Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Martusia apropo srodkow na kolke, to uwazam, ze jak sie dziecko meczy, to nie ma na co czekac, tylko podac. No chyba, ze jakas alergia pokarmowa, to do pediatry. A sab simplex{to akurat mam} wyprobowalam dzisiaj w nocy na sobie, tak mnie brzuch skrecal, dostalam jakiejs kolki, chyba od jogurtu(zapomnialam wczoraj zjesc normalna kolacje, tylko wypilam flaszke jogurtu), poszlam spac, i od 2 sie meczylam, taka kolke mialam. Zaplikowalam sobie 2 lyzeczki kropelek, i bol jak reka odjal, sama bylam zdziwiona, ze tak to dziala. Na szczescie, mala przespala noc bez kolki, a ja na jakis czas wyleczylam sie z jogurtow, napewno nie zjem na noc. martusia z Julci niezla figurantka rosnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, szczesliwa jestem bardzo :D Chociaz tak jak i ty zmeczona. Jeszcze dzis mam mega katar :( I ktos mnie zgubil w tabelce :( nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm-----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz-------18.04----1380----43-----5.07-- ------3690----??? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?-------26.06------3520-----?? Melania---MIkołaj-------09.06-----3250----58----25.06--- ---3600-----?? Surfitka---Nina----------16.06----3490------55---1.07--------3550------56 goba-------kubuś---------21.06----3600----59------25.06- ----3640------??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm-----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz-------18.04----1380----43-----5.07-- ------3690----??? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?-------26.06------3520-----?? Melania---MIkołaj-------09.06-----3250----58----25.06--- ---3600-----?? Surfitka---Nina----------16.06----3490------55---1.07--- -----3550------56 goba-------kubuś---------21.06----3600----59------25.06- ----3640------? Milka76---Maya----------03.06----3360-----50-----24.06------3850------? Surfitka, tez mnie ostatnio lamalo jak na grype, i slaba bylam okropnie, lyknelam paracetamol i przeszlo. Nie wiem czy tez zelazo mam w normie, bo w szpitalu bylo tylko 9,5. A przy niedoborach czlowiek tez zmeczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mysle, ze to oslabienie to przez to, ze nie jem malo warzyw i owocow. A zelazo to nawet nie wiem jakie mam. Ale teraz Ninka najwazniejsza, a potem bede sie martiwc o siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze upalow, u mnie znowu tylko 20 stopni, i leje od paru dni:( Lece Majke nakarmic, i w bety- co2,5 godz mam pobodke, a rano musze jakos funkcjonowac:) Papatki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ale mi sie chce spac...zawsze wlaczam kompa o tej godz bo karmie mała a boje sie ze bez niego bym zasneła....moje fotki na interii juz sa,teraz poki mam czas to rzesle jeszcze kilka Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm-----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz-------18.04----1380----43-----5.07-- ------3690----??? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?-------26.06------3520-----?? Melania---MIkołaj-------09.06-----3250----58----25.06--- ---3600-----?? Surfitka---Nina----------16.06----3490------55---1.07--- -----3550------56 goba-------kubuś---------21.06----3600----59------25.06- ----3640------? Milka76---Maya----------03.06----3360-----50-----24.06-- ----3850------? gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51-----8.07-------4750----54 chyba dobrze sie dopisalam? wczoraj bylam z malym na kontroli wszystko jest ok :-) rozwija sie dobrze kolek nie ma i rosnie jak na drozdzach wlasnie widze ze on tu cos przoduje na wadze :-P...ma to po mamusi :-O...chodzi mi po glowie zeby troche podietowac ale nie umiem sie zabrac i wciagam wszystko ...kurcza