Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

hejka:) Fisiu:) z ruchami to jest tak ze ja to nie wiem czego sie spodziewac:) wieczorem cos tam miby czuje ale wydaje mi sie ze jelita:) zobacymy:) poczekamy:) Dziubasku testuj kochana:) my trzymamy kuciasy:) MAJEK jak noc poslubna???? Titus działaj działaj słonko:) wykozystuj meza:) a my juz trzymamy kciuki:) i fliudki slemy ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~>>>>>>>>>> a ja zapraszam do Krakowa:) u nas w Krakowie tez słoneczko:) a mi nie bardzo chce sie ruszac autobusem:( ale tam goraco:( i duszno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli miałaś owulkę ok. 15 dnia to nawet już mogłabyś zrobić chybaże ci się przesunęła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek testuj się testuj.nawet jak wyjdzie jedna kreska to powtórke zrobisz.pamiętaj ,że mnie długo po spodziewanej @ wyszła ledwie widoczna ta druga.I NIE MA MOWY O SMUTANIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu widze ze nie tyalko ja mam miesowstręt:) na sniadanie chyba zrobie sobie kluseczki ze smietanka i borówkami:) my to mamy pomysły na sniadania:) hahahahahha Dziubasku:) musi sie udac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba obejrzę sobię jakiś filmik.....w tv nic nie ma zupełnie..... Musze jeszcze okno umyć tak delikatnie nie mam wysoko....słoneczko zaświciło więc trzeba działać.....;) A mam jedno okopelnie brudne.....tzn. z mojej strony od wewnątrz czyściutkie ale u mnie nadal ludzie się wprowadzają i wircą tną i to wszystko na balkonach robią a brudy, wiory lecą...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJA FASOLECZKA SZPARAGOWA UGOTOWANA I ŚWIeŻUTKA TEZ BYŁA PYSZNIUTKA ;) VALIDOSKU ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta czy czytałyście książkę "Kwiat Śniegu i sekretny wachlarz" autor Lisa See, bo ostatnio ją zakupiłam bo podoboła mi się ksiązka "Wyznania gejszy" a to chyba podobne klimaty......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validosku to chyba ta sama płeć bedzie skoro te same smaki :D:D:D:D:D:D ja mogłabym jeśc na sniadanie obiad i kolecje owoce ,warzywa i słodkosci :D:D:D:D Malwinka ja teraz czytam \"okruchy strachu\" Grahama Mastertona:) a jaki filmik bedziesz ogladać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem mam mnóstwo na dysku...... Wczoraj oglądałam Juno, fajny polecam..... A książka to chyba horror... Słuchaj zaczęłam oglądać Oko, ten ci był ostatnio w kinach i obejrzałam 20 minut i skończyłam boję się bo mam straszne koszmary po takich filmach.....bardzo przeżywam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam Horrory i powiem szczerze ,że dawno nie trafiłam na taki naprawde straszny a już kino Azjatyckie mnie wogóle nie wzrusza.. mam duże zaległości z filmami ale ostatnio na realyty zone oglądam "nawiedzone domy" lub John Edwards: spotkania z medium:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina boli brzuchol czasami mocniej czasami lżej ale blisko terminu @ wiec w kazdej chwili moze przyjsc...troche mi sie kreci w glowie ale to cisnienie na zmiane pogody. mam PMS wszystko mnie wkurza:P ja tam nie lubie gotowac i nie mam jakis nadzwyczajnyh pomyslow na obiad:O maz lubi ekseprymentowac w kuchni tyle,ze pozniej konczy prace niz ja wiec nie mam wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek w słoneczny poranek:-) Tituś szukaj tej roboty w kraju i wracaj, gdziekolwiek zarzucisz sieć i tak bedziesz blizj nas:-) Validos, Fisia Wy juz niebawem półmetek będziecie opijały:-) czy wam to aby czas za szybko nie leci?;-) no dziewczynki ja juz wymoczona w wannie, oczywiście dziś nie było w stylu kleopatry bo mlika w domu brakło:-) i zbieram się niebawem do gina bo musze jeszcze moją Cebulkę zawieźć do Babci. Dziś jak wszystko będzie dobrze to powiem mojej Niuni że będzie miała rodzenstwo. Nie chciałam jej mówić same wiecie dlaczego, ale juz dłuzej ukryc się nie da bo brzuch mi pęcznieje coraz bardziej:-) po za tym Nadia juz sama pyta sie mnie czy aby nie ma w brzuchu dzidziusia?:-) wszyscy wokół juz wiedzą tylko nie Ona, najważnieszy Skarb w moim zyciu:-) tak nie moze być:-) trzymajcie kciukaski buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie właśnie zauważyłam u siebie jakies plamienia brązowe..... czy mam odczekac czy brać nospę z duphastonem......poradźcie proszę niby ginekolog powiedziała, że powinnam jeśli będą się utrzymywały ale nie wiem ile dzień pół dnia ......nie dopytałam.....;( A z rana mialam bóle brzucha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulcio:) kciuki trzymamy:) a czas biegnie jak opetany:) hmmm półmetek bede miec 5 sierpnia na 2 rocznice slubu:) dziwny zbieg okolicznosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny życze wszystkim miłego dnia i mega buziaczki dla Wszystkich