Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katis

Jak strasznie żal zrobiło mi się tych dzieci.

Polecane posty

Gość tgetgetge
"no co ty?? idiota pił, nie wiedział że po alkoholu nie mozna prowadzić?? ja mam płacić za takiego idiote??" I świetnie że twój mąż, autorko tego nietrafionego porównania i zarazem kompletnie innego, pomógł. A teraz wyobraź sobie że ten sam pijany, wciąż w stanie upojenia, ciągłego, ma wypadek po raz piętnasty z rzędu i dookoła biadolenie jak mu pomóc, choć on sam nic w tym kierunku nie robi tzn pije dalej i nie stroni od ruchliwych dróg. No wtedy to tylko zostawić go w spokoju, widocznie tak lubi. (Dla dobra społeczeństwa można by też go dobić, gdyby to było dozwolone, ale nie jest, tak jak sterylizacja degeneratów.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z seksu, jak w matrixie, robią sobie 15-tą żywą baterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nawet jeżeli on znajdzie stałą pracę, to w swoim zawodzie nie zarobi więcej niż 1000 zł. Nie wiem dokładnie ile stolarz zarabia, ale podejrzewam, że nie więcej.\" Hahahahaha!!! Tym mnie rozwaliłaś na łopatki. Mój stolarz za półkę pod okno w zeszłym tygodniu skasował mnie na 700 zł. Pracował cztery dni. Ale jest dobrym fachowcem, a nie narzekającym dzieciorobem-darmozjadem. Może byś tak przejrzała na oczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie żal mi w ogóle
NIech rodzice i dzieci wezma sie do roboty.NIech cała rodzina sprzataja to z głodu nie umra.I jeszce raz powtarzam niech te litosciwe osoby ktorym tak szkoda tych dzieci wezma co m-c po 1000 zł.przez okres 18 lat i utrzymuja ich.Po 2 m-cach odechciałoby sie Wam tej pomocy udzielac tym dzieciom i Wy byscie mieli Te dzieci głeboko w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie stolaz za łózko rame do łózka i połki z tyłu powiedział 6 tys :( wymiękłam i kupiłam za 2 tys w ikei - podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego dzieci maja pracowac? obowiazkiem rodzicow jest ich utrzymanie powinni ponosic teraz konsekwencje radosnej tworczosci, jest mi ich szkoda ze musza zyc w takich warunkach, a tekst zeby litosciwe osoby placily jest nietrafiony i bezsensowny, to ze jest mi kogos szkoda znaczy ze mam im placic? to rzad powinien sie nimi zajmowac! a dziecmi rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tutaj jest ogromna
różnica bo pijany gośc nie mógłby miec 15sty wypadków samochodowych bo dawno panstwo odebrałoby mu prawojazdy, a oni moga dalej płodzic i nikt im dzieci nie odbierze, a ni chuja nie utnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliputka
hahhaha u mnie stolarz ma tyle roboty, ze dopiero na listopad termin pierwszy wolny jest mozliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ariane, rząd pomaga z Twoich pieniędzy (pobierając sowitą prowizję i zatrudniając jeszcze więcej facetów w garniturkach). Kto chce pomagać - niech pomaga! Jest masę organizacji charytatywnych. Rządowa pomoc to okradanie WSZYSTKICH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie czy to nie zastanawiające, może on nie jest stolarzem tylko 6 pomocnikiem prekusisty... ;) śmiać mi się już chce i isę trochę wyglupiam wierze że im ciężko, ale to juz takie gadanie dla samego gadania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenie i patologia ci rodzice. I brak mózgów u obydwu stron. I nie jest mi żal rodziców, tylko biednych niewinnych dzieciaków, które za parę lat powielą przypadki swych niedoj....rodziców niedojrzałych miało być, hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona8822
ostatnio slyszalam, ze w Polsce brakuje pracownikow fizycznych-budowlancow, stolarzy itd...teraz wiem dlaczego...bo wiekszosc woli plakac zamiast ruszyc dupe z znalezc prace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliputka
Ariane - nie pracujesz wiec nie placisz poki co podatkow. Ja place i to ciezkie pieniadze. A mnie nikt niczego za darmo nie daje. Myslisz ze jak moje dziecko bylo chore, lezalo w szpitalu, to ktos wspomogl mnie finansowo? Nawet glupi plaster do opatrunkow musielismy kupwac sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stolarz stolarzowi nierówny
Może to nie stolarz specjalista, a stolarz amator.:P Taki to nawet przy wyrobie desek się nie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja trochę zazdroszcze tej kobicie ... bo już 7 cykl starań i nic :( a tak co owulacja to ciąża.. ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez ten ojciec
stolarz rusza dupe i to jeszcz jak!!! przecież te 15cioro dzieci z nieba się nie wzięło... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona8822
dokladnie...na to to on ma czas...moze powinien zapisac sie do banku spermy-tam niezle placa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie żal mi w ogóle
A dlaczego niby dzieci maja nie pracowac???To ,ze sa dziecmi ich nie usprawiedliwia.Maja po prostu pecha,ze urodziły sie w takiej rodzinie a nie normalnej i powinny tez zarabaic na swoje zarcie.Jezli zdajecie pytanie dlaczego dzieci maja pracowac ,bo pracowac nie powinni to dlaczego ja musze i niestety bez mojego pozwolenia,na chama odbierane sa mi pieniadze ciezko zrobione ktore własnie na takie bachory id abo one nie maja co zrec.Niech płaca podatki na takie rodziny i dzieci tylko te osoby co chca a nie na siłę zabeirtane sa mnie pieniadze co m-c.na zarcie dla takich bachorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dawca spermy musi
tez coś soba reprezentować bo tą spermę trzeba opisać, a on co miałby napisać "dzieciorób, nieudacznik życiowy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie żal mi w ogóle
Ja mam kogo utrzymywac a nie moge normalnie mojemu dziecku kupic miesieecznie czegos wiecej ,bo musze utrzymywac wąłsnie inne bachory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliputka
Dokladnie - tez uwazam, ze nic sie nie stanie jak dzieci pozbieraja chociazby jagody, czy grzyby w lesie, albo w lecie pomoc przy żniwach. Malo takich dzieci na wsi co pomaga w ten sposob rodzicom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisz bachory... to są dzieci dzieci dzieci... niczemu nie winne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona8822
moj maz -obcokrajowec zaczal pracowac w wieku wlasnie 15 lat-i to nie dlatego, ze rodzice byli biedni, moge wrecz powiedziec, ze stac ich na wszystko ale chcieli, aby dzieci byly samodzielne i Nick pracowal w sklepie przy sprzedazy frab w godzinach wolnych od szkoly..i co? jakos nic mu sie nie stalo...teraz jest zaradnym facetem.tylko u nas w PL potrafia narzekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie żal mi w ogóle
dla mnie to bachory i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad ta agresja? czemu od razu teksty typu bachorow? zarcie? nie mozna prowadzic dyskusji kulturalnie? liliputka place podatek poniewaz pobieram rente rodzinna, mi nie chodzi o to zeby łożyć na nich chodzi mi tylko o prace dla rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachor to dziecko które
nie ma ojca, a one mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ariane84 - dokladnie tak - jak TOBIE jest ich szkoda, to im plac. a nie oczekuj, ze panstwo, czyli WSZYSCY beda placic, bo nie wszyscy maja na to ochote. te czasy juz minely, a system, w ktorym kazdy mial miec po rowno i panstwo tylko doplacalo do wszystkiego - nie sprawdzil sie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie żal mi w ogóle
No maja :-) dziecioroba i debila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to są dzieciczaki :) bachor to dla mnie rozwrzeczane rozkaprysnione, zorpieszczone, zyczeniowe , nie szanujące rodzicow i innych dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×