Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

cygarko to ty seksisz przy kompie?:D Koneserd-czuje ze od neta to bede własnie odcieta bo ide kompa zanieść do reklamacji lada dzień tylko zwlekam.Będe leżeć i mówić że jestem chora.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze -koneserd Ty to możesz babom gadac my i tak bedziemy zakompleksione i już (ja też mam kompleksy od góry do dołu) i może mi mąz i wszyscy wokół gadac co chcą a ja widze swoje to tak jak z anoreksja kiedy te szkapiny widza w lustrze grubasy.Taki jest babski ród i tyle.Ale to jednak milo poczytac męski punkt widzenia.Pocieszaj nas pocieszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich cygaro ----> ...i słusznie :D Reakcja męża całkowicie zrozumiała. Ale ćwiczyć przed latem i tak trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, Benitko, wiem... :o Z tym problemem zderzam się na codzień. Moja Pani też ma kompleksy z którymi nieustannie walczę. Ale pamiętaj, że dla faceta kobieta, ktorej zdjęcie nosi w portfelu jest zawsze NAJPIĘKNIEJSZA NA ŚWIECIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starsza już dorosła - studiuje. Młodsza w ostatniej klasie podstawówki. Także - troche starsze mam dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój nie nosi mojego zdjęcia😭 a komplementów od dawna nie slyszałam (może nie chce klamać):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej dopadła Was rutyna, proza życia... Ale trochę poezji dobrze jest z siebie mimo wszystko czasem wykrzesać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygarko to ty seksisz przy kompie?:D Koneserd-czuje ze od neta to bede własnie odcieta bo ide kompa zanieść do reklamacji lada dzień tylko zwlekam.Będe leżeć i mówić że jestem chora.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ale nie wiem jak to sie stalo że mój wpis sprzed godziny znowu sie tu znalazl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich ostrzegam jutro mnie nie będzie, jadę na KTG do szpitala i do Rodziców. Cygaro popieram od czasu do czasu wypinanie wręcz wskazane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nasza Kanapka chyba wzięła się za pakowanie że jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:D benitko, przy kompie to nie:D napisałam , wyłączyłam ido dzieła:D :D :D warto było;) koneserd, to masz córę w wieku mojego syna, bo też kończy podstawówkę. Czuje sie juz taki dorosły i nie potrzebuje mamusi;) dobrze, że mam tą malutką , bo komu bym nadgorliwie matkowała? kiki, to jutro jesteś usprawiedliwiona:) a jak nie wrócisz pojutrze, znaczy rodzisz:) kanapka jutro już wyjeżdża:( takiej to dobrze!!!!! benita się zareklamuje z kompem, to też kilka dni nie będzie:O schiza gdzies zaginęła w akcji:( czupurku👄 odezwij sie!!!! czy ty już też śmigasz na nartach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc ja niedawno wstałam:o a potem siedze pół nocy:( jeszcze się nie pakuję bo mi się nie chce .Po południu spakuję.Ile to czasu w końcu potrzeba???????????20 min i gotowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam w sprawie reklamacji to powiedzieli ze rano przywioze po poludniu odbiore moze to jednak za krotko bo przydaloby sie czasem coś w chałupie zrobić zamiast na kompie siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to sie czasem nie chce nic robic:( i kafeteria jest najlepszym sposobem na nudę:D :D :D (ostatnio to mi się ciągle zdarza:O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wczorajszy krupnik:O dolałam wody, bo za gęsty był:D może do tego placki ziemniaczane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomina mi sie scena z jakiegoś filmu, jak w knajpie podawali bigos, albo kapusniak:D bigos przecedzony z kapuśniaka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapciu to ile cię nie będzie??? i rób zdjecia:) to nam prześlesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tym bigosem dobre,albo z miskami na śrubkę co je babka ścierą przeciera:D przydałoby się zaprowadzić rodzinkę do takiego baru--zaraz by robotę docenili:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×