Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Surfitko --- chyba źle się wyraziłam z tą toaletą. Porodówka jest na położniczym, i tylko trzeba wyjść przez jedne drzwi i już jest się na korytarzu a tam na wprost jest kibelek. Wszystko na jednym oddziale. Ale kurcze to przeważający problem i sama już nie wiem. W Brzegu (gdzie mieszkam) jest fatalna opieka jeśli chodzi o lekarzy, po prostu masakra. Tylko coś się zaczyna dziać nie tak, a oni rozkładają ręce. Najbliżej mam jeszcze do Oławy, tam byłam i jest brudno, w Opolu leżałam na operacji w klinice ginekologiczno - położniczej, i w prawdzie jest piękna, ale lekarza widziałam raz na 3 dni, i straszna masówka. We Wrocławiu w klinice gin - poł lekarz miał mnie przyjąć w trybie pilnym na operację, a on zaczął mi mówić, że mało zarabia, chciał w łapę jednm słowem. No i niestety w tej prywatnej klinice do której jeżdżę, też we Wrocku, nie można rodzić :( Operują, bo też dałam im się pod nóż, wykonują różne zabiegi, ale porodówki nie ma :( Dlatego wybrałam ten w Namysłowie, słyszałam od znajomych, że na prawdę dobra opieka. Tylko teraz muszę przemyśleć co z tym kibelkiem, na szczęście miesiąc wcześniej będzie tam rodzić moja koleżanka, to się dowiem z pierwszej ręki jak to się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM BRZUCHATKI JA SOBIE WLASNIE USIADŁAM Z KAWUSIA BO MAM BARDZO NISKIE CISNIENIE I LEKARZ MI PRZEPISAŁ JEDNA DZIENNIE .MAŁA MNIE KOPIE DOSC MOCNO ALE TYLKO RANO I WIECZOREM A POTEM CAŁY DZIEN SPI .A I JEJ KOPNIACZKI CZUJE TYLKO NA DOLE TAK NISKO CHYBA JEST JESZCZE UŁOZONA MIEDNICOWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie coś od trzech dni martwi to moje dziecko. Przez dwa dni praktycznie się nie ruszała, wczoraj trochę wieczorem. Idę na śniadanko, jak dostanie energii to mam nadzieję, że ją to ożywi. No, a potem na pierwszy dłuższy spacer na piechotę już chyba od miesiąca. Chcę dzisiaj zrobić test, czy jak pochodzę będzie ok, bo mam zamiar jutro pojechać na uczelnię, a to pociągiem muszę, więc wolę być pewna, że znów do lekarza nie trafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej brzuchalki melduję się na posterunku, U mnie ostatnio bez zmian, nawet sie wysypiał, mały kopie raz mocniej raz słabiej- ale jakieś 3 dni temu tak potraktował mój żołądek że bolał potem 2 dni, trudno powiedzieć jakie jest jego położenie bo kopie w różnych miejscach - no ale w sumie to mogą być przecież i rączki i nóżki a nawet główka. Mnie też jest coraz ciężej chodzić, ogólnie poruszać się, brzuszek dość spory się zrobił , a waga wskazuje tylko 3,5 kg więcej niż przed ciążą. Huśtawki nastrojów i mnie ostatnio się zdarzają, wszystko mie drażni i jakaś płaczliwa się stałam, byle co się wydarzy a ja juz mam łzy w oczach. Biedny ten mój mąż ja nie wiem jak on ze mną wytrzymuje, a najgorsze jest to że na nim wszystko się skupia. Stwierdził że jak jest w pracy i dzwoni do mnie to jest ok a jak tylko jest w domu to ja zawsze jestem naburmuszona. Może coś w tym jest?? A do tego wszystkiego zaczęłam się martwić o córeczkę jaki wpływ na nią będzie miało urodzenie się maleństwa. Boję się żeby nie popełnić jakiegoś błędu , bo wszystko w teorii tak ładnie wygląda niby wiem jak się zachowywać ale nie wiem jak to bedzie w praktyce. Ojej ale się rozpisałam . Mam nadzieję że rozumiecie o co mi chodzi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
el-mir-ko, trzymam kciuki, żeby ten twój test wyszedł Ci pozytywnie. Ja też bym chciała chodzić i żeby mnie nic już nie ciągnęło, wczoraj cały dzień leżałam, więc nic mi nie dolegało, dziś planuje też poleżeć. Mam nadzieję, ze mi to niedługo przejdzie. Ale oczywiście jestem w stanie znieść wszystko, aby to moje dzieciątko przyszło zdrowe na świat. Dobrze, że często czuje jej kopniaczki, czasami już nawet takie mocniejsze. Uwielbiam, wieczorem obserwowac mój falujący brzuszek. El-mir-ko, a ty masz duży brzuszek, bo ja raczej mały jak na ten czas ciąży i tak się zastanawiam, że to może też dlatego mnie tak ciągnie, ale nie wiem, czy to ma jakieś znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D nie mam ostatnio czasu na nic, ciagle gdzies musze isc i cos zalatwic, brzuch mnie boli od 2 dni okropnie, nie wiem co sie dzieje, ale to chyba od chodzenia-za duzo i za szybko, dzis znow szkola. Wczoraj siedzielismy na zyczenie mojego meza u jego rodzicow co nie specjalnie mnie cieszylo :/ . Nasluchalam sie placzow i narzekan, bo