Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katis

Jak strasznie żal zrobiło mi się tych dzieci.

Polecane posty

Ariane, ty chyba nie widzisz zasadniczego problemu pisząc to, co piszesz. To nie tobie ma chodzić o pracę dla rodziców, tylko tym rodzicom. A im wybitnie \"nie chodzi\". Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie czy ja gdzies napisalam ze wy macie na nich płacić? ktos tak pisal wczesniej ale nie ja wiec nie wiem skad ten caly najazd na mnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie żal mi w ogóle
Takei dzieci z rodzin wielodzietnych to w wiekszosci niedobre dzieci.One tylko na pokaz udaja takei niewinne istotki a ogolnie to małe potworki ktore sa małymi replikami swoich rodzicow.Wiem cos o tym,bo znam pare rodzin wielodzietnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za ten system w którym
wszyscy wszystko mieli to my do 2025 bedziemy długi spłacać co gierek pozaciągał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany-> nie, nie proste:P otoz widze ze oni nie garna sie do pracy i tez uważam to za problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co maja dzieci umrzec z glodu bo maja glupich rodzicow? do pracy ich chyba nie zmusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:49 Ariane84 \"to rzad powinien sie nimi zajmowac!\" to sa dorosli, pelnosprawni i zdrowi ludzie, wiec z jakiej paki rzad ma sie nimi ZAJMOWAC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"otoz widze ze oni nie garna sie do pracy i tez uważam to za problem\" To rozumiem, że nie masz własnych, skoro obchodza cię TEGO TYPU problemy innych. Szczęśliwe dziecię. Ja, szczerze powiem, problem pt. \"Nie mam pracy i nie chce mi się do niej iśc, czemu mi nikt nie pomaga?\" mam głęboko pod ogonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zal mi w ogole-> dawno nie czytalam takich bredni, musisz chyba znac mnostwo tych rodzin, bo ja znam kilka i dzieci z nich sa naprawde dobrymi ludźmi, znam ich dobrze, takie szufladkowanie jest dosyc krzywdzace:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie żal mi w ogóle
A niech umieraja,co mnei to obchodzi.Jak rodzicow nie obchodzi to ma mnei obchodzic.Jak najblizsza i dalsza rodzine nie obchodzi to czy te dzieci maja co zrec to mnie ma obchodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"to co maja dzieci umrzec z glodu bo maja glupich rodzicow?\" One nie umrą z głodu. Poradzą sobie, dopóki nie będą mogły zacząć zarabiać tak, jak tatuś i mamusia... Najstarsze już calkiem iedługo, może zresztą już. Za kilkanaście lat pan pseudostolarz i pani rozpłodowa zostaną szczęsliwymi dziadkami 225 wnucząt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, nikt nikogo do pracy nie zmusi. ale wystarczy, ze ludzie zwracaja sie do nich wlasnie z takimi slowami - \"och, jakie biedne te dzieci, jak mi ich zal, trzeba pomoc, pomoc!!\" i takie programy w telewizji tylko nakrecaja te klimaty, zbiorki pieniedzy, dary itd. i co - to ma ich niby zachecic do podjecia pracy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anyżówka-> chodzilo mi o dzieci a nie oczywiscie o rodzicow, szkoda ze nie da ich sie zmusic do pracy dla mnie to paranoja,.. o rany-> mam swoich problemow mnostwo, lecz zauwaz ze wiele osob tutaj sie wypowiada i przejmuje tymi dziećmi, to ze mam swoje problemy nie wyklucza tego ze jestem wrazliwa na los innych ludzi zwlaszcza niewinnych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany-> mam nadzieje ze nie umra, coz mam nadzieje ze jakos sobie poradza nie ich wina ze takich maja rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że pomoc socjalna uczy trochę wyuczonej bezradności. Ale czy my mamy prawo odcinać kogoś od niej ? żyjemy w społeczeństwie i takie sa zasady, żeby wspierać sie nawzajem. Inna sprawa jak funkcjonuje pomoc w naszym państwie. Rozdziela sie pieniądze, rzeczy wg. jakichs durnych zasad, a ci którzy potrzebują na prawde dostaja całe wielkie G.Zresztą nie tylko o pomoc materialna przecież chodzi, czy ktoś z ta kobieta przy 8 dziecku rozmawiał kiedyś o antykoncepcji, czy zaproponowano im jakieś wsparcie? Wątpię, wygodniej jest rzucic tone węgla, wykupic obiady dzieciom, dac wsparcie wg jakiejs tabelki czy innego wzorca i miec z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym, jeśli