i każdej z osobna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos cafe nam siadlo, nie moglam wczesniej odpisac... hello! Fisia spotkanko? Cebulka to jak z tymi sieciami? zarzucamy? Validku fluidy wciaz lapie nawet je zlizuje z monitora... no ale chyba musicie znalesc dla mnie cos nieco bardziej fluidkowego, zeby te moje jajniczki do pracy zagonic... a wiec czekam na propozycje. :p ja najprawdopodobniej bede w Polszu 21-25 pazdziernika tzn wt-soboty... Anus jedziemy do dublina na zakupy w te sobote, jesli uda nam sie uporac z torbami takie pod ten wyjazd urlopowy to dam znac... a jak nie to sama przyjade gdzies w nastepnym tyg, no chyba ze przyjedziesz do nas z cala wataha w nastepna sobote? tj 19-tego. ja znowu malosolne robie... :D jestem titkowa ogorkowa! hihiih a co do mojego testowania...juz tak nie czekam... bo u mnie z takimi cyklami wrozby i planowania marnie wychodza... ale nie powiem zaciekawienie lekkie jest.... hihihi no nieeeeeeeeeee znowu na mysli mam apteke! co jest grane? nie ma to jak pojechany odjazd! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do filmow... sama nie przepadam juz za horrami, za duzo w dziecinstwie sie ich naogladalam... taka mala maniaczka ze mnie byla... i teraz sa dla mnie wszystkie robione na jedno kopytko! i mnie nudza... i wcale nie strasza... :( Ale film "oko" calkiem ciekawy ogladalam go juz kilka tyg temu, i powiem ze fajny, polecam. mnie jakos teskno za dobrymi komedyjkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze raz ja! sorka! Cebulcia?????????????????? jak bylo u ginka????????? dotarlas do domku? dawaj tu nam znaka! preciutko! bom ciekawa jak tam nasza dzidzia rosnie! jaka reakcja Nadii na wiesc o malenstwu? mala widze ze sie domysla... mama na darmo wydeta przeciez nie moze chodzic no nie!spostrzegawczosc to chyba po mamie ma co? :D :D :D nie trzymaj jej dluzej w niepewnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Tituś próbowałam wejść wczesniej na cafe ale dupa blada cos nawalało:-) właśnie wstałam, usnełam na seansie filmowym z Nadią:-) Z Dzidzią wszystko w porządku. Widziałam głowke, nóżki ,rączki i bijące Moje Serce:-) tak się cieszę! Maniu pytałam gina o te bóle brzucha, stwierdził że to macica się rozciąga. Badanie i usg wyszło ok więc nie widzi tu powodu do zmartwień. Kazał brać w razie czego nospę i wybrac do końca duphaston i już nie brać. Porozmawiałam też na temat testu Pappa i usg na przezierność karkową, mam mieć za 2 tyg. Tituś Nadia szczęśliwa, choć podświadomie chyba wiedziała. Jak wychodziłam do lekarza kazałam Jej trzymać kciuki, a po powrocie powiedziała mi że nie trzymała bo była pewna że Dzidzia w brzuchu jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebus ❤️ jakie wspaniale wiesci! jak sie ciesze! a to co powiedziala Nadia o trzymaniu kciukow... normalnie wywolalo we mnie takie poruszenie, ze buzia mi sie sama usmiechala a w oczkach lezki naplynely... takie to slodkie i pelne milosci... naprawde sie ciesze! chyba zejde na dol do lodowki i lykne martini z gwinta! bo reszte w butelce zostalo po ostatnim smutasku... a tym razem dla wspanialej rownowagi, nie omieszkam na wesolo sie napic a co! :D :D :D :p co sie nie robi dla Cebulkowej rodzinki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek dziubassku jak się @ nie pojawi to powtórke z testowania zrób za kilka dni:).brak @ to dobry znak Cebulko buziaki dla Nadinki.Napewno się spisze jako starsza siostra. Titus nie bądź prosiakim i nie rób smaka na martini.wiesz,że u mnie teraz abstynencja:D:D:D:D:D Basiunia😘 Validosku to trafiłas z tym półmetkiem:D:D:D lepszego prezentu być nie mogło. Faktycznie te tygodnie lecą jak oszalałe Komu kawy bezkofeinowej?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu anio tygodnie leca jak oszalałe:) a ja za chwile komuś dam klapsa na goły tyłek:) hmmmmmmmmmm chyba sie ciężąrnej nie bije;) :) oj niech ja nad morze przyjade:) to sie policzymy:) czekamy!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko:)ciesze sie ze wszystko dobrze:) a mała siostrzyczka taka troskliwa:) oj fajnie jest miec rodzenstwo:) ja wizyte mam w piatek:) a juz sie stresuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihihi JEDNA KRESKA DRUGA KRESKA I MAMY BOBASKA!!!! Hurraaaa 2 kreseczki:)jak sie ciesze, nie moge jeszcze w to uwierzyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio:) :):) juz lepiej:) co za menda:) z tego Dziubaska tyle nas stresowac:) Gratuluje kochana:) ale bym Cie usciskała:) i malenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 GRATULUJEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TITUŚ DAWAJ MARTINI.TRZEBA OBLAĆ!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIUBEK!!!!!!;) jAK JA SIE CIESZE!!!!!;) cmok cmok cmok!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×