przeciez nie maja pieniedzy i sa strasznie chorzy :/-fakt jak razem zarobia czasem ok 10tys euro miesiecznie to nie idzie przezyc..biedni ludzie..moze my im cos pomozemy? wkoncu mam 1\\10 z tego co oni.. stary naciaga meza nawet na glupio cole...bo on nie ma...a potem slysze ze zamowil sobie lososia za 60euro , bo on ma francuskie podniebienie..zygac mi sie chce nimi!! dzis znow szkola, bleee...nie chce mi sie uczyc. Mezus wczoraj podrinkowal i spi :) ja sie w nocy o 2!! nazarlam tak chleba ze dzis strach na wage stawac, a teraz zjadlam 2kromeczki z almette smietankowym..pyyycha i pije herbatke z miodkiem gosia----------znow mi robisz smaka na maslanke i jajko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...28...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...27......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..23.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...26..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...26...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....24..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....22.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......25. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..25..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......21..x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....22..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....21.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....23..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....23.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......22....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....22...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x el-mir-ka/22............Brzeg..........córeczka......02. 07........22..Kaja martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......0 6.07.......21....Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka81
a m nie dziś bardzo boli...myszka. to znaczy nie wiem jak to nazwac ale czuje w niej co chwile jakies takie kłucie po prawej stronie, nie wiem moze to zapalenie pęcherza mi się zaczyna.przy sikaniu tez boli.tylko nie to!!!idę wziąść furagin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiluna----------mnie tez maly kopie po zoladku wtedy wszystko mi do gardla podchodzi, w dodatku siedzi pod zebrami i mysli, ze jest smieszny :p nie popelnisz bledu przy wychowywaniu, nie mozesz tylko odtracic corci i zawsze po rowno dzielic :)zeby zadne nie bylo pokrzywdzoneco do nastrojow to moj juz sie przyzwyczail :p chociaz na poczatku to byla katastrofa merzejko wszystko bedzie dobrze :D elmirka---- uwazaj na siebie, mi lekarz powiedzial, ze lepiej jezdzic jak chodzic, wiec mysle, ze nic Ci nie bedzie jak przejedziesz sie pociagiem kasia78--------jakie masz cisnienie?? bo ja na poczatku ciazy to miala 80\50 lub 90\60 wiec czasem prawie odlatywalam , teraz mam caly czas 100\60 bo pobieraja mi krew i mi cisnienie z nerwow podskakuje hehe goba--------na gardlo najlepiej sok z czarnej porzeczki do herbatki, ja tak sie teraz wyleczylam :D surfitka------------jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła...współczuję ci tych twoich teściów i dziękuje za pocieszenie. Z Wami jakoś mi jest łatwiej znosić te moje ciążowe problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
Mnie moje maleństwo kopie na samym dole brzucha, czyli jest ułozone bardzo nisko, wogóle w ciaży mi ten brzuch nisko rośnie. Może dlatego, ze mam lokalizację łożyska przednią, sama nie wiem. Nadal nie wiem jaka będzie płeć, ale podobno skoro brzuch nisko to dziewczynka, ale pewnie to jeden z mylnych przesądów, który nie zawsze musi się sprawdzać. Jest mi obojętne co będę miała byle było zdrowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzejka--wiem jak sie czujesz, bo sama tak mialam, najlepiej jak ulozysz nogi do gory, macica sie rozciaga i takie bole beda :( niestety taki nasz los , ze musisz pocierpiec i sie pomartwic, najgorsze juz za nami a do czerwca szybko czas minie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korcze mnie tez cos pobolewa na dole sama nioe wiem czy to brzuszek czy macica to mnie lapie na pare chwilek i puszcza ,lekarz znow przepisał mi luteinum mam brac przez tydzien,jutro wedruje na badania krwi a we wtorek po 0odbior wynikow,kurde jak mnie strasznie meczy zgaga normalnie nie samowicie,.Wniedziele moja siostra przyniosła mi troche