ale mi wczoraj mauzon przyniosl dobra czekolade :-) milke taka 300 g duza z orzechami i toffi mniam :-) i jak tu sie potem odchudzac :-P moj maly ssak nie spi lezy w lozeczku najedzony i nakarmiony i przebiera nogami ...chyba chce zlapc karuzela co nad lozeczkiem sie kreci no ale cos mu to jeszcze nie wychodzi :-P a co sie biedaczek nameczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, sliczna ta twoja córeczka... a ty też super wyglądasz, naprawde... u nas dzis mija miesiąc...ale zleciało, niewiadomo kiedy... slyszalam opinie ze najgorsze są pierwsze 3 miesiące, to wg tej teorii jeszcze dwa razy tyle i najgorsze za nami... dziewczyny z doswiadczeniem, zgadzacie sie z tą opinią ?? Martynka, twoja córcia tez przeslodka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłałam na poczte 2 zdjecia kby potem dośle wiki-jak się zrobi na bustwo bo właśnie siedzi w pokoju i sę robi-zaraz bedzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszzz czy po porodzie normalne jest,ze ma sie dluga miesiaczke 7dni obfitej a teraz tylko do poludnia cos jest a pozniej nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka a może poprostu nadal organizm się oczyszcza przy okresie-wydala nadmiar tego czego podczas połogu nie wydalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochaniutkie dzisiaj o wiele lepiej mała ładnie śpi od rana dałam jej tej wody koperkowej idziecko zupelnie inne. Zdjęcia fajowe Martynka ma przepiekne duże oczęta🌼 Goba kubuś słodki🌼 demiluna Julek to przystojniak Iza nie martw się to jest normalne chyba że nagle byś dostała krwotoku to wtedy możesz się martwić.Możesz miec tak że pierwszą miesiączke możesz mieć nawet 2 tygodnie a potem przez trzy miesiące nie mieć więc się nie obawiaj bo organizm musi się powoli sam wyregulować po takiej burzy hormonów... Ale u mnie pogoda do dupy raz wieje raz deszcz potem slońce na chwile wychodzi ... Mała dzsiaj ladnie spała od 22 do 3 a potem obudziła się o 5:30 więc sobie pospałam... Uciekam obiadek robic dzisiaj serwuje spagetti a co tam u was w garnuszkach się pichci>>> Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm-----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz-------18.04----1380----43-----5.07-- ------3690----??? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?-------26.06------3520-----?? Melania---MIkołaj-------09.06-----3250----58----25.06--- ---3600-----?? Surfitka---Nina----------16.06----3490------55---1.07--- -----3550------56 goba-------kubuś---------21.06----3600----59------25.06- ----3640------? Milka76---Maya----------03.06----3360-----50-----24.06-- ----3850------? gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51-----8.07-- -----4750----54 mierzejka...Ania.........05.06....2770.....51.....3.07........3500.......? Widzę, że niektóre wpisałyśćie ostatni wzrost. Czy lekarze Wam mierzyli dzidziusia, bo mi pediatra powiedziała, że do szóstego miesiąca mają zakazane prostować dziecku nóżki i mierzą tylko od główki do pupci? Gratuluję nowym mamusiom:) Mała coraz bardziej robi się absorbująca, w dzień śpi po kilka-kilkanaście minut, teraz zasnęła w wózku i mam nadzieję, że da mi trochę posiedzieć przed kompem. Przedwczoraj nam dała do wiwatu. Marudziła od szóstej rano przez cały dzień, spała może tylko ze dwie godziny i cały czas oczywiście na rączkach, aż nadwyrężyłam sobie lewy nadgarstek, wczoraj na szczęście troszkę lepiej i dzis też. Dobrze, że noce ładnie przesypia, po tym ostatnim marudzeniu jak zasnęła ok 22 to spała do 8 z przerwą na karmienie o 4. Surfitka i Milka ja też chyba jestem osłabiona, bo zaczyna mnie pobolewać gardło i i jakoś tak się czuje jak na przeziębienie. A mała to się chyba nie zarazi ode mnie? Milka mojej małaej ten Sab chyba nie pomaga, może