Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

witam wiatam.....ide do wanny a potem na spacer przez zaspy heehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kochane kobitki! Dziekuje bardzo za fluidki 👄musze powiedziec,ze troche pomagaja:),bo ciut lepiej dzis ze mna:) Aaaaaaa nie mowilam,ze kanapci komp siadl:Dsuper,ze juz jestes🖐️🌼 Cygaro wielkie,ogromne 👄dla Ciebie:)🌼 Ruda🖐️co u Ciebie slychac???🌼 hb🖐️🌼 benitka🌼👄 I kogo jeszcze nie wymienilam to sorrki👄🖐️ Dla dzisiejszych jubilatow duzooo zdrowka,szczescia i slodyzy Sylwia z rodzinka zyczy:) 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 Pozdrawiam wszystkie super mamcie i jednego rodzynka:)super,ze zagladasz czasami:) Sle oczywiscie duzooo fluidkow dla potrzebujacych............🌼 Zycze milego dnia🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babeczki DUUUUUUUUUŻO zdrówka dla chorowitek i całuski 👄 sto lat dla jubilatów i naręcza kwiatów 🌻 ale śnieg nawala u nas , coś okropnego ale pogoda ble ble :P nie przepadam za tymi świętami , jedynie same akcję sprzątajmy dom , tak myślę co tu na obiad .... chyba chińszczyzna pozdrawiam iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuudaaa,kurcze nic mi sie nie chce..mam gdziesz te swieta to sprzatanie i wszystko ma w du...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wiec sprzatam ,rehabilituje sie ,starm sie uczyc;) i wczoraj dostalam gratulacje bo dziewczynie ktorej napisalam pozew i instruowalam co i jak ma mowic w sadzie uzyskala z rzadanej kwoty tylko o 300 zl mniej:) Od poniedzialku Konradek jest chory i lezy w lozku.A ja mam zrypane jakies naczynie w kostce i ciagle sie z niego wylewa:O i dlatego ta bladź mnie tak ciagle boli A was lubie i wysylam wam po 😘-e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do sprawy Konradka rodzice do dnia dzisiejszego sie ze mna nie skontaktowali,ksiadz tez podszedl do tego na luzie (czytaj nic nie widzialem i o niczym nie wiem) i trudno mi go dorwac:O wiec mysle ze policjant sie wykarze i uzyje instrumentow ktore posiada i moze urzyc w takich sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda🖐️zycze duzooo zdrowka dla Konradka:).....🌼 Widac Ruda,ze rodzice tamtych dzieciakow sa z lekka nie teges;)do tej pory nie przyjsc do Was:(A i ksiadz jakis dur...:(i maz racje zglos to na policji!! Ruda no i jak bym mogla;)duzooo zdrowka rowniez dla Ciebie...........🌼tez sie jakas cholera Ciebie przyczepila:(Zdrowiej kobitko🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki czupurek za zyczenia zdrowotne kochana jestes,cos mi klawisze siadaja boszzz napisze potem,jak M naprawi ten blad,bo mi sie normalnie klawisze poprzestawialy. Do wieczorka kobitki papa. Aaa i zgadzam sie z Toba czupurku,co do tych Swiat!! Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie i sle wam duzooo buziaczkow cmok,cmok,cmok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poty mnie oblaly straszne po tym jak Dominika wykapalismy z M boszzz co sie ze mna dzieje??? Jestem jak ta detka:(Obejze tylko na Wspolnej i you can dance,wezme goraca kapiel i sie poloze spac,tylko nie wiem czy to dobry pomysl z ta goraca kapiela:(moze wezme tylko prysznic zeby sobie nie pogorszyc:( Zycze spokojnej i przespanej nocki,oraz kolorowych snow dla Wszystkich:) Do jutra kobitki🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwunia to grypa jak nic moc fluidkow dla ciebie. Powiedz mezowi niech cie pozadnie rozgrzeje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki:) Ruda:D:D:D:D:D nie dal by rady,bo sam ledwo zyje:(,a ja nie dala bym sie do siebie dotknac,bo tak mnie skora boli,ze szkoda gadac😭a dzis obudzilam sie z takim bolem pod pacha i nie wiem co to moze byc:(boszzz masakra jakas:( Nie bede wiecej pisala,bo ledwo zyje:( Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamcie,zyczac Wam milego dnia,oraz duzooo zdrowka:)🌼👄 Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych jubilatow:) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Mega fluidki dla potrzebujacych sle............🌼 Do poczytania potem mam nadzieje:( 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorące buziaczki i pozdrowionka. Chcę Wam wysłać Fotki mojego małego Faceta ale coś mi nie wychodzi. Mam nadzieję że mnie jeszcze pamiętacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! 