ubranek dla mojejJULCI sa takie malutkie i slodziutkie ja juz nie moge sie doczekac czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIKA 82 ja mam ulozenie dziecka miednicowe i caly czas ja czuje tylko na dole brzuszka ciekawe kiedy one sie przekreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zle wczesniej napisala kurde robie straszne byki ale co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja mam termin na 24 czerwca i bede miała dziewczynke :) obecnie jestem na zwolnieniu bo się przeziębiłam ale lekarz powiedział że nie pozwoli mi wrócić do pracy bo powinnam odpoczywać a nie wstawać rano i się męczyć 8 godzin. Tak prawde mówiąc to wolałabym chodzić do pracy bo nudzi mi się troszke w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Witaj Alkatraz :) U nas od ranka piekny dzien,ja robie porzadki,synus Oskarek bawi sie grzecznie,a synus Erys w brzusiu buszuje-cos pieknego.Troszke oddechu i biore sie dalej do pracy,moj maz ma urodzinki a wiec kupe gosci w sobote sie zjedzie,wiec cos pysznego musze przygotowac.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wróciłam.kupiłam ale mało: pieluchy tetrowe 10szt 2 czepeczki bawełniane 2 śliniaczki szczoteczke i grzebień mały jest spokojny-wybujałam go-ale mam nadzieje ze jak sie połoze to sie obudzi a co do szpitala to ja chce rodzić w szpitalu co ma certyfikat\"RODZIĆ PO LUDZKU\"super opieka nad dzieckiem i rodzącą ale toaleta na korytarzu nie w wpokoju ale mnie to nie przeraża bo rodziła kumpela i zadowolona,po 2 dobach idzie się so domu jeśli jest ok.więc wytrzymam te 2 dni. widziałam w internecie wózek SMART firmy baby desing-nawet mi się podobał. dużo zakupów przed nami same pierdołki zostały i wózek. a co do kopania to mój kubuś jest ułożony miednicowo i kopie też na dole i czasem czuje do góry lub przy pępku ale rzadkp. ale się rozpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...28...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...27......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..23.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...26..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...26...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....24..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....22.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......25. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..25..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......21..x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....22..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....21.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....23..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....23.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......22....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....22...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x el-mir-ka/22............Brzeg..........córeczka......02. 07........22..Kaja martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......0 6.07.......21....Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...28...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...27......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..23.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...26..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...26...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....24..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....22.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......25. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..25..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......21..x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....22..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....21.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....23..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....23.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......22....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....22...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x el-mir-ka/22............Brzeg..........córeczka......02. 