Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

No wlasnie mi urosl cholera jasna :o Albo po prostu rysy sie wyostrzyly i nie moge patrzec na siebie w lustrze :P A co do laktatora, to dopiero po porodzie. Na razie nie zapowiada sie ze bedzie pokarm, cycki miekkie, i jakos takie dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu pomarańczowa Jezeli wytrzymsz to poczekaj jeszcze kilka dni,a jak nie dostabiesz @ to zrobisz test.Ja Cie rozumię,że boisz się rozczarowania-przechodziłam przez to,ale badz dobrej mysli:jak nie teraz to za miesiac.Pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po obiadku albo dopiero zaraz zmywamy się w gości no ale musiałam jeszcze tu zajrzeć... no ja już mam laktator z awantu w kaplecie z dwoma butelkami a jak nie bede potrzebowac to potem sprzedam ale czuje że skorzystam.. No to do wieczorka pa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jakoś wcześniej wróciłam i musiałam zajrzeć na moment, bo zaraz znów wychodzę. Mnie też nos urósł bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Dosyć, że zawsze to był mój największy kompleks, to teraz się powiększył i jak słyszę, że nos mi urósł to normalnie dostaję zawału. Mój mężuś chyba udaje, że tego nie widzi, bo mi tego nie mówi. Wie, że nienawidzę mojego kinola, choć on zawsze powtarzał, że pierwsze co mu się we mnie spodobało to nochal - czasami go nie rozumiem hihihi. Ja chyba kupię laktator, tak na wszelki wypadek, wiem, że to drogi zakup, ale raczej kupię pewnie jakoś w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dziś udało mi sie dotrzeć do kompika co do wyprawki hmm-mam narazie tylko wózek jakoś nie moge sie wybrać na większe zakupy a czasu coraz mniej ale w tym tygodniu sie juz zbiore chyba:) przed długim wekendem byłam u lekarza i kazał mi dużo odpoczywać bo już moge urodzić mała jest bardzo nisko ułożona nawet przez to nie zrobił jej dokładnych pomiarów powiedział tylko że waży ok 1,5 kg i jest wszystko oki. W sumie ja się tym zabardzo nie denerwuje skoro z nią jest oki to będzie dobrze a jak nie bede nosiła ciężkich rzeczy to urodze normalnie czyli w terminie. Narazie przytyłam 12 kg lekarz powiedział mi że sporo ale że jak na moją wagę z przd ciąży to i tak malo (49 kg). Teraz wkurza mnie tylko to że sie w nic nie mieszcze;) ale już niedługo będzie powszystkim. Co do rozstępów bo gdzies taki temat sie przewinął to nie mam, nic mi sie nie zrobiło chociaż nie stosuje na nie nic poza kremem nawilżającym ale tylko dlatego bo mam suchą skóre. Jedyne co mam to celulit na udach ale to pewnie zniknie po porodzie. A jak nie to nie ma problemu bo i tak chodze wiecej w spodniach. Uzupełniam tabelke zgodnie z prosba i pozdrawiam NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...37...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...35..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...36...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....36...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....33...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........35. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..35..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....34..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30 4...........Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....34.............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...32...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......32....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków..............X.......... 28.06......31......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......33...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane czerwcóweczki:D Zwracam się do Was z prośbą,prosze powiedzcie mi czy macie czasami kłucia w pochwie.Jestem w 30 tc.Martwie się czy to przypadkiem nie jest problem pochodzący od szyjki macicy.Wczoraj wieczór byłam w szpitalu i ginekolog mi powiedział,ze szyjka jest utrzymana,a jak zapytałam od czego to jest to mi zmamrał cos zmamrał i nie odpowiedział. Robili mi takze zapis tz.KTG i bylo wszystko w porzadku.Ja leze bo sie boje chodzic. Prosze jezeli mozecie odpiszcie mi. Pozdrawiam Was i życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz spowrotem nawet milo bylo na kawce... Teraz mój facecik gotuje bigosik to sobie na kolacje zjem... Kochane mam prozbe kopiujcie zawsze ostatnią tabelke bo trzeba potem poprawiać... Marghi nie masz sie co martwic to jest normalne ja kucia w pohwie mam juz od jakiegoś 26 tc i pytałam się poloznej mówiła że to normalne bo wszystko tam przygotowuje się do porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...37...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...35..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...36...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....36...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....33...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........35. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..35..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....34..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30 4......Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....34.............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...32...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......32....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków..............X.......... 28.06......31......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......33...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....33..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC Poprawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...37...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...35..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...36...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....36...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....33...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........35. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..35..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....34..Franek kasia78/29.............łódz..........córunia.........19.06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....34.............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...32...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......32....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków..............X.......... 28.06......31......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......33...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....33..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC Jeszcze raz poprawiam bo cos nie równo bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo, klucia w pochwie sa normalne, rozmawialam z polozna wiec bez obaw ja dzis cos znow szamam, zjadlam frytki na obiad ale nie duzo, ale slodkie:o dzis mam na koncie pare cukierkow kinder bueno i teraz twixa wciagnelam, chyba starczy na dzisiaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i łóżeczko już stoi :D Chciałam założyć chociaż prześcieradło to z falbanką co idzie pod materacyk, już byłoby ładniej, ale mi mężuś nie pozwolił :( Może i ma rację, ale ja tak chciałam ;( ;( Mnie też czasem coś zakuje, a jak mnie kuje w brzuszku cała macica, to znaczy, że mam skurcz. Dziś miałam chyba ze 3 razy - bolało :( I właśnie w takich chwilach cieszę się, że będzie cesara hehehe :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka, ja zalozylam, napatrzylam sie i teraz sciagne i wypiore :P Poprasuje, poskladam i poczekam do czerwca na malutka :D Poprosze meza to on zalozy jak ja bede w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka a czemu cc?? ja juz poscil zalozylam chyba z miesiac temu jak nie wiecej :p i nic mi sie nie kurzy, zrobie jutro moze zdjecia mojej chustawki, wanienki, przewijaka :) i wysle Wam cos mnie gardlo boli, ide zrobic herbatke z sokiem malinowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy macie tak czasami, że podczas chodzenia zakłuje Was tak dośc ostro przez chwilę? Bo ja tak mam, ale to podczas ruchów małego. Myślę, że to normalne, a Wy jak sądzicie? Albo boli mnie tuż nad wzgórkiem, takie kłucie też. Czy też tak macie? A pęcherz Was boli przy chodzeniu? Jestem w 34 tygodniu ciąży. Jutro idę do mojego lekarza i mam do niego całą listę pytań. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Najbardziej to jestem ciekawa jak się dzidziuś ułożył. Jutro będę miec prawdopodobnie usg to się wszystko okaże. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos laktatora. To nie kupujcie przed porodem bo bardzo często kobiety wcale go nie uzywają. Szkoda kasy. A jakby co to dopiero kupic można po porodzie. Tak nam radziła położna na szkole rodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie może co może się stac jak kobieta przy porodzie straci przytomnosc? Nie omdleje tylko straci przytomnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A macie tak, że czasami dzidzia sie mało rusza a innego dnia cały czas prawie sie rusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek]C🌼Z🌼Y🌼N🌼Y🌼 nie wiem jak Wam podziękować za odpisanie na mojego posta.Swiadomość,że Wy też macie podobne kłucia mnie uspokoiła troszke,bo naprawde bałam się,i tak jak pisałam wczoraj,że z tego powodu nawret w niedziele pojechałam do szpitala i wróciłam dalej z nie pewnoscią,coś mruczał mówił,ze on w ciazy nie był,nie wie jak to jest,ale pacjentki tak niektóre mają i jak to rozumieć? Mnie cały czas ogarnia strach czy to np. nie jest sygnał,że zaczyna sie cos dziac z szyjką macicy-to mnie tylko przeraza,ale skoro i Wy odczuwacie podobne kłucia to moze faktycznie to jest objaw jeden z normalnych w ciazy. Jotka79 Kłucia przez chwile dosc ostro jak piszesz Ty ja własnie miałam w niedziele i wczoraj.Nad wzgórkiem mnie nie kłuje,czasem czuje tylko tak ciezko,ale podejrzewam,ze to maly jest tam jak mam takie odczucie.U mnie tez jest ten problem,ze mam ciaze dosc nisko ułozona i na dodatek mały mi siedzi tylko po prawej stronie-lewa strona go nie interesuje:D Z pecherzem tez nie mam problemu,jedynie z sikaniem to tak,jak sie połozy mi caly w podbrzuszu to sikam co minute po 2,5 kropli,a jak