🖐️ Ciągle mam wyrzuty sumienia ze Was zaniedbuję i i wpadam jak p ogień :o Ale problemów w realu sporo i brak czasu na poklikanie :( W nowym domu wyszedł numer nie z tej ziemi. Po zainstalowaniu biłego montażu okazało się że woda nie schodzi a szambo puste. Parę dni cudowałem bo myślałem że budowlańcy coś zapchali. Ponieważ sprężyna ugrzęzła w rurach postanowilem odkopać przyłącze, przeciać rurę i tamtędy ją wyciągnąć. Gdy zacząłem kopać okazało się że szambo miast do rury spustowej z domu podłaczone jest do niewykorzystanej przelotki przez fundament. Natomiast rura spustowa..... wychodzi do gruntu! Podczas odkopywania ścieki spłyneły do dołka :) Zadzwoniłem do hydraulika ktory to robił. Złapał się za głowę i po świetach przyjedzie to przerobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki i jeden rodzynku -Wesolych Świąt smacznych jajeczek i mokrego dynguska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Wesołe Mamy! Ja również życzę Wam i Waszym Rodzinom z okazji Świąt Wielkiej Nocy wiele radości i pogody ducha w te dni oraz wielu miłych chwil w rodzinnym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki:)Ja tak szybko,bo nie mam czasu,a zreszta Dominik tak mi marudzi,ze ja juz cierpliwosci nie mam:( Kiedy Wielka Noc nastanie Życzę Wam na Zmartwychwstanie Dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości W dobrym sercu,w jasnej duszy I niechaj wszystkie żale zagłuszy Życzy Sylwia z rodziną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Kurczaczków Zielonych Baranków Czerwonych Bazi Różowych Pisanek Kolorowych Dyngusa Tęczowego I Wszystkiego Dobrego Życzy Krystianek Iza i Jacek Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki:) Jak zyjecie??Bo ja jestem przejedzona i nic mi sie nie chce:P I wogole to nudaaaaaaaaaaaaaaaaaa:D Zycze milego swietowania:) 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane kobitki i rodzynku👄 wracam jak bumerang, tydzień nie miałam internetu, przed świętami nie udało sie naprawić:( a chciałam Wam życzyć kobitki, żeby: na Wielkanoc robotę w kuchni odwalił zając:P baranek potem posprzątał stoły, a Wam zostały ......sex i pierdoły:D ale widzę coś topik przygasa:( kanapciu, gdzie Ty???? sylwia, jak zdrówko??? ruda, jak tam sprawy Konradka??? kiki, kochana, dawaj więcej info i zdjęcia małego faceta:D :D :D hb, mąż już wyjechał??? koneserd, no to masz prawdziwe szambo;) mamuśka przyłącz się :) witam ja muszę robić torta, bo moja córcia jutro kończy 2 latka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️po swietach:) Cygaro czuje sie dobrze:)dzieki,ze sie pytasz:)🌼 Nudy u mnie i jakos nic mi sie nie chce:(moze przez ta pogode,bo jest do bani buuuu:( Dzisiejszym jubilatom wszystkiego najlepszego:) 🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼 🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼 🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼 Dla chorowitek i nie tylko sle fluidki......🌼 Zycze milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam, maz wyjechal..jejuu juz mnie szlag trafia wkurzaja mnie jego wyjazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :)Poczytałam sobie Was troszeczkę i zastanawiam się czy przyjmiecie jeszcze jedną mamę do Swojego wesołego grona:)Mam 35 lat mój młodszy synuś ma 13 miesięcy mieszkam obecnie w Hiszpanii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj tu trzeba sie wkupic hheee,,zartuje,,,pisz o sobie wiecej i jestes w naszym gronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś z tym wkupnym zaradzimy:D No więc jak wspominałam mieszkam w Hiszpanii. Troszkę pracuje ale ponieważ nie ma miejsc w przedszkolu siedzę sobie z maluszkiem i pomalutku mam tego dosyć:)Starszy syn chodzi tutaj do szkoły do liceum a ponieważ prowadzimy kawiarnię M bywa gościem w domu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie sa wszystkie babolce po świetach????????????????????????????????? Witaj mursiana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tak to tutaj bywa ze czasem z czytaniem nie mozna nadażyc a czasem wszystkie siedza i dojadaja po swietach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×