07........23..Kaja martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......0 6.07.......21....Hania No ja nie wiem jak mój Szkrab jest ułożony, ale brzuszek już mam duuuuży i pewnie latem będę musiała z taczką chodzić, żeby mi nie spadł na stopy :p:p:p heheeh Teścik powiedzmy, że się udał. Wszystko mnie teraz boli, najgorzej krocze, tak jak wcześniej pisałam, to spojenie łonowe rozciąga się i rozciąga, a ja cierpię. Ale zobaczymy w nocy co będzie z brzuszkiem, bo jeszcze zaraz do teściów jedziemy. Mam nadzieję, że jutro wysiedzę na zajęciach. Bo teraz jakoś chodzić nie mogę po kilki godzinach w centrum :( Jeszcze mnie dzisiaj moja siostra nastraszyła, że skoro to mnie boli, to mogę dostać rozwarcie :( ale staram się o tym nie myśleć i udaję, że nie wierzę hihihihi Teraz musi być jużwszystko dobrze, bo mam dosyć leżenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...28...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...27......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06.. 27...Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..23.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...26..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...26...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....24..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....22.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......25. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..25..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......21..x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....22..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....21.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....23..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....23.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......22....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....22...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x el-mir-ka/22............Brzeg..........córeczka......02. 07........22..Kaja martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......0 6.07.......21....Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ja zyje, zyje, tylko ostatnio duzo jezdzimy z mezem za kuchnia, musimy nowa sprawic, bo poprostu nie mamy porzadnej, a jak dzidzia sie urodzi to juz tak czasu nie bedzie. Do tego mam jeszcze dola, bo pozegnalam sie tydzien temu z przyjaciolka(wyjechala do Polski na studia), jedyna osoba z ktora maglam normalnie szczerze o wszystkim pogadac. Teraz czuje pustke i nie wiem czym ja wypelnic:(. Tutaj na obczyznie trudno znalezc kogos \"od serca\". O jej, hmm, jakos musze sie pozbierac, bo przecierz Zosia w brzuszku rosnie, a ten smutek chyba tez jej sie udziela ba jakos slabiej sie rusza kurcze. Goba znalazlas juz wozeczek, czy dalej dylemat? Dziekuje za pamiec🌼 Surfitka kuruj sie i odpoczywaj w domku. Ja nie pracuje od poczatku ciazy tak sie zlozylo u mnie, ale tez nie rozpaczam z tego powodu, bo ma to takie plusy, ze skuppiam sie bardziej na dziecku, mysle o niej przez caly czas. Dobrze moge sie odzywiac, i wysypiam sie do woli, ale brak kontaktu z ludzmi powoduje ze ciagle wisze na telefonie, no i moj niemiecki pogorszyl sie:O Przyszla Mamuska to ci Eliasek w zoladku sobie nozki grzeje, he, he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Brzuchatki ;) ja po wczorajszym teściku o którym pisałam to całą noc spać nie mogłam :( w krzyżu bolało, że siku nie mogłam wstać. Chyba jednak nadal nie powinnam łazić tylko odpoczywać. Na dodatek łeb mi zaraz pęknie. Normalnie tylko bym siadła i płakała nad tym co mnie boli, a brzuch tak, że nie mogę się dotknąć. No ale trudno, muszę jechać na uczelnię załatwić parę rzeczy w dziekanacie :( więc miłego dnia wszystkim, a ja zaraz pędzę na pociąg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
Cześć przyszłe Memcie! U mnie pogoda coraz lepsza :) słoneczko świeci, a ja w pracy. Dzieczyny mam pytano, chodzi mi o płeć dziecka, bo już większość ją zna, czy wiecie to ze zwykłej wizyty u ginekologa czyli na zwykłym USG czy trójwymiarowym? Ciekawe bo podobno na zwykłym USG to lekarze bardzo się mylą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wiem ze zwykłego usg, dowiedziałam się na początku 4 miesiąca i za każdym razem do tej pory wychodzi, że dziewczynka. Myślę, że to zależy jaki jest sprzęt i jaki jest lekarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja wiem ze zwykłego USG ale lekarz powiedział mi dopiero w 22 tc bo mała się dobrze ułożyła i był pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...28...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...27......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06.. 27...Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..23.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...26..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...27...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....24..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....22.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......25. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..25..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......21..x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....22..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....21.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....23..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....23.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......22....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....22...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x el-mir-ka/22............Brzeg..........córeczka......02. 07........22..Kaja martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......0 6.07.......21....Hania Witajcie Czercóweczki... Nie bylo mnie prawie tydzien, a to wszystko za sprawą krótkiego urlopu jaki sobie z mężem zafundowalismy... 5 slonecznych dni w Beskidzie Niskim - mowie wam rewelacja... poprawilam troszke moją oslabioną kondycje, pochodzilam, pooddychałam swiezym powietrzem i opychalam sie smakolykami domowej kuchni :-) bylo naprawde cudownie, no ale co dobre szybko sie konczy - od wczoraj nadrabiam zaleglosci w pracy a dzis na kafe :-) Mala Mi - ciesze sie ze juz wszystko z dzidzią ok no i gratuluje Hani - sliczne imie !! Karka - ja tez od czasu do czasu miewam takie kłucia w kroczu - orientowałas sie co to może byc ?? Ja zauważyłam że najbardziej dokuczają mi w pracy, jak siedze... Witaj w gronie Alkatraz !! zapraszam na multiply, dodałam dwa zdjecia z wyjazdu...a tutaj sa inne zdjecia - równiez z urlopu, ale juz nie tylko brzuszkowe :-) wszystkim przeziebionym zycze szybkiego powrotu do zdrowia - sama tez smarkam i gardło mi dokucza...syrop z cebuli, mleczko z czosnkiem, woda z solą itp. pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mamuski!! milka------ znam ten bol, ile mysmy sie najezdzili za kuchnia :/ a jak przyszli ja montowac to koszmar :(, przykto mi z powodu przyjaciolki :( wiem co czujesz bo mam to samo, nie mam nikogo!! prawie wszystkie \"przyjaciolki\" urwaly ze mna kontakt z chwila jak zaczelam chodzic z mezem, potem sie wyprowadzilam do Niemiec i od tej pory dzwonia tylko albo pisza by sie upewnic czy jeszcze jestem w zwiazku czy juz sie rrozlecial i czy mam zamiar zjechac :(..bez komentarza melania---------zazdroszcze urlopu!!!! sama z checia bym sobie gdzies pojechala polazic chociaz za jeden dzien, ale nie pozwala nam na to czas pracy meza Alkatraz-----witam, jeszcze sie nie przywitalam :D monika82--mi lekarz ze zwyklego powiedzial, ze chlopczyk elmirka-.-trzymaj sie i uwazaj na siebie, daj znac jak bylo i jak sie czujesz!! u mnie tez nie ciekawie, wczoraj nie dojechalam do szkoly, tak mnie brzuch ciagnal w dol \':/ , bol okropny, nie spie od 4 rano, kosci mnie bola, stawy, ale to przez pogode zimno dzis i pada. Chcielismy sobie wczoraj z mezem zrobic wieczorek przy filmie,ale bylo by to zbyt piekne, zeby prawdziwe i juz wlasnie sie polozylismy, wlaczamy film....i co??dzwonek do drzwi... za 5s drugi, otwieram a tak diabel :/(czyt moja tesciowa) , wparowala , stwierdzila ze jestem za leniwa zeby isc do szkoly,a ze zdycham to nic( musialabym jechac autobusem i wracac bo maz na zwolnieniu nie moze mnie zawiesc a tesciu ma gdzies), osmrodzila nam mieszkanie bo poszla na balkon palic, mimo wszystko czuc, wietrzylismy 30min bo zaraz tesciu mial wpasc tez a on nie wie ze ona pali(niby rzucila), wiec kaweczki, herbatki trzebabylo robic, jeszcze kazala sobie wina nalac, zaczeli sie klocic miedzy soba, narzekac ze sa chorzy, nie maja kasy itd(stara spiewka) na koniec tesciu wpadl do kuchnie w buciorach przed wyjsciem sprawdzic co gotowalam i okrzanil mnie, ze nie dalam mu barzsczu :/ czul sie obrazony bo ja powinnam pewnie kolo niego skakac jak tylko przekroczyl prog, a ja nie bede ich goscic codziennie na obiadkach,bo ja sama nie daje rady czasem robic jak mam bole, a oni jeszcze nigdy nie zaprosili nas na obiad. jak wyszli byla 21. Krzyku narobili, zadymy , zaczeli sie klocic miedzy soba i poszli... co za koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×