Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Go艣膰 Maciej...
Granatku ! ale z ciebie babka 馃憚 ha ha ha ha ! BOMBA kobitka:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 KASKA..
Super jeste艣cie :-D czere艣nie z zwierzakami i mi臋siwem:-D:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 KASKA..
:classic_cool: kawa艂y , hi hi hi !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 KASKA..
Na pustyni , ten jest super:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 KASKA..
Jestescie WBW :classic_cool: Dobranoc:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 //////
Ja tylko czyta艂am:-D lubi臋 was czyta膰:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 QUOELA
Halloooooooooooooooooooooo! Oazo ja chce ci臋 czyta膰:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 QUOELA
Lubie tu wpada膰.:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 QUOELA
R贸偶ewicz Tadeusz Jak dobrze Jak dobrze Moge zbierac jagody w lesie myslalem nie ma lasu i jagod. Jak dobrze Moge lezec w cieniu drzewa myslalem drzewa juz nie daja cienia. Jak dobrze Jestem z toba tak mi serce bije myslalem czlowiek nie ma serca.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 QUOELA
Pozdrawiam ciebie milo sabinko! czyta艂am o twojej cukiernicy i by艂o mi przykro, super , ze syn ja poskleja艂:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 OL
WITAJCIE DZIEWCZYNY !!! MILO WITAM I POZDRAWIAM... Och艂odzi艂o si臋 troszeczk臋 to wezm臋 si臋 za domowa robot臋:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 OL
PIOSENKA Jest dobra na wszystko.:) Kabaret Starszych Pan贸w » Piosenka jest dobra na wszystko Piosenka jest dobra na wszystko Piosenka na drog臋 za 艣lisk膮 Piosenka na stop臋 za nisk膮 Piosenka podniesie Ci j膮 tararara...rarara..rarara... Piosenka to spos贸b z refrenkiem na inn膮 nie艂adn膮 piosenk臋 na 艂adn膮 niewinn膮 panienk臋 piosenka chanson de chanson (desz膮sn膮) Piosenka to jest klinek na splinek Na brzydki bli藕niego uczynek Na bruczek rzucony na rynek Na taki jaki艣 nie taki ten byt Piosenka pomo偶e na wiele Na codzie艅 jak i na niedziel臋 Na to 偶eby艣 Ty patrza艂 weselej Piosenka kansona de sli Po to wi膮偶膮 s艂owo z d藕wi臋kiem Kompozytor i ten drugi 呕eby艣 nie by艂 bez piosenki 偶eby艣 nigdy jej nie zgubi艂 呕eby艣 w sytuacji trudnej m贸g艂 lub mog艂a westchn膮膰 z wdzi臋kiem: 呕ycie czasem nie jest cudne, ale przecie偶 mam piosenk臋 Piosenka jest dobra na wszystko Piosenka na droge za 艣lisk膮 Piosenka na stope za nisk膮 Piosenka podniesie Ci j膮 Piosenka to spos贸b z refrenkiem na inn膮 nie艂adn膮 piosenk臋 na 艂adn膮 niewinn膮 panienk臋 piosenka chanson de chanson Piosenka to jest klinek na splinek na brzydki bli藕niego uczynek Na braczek rzucony na rynek Na taki jaki艣 nie taki ten byt Piosenka pomo偶e na wiele Na codzie艅 jak i na niedziel臋 Na to 偶eby艣 Ty patrza艂 weselej Jej s艂owa, melodia i rytm

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Haluszka
fajna pogoda dziewczynki i mo偶na na ogr贸dku co艣 robi膰 ... Jeszcze u mnie nie pada ... I tak sobie my艣l臋 , ze na ogr贸d pojad臋:-D Milej 艣rody 偶ycz臋 WBW馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
WITAM!!! Wiezie taks贸wkarz kobiet臋. Na zako艅czenie kursu okazuje si臋, 偶e ta nie ma kasy. Taks贸wkarz zawraca, jedzie za miasto na pi臋kn膮, zielon膮 艂膮czk臋. Zatrzymuje si臋, otwiera baga偶nik, wyci膮ga koc i rozk艂ada fo na trawie. - Ale prosz臋 pana ja mam 3 dzieci... - m贸wi prawie p艂acz膮c kobieta. - A ja mam 11 kr贸lik贸w, rwij traw臋!!!! - odpowiada taks贸wkarz.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Stary farmer mia艂 du偶y staw na ty艂ach swojego ogrodu. A i ogr贸d niczego sobie. Stoliki wok贸艂 du偶ego grilla, trawniczek 艂adnie przystrzy偶ony, drzewka owocowe itp... Pewnego wieczora farmer postanowi艂 p贸j艣膰 nad staw i "rzuci膰 gospodarskim okiem". Przy okazji wzi膮艂 wiadro, coby w drodze powrotnej przynie艣膰 troch臋 owoc贸w. W miar臋 jak zbli偶a艂 si臋 do stawu s艂ysza艂 coraz g艂o艣niejsze ha艂asy i krzyki. W ko艅cu dotar艂 nad staw i oczom jego ukaza艂 si臋 taki oto widok: kilka 艂adnych m艂odych dziewczyn k膮pa艂o si臋 nago w jego stawie. Gdy go zobaczy艂y odp艂yn臋艂y na g艂臋bsz膮 wod臋. - Nie wyjdziemy dop贸ki pan nie odejdzie! - krzycza艂y. Stary farmer zmarszczy艂 tylko brew i m贸wi: - Nie przyszed艂em tu po to 偶eby ogl膮da膰 was p艂ywaj膮ce nago, ani po to 偶eby zmusza膰 was do wyj艣cia z wody nago - tu stary farmer popatrzy艂 na trzymane w r臋ku wiadro - tylko po to 偶eby nakarmi膰 aligatora.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wraca m膮偶 do domu. - Chleb kupi艂e艣? - pyta 偶ona. - Zakupy to nie jest m臋skie zaj臋cie - odpowiada m膮偶. - No to zajmij si臋 m臋skim zaj臋ciem - odpowiada 偶ona podci膮gaj膮c kieck臋. - A co, po偶artowa膰 nie mo偶na? Gdzie ta siatka?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzisiaj rano jecha艂em jak zwykle do pracy Trasa 艁azienkowsk膮. Przede mn膮, lewym pasem nowiusie艅kim BMW jecha艂a blondynka... Przy pr臋dko艣ci 130 km/h .... siedzia艂a z twarz膮 tuz przy lusterku i... malowa艂a sobie rz臋sy. Ledwie na moment odwr贸ci艂em g艂ow臋, a kiedy spojrza艂em znowu na BMW oczywi艣cie okaza艂o si臋, ze blondynka (wci膮偶 zaj臋ta makija偶em!!!) ju偶 jest po艂ow膮 auta na moim pasie! I chocia偶 jestem naprawd臋 twardym facetem, to tak si臋 przestraszy艂em, 偶e i golarka i kanapka wypad艂y mi z r膮k. Kiedy pr贸bowa艂em kolanami opanowa膰 kierownic臋 tak, aby wr贸ci膰 na sw贸j pas ruchu kom贸rka wylecia艂a mi akurat prosto do kubka z gor膮ca kawa, kt贸ry trzyma艂em miedzy nogami. Kawa naturalnie si臋 wyla艂a, poparzy艂a moj膮 m臋sko艣膰, zrujnowa艂a m贸j telefon i przerwa艂a bardzo wa偶n膮 rozmow臋!!! Jak ja k...wa nienawidz臋 kobiet za kierownic膮... Teraz macie co czyta膰:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 QUOELA
super samotny,,,HA HA HA!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×