będziemy bezwarunkowo pomagać takim typom, to tylko zachęcimy innych - oj namnożyłoby się \"bezrobotnych rodzin wielo, wielodzietnych\". Tacy ludzie MUSZĄ mieć biedę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skun daj juz spokoj:O musza miec biede? jak mozna byc tak bezlitosnym? trzeba jakos uswiadamiac zalozycieli takich rodzin bo pozniej najbardziej jak zawsze cierpia niewinni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie co, wcale nie wydaje mi sie, zeby oni byli tacy NIEZARADNI. w koncu zyja w tak licznej rodzinie bez pracy. oni sa zaradni na swoj sposob. zamiast isc do pracy, wystepuja w telewizji (pewnie przed programem bylo wielkie przygotowanie w domu, chowanie wszystkiego, co mogloby wygladac zbyt cennie, uczenie dzieci, jak maja smutnym glosikiem mowic do mikrofonu...) oni juz wyczaili, ze na swiecie roi sie od takich jak Katis i innych. gdyby na swiecie nie bylo tyle naiwnego \"wspolczucia\", oni by juz dawno pracowali, bo nie mieliby innego wyjscia. oni nie pracuja, bo im sie to po prostu NIE OPLACA. po co maja pracowac, skoro to samo moga miec bez pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie żal mi w ogóle
A gdzie była bliższa i dalsza rodzina obu tych debili płodzacych dzieci.Dlaczego krweni nie wtracili sie w zycie tych ludzi.Dlaczego teraz im nie pomagaja.To nie sa czasy powojenne w ktorych z całej duzej rodziny pozostała 1 osoba.Niech anjpier krewni sie zainteresuja,wpłyna na rodzine a potem obcy ludzie.Chyba,ze krewni to tacy sami imbecyle jak i ta rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o to chodzi, trzeba być bezlitosnym. Można współczuć, ale trzeba być bezlitosnym. Kobiety tego nie potrafią... Co byś powiedziała gdyby Twój mąż wrócił do domu z połową wypłaty i powiedział że drugą połowę ZABRANO sąsiadom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dalsza rodzina, ma ich gdzies zapewne, maja swoje problemy itd swoja droga nie rozumiem jak mozna miec tyle dzieci i nie pracowac paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skun ale zrozum nie mozna byc bezlitosnym dla niewinnych dzieci? im chyba nalezy sie wspolczucie? badz sobie bezlitosny dla rodzicow, ale dzieci nic nie zawinily ze sie w takiej rodzinie urodzily, podejrzewam ze rodzice pochodza z podobnych srodowisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie żal mi w ogóle
skun fajny przykład dałes :-) jakas pani bartdzo wspołczujaca tym dzieciom mam meza ktory przychodzi z 300 zł. do domu bo 300 oddał tym dzieciom bo mu sie szkoda zrobiło ,ze te dzieci zrec nie maja co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliputka
No to my mowimy, ze zal nam dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie zawiniły i współczucie im się należy, owszem... Ale moje pieniądze, dopóki sam nie zechcę ich im dać, się nie należą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"trzeba jakos uswiadamiac zalozycieli takich rodzin bo pozniej najbardziej jak zawsze cierpia niewinni\" Przede wszystkim te dzieci nie są niewinne. W takiej rodzinie, gdzie wszystko jst niejako \"na wierzchu\", ona wiedzą wszystko dużo szybciej i dużo lepiej. I nie chodzi mi tu wyłącznie o seks i inne fizjologie. Takie dzieci dośc szybko wiedzą, skąd biorą się pieniądze w domu i dość szybko widzą, że wystarczy niewiele wysiłku, żeby zrobić akcję charytatywna i na chwilę jest spokój. Poza tym - uważasz, że ci rodzice sa jedynakami? Bo ja bym się założyła, że pochodza z rodzin wielodzietnych. I że żyli mniej więcej tak samo jak teraz. Żaden człowiek dobrowolnie i bezmyślnie nie zgadza się na tak znaczące pogorszenie stopy życiowej, ludzie generalnie starają się o lepsze dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zal mi w ogole -> jakby oddał to ok, jego sprawa, ale jeśli mu je zabrano w podatkach to juz nie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany-> watpie zeby byli jedynakami, napisalam ze podejrzewam ze pochodza z podobnych srodowisk, skads musieli te wzorce wyniesc, pozwol ze nie zgodze sie z Toba odnośnie podejscia dzieci do tego wszystkiego, nie ma pewnosci ze takie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skun- to co proponujesz zrzucić biednych , kalekich i głupich ze skały czy spalić w piecu krematoryjnym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×