam były ręce za głowę i naprzemienne skłony do nóg wykonujących rowerek i pamietam, że łatwo nie było ale brzuch pracował jak diabli. Wieczorem spróbuję i dam znać, chociaż 15 min.pewnie nie wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam słoneczko - rozjaśnia teraz ponury dzień. Siedzę teraz na "Moi krewni" - to zabiera niesłychanie dużo czasu...a jak ćwiczy pamięć, ciągle coś sobie przypominam i dopisuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35-dlaczego....ja nie jestem sama ale i tak wszystko na mojej glowie ,M pracuje po min.10 godz dziennie w we cala rodzinka mi pomaga w pracy zebym wczesniej skonczyla ....a w tygodniu i tak brakuje mi czasu nawet dla siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko {kwiat] - moj basen w niedziele tylko rano otwarty... Chodzilam przez jakis czas w soboty, ale to wtedy straszna gonitwa byla : sprzatanie, obiad, basen, zakupy, wieczorem czasem ktos przyjdzie lub my gdzies wychodzimy... Moj M mi pomaga, ale jego godziny pracy sa tak nieregularne ze nie moge ustalic zadnego \"rozkladu zajec\"... Moze to troche lenistwo, ale troszke zazdroszcze tym co do pracy na piechote chodza - nie tylko czasu nie traca ale i odpoczac psychicznie juz mozna, bo w transporcie miejskim to tylko sie czlowiek stressssuje i... jak by to elegancko ujac... denerwuje ;-) Iwa - widzisz jaka ja jestem, obiecalam i... zapomnialam:-O. Dzis wieczorem wysle a w oczekiwaniu 😘 dla Ciebie ! Kaszubko 🌻 - u mnie od rana slonko swieci to prosze sie \"czestowc\" 😘, wytarczy dla wszystkich ! 35 - ja nie mowie ze nie mam czasu dla siebie, tylko na to zeby gdzies isc, no bo gdzie sie ruszysz o 20.00 jak wszystko juz pozamykane. Mieszkam akurat tak ze mam kolo domu tylko basen i korty tenisowe ale godziny nie pasuja :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka, u mnie też w WE basen czynny krócej, ale ja przewaznie chodzę w niedziele do południa i czasem jeszcze w inny dzień, choć z tym już ciężko, M też długo pracuje więc pomocny jest raczej w WE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka - tego czasu to wszystkim brakuje... :-O. Doba powinna miec najmniej 48 godzin... albo dzien pracy 2 godziny ;-) :-D. I pomyslec ze jak chodzilam do szkoly to zazdroscilam doroslym ze tylko chodza do pracy, i jak wroca to nie maja lekcji do nauczenia, zadan do odrobienia ... :-D. Godno mi :-P... ide jesc ! Narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochaniutkie zdięcia wysłałam ale coś mi dzisiaj internet wariuje i nie wiem czy do was dojdzie poczta więc jak coś to dajcie znać. A ciasteczko szarlotka to takie nisko kaloryczne jest hhihihihi Co wy wszystkie na diecie o rany!!!!! Przea was mam też wyrzuty:( Dzisiaj mam zebranie w szkole ale jakoś się nie stresuje bo ten mój najstarszy sobie jakoś radzi .No ale w domciu to chyba będę dopiero na kolacji:( Zamówiliśmy z kumplem żarcie na telefon kurczak po chińsku bo tu nie ma żadnego bufetu a kanapki już zjadłam a do wieczora daleko . Kaszubko u mnie tylko mgła od 2 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochaniutkie zdięcia wysłałam ale coś mi dzisiaj internet wariuje i nie wiem czy do was dojdzie poczta więc jak coś to dajcie znać. A ciasteczko szarlotka to takie nisko kaloryczne jest hhihihihi Co wy wszystkie na diecie o rany!!!!! Przea was mam też wyrzuty:( Dzisiaj mam zebranie w szkole ale jakoś się nie stresuje bo ten mój najstarszy sobie jakoś radzi .No ale w domciu to chyba będę dopiero na kolacji:( Zamówiliśmy z kumplem żarcie na telefon kurczak po chińsku bo tu nie ma żadnego bufetu a kanapki już zjadłam a do wieczora daleko . Kaszubko u mnie tylko mgła od 2 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...IWONUSNA ja nic niemam zadnych zdjec .......podczytuje was ale pisze dokumenty do C..... musze dzis odeslac,wiec same widzicie..doszkalam przy okazji swoj angielski.....oj dziewczyny byscie sie usmialy jak zaczynalam z telefonem kom.tam jest slownik po angielsku...hihi...🌼 ...a co wy babeczki obiadek wcinacie.....smacznego ja wafelki...i taka dieta zawsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa - bo mieszkamy niedaleko siebie, dlatego podobna pogoda. Do mnie przyszło słonko w odwiedziny - kochany Maciuś, rozweselił, rozbawił i już jest inne spojrzenie na świat. Zdjęci Twojego jeszcze nie mam, nie doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa - a do mnie zdjecia doszly ! Wlasnie cos w tym stylu mi po glowie chodzilo ! Ta mila osobka przy biurku to corcia ? A ten przystojniak na statku to syn ? Kwiaty przecudne, masz \"zielona reke\"... Wielkie dzieki, Iwa, zaspokoilas moja (prozna) ciekawosc ! Ewanisia - poczestujesz wafelkiem ? Cos mi slodyczy ostatnio brakuje ;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Rebeka--prosze wafelki do kawki......sie panie czestuja...hihihi ja w dalszym ciagu fotek niemam.....Iwa zrob cos tez jestem ciekawa....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram sie przelac do Kaszubki i do Ewanisi ... chyba macie limitowany rozmiar wiadomosci a zdjec jest kilka i duze.. Wysle pojedynczo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×