wypróbuje ta wodę koperkową o której pisała Martusia. Niewiem jak wy ale ja już mam dosyć tej diety, ostatnio odstawiłam nabiał, bo jakoś mam wrażenie, że mała na niego źle reaguje, jejku mam nadzieję, że nie będzie mieć skazy białkowej. Jak wygldają u Was śniadania i kolacje, ja jem tylko ciągle kanapki z sałatą i chudą wędliną, nie mam pojęcia co mogę jeść, zeby małej nie zaszkodzić. Gosia29, ale narobiłaś mi smaka z tą czekoladą, ja już zapomniąłm jak to smakuje wogóle, bo najpierw wymioty, cukrzyca i teraz dietka, ale co się nie robi dla takiego skarba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm-----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz-------18.04----1380----43-----5.07-- ------3690----??? Milka76---Maya----------03.06----3360-----50-----24.06-- ----3850------?? mierzejka...Ania.........05.06....2770.....51.....3.07.. ......3500.....? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?-------26.06------3520-----?? Melania---MIkołaj-------09.06-----3250----58----25.06--- ---3600-----?? gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51-----8.07-- -----4750----54 Surfitka---Nina----------16.06----3490------55---1.07--- -----3550------56 goba-------kubuś---------21.06----3600----59------25.06- ----3640------? Ustawiłam datami kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Moja Gabi wstaje codziennie o 5 rano, powoli zaczynam sie juz przyzwyczajac do tego ;) , zdarze cos zrobic z rana zanim wstanie Kamilka, Melania mi zajelo dokladnie 4 miesiace, zeby sie zorganizowac w domu , poznac rodzaje placzu malej, wyregulowac godziny jedzenia i w ogole ustalic schemat dnia, a przede wszystkim ubrac sie i zjesc sniadanie przed poludniem :P Dziewczyny, dajcie pomysl na jakos zupe na obiad, maz sobie zazyczyl dzis, a nie mam natchnienia co tu zrobic. A ja zaserwuje sobie spagetti jutro- z tunczykiem. pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciaczki na interii cudowne, co zdjecia to piekniejsze 🌻 Wczoraj bylam u fryzjera, w koncu doprowadzilam sie do ladu :P , az lepiej sie czuje. Zurek , to jest mysl ,,,, Marus jestes cudowna 😘 , mam zamrozona swojska kielbaske, w sam raz do zurku. Myslisz ze nie zaszkodzi malej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, zaczeli zmieniac dam , na moim bloku, strasznie sie tluka. Malutkiej nie przeszladza, ale watpie aby Kamila usnela w poludnie przy tym halasie :( . Spadam na dwor i jakies zakupki z mama, bo mam dosyc tego walenia mlotkiem. Mama chce obkupic sie w jakies ciuszki, bo u nas sa duzo tansze niz w we Wloszech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle że nie ja przynajmniej juz jadłam i u mnie było ok .Chociaz ja w zasadzie wszystko jem i nie mam z nią problemów.Od wczoraj tylko marudzi ale mysle że to bardziej wina pogody bo jem to co zawsze i wczesniej jej nic nie było.Spróbuj i zobaczysz bo takto się nie przekonasz.Wiesz rózne są dzieci jedne bardziej wrażliwe inne mniej.Moim zdaniem pomału powinno się wprowadzać inne pokarmy i sprawdzać jak dzieci na nie reagują.Przecież dziewczyny nie będziecie przymierać głodem a jak zaczniecie pózniej jeść inne rzeczy to maluchy dopiero mogą dostać alergi.Mysle że po woli wprowadzać inne produkty i sprawdzać jak pociechy reagują.Chyba że dziecko jest naprawde wrazliwe to wtedy wiadomo musi byc konieczne ograniczenie albo przy skazie bialkowej to wiadomo trzeba ograniczyc niektore produkty... Ale wiadomo to sprawa indywidualna ja tylko wyraziłam swoje zdanie mam nadzieje że nikogo tym nie uraziłam buziaczki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamusie :) U nas nocka jak co dzien w calosci przespana :) Mala dopiero wstala i wlasnie sobie gada sama do siebie :) No i chyba kupe produkuje ;) A ja zjadlam sniadanko, herbatke