Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

zawsze do wszytkiego i do wszystkich nastawiałam się pozytywnie ale mi się już nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trzeba szukac dobrych stron,zawsze:) i myslec o sobie w samych superlatywach,bo inaczej daleko \"nie zajedziemy\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dla mnie jest urocze tylko jak by goscia skutecznie poderwac...jejuu na sam usmiech to on chyba nie poleci ;-) gdyz niesmiali sa niesmiali.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej nie jestem niesmiała,wrecz niektórzy mnie uwazaja za bardzo smiała,bo jestem dosc pyskata,ale nie hamska... ale w pewnych momentach jestem niesmiała np.w nowym srodowisku,gdzie wszyscy sie znają (czyli w tej organizacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak fajnie byc chorym :D-jestem przeziebiona - i miec zwolnienie i troche więcej pogdybac :D trza sie wpisac do projektu gdzie on tez bedzie..czyli trzeba stac sie pewnym siebie w obcym srodowisku.lol..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa miesiace temu do mojej grupy znajomych dolaczyl taki jeden. Milutki, szarmancki, inteligentny, przystojny. musze mu to przyznac. przebojem zdobyl popularnosc, nie spodziewalam sie ze tak szybko mozna poznac nowych ludzi i wtopic sie w towarzystwo (...) faceci chca sie do niego upodobnic, dziewczyny z nim flirtuja, nie wylaczajac mezatek! a on nic sobie z tego nie robi, no moze poza tym ze \"zaliczyl\" dwie moje kolezanki. nic dodac nic ujac, samiec alfa szybko integruje sie z grupa, staje sie przywodca, i szybko zalicza. Nie wazne, czy wolne, czy nie. A biedakom pozostaje walczyc, moze ktoras odwzajemni ich uczucia :o i/lub pozwoli pocalowac sie w policzek lub zaprosic na randke :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho a jednak ktos cos napisał ;-) gosc poprostu zna swoja wartosc i to wykorzystuje.ot tyle. za moralne to nie jest,ale są ludzie i \"ludzie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×