sie przesunie to nie jest zle,np. tej nocy to tylko o godz. 2;00 bylam w ubikacji i a tym koniec do chwili obecnej.Zapytaj o te kłucia Twojej gin. i daj nam znać 🌼P🌼O🌼Z🌼D🌼R🌼A🌼W🌼I🌼A🌼M🌼 Któraś z Was pisała/nie pamiętam nicu:(/ ,że Ją czasem zakłuje w brzuchu i się cieszy,że bedzie cesarka. Z tego co wiem to skurcze macicy są jeżeli brzuch równomiernie twardnieje,tak jak gdyby unosi się do góry i ciąśgnie,to jest nie zbyt miłe uczucie.Kilka stawiań w ciągu dnia to normalne,a jezeli jest ich duzo to może byc sygnałem,że cos sie dzieje,tz.ze moze dojsc do porodu.Kłucia w brzuchu mogą byc przez małego wywołane,przez ucisk na coś. Wiem,ze poród boli jak nie wiem co,ale wole sn jak cc-zyje nadzieją ,że moze to jakos przezyje.Zastanawiam się też nad znieczuleniem zewnatrzoponowym.W taki sposób rodziła dziewczyna która lezała ze mna na oddziale i sobie to bardzo chwaliła.O godz 10;15 urodziła i po twarzy nie było wogóle widac jej zmeczenia,a wrecz przeciwnie była pogodna,szczesliwa i usmiechnieta,o godz. 16;00 wstała i poszła pod prysznic i od tego czasu chodziła jak nic.A jej synek wazył 3500-wiec nie byl mały,a ona tez była bardzo drobnej struktury ciała. Dobra kończe ,bo tu na trułam chyba za dużo-nie gniewajcie się. Jeszcze raz dzięki za otuche-dzisiaj troszke sobie wstane,moze pójde na lezaczek do ogródka-zobacze ...🌼P🌼O🌼Z🌼D🌼R🌼A🌼W🌼I🌼A🌼M🌼Oj ❤️K❤️O❤️C❤️H❤️A❤️N❤️E❤️ 🌼D🌼Z🌼I🌼E🌼W[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi się żle skopiowało😭 Mój post się miał zacząć Oj ❤️K❤️O❤️C❤️H❤️A❤️N❤️e❤️ 🌼D 🌼Z 🌼I 🌼E 🌼W 🌼C 🌼Z 🌼Y 🌼N 🌼Y 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:)) Po cesarce mozna karmic tylko pokarm pojawia sie tak po 2 , 3 dniach .Ja jeszcze nie wiem czy bede mogla karmic bo biore tabletki.a pokarm sciagam laktatorem recznym AVENT naturally z nasadka masujaca.wczoraj bylam u synka jest wszystko ok.niedlugo wyjma go na probe z inkubatora do takiego lozeczka sprawdza czy utrzymuje cieplote ciala jesli tak to zostanie w tym spanku.Łzeczko juz zamowilismy razem z posciela,juz ubranek ma sporo a rozek tez ma juz i do szpitala go wezmiemy bedzie w swom nie szpitalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki... Jestem po zarwanej nocy - znowu bezsenność mnie męczyła i dziś ledwo żyje...I chyba z kazdą nocą bedzie coraz gorzej - duzo mysle o porodzie, o tym co bedzie po, czy wszystko na pewno kupiłam itp... Jesli chodzi o laktator to ja też kupiłam, ale tylko dlatego że koleżanka sprzedawała prawie nowy za dobrą cenę - to jest jakiś amerykański wynalazek evenflo - surfitka może kojarzy z nazwy... Tylko musze kupić butelke do niego i zmiennik do naszych kontaktów... Kłucia w pochwie też miewam, nie za często ale się zdarzają... Jotka, to normalne ze dzidzius raz rusza się bardziej intensywnie a czasem mniej...Niepokoić może zupełny brak ruchów w ciągu doby... Izka, ale fajnie że maluszek z każdym dniem coraz silniejszy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi--te klucia sa faktycznie nieprzyjemne i to stawianie sie brzucha..wszysko przezyjemy:) Iza-- kurcze juz sie nie moge doczekac az Twoj maly bedzie w domku i wyslesz nam jakies zdjecia :) wstawac spiochy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka no to super ze juz lepiej. ja też miewam kłucia w pochwie,skurcze już od dawna więc jotka nie pzejmuj się za bardzo,a co do ruchów to mój kubuś ma tak że jeden dzień kopie a na drugi jest na odwrót,ja też schizuje ale przyzwyczaj sie.mi lekarz wczoraj nie dał karty ruchów powiedział że najważ niejsze rano i wieczorem,no i ze zakaz leżenia na płasko na wznak,bo mu mówiłam ze jak leże to umieram i nie wolno-lewy bok jest najlepszy. pm a twój eliasek ile ważył w 34-35 tygodniu?pamiętasz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jotka 79 Co co omdlenia,czy zemdlenia to musze Ci powiedzieć,że spotkałam się i z czyms takim/lezałam na przełomie marzec kwiecien w szpitalu,bo miałam ogromna anemie/ i widziałam wiele..... Była kobieta która zemdlała i wzieli ją potem szybko na cc-dobrze ,że mały nie był jeszcze w kanale rodnym,bo nie wiem jakby to sie skonczyło,była też dziewczyna której bóle parte ustąpiły jak główka dziecka była na zewnatrz i to jest dopiero problem,bo nie była juz wstanie przec.Nie wiem jak to się nazywa,bo zapomniałam,ale dziecko jej odessali,tz.wyciągli na żywca.Potem dzieciątko miało małego krwiaczka na głowie, i gółwke lekko na samym czubku podłużną,ale lekarze mowili,że to jest nic,że to za kilka dni wróci do normy.Chłopczyk miał 4,abo nawet ponad 4kg-nie pamiętam dokładnie. Nie chce skończyć na czarnym scenariuszu,bo to były tylko przypadki,ale większość porodów to szła jak z procy!Przychodziły na izbe przyjęć o 6 rano a o 8 juz było po wszystkim,chodziły dziewczyny z bólami po korytarzu,a to były jeszcze bóle względne a po 30minutach juz było słychać ich płaczące pociechy:D Pytałaś też o ruchy-tak dziecko sie rusza raz więcej,a raz mniej,a bliżej porodu te ruchy bedą zadsze,bo dzidzia ma mało miejsca. Bedziesz u gin to zapytaj o te ruchy,bo napewno musza byc!!!ale to juz nie jest jak wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×