wypilam i mam czas do was poklikac :) Bo mala cyca tez pojadla juz jakies pol godziny temu. Mam wrazenie, ze wszystko zaczyna sie regulowac, wieczorem cyce co prawda puste. No to jej daje flache. Ale w nocy sie juz napelniaja i mam spokojnie na nocne karmienie i starcza na dzien. Dopajam herbatka z koperkiem, wedlug mnie pomaga na purkanie. A nie daje zadnych lekow, nawet nie mam nic dla niej. Gosia, no nie dziw sie ze maly szybko rosnie, bo na butli dzieci szybko przybieraja na wadze. Z reszta kiedys pisalas ze maly wsunal 150..moja zjadla wczoraj 70 i juz nic wiecej nie chciala. :) Nawet smoczka ;) Agula, ja bym zurku nie jadla. Ale ja trzymam ostra diete i nie jem nic bardzo kwasnego czy tlustego. Po tych zielonych kupkach i nieprzespanych nocach wole nic nie jesc podejrzanego ;) A zostalo mi jeszcze kilka tygodni i odstawiam mala, bo wracam do pracy. Buziaczki dla was i dzieciaczkow - cudowne malenstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem prawie wszystko i malutiej nic nie jest, jadlam juz miesko i warzywa z grilla, duszona kapustke, cukinie, czekolade, ser zolty , raczej niczego sobie nie odmawiam.przeciesz mleczko tez musi miec jakies wartosci, ale tak jak piszecie- kazde dziecko jest inne, inaczej reaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to agula myśle że nie masz się co obawiac jak już tyle rzeczy jadłas to żurek malej napewno nie zaszkodzi. A ja już snuje plany jak przyjedzie moja mama bo mój misek zabiera mnie na randke bo z dwa lata juz sami nigdzie nie byliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak jeszcze się zapytam jak u was z seksem ja mam jakoś treme jak przed pierwszym razem hi hi hi Po pierwszej ciąży bylo inaczej bo miałam cesarke a teraz kurcz ciekawe.Za 2 tygodnie pewnie się przekonam :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie boje i nie moge doczekac.:P W ciazy moje libido bylo ponizej zera chyba, wogole nie mialam ochoty. Ale jeszcze 3 tygodnie...do wizyty u gina, a on mam nadzieje zezwoli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia.....no wlasnie ja tez chcialam zapytac o to juz wczesniej ale jakos brako odwagi..... Ja co prawda mialam cesarke ale chcialabym wiedziec czy ktoras probowala szybciej niz po 6 tygodniah? Bo po cc to chyba mozna wczesniej? Ja tez sie boje....czy czasem nie peknie mi cos w srodku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)jestem z topiku majowek,bo mialam termin na maj,tyle ze urodzilam juz w czerwcu a teraz przez przypadek znalazlam wasz topik,wiec pomyslalam ze napisze :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martynka nie peknie ja juz nie pamiętam czy po pierwszej ciąży czekałam do końca ale jak urodzilam syna to na seks wogóle nie mialam ochoty.. Surfitka u mnie to chyba na -10 hi hi hi. Tylko tu to chyba nie ma badania przez ginekologa dowiem się wszystkiego 22lipca bo mam juz wizyte wyznaczoną u lekarza rodzinnego.On będzie zemną rozmawial na temat antykoncepcji i będe musiała wybrać jakąś bo tutaj wypisuje wszystko na recepte no i jest za darmo.Co myslicie na temat plastrów bo tabletkami to nie chce się faszerować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, no ja tez cos musze wymyslic..termin u gina mam 30 lipca. Nie stosowalam nigdy plastrow, do tabsow mam uraz z mlodosci :P Zastanawiam sie nad tym pierscieniem dopochwowym, ciekawe jak to zdaje egzamin. Chociaz nie wiem co mozna przy karmieniu. Pewnie wszystko okaze sie w praniu na wizycie i bedzie to co poleci doktorek :P Znajac moja plodnosc pewnie wogole nie musialabym sie zabezpieczac, ale czasem zdarzaja sie cuda w postacii szybkiej drugiej ciazy, a ja na drugie dziecko zdecydowanie nie jestem gotowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×