Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

ewa wlkp. witaj Witam wszystkich przy niedzieli. Dziewczyny tak dużo piszecie, ze nadążyć nie idzie. Mała śpi z tatą, duża ogląda tv, a ja mam chwilę na komp. Fajnie mieć duzy dom, ale sprzątania jest na cały dzień. Ja mam mieszkanie 80m2 i jest w sam raz dla nas, ale tak mam od 4 lat, bo wcześniej mieszkalismy u moich rodziców i mieliśmy pokoik 11m2 w trójkę, to dopiero był koszmar. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2latka
ja tez odpadlam w przedbiegach:( tempo pisania ekspresowe buuu..7 stron do nadrobienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjjjjjjj dziewczyny,nie narzekajcie,bo jest weekend i nas nie ma więc mało piszemy:) Trzeba po prostu częściej zaglądać:) babki moje gdzie wy? cygaro,schiza,hb,kiki,czupurek,ruda?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam weny a dziecko mi nad uchem coś tego typu krzyczało, więc jest :) pewnie z upływem czasu zmienię, bo się dwuznacznie kojarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) i melduje że kaca nie mam:P piję zawsze tyle, żeby go nie mieć;) imprezka udana, wieczorem sam na sam z małżem, było super, obaliliśmy szampana, który nam został ze ślubu:) w sumie to chciałam go wypic na rocznicę, to byłby wiekowy szampan:) robimy teraz obiadek i uderzamy do rodziców:) buziaki dla was👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ze wszystkim wczoraj sie wyrobilam,nawet wykonalam nadwyżke:D jesli to pelnia tak na mnie dziala to ja poprosze czesciej:D Tylko sily na domowe SPA nie mialam,ale za to byla domowa siłownia(tak sie balam tego drzewa a nawet sprawnie mi poszlo:D ) Ja dzisiaj weszlam sie przywitac i wytlumaczyc bo znikne na jakis tydzien,w sobote mam ostatnie zaliczenia wiec musze przysiasc do nauki,no chyba ze jak malutka bede karmic to poczytam co u was i wam pomacham:) Buziaczki dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ruda no to dajemy ci tydzień wolnego:) ale łapką pomachać możesz:)Ucz się kochana ,bo już niewiele ci zostalo.Ale jak ty dajesz uczyć się z Wiki to ja nie mam pojęcia:) Ja dzialam w kuchni--robię zapiekanki.Już się pieką.Muszę stanąć obok piekarnika,bo ostatnio wszystko przypalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapka z pomidorem ale mi narobilas smaka tymi zapiekankami,ja tez chce zapiekanke😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki ja też poproszę zapiekaaaankę. Obraziłam się a raczej wkurzyłam się na M i zeszłam sobie z wami pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2latka
witam :) hmm sa tacy co marza o weekendzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z utęsknieniem na piątek czekam, szczególnie, że imieniny mojej mamy i gości będziemy mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj wszyscy marzą.Ja od poniedzialku do piatku mam weekend bo mąż w pracy dziecie w szkole a ja sie rozkoszuje tą blogą ciszą.Po niedzielnym marudzeniu mojego M jestem wypompowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2latka
ja tez sie wygoscilam heh w sobote byly imieninki tesciowej fajnie bylo:) 1 grudnia w sobote moj maly bąk zostal zaproszony na urodzinki do 4latki:) szczerze mowiac nie chce mi sie za bardzo na nie isc ma byc duzo gosci....a co za tym idzie halas:( plusem jest to ze Alek zajmie sie juz zabawa z madzia.... minusem to ze maz ma popoludniowke...buuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez wczoraj sądny dzień,bo M nie poszedl do pracy.On jest procohololik .Ja lubię jak jest w domu,ale cały dzień nie moze wytrzymać i nic nie robić:) Wczoraj koło 16 to już nie mogłam z nim wytrzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2latka
aaaa to chyba kazdy facet:( moj wczoraj po imprezie lekko zakrapianej nie mogl dojsc do siebie chodzil marudny... zly... i szukal sobie robote... jak znalazl to mowi ... nie mam sil:(eheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×