Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

coś ty -ja bym chciala mieć 16-chodzic na disco i byc ciagle zakochana,a mame miałam spoko wiec dużo mogłam chyba więcej niz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny:D monitor oplułam:D :D :D jak wy odchodzicie od kompa:D :D :D a ja zasiadłam:P naprodukowałyście trochę, więc poczytam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do gotowania, to ja nie lubię:( ogórkową, robię tak jak kanapka, czyli gotuję mięcho i warzywa, na koniec ogórki:) a dziś gotuję krupnik i chyba za dużo kaszy sypnęłam:O najwyżej będziemy zupę kroić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koneserd:D mój mąż ma podobne podejście do ciebie, w sprawie hipciów:) parska śmiechem jedynie, kiedy wyciągnę coś z szafy i próbuję sie w to wcisnąć:D zlot nad morzem dobry pomysł;) ja też lubię facetów przy kości;) ale w domu to przy kościach lerzę, bo mój małż chudy jak szkapa:( jakoś nie może przytyć, taka natura:( wyglądamy jak Flip i Flap:D ja 160cm on 186:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pracy, to ja nigdy nie pracowałam:( nazbiera się może jakieś2,5 roku dorywczych, sezonowych robót. ale może to sie niedługo zmieni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cygarko Flip i Flap to MY ja 162 a mój M 202. Ogórkowa rewelacja a z prasowania nici bo układałyśmy z Karolcią puzle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po szczepieniu mlody wazy 8,600 lece konczyc pomidorowke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co??? tak sobie dumam:( latem ,oglądałam prognozę pogody, i wszedzie w Polsce były upały, lato gorące, a u mnie na Nizinie Szczecińskiej ciągle lało:( raptem naliczyłam tydzień upału:O teraz zimą, widzę, że w Polsce pada śnieg od czasu do czasu, a u nas ani grama i nie zapowiadają:( córcia dostała wypasione sanki i chyba się nie dowie jaka to frajda jeździć nimi po śniegu😭 gdzie ja mieszkam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cygaro witam w klubie ja też czekam na śnieg, a Karolcia ciągle ogląda sanki a tu nic chociaż dzisiaj super przymroziło, byłyśmy 40 minut na dworze i nieźle nam nosy zmarzły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latem to u nas były upały,nie powiem ,nawet do 40 stopni.Ale z tym śniegiem to też klops.2 dni było troszkę śniegu,bo to co wczoraj to bardziej szron:DPo kostce te sanki ciągnęłam:DMoja koleżanka wozi dziecko po wykładzinie po domu bo też sanki dostało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam jeszcze do akceptacji własnej urody. Czytałem gdzieś, że w Polsce 86% kobiet jest z niej niezadowolonych! Gdy patrzę wokół siebie to proporcje powinny być odwrotne! Może dlatego, że dziewczyny zbyt przejmują się ideałem modelki lansowanej przez media i do niego sie porównują. Natomiast my, faceci kochamy Was - kobiety z krwi i kości - takimi jakimi jesteście :). Ze wszystkimi prawdziwymi i wyimaginowanymi niedoskonałościami! 🌻 Benita 35 ---> Kafetorioza to choroba nieuleczalna ;) Wiem po sobie. Jedynym lekarstwem na nia jest radykalne odcięcie się od netu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie śpimy, tylko seksimy;) nie powinnam próbować wypinać tego tyłka:P mąż uznał to za zaproszenie:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×