Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

wchodze sobie na goglach -gry dla dzieci ,potem-gry online i sie tam bawie.To fajna zabawa dla starszych dzieciakow jak moja wika bo moga sobie tam zrobić swoją stronke.Poza tym mój w delegacji hurra hurra hurra.Ja teraz sie stresuje bo żyję juz poniedziałkiem czyli panem hirurgiem zębnym help help....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj czupurku jestes moim guru wiesz jaka ta twoja kawa byla dobrutka?;) kanapcia a zebys wiedziala jak paralityk chodze benita kanapka ma racje lepiej wejdz na gry dla doroslych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki, a u mnie od rana śnieg padał i teraz trochę leży😭 ja chcę wiooosny dla wszystkich kwiatki🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 jeszczę nie myślałam o prezencie dla majki czupurku, aż wstyd:O jakieś podpowiedzi dla dwulatki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapciu u nas też słońce świeci aaaallllleee zaczął śnieg padać raz pada raz świeci słońce . nie wiem co na obiad a nigdzie sie nie wybiorę , wczoraj jak sie wybrałam to ugrzęzłam i facet mi pomagał wyjść z bagienka z wózkiem , ohyda brrrrrr , niech oni już skończą z tą kanalizą , to narazinek dziewczynki , postaram sie zameldować , papapapapappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rehabilitacja zaliczona.Konradek juz w domciu,teraz przekamszamy obiadzik Juz mam z glowy Konradka ,zmowilam cyfre,a sie dziecko cieszy;) heh ja zreszta tez:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda🖐️ Manika o Tyyy i ty tu :D:D:D:Pmacham do Ciebie widzisz🖐️ Juz wszystko jasne;) Zycze Wszystkim udanego popoludnia i wieczoru:)lece bawic sie z dziecmi,a potem moze na zakupy skocze z M,ktore i tak odkladam:( A wieczorkiem kompanie dzieci i slodkie lenistwo z M:) Fluidki zdrowotne dla Wszystkich potrzebujacych.............🌼 Pozdrawiam Wszystkie superowe mamy i sle duzoooo👄👄dla dzieciaczkow:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi🖐️👄 Manika ja bylam zmeczona,a nie ......wiesz o co chodzi:P Dominik juz spi,ja ogladam na Wspolnej,ale zaraz ide sie myc,bo bedzie superowy program po Wspolnej,dodam,ze to moj ulubiony:) Dziewczynki zycze spokojnej i przespanej nocki,oraz kolorowych snow dla Wszystkich🖐️👄 Fluidki dla potrzebujacych juz wysylam......................🌼 Do poczytania jutro🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpiochy!!!!!!!Już sie nacieszyłam wolnościa-z delegacji niewypał i juz wrócił 😭.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki Ruda co Ty tak wyjesz aaaa??Co sie stalo bidulko???:( Dla Ciebie na otarcie lez🌼🌼🌼🌼🌼 Kanapeczka🖐️ nie ma sprawy;)ja ten program uwielbiam,bo sama lubie tanczyc:) Zycze Wszystkim superowym mamciom milego i spokojnego dnia🌼👄 Zapom. napisac :(bylam dzis na szczepieniu z Dominikiem i nie bylo tak strasznie:) Uwaga wazy 11.8dkg.,a wzrostu ma Uwaga 78cm:) A znowu Dawidek wazy UWAGA 27.34dkg.,a wzrostu ma Uwaga 119.8 cm:)po tatusiu taki duzy;) Pozdrawiam Wszystkie serdecznie i sle fluidki dla potrzebujacych...............🌼 Trzymajcie sie cieplo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapeczko:) to mi przykro z tego powodu:(,bo sie usmialam,ze hej z kilku osob jak tanczylo:D jesli to mozna tancem nazwac;) A dawidek to kluskowy chlopak,a Dominis to mi wcale nie chce jesc tylko mleko i herbatke pije,wydaje mi sie,ze to za malo:(ale co ja moge,na chcama mu bede wpychac??:(oj zje czasami jakis obiadek ale z wielkim trudem buuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×